دانشگاه دلفت در کشور هلند

دانشگاه دلفت در کشور هلند چگونه دانشگاهی است؟ در دانشگاه دولتی دلفت چه رشته هایی تدریس می شود؟ دانشگاه دلفت دارای چه برنامه های است؟ ایا دانشگاه دلفت برای مهاجرین محصل محل مناسبی می باشد؟ وضعیت دانشگاه دلفت چگونه می باشد؟ دانشگاه دلفت دارای چگونه شرایطی است؟

دانشگاه دلفت ، دانشگاه دولتی دلفت ، دانشگاه دلفت در در دلفت ، دانشگاه دلفت در کشور هلند ، دانشگاه تکنولوژی دلفت در کشور هلند ، موسسه دلفت در شهر دلفت هلند

همانگونه که میدانید کشور هلند دارای دانشگاه های معتبر متعددی است از جمله دانشگاه دولتی دلفت . دانشگاه دلفت یکی از بهترین دانشگاه های حال حاضر دنیا است . دانشگاه دولتی دلفت در زمینه های مهندسی و تکنولوژی به درجات بالایی رسیده که شما به عنوان یک مهاجر محصل میتوانید برای تحصیل دانشگاه دولتی دلفت را انتخاب کنید زیرا که دانشگاه دولتی دلفت جزو چند دانشگاه برتر دنیا به شمار میرود .در ضمن دانشگاه دولتی دلفت در شهر دلفت که یکی از زیبا ترین و قدیمی ترین شهر های هلند است واقع شده است .

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE با سابقه ای بلند مدت و موفق شما عزیزانی که قصد مهاجرت را دارید تنها نمیگذارد و شما میتوانید با دفاتر تماس داشته و مشاوره رایگان دریافت نمایید در زمینه ی مهاجرت قانونی .

همانطور که در مقدمه فوق به اطلاع شما عزیزان رسانده شد موضوع مقاله در مورد دانشگاه دلفت است برای هموطنانی که قصد دارند در خارج از  کشور ادامه تحصیل دهند . برای شروع بهتر است بدانید موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE در زمینه مهاجرت تحصیلی بهترین انتخاب و رهنما ی شما میتواند باشد .

دانشگاه دلفت:

دانشگاه دلفت که به اسم TU Delft  شناخته شده است را میتوان گفت که بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه دولتی در کشور هلند است.دانشگاه دلفت در شهر دلفت که یکی از شهر های بسیار زیبای کشور هلند است واقع شده همراه با 8 دانشکده و تعداد فراوانی موسسات پژوهشی در سطح کشور هلند رنکینگ دانشگاه دلفت در QS رتبه 15 را دارد.

دانشگاه دولتی دلفت بیش از 19.000 دانشجو (فارغ التحصیل و در حال تحصیل ) دارد که بیش از 3.300 نفر از انها محقق علمی و بیش از 2.200 نفر پشتیبان و کادرمدیریتی دارد .

دانشگاه دلفت در سال 1842 توسط King William ll of the nethrland  به عنوان اکادمی رویالی ( ساطنتی ) تاسیس کرد. دانشگاه دلفت به عنوان اولین مدرسه پلی تکنیک با ارایه برنامه های قوی خودش در این زمینه گسترش داده است . دانشگاه رویال دلفت همچنین به عنوان اولین موسسه تکنولوژی در سال 1905 ثبت شد که اینگونه بود تمامی امتیازات یک دانشکاه کامل را دریافت کرد و نهایتا اسمش به دانشگاه تکنولوژی دلفت در سال 1986 تغییر کرد .

دانشکده ها :

دانشگاه تکنولوژی دلفت دارای 8 دانشکده در زمینه های مختلف است از جمله :

دانشکده مهندسی هوا و فضا (AE) ، دانشکده علوم کاربردی ، دانشکده معماری و محیط ساخته (ARCH) ، دانشکده عمران و علوم زمین (GCE) ، دانشکده مهندسی برق،ریاضی و علوم کامپیوتر (EEMCS) ، صنعت مهندسی طراحی مکانیک ،دریایی و مهندسی مواد (3ME) ، فن اوری و سیاست و مدیریت (TPM)

 

برنامه ها:

دانشگاه دلفت در کشور هلند درای 16 برنامه کارشناسی و بیش از 35 برنامه در مقطع کارشناسی ارشد است . در دانشگاه دلفت کلیه برنامه ها به زبان هلندی تدریس میشود اما در بعضی زمینه ها از جمله علوم کاربردی زمین و هوافضا در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی تدریس میشود .

دانشگاه دلفت یک دانشگاه پژوهشی است که همیشه سعی داشته تعادل مناسبی بین تئوری و عمل در پروژه و کار های علمی در مراکز تحقیق دانشگاه ایجاد کند . این امر نیز موجب میشود دانشجویان در دانشگاه دلفت قادر به بدست اوردن مهارت های مهندسی که از  نیاز های اینده ی انها در فرصت های شغلی در اینده است میسازد .

دانشگاه دلفت در سطح بین الملل 3 جایزه ی نوبل را دار که این خود میتواند برگ برنده ای باشد برای دانشگاه دلفت باشد برای جذب دانشجویان بین المللی که در دانشگاه دلفت در کشور هلند به ائامه تحصیل بپردازند .

 

در ادامه بهتر است بدانید موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE با کادری مجرب و متخصص در زمینه ی حقئق بین الملل شما را در امر مهاجرت تحصیلی در کشور ها و دانشگاه های معتبر راهنمایی میکند .موسسه حقئقی MIE به طور قانونی در زمینه ی مهجرت فعالیت میکند .

 

همانطور که به اطلاع شما شروران رسانده شد دانشکاه دولتی دلفت در کشور هلند در سطح بین الملل کاملا موفق است چنان که بیش از 100 ملیت دانشجو را در خود مبیند و در حال حاضر 30 درصد از انها در مقطع کارشناسی در حال تحصیل و حدود 60 در صد انها در مقطع دکتری در حال تحصیل اند .

در دانشگاه دولتی دلفت افرادی که قصد تحصیل را دارند از هر کشوری که هستند شرایط خود را دارند یعنی شخصی که قصد تحصیل در مقطه کارشناسی را دارد و دیپلم امریکا را دارد با شخصی که دیپلم چین یا نیجریه را دارد قرف میکند شرایط ورود ان شخص .

اما به طور کلی برای همهی افراد نیاز هایی وجود دارد که انها باید دارا باشند . همچنین لازم به ذکر است که در دانشگاه دلفت اکثرا به زبان هلندی تدریس میشود به جز بعضی رشته ها و بعضی کتابها که باید به زبان انگلیسی تدریس شوند .

از حداقل نیاز هایی که برای ورود به دانشکاه دولتی دلفت است داشتن حداقل TOEFL 70 اینترنتی و دارا بئدن حدافل IELTS 5.5

اما برای تحصیل در مقاطعی چون کارشناسی و ارشد در رشته های مهندسی حداقل TOEFL Ibt 90  اینترنتی و دارا بودن IELTS 6.5  از الزامات است .

لازم به تذکر است مدارکی که در فدق ذکر شئ اگراز تاریخ انها بیش از 2 سال گذشته باشد قابل قبول نیست . پس حتما لحاظ فرمایید.

در پایان بهتر است بدانید در کنار تحصیل در کشور هلند در دانشگها هایی همچون دانشگاه دولتی دلفت متوانید مشغول به کار نیز باشید . و اینکه شما میتوانید در کشور هلند در رشته هایی از جمله مهندسی نیز کار کنید که البته این بسته به شرایط شما خواهد داشت . اما لازم به ذکر است که دانشگاه دولتی دلفت که از بهترین دانشگاه هاست میتواند پلی برای رسیدن شما به مدارج بالا و موفقیت های روز افزون باشد .

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE شما را در جهت بهترین روش برای مهاجرت راهنمایی میکند .

ممنون از حسن انتخاب شما..

منابع :

www.wikipedia.en.org

www.tudelft.nl

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *