تحصیل در دانشگاه منچستر انگلستان

دانشگاه منچستر چگونه دانشگاهی است؟ دانشگاه منچستر در چه رتبه ای بین دانشگاه های جهان قرار دارد؟ افرادی که می خواهند در دانشگاه منچستر تحصیل نمایند چه شرایطی باید داشته باشند؟ تحصیل در دانشگاه منچستر چگونه است؟ آیا در خصوص تحصیل در دانشگاه منچستر انگلستان اطلاعاتی دارید ؟ مزایای تحصیل در دانشگاه منچستر انگلستان چه می باشد ؟

متقاضیان تحصیل در دانشگاه منچستر انگلستان ، چه رشته هایی را می توانند جهت تحصیل گزینش نمایند ؟ این دانشگاه از نقطه نظر تضمین کیفیت و رنکینگ در چه مرتبه ای قرار دارد ؟ آیا اطلاعاتی در خصوص پردیس و یا دانشکده های منچستر انگلستان ، دارید ؟ متقاضیان و علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه منچستر انگلستان در چه رشته هایی می توانند اقدام به اخذ پذیرش نمایند ؟

یکی از دانشگاه های کشور انگلستان ، که در شهر منچستر واقع گردیده است ، دانشگاه منچستر می باشد. در سال 1824 میلادی ، دانشگاه منچستر تاسیس گردید که شعبه و پردیس اصلی آن در شهر منچستر انگلیس  قرار گرفته است.

منچستر ، شهری است در که در شمال غربی انگلستان واقع گردیده است و در ردیف دومین شهر بزرگ انگلستان قرار گرفته است. شهر زیبای منچستر ، در حوزه ورزش فوتبال فعالیت وسیعی دارد . منچستر از شهرهای بزرگ و صنعتی انگلستان می باشد.

دانشگاه منچستر ، در ردیف دانشگاه های معتبر و درجه اول انگلستان و اروپا می باشد ، لازم به ذکر است که پردیس مهندسی و کالج مدیریت دانشکده منچستر انگلستان در دنیا از اعتبار بسیاری برخوردار است و بسیاری از فارغ التحصیلان و دانش اموختگان آن در زمره افرادی هستند که جایزه نوبل دریافت نموده اند.

دانشگاه منچستر ، در بخش اموزش و یادگیری و روش های تدریس نوآورانه و محیط یادگیری ، با داشتن تکنولوژی بالا ، جهت کسب تجربه در مقطع کارشناسی ، در ردیف یکی از دانشگاه های منحصر به فرد انگلیس می باشد.

خدماتی که دانشگاه منچستر به شما متقاضیان و دوستان گرامی دهد ؛

آموزش توسط کارشناسان مجرب و با سابقه ، دارا بودن بیمه های تحقیقاتی بین الملی قابل توجه و لینک صنعتی قوی  ، آشنایی و استفاده از برترین رهبران و افراد موفق در سطح بین الملل ، که به سبب آن شما می توانید به بالاترین مقاطع علمی و مشاغل مناسب بیاندیشید.

در دوره های چند رشته ایی که در دانشگاه منچستر ارائه می شود ، تمامی دوره های فوق به چندین واحد منقسم شده اند که برخی از از این واحد ها اختیاری می باشند. دوره های آموزشی که منعکس کننده نیاز های صنعت ، کسب و کار برای اطمینان و اعتماد به شما در تحصیل مهارت و دانش لازم در زندگی شخص می باشد.

 

تضمین کیفیت و رنکینگ دانشکده منچستر

براساس ممیزی و سرشماری های اخیر از دانشگاه منچستر انگلستان ، توسط آژانس تضمین کیفیت در آوریل 2011 و طبق بررسی های بعمل آمده در محل به مدیریت کیفیت برنامه های دانشگاه و درجه و سطح استاندارد آن مورد توجه قرار گرفته است .

در سال 2015 ، در QS ، از نظر رتبه بندی ، رتبه 30  ، در shanghay  رتبه 40 را به خود اختصاص داده است.

طبقه بندی پردیس های دانشگاه منچستر انگلستان

 

دانشگاه منچستر انگلستان ، شامل چهار پردیس و یا دانشکده می باشد ، که به شرح ذیل تقسیم شده است ؛

الف.دانشکده مهندسی و علوم فیزیکی

ب.دانشکده علوم انسانی

ج.دانشکده علوم زندگی

د.دانشکده علوم پزشکی

الف – پردیس مهندسی و علوم فیزیکی منچستر ؛

1.کالج مهندسی شیمی و علوم محاسباتی

2.کالج شیمی

3.کالج کامپیوتر

4.کالج علوم زمین ، جوی و محیطی

5.کالج مهنددسی برق

6.کالج مهندسی مواد

7.کالج ریاضییات

8.کالج مهندسی عمران ، هوافضا و مکانیک

9.کالج فیزیک و ستاره شناسی

ب –  پردیس علوم انسانی منچستر ؛

1.کالج کسب و کار منچستر

2.کالج هننر ، زبان و فرهنگ

3.کالج محیط زیست ، آموزش و توسعه

4.کالج حقوق و علوم اجتماعی

5.کالج علوم اجتماعی

ج – پردیس علوم زندگی منچستر

 

1.پردیس علوم زندگی

د – پردیس علوم پزشکی منچستر

1.کالج دندانپزشکی

2.کالج پزشکی منچستر

3.کالج پرستاری ، مامایی و مددکاری اجتماعی

4.کالج داروسازی منچستر

5.کالج علوم روانشناسی

6.مرکز بهداشت رفتاری ، ذهنی و مغزی

7.مرکز علوم سرطانی

8.مرکز علوم قلبی و عروقی

9.مرکز توسعه انسانی

10.مرکز التهاب و ترمیم

معرفی دانشگاه منچستر یکی از برترین دانشگاههای انگلستان

رشته های دانشگاه منچستر انگلستان

1.مالی و حسابداری

2.مهندسی نرم افزار

3.باستان شناسی

4.مدیریت اجرایی

5.جرم شناسی

  1. اقتصاد
  2. حقوق

8.زبان شناسی

9.بازاریابی

10.روانشناسی

  1. مدد کاری اجتماعی
  2. طراحی شهری

در پایان می توان در خصوص دانشگاه منچستر انگلستان به این نکته اشاره نمود که ، این دانشگاه از سطح علمی بالایی برخوردار می باشد و بودجه تحقیقاتی بسیار قوی دانشگاه جهت تحصیل دانشجویان اختصاص داده است.  در صورتی که شما متقاضیان و دوستان گرامی ، قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلستان را دارا می باشید ، به شما توصیه می شود که به موسسات معتبر مهاجرتی، جهت تحصیل اطلاعات و تکمیل اطلاعات قوی مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *