معرفی دانشگاه مودول

دانشگاه مودول را از طریق موسسه مشاوره ای MIE بشناسید. ایا مهاجرت به اتریش برای تحصیل کار درستی است؟ برای پذیرش در دانشگاه های اتریش(دانشگاه مودول) باید چه شرایطی را دارا باشیم ؟ ایا تحصیل در دانشگاه های اتریش ( دانشگاه مودول) برای کسب اقامت دائم به ما کمک میکند؟ ایا با تحصیل در اتریش(دانشگاه مودول)  اجازه کار هم داریم؟ کدام دانشگاه در اتریش برای هتلداری .مدیریت .جهانگردی شرایط ایده عالی دارد؟ هزینه تحصیل و زندگی در اتریش چه قدر است ؟

با بررسی تمام شرایط تحصیل در دانشگاه های اتریش علی الخصوص دانشگاه  مودولدر این مقاله متعلق به موسسهمشاوره ای MIE به خواننده گرامی اطلاعات کامل و جامعی بدهد تا بتواند به درستی جهت مهاجرت اقدام نماید.

دانشگاه مودول اتریش  برترین دانشگاه خصوصی اتریش در رشته های مدیریت ، توریسم، گردشگری ، هتلداری، می باشد که متاسفانه یکی از ایرادات وارد بر این دانشگاه محدود بودن رشته ها میباشد ولی در مقابل شما امتیازی دیگری دارید به نحوی که امکان تحصیل در رشته های غیر مرتبط  در مقطع بالاتر وجود خواهد داشت  مثلا  میتوان با مدرک لیسانس مدیریت برای فوق لیسانس هتلداری  اقدام کرد

اساتید  دانشگاه مودول از اساتید  به نام در حوزه ی تجارت و مدیریت در سطح کشورهای شینگن میباشند . از امتیازات دیگر دانشگاه مودول اتریش تضمین برای بعد از طی دوره کارآموزی برای فرد است به نحوی که فرد بعد از دوره اینترشیپ  اجازه اقامت و کار  در کشورهای عضو شینگن را خواهد داشت.

پذیرش کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه مودول

 

مرحله 1: درخواست

درخواست دانشجو از طریق برنامه آنلاین MU صورت میگیرد.

تمام قسمت های مورد نیاز را پرکرده و برای آپلود کردن مدارک زیر آماده شود:

 • تاریخچه مختصری از زندگی (برگه اطلاعات شخصی)
 • نامه انگیزه فرد (شرح دلایل درخواست به دانشگاه MODUL وین)
 • صلاحیت علمی برای ورود به تحصیلات دانشگاهی (گواهی دبیرستان برای کارشناسی، مدرک دانشگاهی برای کارشناسی ارشد، از جمله رونوشت آنها )
 • مدرک سطح B2تسلط به زبان انگلیسی برای کارشناسی و C1 برای کارشناسی ارشد(برای اطلاعات بیشتر به بخش FAQ مراجه کنید(
 • کپی پاسپورت
 • عکس
 • دو توصیه نامه (از منابع علمی(
 • فقط برای لیسانس: مقاله کوتاه (در پاسخ به تحصیلات رشته مرتبط با درخواست(

لطفا مطمئن شوید که درخواست شما کامل است! به درخواستهای ناقص ترتیب اثر داده نمی شود!

استثنا: اگر  هنوز در دسترس نیست، گواهی ترک دبیرستان و / یا نتیجه آزمون انگلیسی ممکن است بعدا ارسال شود. در چنین مواردی، بیشتر متن به روز شده باید ارائه شود و پذیرش موقت ممکن است تا زمانی که سند معوق ارسال شود ،صادرشود.

لطفا توجه داشته باشید که تمام اسناد و مدارک باید به زبان انگلیسی ارائه شود. تنها متون وگواهینامه های ترک دبیرستان نیز باید به زبان آلمانی پذیرفته شده باشد.

مرحله 2:بررسی درخواست و مصاحبه

روند پذیرش شامل بررسی و ارزیابی هر درخواست به صورت فردی بر اساس توانایی های متقاضی به عنوان یک دانشجو است. در صورت تایید، شما به یکی از اعضای تیم پذیرش به منظور برنامه ریزی یک مصاحبه شخصی در دانشگاه و یا یک مصاحبه Skype ویدئو ارتباط داده میشوید.

مصاحبه به دانشگاه فرصت شفاف سازی مسائل ناشی از درخواست دانشجوو همچنین اجازه ارزیابی مشخصات شخصیت متقاضیان را می دهد. همچنین این اطمینان را حاصل خواهد کرد که متقاضیان درک انتظارات با توجه به برنامه انتخابی خود را دارند. احتمال پرسش هر گونه سوال برای متقاضیان وجود دارد.

 

مرحله 3: تصمیم پذیرش

معمولا یک بار در هفته کمیته پذیرش بر اساس عملکرد قبلی تحصیلی، انگیزه و تصور عمومی، فعالیت های فوق برنامه، عملکرد مصاحبه و استعداد تحصیلی متقاضی تصمیم به پذیرش می گیرد . در صورت تصویب،اسناد پذیرش  به دانشجوی آینده ارسال خواهد شد.

توجه:درخواستها همچنین بایدقبل از فارغ التحصیلی از دبیرستان و قبل از آزمون انگلیسی ،پذیرفته شود.

 

پذیرش تحصیلات تکمیلی در دانشگاه مودول

 

شرط لازم برای ورود به دوره دکترا، کارشناسی ارشد یا دیپلم در رشته کسب و کار و یا یکی از علوم اجتماعی و یا اقتصادی از یک موسسه آموزش عالی معتبر است. متقاضیانی که به طور کامل  این شرایط را ندارند می تواند دوره های تکمیلی کارشناسی ارشد علوم پایه در دانشگاه MODUL وین را با موفقیت سپری کنند .

 

مرحله 1: ارسال درخواست خود به صورت PDF

قبل از اینکه درخواست خود را برای دوره  دکترا به صورت رسمی ارسال کنید، لطفا یک درخواست کامل شامل بخش موضوع پایان نامه به صورت  PDF به ایمیل زیر ارسال کنیر admissions@modul.ac.at

 

 لیست مدارک مورد نیاز در دانشگاه مودول:

 

درخواست شماتوسط رئیس، ارزیابی شده و در صورت امکان، یک سرپرست بالقوه به شما پیشنهاد خواهد داد.

 

مرحله 2: درخواست و رزومه

پس از آنکه شما بازخورد مثبتی دریافت کردید، لطفا درخواست خود را به صورت آنلاین(از طریقبرنامه درخواست آنلاین MU) ارائه دهید!

تمام قسمت های جرد نیاز را پر کرده و برای آپلود کردن مدارک زیر آماده شود:

 • رزومه
 • بیانیه منافع پژوهش و حرفه
 • نسخه ای از گواهی نامه ها و مدارک
 • متون(رونوشت ها)
 • کپی رسمی آزمون های تسلط به زبان انگلیسی یا مدرک دیگری برای زبان غیرمادری، به عنوان مثال اثبات انگلیسی سطح مهارت C2 با توجه به چارچوب مشترک اروپا از مرجع زبان؛ تافل نمره 600 آزمون های کتبی یا 100 آزمون اینترنتی؛ نمره IELTS 7.5 (بدون ریز نمره زیر 7.0)؛ و یا گواهی کمبریج (گواهی پیشرفته زبان انگلیسی). لطفا توجه داشته باشید: کمیته پذیرش ممکن است با تشخیص شواهد دیگر از مهارت های زبان ،تصمیم بگیرد.
 • یک نمونه از یک نشریه پژوهش یا گزارش (اختیاری)
 • کپی پاسپورت
 • عکس
 • دو توصیه نامه

لطفا توجه داشته باشید که تمام اسناد و مدارک باید به زبان انگلیسی ارائه شود.

 

مرحله 3: بررسی درخواست و مصاحبه

پس از ارسال کامل درخواست، شما به یکی از اعضای تیم پذیرش به منظور برنامه ریزی یک مصاحبه شخصی در دانشگاه و یا یک مصاحبه Skype ویدئو ارتباط داده می شوید.مصاحبه کمیته پذیرش فرصت روشن شدن مسائل ناشی از درخواست و همچنین اجازه ارزیابی مشخصات شخصیتی  متقاضیان را می دهد. همچنین متقاضیان  امکان درک انتظارات را با توجه به دوره پیدا میکنند.امکان پرسش هر گونه سوال برای متقاضیان وجود دارد.

 

مرحله 4: تصمیم پذیرش

کمیته پذیرش تصمیم خود را بر اساس برآورد خود از پتانسیل متقاضی برای موفقیت تحصیلی می گیرد. برای کمک به تصمیم گیری خود، کمیته به دقت فیلد قبلی تحصیلات متقاضی، عملکرد تحصیلی، انگیزه، فعالیت های فوق برنامه، مصاحبه، و استعداد تحصیلی را در نظر میگیرد. در صورت تصویب، اسناد پذیرش به دانشجوی آینده ارسال خواهد شد.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)در باب دانشگاه مودول اتریش

معیارهای پذیرش در دانشگاه مودول

 

 • اثبات یک مدرک دانشگاهی در مقطع کارشناسی با حداقل مدت زمان سه سال و یا تکمیل مدرک معادل مربوط به محتوای برنامه تحصیلی
 • حداقل سه سال تجربه حرفه ای
 • در موارد استثنایی، پذیرش افرادی که مدرک دانشگاهی ندارند در صورت فراهم کردن مدرک معادل توسط دانشجو.این شیوه می تواند مثالی برای دوره های دیپلم، تحصیلات بیشتر به علاوه تجربه گسترده و حرفه ای مرتبط و همچنین دستاوردهای حرفه ای مرتبط دیگر باشد. در این مورد، اثبات گواهی ترک دبیرستان باید تهیه شود.
 • اثبات تسلط به زبان انگلیسی برای زبان غیرمادری: حداقل 2 سال آموزش متوسطه یا بالاتر در زبانانگلیسی،سطح C1 در یک آزمون زبان شناخته شده بین المللی (یعنی IELTS 6.5 (بدون ریز نمره زیر 6.0)، تافل 88 مبتنی بر آزمون اینترنتی،گواهی کمبریج CAE یا BEC (درجه A))، و یا جلب رضایت کمیته پذیرش در یک فرم فرضی مناسب از سوی کمیته
 • کسب پذیرش، متقاضیان باید یک مصاحبه پذیرش رسمی (به صورت انفرادی و یا ویدئویی Skype) داشته باشند

مرحله 1: درخواست

درخواست از طریق برنامه آنلاین MU.

تمام قسمت های مورد نیاز را پر کنیدو  مدارک زیر را آماده کنید:

 • رزومه
 • نامه انگیزه
 • صلاحیت علمی برای ورود به برنامه تحصیلات(مدارک دانشگاهی از جمله متون اصلی آنها)
 • مدرک سطح C1 تسلط به زبان انگلیسی
 • کپی پاسپورت
 • عکس
 • 2 توصیه نامه (از منابع دانشگاهی و یا منابع حرفه ای)
 • مدرک سابقه کار مرتبط، حداقل 3 سال

لطفا مطمئن شوید که درخواست شما کامل است. درخواست های ناقص نظر گرفته نمی شوند!

لطفا توجه داشته باشید که تمام اسناد و مدارک باید به زبان انگلیسی ارائه شود. فقط دیپلم مدرک دانشگاهی (کارشناسی و کارشناسی ارشد) نیز باید به زبان آلمانی پذیرفته شود.

 

مرحله 2: بررسی درخواست و مصاحبه

روند پذیرش شامل بررسی و ارزیابی هر درخواست به صورت فردی بر اساس توانایی های متقاضی به عنوان یک دانشجو می باشد. در صورت تایید، شما به یکی از اعضای تیم پذیرش به منظور برنامه ریزی یک مصاحبه شخصی در دانشگاه و یا یک مصاحبه ویدئو Skype ارتباط داده می شوید.

مصاحبه کمیته پذیرش فرصت روشن شدن مسائل ناشی از درخواست و همچنین اجازه ارزیابی مشخصات شخصیتی متقاضیان را می دهد.همچنین متقاضیان امکان درک انتظارات را با توجه به دوره پیدا می کنند.امکان پرسش هرگونه سوال برای متقاضیان وجود دارد.

 

مرحله 3: تصمیم پذیرش

معمولا یک بار در هفته کمیته پذیرش با هم و بر اساس عملکرد قبلی تحصیلی ، انگیزه و تصور عمومی، سابقه کار، عملکرد مصاحبه و استعداد تحصیلی در مورد پذیرش تصمیم می گیرند. در صورت تصویب،اسناد پذیرش به دانشجوی آینده ارسال می شود.

 

هزینه تحصیل در دانشگاه مودول اتریش

هزینه تحصیل در این دانشگاه خصوصی در مقطع لیسانس 5000 تا 6500 یورو

هزینه تحصیل در این دانشگاه خصوصی در مقطع فوق لیسانس 6000 تا 8000 یورو

پروسه زمانی جهت ویزا شدن حدودا 7 ماه خواهد بود

 

در این نوشتار متعلق به موسسه مشاوره ای MIE نگارنده نیکا نیک رای سعی شده تا به معرفی یکی از برترین دانشگاه های کشور اتریش شمارا در این تصمیم گیری برای تحصیل یاری بفرماییم. جهت کسب ازلاعات بیشتر درباره سایر دانشگاه ها میتوانید به سایر مقالات مراجعه فرمایید و از انجام هر یک از این امور نیازمند تخصص و تجربه کافی و مشاوره و راهنمایی می باشد. خدمات موسسه مشاوره ای MIE در کشور اتریش توسط مشاوران و وکلای متخصص و مجرب ارائه می گردد . ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد مهاجرت به کشور اتریش را دارید ، امور مربوطه را با  راهنمایی و مشاوره ی وکلا و مشاوران ارشد موسسه مشاوره ای MIE انجام دهید  و از خدمات موسسه مشاوره ای MIE در کشور اتریش بهره مند شوید .اگر در خصوص خدمات موسسه مشاوره ای MIE در کشور اتریش سوالی دارید ، می توانید با موسسه مشاوره ای MIE تماس گرفته و از مشاوره ی تلفنی رایگان این موسسه استفاده کنید. موسسه مشاوره ای MIE با بهره مندی از برترین وکلا و مشاوران در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل در کنار شما عزیزان می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *