دانشگاه kingston

معرفی دانشگاه kingston

دانشگاه kingston چگونه دانشگاهی است؟ چگونه می توان به دانشگاه kingston وارد شد؟ برای ورود به دانشگاه kingston چه شرایطی وجود دارد؟ دانشگاه kingston در کجا واقع شده است؟ تحصیل در دانشگاه kingston چه مزیت هایی دارد؟ دلایل انتخاب دانشگاه kingston برای تحصیل چیست؟ آیا  شرایط دانشگاه kingston را می دانید؟آیا شما هم به دنبال مهاجرت تحصیلی و کسب اطلاعاتی در خصوص معرفی دانشگاه kingston دارید؟چه معیار هایی در انتخاب یک دانشگاه نقش مهمی ایفا می کنند؟ آیا تامین آینده شغلی در زمره امتیازات یک دانشگاه به حساب می آید؟

معرفی دانشگاه kingston یکی از موارد مهمی است که در سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE به صورت کامل به توضیح آن می پردازیم.

در مقاله پیش رو بناست اطلاعاتی مختصر و مفید من باب شرایط تحصیلی اعم از موقعیت مکانی ، رتبه دانشگاهی رشته های موجود و امکانت و تسهیلات خدمت شما ارائه گردد.

مجموعه دانشگاهی Kingston شامل دانشگاههای مدرن 4 عدد و همچنین کالج می باشد.دانشکاه کینگستون دارای فضای سبزبی پایان و رودخانه ی زیبا و با مراکز سرگرمی شگفت و مراکز خرید و غذا و غیره است. این دانشگاه تنها 25 دقیقه با مرکز لندن فاصله دارد از طریق قطار. همچنین جا ده های امنی که دسترسی را آسان می کند و به سمت جنوب و غرب انگلستان راه دارد.

همچنین فرودگاه برای سفرهای بین المللی نیز در نزدیکی آن قرارداد دارد.

شرایط تحصیل

تا زمانی که تحصیلات قسمتی کلیدی از آینده اشخاص را  تشکیل می دهد ، دانشگاه Kingston اهداف خود را بنابر تشویق دانشجویان جهت لذت بردن آن ها از بهترین فعالیت های قابل دسترس و شرکت در بسیاری از فعالیت های اجتماعی قرار داده است .

این برنامه های تفریحی و اجنماعی شامل مواردی مانند : کلاب های دانش آموزی ، مجامع و فعالیت های ورزشی و فعالیت ها و رویدادهای اتحادیه دانشجویان و همچنین فعالیت های داوطلبانه قابل دسترس در دانشگاه Kingston.

هدف دانشگاه Kingston آموزش و پرورش تواما در سطحی پیشرفته است که توانایی های بالقوه ی دانش آموزان را بالفعل تبدیل گردد.

دانشگاه Kingston به رنکینگ خود می بالد و از نظر دروس ارائه شده در عرصه بین الملل شناخته شده است .

این دانشگاه در رشته های هنر و طراحی رتبه 2 را داراست و در سایر رشته ها رتبه ی زیر 50 را دارند .

بازه ی رشته های تحصیلی که در این دانشگاه ارائه می شود بسیار وسیع و متنوع است .

لیست رشته ها عبارتند از :

طراحی داخلی

هنر و طراحی

ساختمان سازی

مدیریت بازرگانی

شیمی و علوم دارویی

علوم کامپیوتر

جرم شناسی

رقص ، فیلم سازی ، رسانه ، موزیک

اقتصاد

مهندسی

جغرافی

زمین شناسی

سلامت و علوم و مراقبت های اجتماعی

تاریخ ، روابط بین الملل و ساست

زبان

حقوق

علوم زندگی

مدیریت ، بازاریابی و تبلیغات

ریاضی و استاتیک

موسیقی

پرستاری

روانشناسی

دانشگاه کینگستون دارای 116 سال قدمت از زمان افتتاح مدرسه تکنیکال در سال 1899 می باشد.این دانشگاه به طور کلی دارای 918/19 دانش آموز دارند که 3/534 دانش آموز غیر از uk  از 154 کشور جهان نیز در این دامشگاه تحصیل می کنند که حوزه ی این کشور ها از آلبانی گرفته تا زیمباوه متفاوت  است.

تعداد کارکنان این دانشگاه بالغ بر 040/2 نفر می باشد و آمار ردآمد سالانه این دانشگاه 3/2 میلیون دلار بوده است . از سال 2014 تا 2015.

اهمیت امکانات دانشگاهی در این مورد است که شخص در کنار تحصیل توانایی های خود را ارتقا بخشیده و به دلیل رزومه ی خاصی که در این مدت به دست می آورد امکانات شغلی خاصی نیز پیش رویش قرار می گیرد .

شناخت صحیح و انتخاب دانشگاههای معتبر که برنامه های فوق  درسی نیز دارند می تواند افق روشنی از آینده را در پیش روی دانشجویان قرار دهد .موکدا پیشنهاد می شود که با اخذ مشاوره و تکمیل اطلاعات به صورت صحیح اینده خود یا فرزندانتان را تضمین نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *