کار در انگلستان

معرفی موسسات معتبر کاریابی در انگلستان

موسسات معتبر کاریابی در انگلستان چگونه عمل می کنند؟ آیا موسسات معتبر کاریابی در انگلستان می توانند به افرادی که در پی کار هستند کمک کنند؟ از نظر موسسات معتبر کاریابی در انگلستان افراد برای پیدا کردن کار در انگلستان چه شرایطی باید داشته باشند؟ در این مقاله سعی بر این داریم تا موسسات معتبر کاریابی در انگلستان خدمات اینگونه از موسسات  و همچنین نحوه ارتباط و عضویت در موسسات معتبر کاریابی در انگلستان را مورد بررسی قرار دهیم. به منظور دستیابی به حرفه و تخصص مناسب برای آن دسته از افرادی که مقصد خود را برای مهاجرت و داشتن اقامت کشور انگلستان انتخاب کرده اند و در زمینه تخصص خود به دنبال دستیابی به کار مناسب در این کشور هستند.

حال ما مفتخریم که نظام کاری و موسسات معتبر کاریابی در انگلستان مشغول می باشند را به منظور دستیابی این قبیل از افراد معرفی نماییم.

معرفی کلی موسسات کاریابی:

پایه و اساس موسسات معتبر کاریابی در انگلستان تهیه و تطبیق توانایی ها و مهارتهای کارجویان است. مزیت این سازمان ها در ارایه راه حل های جهانی برای کاریابی و استخدامی است. موسسات معتبر کاریابی در انگلستان دارای تیم های متخصص در زمینه های مختلف برای دادن مشاوره های ویژه به کارجویان هستند, مهمترین هدف و استراتژی این موسسات پیدا کردن فرد مناسب برای کارهای موجود متناسب با توانایی ها و شرایط زندگی افراد و نیازمندیهای مشاغل هست .موسسات بین المللی کار بر اساس معیارهای استاندارد مرکز بین المللی کاریابی و از طرق مختلف و شیوه های گوناگون به ارایه خدمات کاریابی میپردازند. این موسسات امکانات و شرایط موثر و تسهیل کننده ای  برای گرفتن پذیرش و درخواست دادن برای کارجویان آشنایی با شرکت ها و نیازمندیهایشان, شرایط ارایه رزومه های کاری و دادن راهنمایی های موثر در ارتباط با شناختن و توسعه دادن مهارتهای متناسب با نیازمندیهای کارفرمایان و اماده سازی کارجویان در صورت لزوم برای شرکت در مصاحبه های شغلی، نحوه گرفتن پذیرش های شغلی, مجوزهای کار برای کار در انگلستان, معرفی مشاغل مختلف و نیازمندی های شغلی ,اگاهی های به روز و انلاین در سایتهای خود موسسات کاریابی؛ به روز سازی مشاغل در دسترس, ارایه اطلاعاتی راجع به چگونگی اماده سازی و چگونگی پر کردن درخواست نامه ها و فرم های پذیرش و تنظیم رزومه ی مناسب و دقیق؛ آشنا کردن و معرفی فرهنگ کاری در انگلستان و محیط های کاری و نحوه و روشهای مدیریتی و سلسله مراتب کاری و جزییات کارها(ساعات کاری, وظایف کاری؛مسولیت ها,روابط,حقوق,……),گزینش افراد متقاضی با کارهای در دسترس و معرفی انها به شرکتهای متقاضی تا این کارفرمایان و شرکتها بعد از تطبیق اولین پذیرش خود و موافقت خود را اعلام کنند,*این موسسات همچنان باید برای هماهنگی افراد برای حضور در مرحله بعدی مصاحبه ها و همچنان تا شروع اولین روزهای کاری باید کارجو را همراهی کرده و تمامی حقوق کارجو را تضمین کرده و تا از ان اطمینان حاصل نفرماید کارجو را رها نکند.توجه داشته باشید موسسات کاریابی در انگلستان معمولا به طریق تخصصی و در حوزه های جداگانه مشغول فعالیت می باشند که میتوانید با توجه به نوع نیاز و مهارتتان و نوع خدمات آنها را انتخاب کنید,مانند موسسات کاریابی دولتی یا خصوصی, موسسات کاریابی مخصوص صنایع،یا مخصوص مشاغل ازاد یا تجاری, موسسات مخصوص کاریابی دانش آموزان و موسسات مخصوص کاریابی کارهای حرفه ای یا غیر حرفه ای, موسسات مربوط به کارهای نیمه وقت یا پاره وقت با مزایای کم یا کارهای تمام وقت و متنوع,موسسات مرتبط با داوطلبان داخلی یا داوطلبان خارجی(اتحادیه اروپا_جهان),موسسات کاریابی متناسب با رشته های دانشگاهی یا موسسات ویژه شرکتها و کارفرمایان خاص.

نحوه کار موسسات کاریابی:

(هرکدام به طرق خاصی خدمات را ارایه میدهند)ابتدا با شرکتهای نیازمند نیروی کار به طور گسترده و موثر در ارتباط هستند و تقاضا های آنها را برسی میکنند,موسسات به پایگاه اطلاعاتی این شرکت ها رجوع کرده و نیازمندیها و درخواست انها را بررسی میکنند سپس این نیازمندی ها را به صورت انلاین به کارجویان ارایه میدهند و همچنین کارجویان متناسب را برای گزینش به شرکتهای متقاضی معرفی میکنند و در صورت موافقت مراحل بعدی مشاوره همچنان ادامه پیدا می کند.

چگونه به موسسات کاریابی ملحق شوید: موسسات بعنوان میانجی بین شرکت ها و کارجویان خدمات ارایه می دهند و افراد میتوانند با شناسایی موسسات متناسب با نیازهای کاریشان بصورت انلاین و حضوری با عضویت بدون هزینه های شخصی از خدمات بهره ببرند. از اینکه روز مصاحبه چه بپوشید تا رموز موفقیت در مصاحبه ها.

مزایای استفاده از موسسات کاریابی انگلستان:

صرفه جویی در وقت مخصوصا اگر پر مشغله هستید, آنها روابط موتر و گسترده ای دارند با انواع کارفرمایان, مشاوره های تخصصی برای افراد بطور منحصر به فرد برای تضمین موفقیت در ازمونهای استخدامی,تضمین پیدا کردن کارهای متناسب با مهارتهای افراد, ارایه پیشنهادهای ویژه و موارد مهمی که به تنهایی قابلیت دسترسی به انها موجود نبود.

*هزینه استفاده و عضویت در موسسات: باید توسط کارفرمایان پرداخت شود و فرد نباید هزینه شخصی خاصی را متحمل شود.

*بسیاری از موسسات نام شرکت ها ی خاص متقاضی را تا هنگام اخرین پذیرش اعلام نمیکنند.

*راهنمایی ها و مشاوره های شغلی شامل نحوه درخواست پذیرش و گرفتن مجوز کار و معرفی مدارک مورد نیاز,معرفی نوع ویزای کاری مورد نیاز می باشد.

*برخی شرکت ها درخواست نامه های پیچیده و خاصی دارند.

*داشتن زبان دوم کمک زیادی به شما و موسسات در پیدا کردن کارهای بهتر می کند.

*اطلاعات و مدارک و رزومه خود را صادقانه ,واضح,دقیق,کامل,مرتب,با منابع معتبر,مختصر,متناسب با فرم های پذیرش کاریابی در انگلستان به موسسات ارایه دهید.

*برای پیگیری رزومه خود به HR مراجعه فرمایید .برای اطلاعات از نیازمندیهای به HOW TO FIND APPLY FOR JOB IN UKمراجعه کنید.

*ویزاهای متفاوتی برای اقامت و کار وجود دارد با توجه به زمینه کار درخواستی,شرایط کشور مبدا,رشته های تحصیلی,سن,….

(شرایط کلی کار در انگلستان و فرهنگ کاری, نیازمندیهای کاری, نوع خدمات ویزه موسسات کاریابی انگلستان,..:رزومه خود را با زبان انگلیسی وبا رعایت قواعد دستوری وبا رعایت تمامی مولفه های مورد نیاز موسسات کاریابی انگلستان و برگه های درخواستنامه تکمیل کرده, قانونی بودن مدارک را اتبات کرده؛تسلط کامل به زبان انگلیسی لازم است, انگلستان یکی از برترین و مهم ترین مراکز کاریابی در جهان میباشد که زمینه های کاری گسترده و متفاوتی را هر ساله ارایه می دهد و به دلیل قدرت اقتصادی و وجود صنایع خلاق و فعال در ان  باعت افزایش احتمال پذیرش و استخدام در مشاغل متفاوت میشود, محیط های کاری انگلستان با رعایت سلسه مراتب رسمی دارای محیط های خلاق و صمیمی نیز می باشد. دانش آموزان هم  میتوانند مانند دیگر متقاضیان کار بدنبال کار باشند و از طزیق این موسسات حرفه ای و با تجربه در انگلستان به همراه تحصیل بکار مشغول شوند البته با رعایت و اماده کردن شرایط لازم برای اشتغال در انگلستان.)

*از طریق مراکز و سایتهای ذیل در انگلستان:

uk naric ; uk goverments job match ; job centre plus;…….;jobfit.co.uk;access place;cv-library;fish4jobs;freeindex;highscores.com;recuiremen&employment confenderatiom (red)موسسات کاریابی متفاوت و معتبر را بیابید و انلاین و در فضای مجازی از انها بهره مند شوید.

 

انواع موسسات کاریابی:

AGENCY CENTERAL موسسه کاریابی انگلستان سایت راهنمای شغلی.

GRADUATE RC موسسه کاریابی برای شزکت های کوچک و متوسط تجاری و رابطه با شرکت ها.

STEP AHEADموسسه کاریابی و سایت تخصیی اشتغال(بخش های عمومی)و بخش های خصوصی و شرکت ها دولتی.

FRESH MINDES TALENTمشاوره کاریابی برای اکادمی ها بزرگ و موفق و برای کارهای ممتاز.

HAYS REQUIREMENT گروه کاریابی تخصصی جهانی و کاریابی برای داوطلبان و مشاغل حرفه ای.

BADENOCH&CLARK موسسه کاریابی و جست و جو گر کار و مشاوره ای کاریابی.

ALL JOBS UK موسسات راهنمایی کاریابی بریتانیا.

RARE RECUIREMENT-SOCIAL DIVERSITY REQUIRMENTشرکت کاریابی که تنوع گسترده ای از کارها و مشاغل و حوزه های حرفه ای را شامل می شود.

LIFE WORTH سرویس های کاریابی حرفه ای و سیستم های مشمول تغییرات اجتماعی.

PENNA_REQUIREMENT AGENCY شرکت کاریابی تخصصی صنایع.

MIND BENCH ;INSIGHT REQUIREMENT ;MORGANHAUNT ;SPRING PERSONNELL; TEACHING JOB IN THE UK ;THE MILES PARTNERSHIP REQUIRMENT AGENCY  ;FUEL REQUIREMENT AGENCY;BARRY LATHFOR………..

موسسات معتبر کاریابی در انگلستان

اگر متقاضی داشتن کار و حرفه مناسب متناسب با توانایی خود در انگلستان و رسیدن به اقامت در این کشور هستید شما عزیزان می توانید با کارشناسان موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

منابع:

https://www.lse.ac.uk/

www.reed.co.uk

https://www.skills-provision.com/

https://www.expatica.com/

https://www.agencycentral.co.uk/

www.gov.uk

/www.prospects.ac.uk

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *