Actilingua college

Actilingua college در کدام کشور واقع شده است؟ Actilingua college چگونه دانشگاهی است؟ برای رفتن به Actilingua college چه شرایطی لازم است؟ مدارک مورد نیاز برای رفتن به Actilingua college چه مدارکی هستند؟ ما در این مقاله سعی بر آن داریم که Actilingua college را برای شما عزیزان معرفی کنیم . و آموزش زبان آلمانی را که در  Actilingua college ارائه میشود را برای شما بررسی کنیم .موسسه مشاوره ای  MIE با کادری مجرب از مشاورین پاسخ گوی شما عزیزان در مورد تحصیل در Actilingua college  میباشد .

Actilingua college  در سال 1988 تاسیس شد و به سرعت به شهرت جهانی به عنوان یک مدرسه زبان از طیف وسیعی از دوره های آلمانی و با محیط یادگیری ایده آل و تجهیزات مدرن در امر آموزش شناخته شد ، و از لحاظ ارائه خدمات آموزشی و رفاهی در سطح جهان بالاترین استاندارد های ممکن را برخوردار است . رضایت مشتری از اساسی ترین اصل های این کالج عنوان شده است و تلاش خود را کرده است که بالاترین کیفیت ممکن در امر ارائه خدمات داشته باشد مانند حق بیمه برای دانش آموزان و ارائه بهترین خوابگاها و اقامتگاها در این کالج بسیار مشهود است  و یکی از بهترین مراکز آموزش زبان آلمانی است که در سال بسیاری از  افراد و دانش آموران از سر تا سر جهان برای گذراندن دوره های زبان آلمانی به وین سفر کرده تا در Actilingua college  زبان آلمانی را فراگیرند.

  • محتوای دوره

دوره های زبان آلمانی در 8 سطح در این کالج برگزار میشود که معمولا هر کدام از این دوره ها بین 4تا 8 هفته به طول می انجامد و از دوره مطلق مبتدی شروع ودر دوره ی پیشرفته ، این سطوح زبان به پایان میرسد . مسئولیت و تصمیم گیرنده نهایی که آیا دانش آموزان میتوانند در دوره های بعدی و سطوح بعدی حضور پیدا کنند بر عهده ی استاد این دانش آموزان میباشد که با امتحان هایی که در هفته از دانش آموزان به عمل می اید و فعالیت های انها که در طول دوره انجام میدهد این تصمیم را اتخاذ میکند و اگر دانش آموزی سازگاری با این نوع آموزش نداشته باشد و نسبت به بقیه در سطح پایین تری باشد به مشاورین و مسولیین کالج این فرد را معرفی می شود.

دوره های زبانی که دانش اموزان باید آنها را سپری کنند به شرح زیر میباشد :

DURATION AL- COURSES EU LEVEL
80 LESSONS/ 4WEEKS A1 A1
80 LESSONS/ 4WEEKS  80LESSONS/ 4WEEKS A2.1

A2.2

A2
80 LESSONS/ 4WEEKS

80 LESSONS/ 4WEEKS

B1.1

B1.2

B1
160 LESSONS/ 8WEEKS B2 B2
160 LESSONS/ 8WEEKS C1 C1
INDIVIDUAL INDIVIDUAL C2
  • روش های ارائه دروس

برای ارائه دروس به زبان آلمانی مهم ترین اصل نوآوری در اموزش برای دانش اموزان است . از آنجا که هر گروه از دانش اموزان با هم دیگر متفاوت هستند معلمان این کالج با رویکرد منعطفی نسبت به آموزش نگاه میکنند و روش های خاص و منحصر فردی را برای آموزش دانش آموزان اتخاذ میکنند که بتوانند پاسخ گوی نیاز هر گروه از دانش آموزان باشد و مهم ترین اصل آموزش ، نوآوری را در اصل کار خود قرار میدهند . برنامه ی اساسی آموزش بدین سبک است که  تمرکز اصلی بر روی دستور زبان ، ساختار جمله و واژگان است . خواندن و گوش دادن ، درک عبارات و همچنین تمرینات نوشته شده از اجزای مهم دوره های زبان آلمانی می باشند . یکی از اصول اساسی این است که اطمینان حاصل شود که ارتباط شفاهی بین دانش آموزان برقرار میشود و دانش آموزان برای شرکت در بحث ها به زبان آلمانی تشویق میشوند

استفاده از کتاب های درسی معتبر و متد های پیشرفته آموزش از مبتدی تا پیشرفته و استفاده از تجهیزات آموزشی پیشرفته مانند دی وی دی و سی دی های کمک آموزشی و جلسات اختصاصی این کمک را به دانش آموزان کرده است که برای یادگیری زبان آلمانی شرایط مهیا تری را نسبت به دیگر محیط های آموزشی زبان آلمانی داشته باشند .

معلمان و استادان Actilingua college از بهترین و مجرب ترین استادان به حساب  می آیند آنها آلمانی زبانان بومی هستند هر گروه توسط دو یا سه استاد به نسبت دوره ، برگزار میشود که که آموزش های متنوعی را ارئه میدهند که این امر باعث تحریک دانش اموزان برای یادگیری زبان آلمانی میشود .

  • گواهینامه ها

مدرک و گواهینامه ی این دوره شناخته شده است و در ارتباط های بین المللی در 30 کشور دنیا این مدرک را به رسمیت میشناسند و افرادی که این دوره ها را گذرانده باشند و مدرک B2, C1 , C2 را کسب کرده باشند امکان  این را دارا هستند که بیش از 40 دانشگاه اروپا مانند سوئیس ، آلمان ،اتریش و … به تحصیل بپردازند.

در A1 شرکت کنندگان باید قادر به ارتباط به صورت ابتدایی و آسان در موقعیت های روزمره خود با خانواده باشند . در  A2 هم همین میزان توانایی را باید فرد شرکت کننده دارا باشد البته کمی بسیط تر نسبت به A1 ، و انجام کارها و ارتباط های روزمره خود را به صورت حرفه ایی تر بیان کند

در  B1 و B2 دانش آموز باید قادر باشد که مسائل روزمره ی زندگی خود را به صورت حرفه ایی برطرف کند و بتواند در سطح اجتماع ارتباط کلامی برقرار کند تا بتواند هم برای کار و هم برای تحصیل امورات زندگانی تحصیلی و کاری خود را برطرف سازد در  B2  شرکت کننده باید بتواند طیف عظیمی از شرایط آموزشی و تحصیلی خود را به دیگران اطلاع دهد و در مورد جزئیات تحقیقات کاری و زندگی خود با دیگران صحبت کند همانند زبان مادری ، و این مدرک برای پذیرش در برخی از دانشگاه های آلمان و اتریش لازم است .

در C1  و C2  شرکت کنندگان باید قادر به این امر باشند که مفصل تر از سطوح قبل از دقت و اتباط کلامی بالا تری برخوردار باشند و با مدرک C1 در بسیاری از دانشگاههای آلمان و اتریش پذیرفته میشوند . در C2  اصطلاحات فنی در مورد اقتصاد را نشان میدهد و با این مدرک اکثر دانشگاهای آلمان و اتریش فرد دانشجو پذیرفته میشود.

هزینۀ دوره

هزینه های دوره های کلاس زبان Actilingua college به نسبت دیگر کالج های زبان آلمانی، وبه سطح  خدماتی که ارائه می دهند به نسب پائین تر است و قابل مقایسه با سایر کالج ها نمی باشد. به طور مثال هزینه های  دوره های 4 تا 8 هفته، تقریباً 7500 یورو در سال می باشد.

از کرس های زبانی که در این کالج برگزار می شوند نیز می توان به کرس زبان تابستانه برای دانش آموزان بین 12 تا 17 سال، که باعث دیدار جوانان و آشنایی با فرهنگ های مختلف و یادگیری زبان آلمانی و صحبت کردن آن در خارج از کشور و تمام این دوره ها به طور انحصاری توسط زبان مادری به دانش آموزان تدریس می شود اشاره کرد.

کرس بعدی کرس 16 تا 19 ساله می باشد که در این دوره بین 20 تا 30 درس آلمانی به دانش آموزان داده می شود که این تجربه بیش از یک تجربۀ گذراندن یه دورۀ زبان در خارج از کشور است و باعث آشنایی فرد با  کشور اتریش و به وجود آمدن موقعیت جدید برای فرد می شود.

مؤسسۀ مشاوره ای MIE بزرگترین مؤسسۀ مشاوره ای خاورمیانه با کادری مجرب از مشاورین همراه شما عزیزان برای ورود به کالج Actilingua college می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *