Cardiff Sixth Form College

Cardiff Sixth Form College یکی از کالج های خیلی خوب کشور انگلستان است. علاقه روز افزون شما دانشجویان عزیز برای تحصیل در انگلستان و هم چنین تقاضای بالا و میل زیاد خانواده های محترم به تحصیل فرزاندنشان در انگلستان ما را بر آن داشت تا جهت بر آورده کردن انتظارات هر چه بهتر راه جدیدی را برای تحصیل در انگلستان هموار نماییم. Cardiff Sixth Form College با رده بندی عالی در میان کالج های انگلستان یک مقصد درخشان برای استعداد های درخشان ایرانی است. اما چرا Cardiff Sixth Form College ؟ در ادامه به بررسی این کالج در میان موسسات آموزشی انگلستان می پردازیم و Cardiff Sixth Form College را بهتر معرفی می کنیم.

تحصیل در انگلستان به معنای تضمین آینده ی درخشان فرزندان میباشد. همانطور که میدانید انگلستان بهترین سیستم آموزشی دنیا را دارا میباشد و به همبن دلیل از سرتا سر دنیا علاقمند به تحصیل در انگلستان میباشند و رقابت جهت اخذ پذیرش تحصیلی در بهترین دانشگاه های این کشور بسیار بالا میباشد و به همین دلیل شانس کسانی که تحصیل خود را در کالج های انگلستان به پایان رسانده اند جهت اخذ پذیرش از  دانشگاه های  انگلستان بسیار بالاتر میباشد.تجربه موفق موسسه مشاوره ای MIE در زمینه تحصیل در کالج های برتر انگلستان از جمله :Bellerbys college , Abbey college,Ef college , Barnet south gate college and etc و رضایت  خانواده ها و دانشجویان باعث این امر گردید که  به دنبال این امر باشیم که بتوانیم سطح کاری خود را پیشرفت داده و برای دانش آموزان نخبه و کوشای ایران و همچنین خانواده های دلسوز و آینده نگر به دنبال بهترین کالج و دبیرستان در انگلستان باشیم.

هم اکنون مفتخریم که این امر با حمایت های شما و اعتبار موسسه MIE و وکلای برتر این مجموعه محقق گردیده است و ما میتوانیم برای بهترین کالج انگلستان  Cardiff sixth form college اقدام به اخذ پذیرش نماییم ، شما میتوانید با جست و جوی اندکی در باب این کالج از نتایج آن حیرت زده گردید،این کالج در 6 سال گذشته در رده اول تمام کالج های انگلستان بوده است و این نشان از سطح فوق العاده بالای علمی و پزوهشی کالج کاردیف میباشد.(این مقاله با عنوان Cardiff Sixth Form College متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

در سال 2016 میانگین 93% دانشجویان این کالج نمرات A*- A   کسب نموده اند و واقعا میتوان گفت در این کالج غیر ممکن را ممکن نموده اند، این سطح از نمرات آن هم در دوره های A LEVEL که مهمترین دوره برای ورود به دانشگاه  های انگلستان میباشد خارق العاده است،البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که 99% دانش آموزان این کالج حداقل نمرات A* – B  را کسب نموده اند و همین امر باعث شده است تا در شش سال گذشته جوایز بهترین مدرسه خصوصی انگلستان ،بهترین مدرسه CO-educational boarding  را کسب نماید.

کالج  کاردیف فرم ششم به معنای واقعی کلمه برای بهترین روش برای آموزش و پرورش جهان در جستجو است.فلسفه آموزش این کالج به طور مساوی از شرق و غرب دریافت گردیده است، مانند دانش آموزان چند فرهنگی کالج کاردیف، این کالج معتقد است که روش یکپارچه آموزش و پرورش دانش آموزان در کالج کاردیف آنها  را از دیگر کالج ها متمایز مینماید. (این مقاله با عنوان Cardiff Sixth Form College متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

نکته های مثبت آموزش در فرهنگ شرقی دقت و نظم و انضباط و آموزش از جزء به کل میباشد، در حالی که عمده نکته مثبت روش های غربی ارزش خلاقیت فردی است.تلفیق این دو برای هر دانش آموز و  مراقبت روحی و معنوی  او و تشویق به پرورش استعدادهای منحصر به فرد روش خاص کالج کاردیف برای آموزش و پرورش میباشد.

در Cardiff Sixth form College، آنها معتقدند که دانش آموز باید آینده خود را انتخاب نماید نه اینکه به زور و جبر آینده ای برای او انتخاب گردد. آموزش کالج کاردیف ترکیبی از نقاط قوت هر دو سیستم شرقی  و غربی  برای ایجاد یک رویکرد آموزشی منحصر به فرد میباشد. کالج کاردیف با ارائه  برنامه درسی منظم و قوی در موضوعات اصلی تحصیلی و در حالی که نظارت نفر به نفر بر هر دانش آموز دارد، کمک به پیشرفت تحصیلی آنها مینماید .(این مقاله با عنوان Cardiff Sixth Form College متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

کالج کاردیف  نسبت به نمرات، و تجهیز هر دانش آموز با مهارت و اعتماد به نفس برای موفقیت در زندگی خود و  فراتر از آن به سختی تلاش میکند.

دانش آموزان این کالج پس از پایان دوره تحصیلشان  آماده برای پیوستن به بهترین  دانشگاه ها در انگلستان، ایالات متحده، یا هر جای دیگری در جهان هستند!

در Cardiff Sixth Form College شعار معروفی دارند که آموزش و پرورش با آنها پایان نمیابد اما بهترین شروع ممکن با آنها خواهد بود.

انتخابی درست برای آینده ای درخشان

انتخاب چه رشته ای  برای تحصیل در Level A می تواند مشکل باشد. این امر زمان و تفکر بسیاری را می طلبد و شما ممکن است ایده های متضادی در این زمینه داشته باشید.مانند تمام تصمیمات، شما نیاز به رسیدن به یک تعادل مناسب برای رسیدن به یک جمع بندی دارید. این امر مهم است که شما در جزئیات کامل از آنچه که شما در حال انتخاب میباشید و پیامدهای آن برای انتخاب حرفه ی  خود در آینده آگاهی کامل داشته باشید. دستورالعمل های زیر را باید کمک کند:

اولین و مهمترین قسمت این میباشد ؛که موضوع مورد علاقه شما چه میباشد؟گذراندن دوره A Level به زمان و تعهد نیازمند است و زمان تعهد نیازمند علاقه است. حتی سخت ترین مشکلات می تواند لذت بخش باشد در صورتی که که شما علاقه وافری برای آنچه که شما در حال مطالعه میباشید را دارا باشید ، به رشته ای که از آن لذت میبرید فکرکنید!(این مقاله با عنوان Cardiff Sixth Form College متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

دوم، انتخاب نقاط قوت خود میباشد. آیا شما به نوشتن انشا علاقه دارید؟ آیا شما مایل به حل پازل میباشید؟ آیا شما رابطه خاصی با اعداد دارید؟ به نقاط قوت خود اعتماد نمایید  و از قسمت هایی که در آن ضعف دارید دوری نمایید.

سوم، در مورد آینده فکر کنید.در 10 الی 20 سال آینده خود را در کجا میبینید؟ برخی از رشته ها  موضوعات خاصی را برای تحصیل میطلبد.  به عنوان مثال پزشکی، نیاز به حداقل دو موضوع از علوم را دار میباشد، از جمله شیمی. اگر شما می خواهید  دکترشوید در نتیجه شما باید رشته علوم را در A Level انتخاب نمایید. اگر شما نسبت به این امر آگاهی ندارید که برای رشته های مختلف چه دروسی مورد نیاز است به مشاورین مجرب موسسه مشاوره ای MIE و دفاتر همکار ایشان مراجعه نمایید.(این مقاله با عنوان Cardiff Sixth Form College متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

SUCCESS / RESULTS

Cardiff Sixth Form College has topped the Independent School league tables published by The Times and The Daily Telegraph.

INDEPENDENT SCHOOLS

INDEPENDENT SCHOOLS

 

2015

Rank

School No. of

Students

Percentage

A* – A

2015

Rank

School No. of

Students

Percentage

A* – A

1 Cardiff Sixth Form College 158 94.6% 1 Cardiff Sixth Form College 158 94.64%
2 Guildford High School for Girls 77 89.4% 2 Guildford High School for Girls 77 89.41%
3 Westminster School 194 88% 3 Westminster School 194 87.96%
4 North London Collegiate School 118 86.7% 4 North London Collegiate School 118 86.68%
5 Wycombe Abbey School 85 84% 5 Brighton College 182 84.39%
2014 School No. of Percentage 2014 School No. of Percentage
Rank Students A* – A Rank Students A* – A
1 Cardiff Sixth Form College 112 94.71% 1 Cardiff Sixth Form College 112 94.71%
2 Wycombe Abbey School 81 90.88% 2 Wycombe Abbey School 81 90.88%
3 Magdalen College School 142 86.99% 3 King’s College School 191 86.91%
4 North London Collegiate School 115 86.9% 4 Magdalen College School 143 86.59%
5 King’s College School 191 86.84% 5 North London Collegiate School 115 86.22%
2013    School                                        No. of  Percentage 2013     School                                       No. of  Percentage
Rank                                                          Students        A* – A Rank                                                         Students        A* – A
1 Cardiff Sixth Form College 68 93.85% 1 Cardiff Sixth Form College 68 93.85%
2 Magdalen College School 129 91.01% 2 Magdalen College School 129 91.01%
3 Guildford High School for Girls 76 87.65% 3 Guildford High School for Girls 76 87.65%
4 King’s College School 182 85.58% 4 King’s College School 182 85.58%
5 Wycombe Abbey School 85 85.57%

 

5 Wycombe Abbey School 85 85.57%

 

For the sixth consecutive year we maintained our position as the Top Private School in the UK, Top Private Co-Educational Boarding School and the Top Private Sixth Form College for

A-Levels in the UK in The Education Advisers League Tables.

Cardiff Sixth Form College is among the top independents, with

99.28 per cent*.

The Daily Mail

*A*- B Grades

A Level Results

  • 2015 99% A* – B grades | 95% A* – A grades

 

  • 2014 99% A* – B grades | 95% A* – A grades

 

  • 2013 100% A* – B grades | 94% A* – A grades

 

  • 2012 99% A* – B grades | 94% A* – A grades

 

  • 2011 98% A*-B grades | 84% A* – A grades

 

  • 2010 100% A*-B grades | 91% A* – A grades

مهمترین رشته های دوره ALEVEL

زیست شناسی

چه موضوعاتی شما در این رشته میخوانید؟ زیست شناسی مطالعه زندگی است. این دوره شما را از جهان میکروسکوپی یک سلول  تا  تاثیرات جهانی بشر  بر محیط زیست آگاه مینماید. شما با مفاهیم جدیدی مانند تنوع ژنتیکی، کنترل سیستم های بدن، شبیه سازی زیست محیطی و حوزه های خاص زیست شناسی مانند میکروب شناسی، بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، بیوتکنولوژی، فیزیولوژی انسان، رفتار حیوانات و غیره  آشنا خواهید شد.(این مقاله با عنوان Cardiff Sixth Form College متعلق به موسسه مشاوره ایMIE می باشد.)

بعد از پایان دوره چه اتفاقی می افتد؟ زیست شناسی پایه و اساس پیش نیاز را برای دانش آموزانی   که مایل به ادامه در آموزش عالی هستند در رشته های زیست شناسی، پزشکی، علوم دامپزشکی، دندانپزشکی، زیست شناسی دریایی، داروسازی، زیست شناسی مولکولی، علوم پزشکی، پزشکی قانونی، میکروب شناسی و دیگر رشته هایمرتبط با علوم فراهم می کند. دانش زیست شناسی در فهم مشکلات بسیار مهم موثر بر جامعه از جمله مسائل زیست محیطی و انرژی بسیار کمک میکند زیست شناسی است که در بسیاری از صنایع مهم ما مانند فارماکولوژی پزشکی، زمینه محیط زیست و صنایع غذایی استفاده می شود.(این مقاله با عنوان Cardiff Sixth Form College متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

دولت و سیاست وحقوق

چه موضوعاتی شما در این رشته میخوانید؟ این دوره A Level شامل مطالعه از دولت و سیاست انگلستان و ولز است با   تاکید بر چگونگی کارکرد سیستم در West minsterو Cardiff Bay  میباشد. قوانین چگونه تصویب میشوند؟ چگونه شما  نمایندگان خود  را انتخاب می کنید؟ قوانین که کشور توسط آن اداره میشود چیست؟ چگونه  شهروندان عادی میتوانند در سیاست شرکت کنند؟ همچنین تاکید بر مسائل وجود دارد: که در آن قدرت ازکجا ناشی میشود؟ آیا نخست وزیران بیش از حد قدرتمند؟ هنوز ائتلاف ها کار می کند؟ گروه های فشار دموکراتیک هستند؟ هنوز احزاب سیاسی مهم است؟ یک فرصت برای بازدید از مجلس سناتور و پارلمان وجود دارد.

دوره A Level در ایدئولوژی های سیاسی مانند محافظه کاری، لیبرالیسم، سوسیالیسم و ناسیونالیسم، و چالش ها در سیاست معاصر مانند محیط زیست، فمینیسم و چند فرهنگی متمرکز است.

بعد از پایان دوره چه اتفاقی می افتد؟ دوره  دولت و سیاست تقریبا یک دوره اساسی مطالعه برای شهروندی فعال و آگاه است. مهارت هایی که در آن کسب مینمایید در  توسعه سازگار با بسیاری از رشته های A Level میباشد: نوشتن استدلال های  قانع کننده، استنتاج حقایق مربوط به یک پرونده، تجزیه و تحلیل و ارزیابی استدلال و رسیدن به قضاوت در مورد یک پرونده. این رشته تقریبا با تمامی مشاغل در ارتباط باشد و به ویژه در مشاغل روزنامه نگاری، حقوق، آموزش و پرورش، دولت های محلی و ملی و مدیریت عمومی، روابط عمومی و مدیریت کسب و کار مربوطه.(این مقاله با عنوان Cardiff Sixth Form College متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

ریاضیات / ریاضیات پیشرفته

چه موضوعاتی شما در این رشته میخوانید ؟ تاکید این دوره با استفاده از ریاضی و در نظر گرفتن مسئولیت برای یادگیری دانش آموزان است.از خصوصیات این دوره میتوان به : توسعه توانایی منطق و استدلال دانش آموزان و برای درک دانش آموزان از رابطه بین مشکلات دنیای واقعی و مدل های ریاضی است، از دیگر خصوصیات  گسترش  مهارت های ریاضی و تکنیک و استفاده از آنها در مسائل دشوار تر بدون ساختار میباشد. سطح  آگاهی  دانش آموزان از استفاده ریاضی در رشته های  دیگر، دنیای کار و جامعه به طور کلی توسعه می یابد.

بعد از پایان دوره چه اتفاقی می افتد؟ ریاضی ورود به بسیاری از مشاغل را فراهم می نماید. توانایی تفکر منطقی و قادر بودن  به حل مشکلات  که به شدت در محل کار ارزشمند میباشد. ریاضی حال حاضر مورد نیاز برای تعدادی از رشته های  دانشگاه ها و نیز مزیت برای بسیاری از مشاغل به مانند: کار آماری و بیمه، اقتصاد و کسب و کار، مدیریت، امور مالی، حسابداری، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، ژنتیک، مهندسی و فیزیک، علوم اجتماعی و حقوق میباشد.(این مقاله با عنوان Cardiff Sixth Form College متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.)

مدارک مورد نیاز برای ورود به Cardiff Sixth Form College

از آنجایی که شما خواهان اقدام برای بهترین کالج انگلستان و یکی از بهترین کالج های دنیا میباشید میبایست شرایط خود را برای این کالج فراهم نمایید، از جمله معدل بالا در سه سال آخر تحصیلی ،داشتن حداقل مدرک آیلتس 6  که البته بسیار بهتر میباشد که  نمره 6.5 باشد برای پذیرش مستقیم ، همچنین گذراندن امتحان ورودی کالج میباشد.

البته شما میتوانید برای اطلاعات دقیقتر و جامع در این باب با مشاوران مجرب موسسه مشاوره ای MIE و همکار تماس بگیرید و در باب اقدام برای Cardiff Sixth Form College از پشتیبانی بی نظیر وکلای ما بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *