مهاجرت آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا

مهاجرت آمریکا از چه راه های امکانپذیر است؟هزینه های مهاجرت آمریکا چه میزانی است؟آیا درباره مهاجرت آمریکا اطلاعاتی دارید؟آیا قوانین لازم را برای مهاجرت آمریکا را میدانید؟ آیا رویای کسب اقامت دائم آمریکا را در سر دارید؟

آیا تا به حل به سرمایه گذاری در آمریکا فکر کرده اید؟آیا تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت آمریکا می باشید؟آیا امکان اخذ اقامت دائم آمریکا از روش سرمایه گذاری در آمریکا امکان پذیر است؟برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت آمریکا می اونید با موسسه مشاوره ای MIEتماس حاصل نمایید؛ مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره مهاجرت آمریکا می باشند.

آمریکا سومین کشوره بزرگ دنیاست و از لحاظه گونا گونی‌ مردم و نژادی متنوع‌ترین کشوره جهان محسوب میشود. پایتخت این کشور واشنگتن دی سی‌ است.جمعیت آمریکا ۳۱۴،۷۲۴،۰۰۰ است. کشور آمریکا سومین کشوره پر جمعیت دنیا است.کشوره آمریکا از غرب با اقیانوس آرام، از شرق با اقیانوس اطلس، از شمال با کشوره کانادا و از جنوب با کشور مکزیک همسایه و هم مرز است. همچنین از دریای گوانتانامو و آلاسکا مرز اندکی‌ با کوبا و روسیه دارد. از پر جمعیت‌ترین شهر‌های آمریکا می‌توان نیویورک، لوس آنجلس، شیکاگو، هیوستن، فیلدلفیا و فینیکس را نام برد.

اقتصاد ایالت متحده آمریکا کاپیتالیستی از نوع سرمایه‌داری می‌باشد. از ویژگی‌‌های بارز اقتصاد ایالت متحده آمریکا می‌توان منابع طبیعی فراوان، تولید انبوه، زیربنای توسعه یافته و مصرف زیاد را نام برد. ایالت متحده آمریکا با تولید ناخالص بیش از ۱۳،۰۰۰ میلیارد دلار، یعنی‌ حدود %۲۰ از تولید ناخالص کل جهان، اولین اقتصاد بزرک دنیا می‌باشد. ایالت متحده آمریکا اولین کشور وارد کنند و پس از چین و آلمان سومین کشور صادر کنند در جهان است. بیشترین محصولات تولیدی آمریکا عبارتند از: مواد شیمیایی، تولیدات نفتی‌، فولاد، صنایع و تجهیزات هوایی، ماهواره، تولیدات غذایی و مواد خوراکی، صنایع معدن و چوب هستند. با وجود اینکه تولیدات کشاورزی ایالت متحده آمریکا تنها %۱ از تولیدات ناا خالص ملی‌ این کشور است، همین سطح حدود %۶۰ از کل تولیدات کشاورزی در دنیا را تشکیل میدهد.

شاخص‌های اقتصادی ایالت متحده آمریکا :

% ۷/۳ = نرخ بیکاری

% ۴/۶ = رشد تولید ناخالص داخلی‌

%۰/۱ = تورم شاخص بهائ مصرف کنند

۱۶% ۱۵ = میزان فقر

/۷ هزار  میلیارد دلار =  بدهی

 

۵ مورد از بهترین روش‌های مهاجرت به ایالت متحده آمریکا از طریق سرمایه گذاری

۱  (EB5)ای‌ بی‌ ۵ (سرمایه گذاری منطقه ای)

یکی‌ از آسان‌ترین و مناسب‌ترین روش‌های مهاجرتی از راه سرمایه گذاری در ایالت متحده آمریکا می‌باشد.

این نوع سرمایه گذاری بسیار سریع انجام میشود که ممکن است ۱۸-۱۲ ماه به طول بیا‌نجامد. از ویژگی‌‌های دیگر این روش عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی‌، تحصیلات عالی‌، سابقه مدیریت و بازگشت سرمایه با سودی که به آن تعلق می‌گیرد پس از ۵ سال می‌باشد.

چه کسانی‌ واجد شرایط برای برای اخذ اقامت از طریق  این نوع سرمایه گذاری در آمریکا هستند؟

کسانی‌ که نشان بدهند مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار را از راه قانونی به دست آورده اند .

تعهد به سرمایه گذاری به مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا در یک یا چند پروژه تجاری، بازرگانی و یا عمرانی در یکی‌ از شهرهای آمریکا.

این مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار پس از ۵ سال با سودی که به آن تعلق گرفته است با متقاضی باز گردانده خواهد شد.

چگونگی ثبت نام و شرح مراحل آن:

۱بررسی بیزینس‌های موجود و گزینش کم ریسک‌ترین و پر سود‌ترین بیزینس‌ها در میان آنها.

۲پرداخت مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار برای بیزینس انتخاب شده.

۳تولید پرونده و فایل نامبر از روش سرمایه گذاری

۴دادن تست‌های پزشکی‌ مربوطه

۵مصاحبه و اخذ اقامت موقت آمریکا

۶داخل شدن به کشور آمریکا و انتخاب شهر دلخواه برای زندگی‌

۷دریافت اقامت دائم آمریکا پس از ۲ سال

۸دریافت مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار با سود آن به متقاضی

۹اخذ تابیعت آمریکا در پی‌ درخواست پس از ۵ سال

مهاجرت آمریکا از طریق خرید بیزینس موجود در آمریکا ای‌ ۲(E2)

یکی‌ از سریعترین روش‌های اخذ اقامت موقت آمریکا خرید بیزینس در آمریکا است. لازم به ذکر است این اقامت موقت قابل تبدیل به اقامت دائم نیز هست. ویزای مهاجرت آمریکا از روش خرید بیزینیس بسیار آسان و سریع بوده و غالباً در مدت ۴-۲ ماه برای متقاضی اصلی‌ و همراهان صادر میشود. همراه در اینجا با معنی همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال می‌باشد. ویزای ای‌ ۲ تا هنگامی که فرد متقاضی در آمریکا بیزینس داشته باشد برای وی قابل تمدید است.

ویزای ای‌  ۲  ,E2ویزای طولانی مدت ولی‌ موقت است که قابلیت تبدیل به اقامت دائم را برای متقاضی اصلی‌ و همراهان دارا می‌باشد.

شروط لازم:

۱داشتن حداقل داریی برابر با ۳۰۰،۰۰۰ دلار.

۲سرمایه گذاری به مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ دلار در بیزینس هایی که واجد شرایط برای ان نوع مهاجرت هستند.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب مهاجرت به آمریکا با چهل میلیون تومان

ویژگیهای مهاجرت از این روش:

۱پر سرعت‌ترین راه اخذ اقامت موقت طولانی مدت.

۲نبودن نیاز به مدرک تحصیلی‌ بالا.

۳نداشتن شرایط سنّی.

۴عدم نیاز به مدرک زبان.

۵قابلیت دریافت اقامت دائم و امکان دریافت سیتیزنشیپ.

۶دریافت ویزا برای فرزندان زیر ۲۱ سال و همسر.

۷ارزانترین روش از طریق سرمایه گذاری.

شیوه اقدام برای این نوع ویزا همانند  EB5  می‌باشد که در بالا شرح داده شده است.

مهاجرت آمریکا از روش کاری ای‌ بی‌ ۳ (EB3)

مهاجرت از این طریق به ایالت متحده آمریکا بسیار کم دردسر و آسان است. متقاضیان میتوانند از این شیوه برای خود ، همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال اقامت دائم آمریکا را کسب کنند. ای‌ بی‌ ۳ برنامه ای‌ نسبتا جدید در اداره مهاجرت آمریکا می‌باشد و تنها شرط آن داشتن پیشنهاد کاری از یک شرکت قانونی‌ و معتبر در آمریکا است. این شرکت می‌بایست به تأیید وزارت مهاجرت آمریکا رسیده باشد. این گونه شغلها معمولا نیز به تخصص ندارند. شایان ذکر است اخذ اقامت دائم آمریکا از این طریق ساده‌ترین راه ممکن برای دریافت اقامت دائم آمریکا برای متقاضیان و خانواده آنها می‌باشد. متقاضیان نیزی به داشتن مدرک زبان آیلتس و یا تافل ندارند. بر خلاف دیگر ویزا‌های کاری آمریکا که ۱ ساله هستند برنامه مهاجرتی ای‌ بی‌ ۳  EB3کارت سبز دائم می‌باشد. متقاضیان به محض ورود به آمریکا گرین کارت خود را دریافت میکنند. در این برنامه فقط متقاضی اصلی‌ تعهد انجام کار دارد و نه همراهان.

مراحل مهاجرت آمریکا از طریق ای‌ بی‌ ۳: EB3

۱تهیه پرونده و ارسال آن به وزارت کار آمریکا.

۲دریافت شماره پرونده از وزارت کار آمریکا.

۳دریافت مجوز کار .( labour certificate  )

۴ارسال پرونده به وزارت کار در آمریکا.

۵صدور نامه زمان مصاحبه.

۶انجام مصاحبه و دریافت کارت سبز.

۷ورود به آمریکا و کار برای کارفرما.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 پاسخ
 1. لویی
  لویی گفته:

  سلام ایا اقامت کار شما اقدام میکنید و ایا پیشنهاد را خود شما به اداره کار یا مهاجرت امریکا میفرستید و کار پیدا میکنید ….. اگر قبول است هزینه چقدر باید تقدیم کنیم 09109097324

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   ما موسسه کاریابی نیستیم و اقدامی در این زمینه نداریم. ما فقط می توانیم برای شما برای کشورهایی که ویزای جستجوی کار دارند، این نوع ویزا را دریافت نماییم. شما خودتان باید برای کاریابی اقدام نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *