مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و بررسی شرایط کار در این کشور

 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و ویزای کار در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و مدارک مورد نیاز در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و نرخ بیکاری در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و مشاغل مورد نیاز در سال 2019
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و میزان حقوق برای نیروی کار در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و نحوه کاریابی در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و موسسات کاریابی در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و بررسی ویزای همراه برای کار در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و وضعیت اقامت و تابعیت با کار در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و سخن پایانی
مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص، نحوه کاریابی در این کشور و وضعیت تابعیت با مهاجرت به آلمان از طریق تخصص در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. افرادی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق تخصص را دارند، ممکن است سوالات مختلفی در این زمینه داشته باشند. این افراد کدام مشاغل بیشتر مورد نیاز کشور آلمان در سال ۲۰۱۹ می باشد؟ نرخ بیکاری در این کشور چند درصد بوده و چه مدارکی برای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص  و کار در آلمان مورد نیاز می باشد؟ افراد امکان جستجوی کار و کارآفرینی در آلمان را دارند. افراد بعد از چند سال تابعیت این کشور را اخذ می کنند؟ شما می توانید با مطالعه این مقاله پاسخ بیشتر سوالاتتان را در این زمینه دریافت کنید. همچنین برای دریافت سایر اطلاعات در این زمینه می توانید با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس گرفته و در این زمینه اطلاعات تخصصی دریافت کنید. بعد از بررسی شرایط و همچنین دارا بودن شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تخصص می توانید با مشاورین ارشد در دفتر وین مشاوره شده و تصمیم خود را در این زمینه قطعی کنید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کاریابی در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد شغلی آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و شرایط عمومی آن

افرادی که علاقمند به مهاجرت به آلمان از طریق تخصص می باشند می توانند با شرایط عمومی این کشور آشنا شده و همچنین در مورد اخذ ویزای کاری آشنایی کافی پیدا کنند. این کشور در قلب اروپا قرار داشته و همچنین با کشورهای دانمارک، هلند، سوئیس، اتریش، فرانسه، لوکزامبرگ و بلژیک همسایه می باشد. جمعیت این کشور حدود ۸۳ میلیون نفر بوده و مساحت آن حدود ۳۸۰ هزار متر مربع است. پایتخت این کشور شهر زیبای برلین بوده و سایر شهرهای مهم این کشور شامل هامبورگ، مونیخ، فرانکفورت، اشتوتگارت و کلن می باشد.افرادی که تمایل به مهاجرت به آلمان از طریق تخصص را دارند می توانند با مطالعه این مقاله اطلاعات خود را در زمینه کار و مهاجرت به این کشور تکمیل کنند. متقاضیان برای کار در این کشور از چند روش می توانند اقدام کنند که دو روش از طریق کار می باشد. یکی از این روشها از طریق پیشنهاد شغلی بوده و افراد با اخذ پیشنهاد شغلی می توانند ویزای کاری دریافت کرده و در این کشور مشغول به کار شوند. یکی دیگر از روشهای پرطرفدار از طریق ویزای جستجوی کار بوده که شخص در این کشور حضور داشته و می تواند خود به دنبال کار مورد نظر باشد. در ادامه این مقاله هر کدام از این روشها را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان
ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و ویزای کار در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

در این قسمت از مقاله مهاجرت به آلمان از طریق تخصص به بررسی ویزاهای مختلف کاری پرداخته ایم. افراد علاقمند به کار در کشور آلمان می توانند به دو روش مختلف برای کار در این کشور اقدام کرد. یکی از رایجترین روشها برای کار در این کشور از طریق اخذ ویزای جستجوی کار بوده و افراد می توانند با اخذ این ویزا 6 ماه در این کشور حضور داشته و به دنبال کار مورد نظر باشند. اخذ این ویزا دارای شرایط خاص می باشد که در این قسمت به توضیح مفصل آن پرداخته ایم:

 • متقاضی باید زیر ۴۰ سال باشد.
 • رشته تحصیلی باید در لیست رشته های مورد نیاز باشد.
 • متقاضی ویزای جستجوی کار آلمان باید به زبان این کشور مسلط باشد.

همانگونه که ذکر شد، افرادی که تمایل به اخذ ویزای جستجوی کار آلمان دارند باید به زبان این کشور آشنایی کافی داشته و رشته تحصیلی در لیست رشته هایی باشد که مورد تقاضا بوده و کشور آلمان کمبود نیروی کار داشته باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و در مورد رشته های مورد نیاز اطلاعات تکمیلی دریافت کنید. افرادی که دارای شرایط ذکر شده باشند می توانند برای اخذ ویزای جستجوی کار اقدام کنند. متقاضیان مهاجرت به المان از طریق تخصص و ویزای جستجوی کار باید در نظر داشته باشند که ۶ ماه فرصت دارند که به دنبال کار مورد نظر بوده و در این پروسه ۶ ماهه اجازه کار ندارند. یکی دیگر از شرایط این ویزا این می باشد که شخص اجازه همراه نداشته و بعد از کاریابی و اخذ ویزای کاری می توانند درخواست همراه داده و همراه شامل همسر و فرزند زیر ۱۸ سال می باشد. یکی دیگر از روشهای کاریابی در این کشور برای متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تخصص با پیشنهاد شغلی می باشد که پروسه ای زمانبر و سخت می باشد. در این قسمت سعی کرده ایم به توضیح مفصل این موضوع بپردازیم. افراد می توانند با مراجعه به سایتهای کاریابی از فرصت های شغلی موجود اطلاع کامل پیدا کرده و در صورت واجد شرایط بودن مدارک خود را برای کارفرما ارسال کنند. در صورت تایید شدن می توانند ویزای کاری دریافت کرده و در این کشور مشغول به کار شوند. ولی نکته منفی این روش از کاریابی این است که پروسه ای بسیاز زمانبر بوده و فرصت شغلی موجود باید ۳ ماه در کشور آلمان آگهی شده و در صورت نبودن نیروی کاری با شرایط ذکر شده ۳ ماه دیگر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا آگهی می شود. اگر نیروی کاری با شرایط آگهی شده در کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز نباشد، کارفرما می تواند از سایر کشورها نیروی کار انتخاب کند.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و مدارک مورد نیاز ویزای کار آلمان

پروسه ویزا و مدارک لازم برای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص یکی از مهمترین مراحل بوده و ممکن است عدم اطلاع کافی از مدارک مورد نیاز باعث ردی ویزا شده و در پروسه ویزاهای دیگر تاثیر گذار باشد. به همین دلیل، پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اقدام برای ویزا، با مشاور مجرب صحبت کرده و اطلاعات کامل و دقیق در زمینه مدارک مورد نیاز کسب کنید. در این قسمت به مدارک مهم مورد نیاز اخذ ویزای کاری اشاره کرده ایم:

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید موضوع مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کاری آلمان را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و اطلاعات خود را در زمینه مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و مدارک مورد نیاز تکمیل کنید.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و نرخ بیکاری در آلمان

نرخ بیکاری یکی از موارد مهمی است که باید قبل از اقدام برای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص مد نظر قرار داشته و تحقیق جامعی در این زمینه داشته باشیم. طبق تحقیقات انجام شده، کشور آلمان یکی از کشورهایی است که درارای شرایط اقتصادی بسیار خوبی بوده و به دلیل کمبود نیروی کار در برخی مشاغل ویزای جستجوی کار ارائه داده و به متقاضیان این فرصت را می دهد که در کشور آلمان حضور داشته و به مدت ۶ ماه در جستجوی کار مورد نظر باشد. افراد علاقمند به مهاجرت به آلمان از طریق تخصص باید در نظر داشته باشند هرچقدر نرخ بیکاری کشور کمتر باشد، فرصت های شغلی زیاد بوده و افراد که واجد شرایط ذکر شده باشند می توانند برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنند. همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، نرخ بیکاری در این کشور حدود ۳.۶ درصد بوده و این نشاندهنده رشد اقتصادی کشور آلمان بوده و متقاضیان دارای سابقه کاری خوب می توانند در کمترین زمان وارد بازار کار شوند.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۱۹
نرخ بیکاری در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و مشاغل مورد نیاز در سال 2019

یکی دیگر از عناوین مهم که باید در مقاله مهاجرت به آلمان از طریق تخصص مورد بررسی قرار گیرد تحقیق در مورد لیست مشاغل مورد نیاز می باشد. همانگونه که ذکر شد  برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید برای رشته های مورد نیاز این کشور اقدام کرده و در صورت عدم تحقیق امکان ردی ویزا وجود دارد. در این قسمت از مقاله سعی کرده ایم به برخی از مشاغل مورد نیاز در سال ۲۰۱۹ اشاره کرده ولی برای اخذ اطلاعات دقیقتر می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و اطلاعات دقیق در این زمینه دریافت نمایید.

 • مهندسی

  در یک کشور صنعتی نظیر آلمان رشته های مهندسی نظیر رشته مکانیک، برق، الکتروتکنیک، برق قدرت، کامپیوتر دارای بازار کار خوبی بوده و افراد می توانند از طریق ویزای جستجوی کار برای این رشته ها اقدام کنند. ولی، لازم به ذکر است که افراد باید در زمینه رشته تحصیلی دارای سابقه کار باشند.

 • پزشکی

  رشته پزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته ها در این کشور بوده و دارای درآمد بسیار خوبی می باشد. مناطق کوچک این کشور با کمبود پزشک مواجه بوده و افراد علاقمند به مهاجرت به آلمان از طریق تخصص می توانند برای کار در این کشور اقدام کنند. متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تخصص باید در نظر داشته باشند که برای کار در این رشته تحصیلی باید مدرک معادلسازی شود. برای دریافت اطلاعات دقیقتر در این زمینه می توانید با مشاورین موسسه صحبت کنید. در نظر داشته باشید برای معادلسازی باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشید.

 • پرستاری

  یکی دیگر از رشته های پر درآمد و مورد نیاز در این کشور پرستاری بوده و افراد باید ابتدا مدارک خود را معادلسازی کرده و وارد بازار کار شوند. روشهای مختلفی برای معادلسازی مدارک وجود دارد که یکی از بهترین روشها تحصیل در این کشور می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور صحبت کنید.

مشاغل مورد نیاز آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و میزان حقوق در آلمان

یکی دیگر از ملاکهای مهم افراد برای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص اطلاع کامل از میزان حقوق در مشاغل مختلف می باشد. درآمد مردم در این کشور از 1000 یورو(کمترین حقوق) تا 20000 یورو(بیشترین حقوق) متغیر می باشد. درآمد متوسط مردم به طور ماهیانه حدود 5000 یورو بوده و این جمله به این معنی می باشد که درآمد نصف مردم این کشور از 5000 یورو کمتر بوده و درآمد بقیه مردم بیشتر از 5000 یورو می باشد.

برخی از شغلها در این کشور در لیست شغلهای پردرآمد بوده و در این قسمت به این شغلها اشاره کرده ایم.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص
 • مشاور

  یکی از رشته های تحصیلی و شغلهای پرطرفدار مشاوره بوده و در این کشور مورد نیاز می باشد. درآمد متوسط مشاورین از 30000 یورو تا 46000 یورو متغیر می باشد. لازم به ذکر است که با افزایش تجربه می توانند سالیانه درآمد حدود  250000 یورو داشته باشند.

 • مهندسی

  شغل مهندسی یکی دیگر از رشته های تحصیلی پرطرفدار بوده و همچنین در لیست شغلهای پرطرفدار می باشد. مهندسی شامل رشته های مکانیک، برق، الکتروتکنیک، کامپیوتر و شیمی می باشد. به طور متوسط درآمد ماهیانه مهندسین حدود 64000 یورو می باشد که براساس تجربه کاری و جایگاه می تواند افزایش پیدا کند.

 • متخصص فناوری اطلاعات

  یکی دیگر از رشته های تحصیلی پرطرفدار مهندسی فناوری اطلاعات بوده و درآمد سالیانه آنها حدود 66000 یورو بوده که براساس سابقه کاری و سمت شخص می تواند تا 120000 یورو افزایش پیدا کند.

 • وکالت

  شغل وکالت یکی دیگر از شغلهای پرطرفدار و پردرآمد بوده و درآمد وکلا حدود 50000 یورو می باشد و براساس سابقه کاری می تواند درآمد حدود 500000 یورو داشته باشند.

در این جدول به برخی دیگر از شغلهای پردرآمد اشاره کرده ایم.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و نحوه کاریابی درآلمان

یکی دیگر از زیرعنوانهای مهم مقاله مهاجرت به آلمان از طریق تخصص مربوط به نحوه کاریابی در این کشور بوده و همانگونه که در قسمت قبلی ذکر شد افراد می توانند از دو روش برای کار و کاریابی در این کشور اقدام کنند. یکی از روشهای کاریابی در این کشور از طریق پیشنهاد شغلی بوده و با دریافت پیشنهاد شغلی می توانند ویزای کاری دریافت کرده و در این کشور مشغول به کار شوند. افرادی که از طریق ویزای کاری وارد این کشور شوند، اجازه همراه داشته و می توانند برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود اقدام کنند. یکی دیگر از روشهای کاریابی برای متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تخصص با دریافت ویزای جستجوی کار آلمان می باشد.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

افرادی که موفق به دریافت ویزای جستجوی کار آلمان می شوند، می توانند ۶ ماه در این کشور حضور داشته و به دنبال کار مورد نظر باشند. لازم به ذکر است که متقاضیان در این مدت اجازه کار و اجازه همراه ندارند. ولی بعد از پروسه کاریابی و اخذ ویزای کاری می توانند برای همراهان خود اقدام کنند. افرادی که نمی توانند از طریق دو روش ذکر شده برای کاریابی در آلمان اقدام کنند، می توانند از طریق تحصیل وارد این کشور شده و یک دوره تحصیلی را گذرانده و وارد بازار کار شوند. افرادی که از طریق تحصیل اقدام می کنند، به نسبت متقاضیان دیگر به راحتی وارد بازار کار می شوند.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و موسسات کاریابی در آلمان

افرادی که تمایل به اخذ پیشنهاد شغلی به صورت غیر حضوری و مهاجرت به آلمان از طریق تخصص را دارند، می توانند از طریق موسسات کاریابی در کشور آلمان اقدام کنند. روش اقدام به این صورت می باشد که متقاضیان براساس فرصت های شغلی آگهی شده در سایت می توانند رزومه خود را برای کارفرمایان ارسال کرده و در صورت واجد شرایط بودن پیشنهاد شغلی دریافت کنند. ولی افرادی که در محیط قرار گرفته و خود در جستجوی کار مورد نظر هستند، می توانند در کوتاهترین زمان نتیجه گرفته و پیشنهاد شغلی دریافت کنند. ولی افرادی که تمایل به دریافت پیشنهاد شغلی دارند می توانند برای مصاحبه حضوری اقدام کرده که تاثیر گذاری زیادی در پروسه اخذ ویزای جستجوی کاری دارند. در این قسمت سعی کرده ایم به برخی از موسسات کاریابی کشور آلمان اشاره کنیم:

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

شما می باید ۵ سال در اتریش کار کنید و 3 سال بعد از این مدت، می توانید درخواست دریافت پاسپورت این کشور را بدهید. به این نکته توجه داشته باشید که باید 2 سال  قبل از اقدام برای گرفتن پاسپورت، کارت آبی اتریش را داشته باشید. معمولاً بین 6 الی 10 سال مدت زمان نیاز است تا گذرنامه اتریش را دریافت کنید. پاسپورت این کشور هم رده پاسپورت کشورهایی همچون انگلیس، سوییس، کانادا، ژاپن، پرتغال و یونان است و شما با ویزای کاری خود اجازه دارید به 164 کشور دنیا، بدون ویزا سفر کنید.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

برای دریافت اطلاعات دقیقتر در این زمینه می توانید مقالات مرتبطه را مطالعه کرده و همچنین مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و بررسی ویزای همراه

افرادی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق تخصص را دارند باید در مورد شرایط همراه تحقیق کامل کرده و با وکیل مجرب در این زمینه تحقیق کامل کنند. لازم به ذکر است، افرادی که قصد اخذ اقامت برای همراهان خود را دارند باید برای ویزای جستجوی کار اقدام کرده و یا از طریق موسسات کاریابی اقدام کنند. ویزای جستجوی کار ویزای همراه نداشته ولی افراد بعد از اخذ ویزای کاری می توانند برای همراهان خود اقدام کنند. افرادی که از طریق ویزای جستجوی کار اقدام می کنند می توانند بعد از تبدیل ویزای جستجوی کار به ویزای کاری برای همراهان خود درخواست دهند. افرادی هم که از طریق موسسات کاریابی برای کار در کشور آلمان اقدام م کنند، اجازه همراه داشته و می توانند با اخذ ویزای کاری برای همراهان خود اقدام کنند. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه موضوع  ویزای همراه برای کار در آلمان را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و اطلاعات رایگان در این زمینه دریافت کنید.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در آلمان

یکی دیگر از مهمترین سوالهای افراد در مهارت به آلمان از طریق تخصص در مورد اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان می باشد. نکته مهم این است که مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جستجوی کار امکانپذیر نبوده و باید ویزای خود را به کاری تبدیل کنند. همانطور که ذکر شد، افراد می توانند از طریق موسسات کاریابی  و ویزای جستجوی کار برای اخذ ویزای کاری اقدام کنند. به طور کلی ویزای کاری بعد از ۵ سال منجر به اقامت دائم شده و ۲ سال بعد از اقامت دائم منجر به اخذ پاسپورت می شود. همانگونه که در قسمت های قبلی نیز ذکر شد، افراد با اخذ ویزای کاری اجازه همراه داشته و می توانند برای هسر و فرزندان زیر ۱۸ سال اقدام کنند. لازم به ذکر است این مقاله توسط مشاورین موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیرقانونی است. فرزندان نیز حق تحصیل رایگان دارند و همسر متقاضی حق اجازه کار فول تایم دارد. متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تخصص می توانند برای دریافت اطلاعات دقیقتر با مشاورین ارشد صحبت کرده و در این زمینه اطلاعات رایگان دریافت نمایند.

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص
موسسات کاریابی در آلمان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
جستجوی کار و موسسات کاریابی در آلمان
مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و سخن پایانی

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص، مشاغل مورد نیاز و نرخ بیکاری کشور آلمان در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این مقاله به بررسی روشهای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص پرداخته و در مورد نحوه اخذ اقامت و تابعیت این کشور بحث شد. شما عزیزان مطالعه کردید که افرادی که متقاضیان کار در کشور آلمان می باشند، می توانند از طریق ویزای جستجوی کار و یا اخذ پیشنهاد شغلی اقدام کرده و ویزای کاری دریافت کنند. همچنین به این نکته اشاره شد که برای اخذ ویزای جستجوی کار باید به زبان آلمانی تسلط داشته و رشته تحصیلی در لیست رشته های مورد نیاز باشد. همچنین مشاغل مورد نیاز سال ۲۰۱۹ و میزان حقوق آنها به طور کامل بررسی شد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت به آلمان از طریق تخصص می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. یکی دیگر از بهترین منابع برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و همچنین سایر روشهای مهاجرتی تماشای ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت بوده که تاثیر زیادی در تصمیم گیری افراد برای مهاجرت دارد. همچنین برای اخذ اطلاعات در زمینه مهاجرت به آلمان از طریق تخصص می توانید قسمت پایین مقاله را تکمیل کرده تا همکاران در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

2 پاسخ
 1. Fardin abbasi
  Fardin abbasi گفته:

  سلام وقت بخیر،من 38 ساله، لیسانس پرستاری،12 سال سابقه کار و بیمه دارم متاهل و بدون فرزند، مدرک زبان ندارم و آلمانی نمی دانم، برای هزینه هم مشکلی نیست. ممنون اگر راهنمایی کنید. باتک.

  پاسخ
  • تیم مقاله نویسی
   تیم مقاله نویسی گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   تا پیش از 40 سایگس باید اقدام بفرمایید.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر و اخذ مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *