مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و بررسی شرایط سرمایه گذاری در این کشور

 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی سرمایه گذاری در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و استانداردهای سرمایه گذاری

 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و معایب آن
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی
مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و روش های موجود برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را به طور کامل در این مقاله ی علمی، مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد. کشور آلمان دارای اقتصاد بسیار پویایی است و به نوعی قلب اقتصادی اروپا محسوب میشود و از جمله کشورهای صنعتی اروپا و جهان است. چنین مواردی باعث شده است که متقاضیان زیادی، قصد مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را داشته باشند. سرمایه گذاری در این کشور میتواند بسیار سودآور باشد و حتی برخی روش های سرمایه گذاری موجب میشود که متقاضیان علاوه بر کسب سود مالی به اقامت هم برسند. روش های مختلفی همچون خرید ملک در کشور آلمان و ثبت شرکت در آلمان و کارآفرینی در آلمان برای سرمایه گذاری وجود دارد. شما عزیزان میتوانید برای بررسی شرایط خود جهت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، با کارشناسان موسسه ی حقوقی ملکپور ( MIE اتریش ) تماس برقرار نمایید و از مشاوره رایگان و تلفنی مشاورین مجرب این موسسه ی با سابقه بهره مند گردید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ثبت شرکت در آلمان
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ثبت شرکت در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی سرمایه گذاری در آلمان

کشور آلمان در غرب اروپا قرار گرفته است و برخی از بهترین کشورهای اروپایی مانند: اتریش،فرانسه،بلژیک سوئیس،دانمارک و هلند مرز مشترک دارد. جمعیت این کشور حدود 82 میلیون نفر است که تقریبا یکی از پر جمعیت ترین کشورهای اروپا محسوب میشود. کشور آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان است و ثروتمندترین کشور اتحادیه ی اروپا محسوب میشود. این کشور در حال حاضر عضو سازمان ناتو، گروه جی هشت، گروه 1+5 و از بنیانگذاران اتحادیه ی اروپا می باشد. پایتخت این کشور برلین و شهرهای هامبورگ و کلن از دیگر شهرهای اقتصادی و مهم این کشور هستند. بیشتر برندها و کارآفرینان موفق اروپا در این کشور قرار دارند و موفقیت در سرمایه گذاری در این کشور، تقریبا تضمین شده است. در ادامه با موضوع مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری بیشتر آشنا می شویم و انواع روش های آنرا می شناسیم. این نوشتار توسط مشاورین موسسه ی حقوقی ملکپور ( MIE اتریش ) تهیه شده است و هرگونه کپی از آن غیر قانونی است.

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان
ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

بیشتر روش های مهاجرتی در آلمان منجر به اخذ اقامت میشود و روش مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری نیز، یکی از همین روش هاست که البته هرگونه سرمایه گذاری هم منجر به کسب اقامت نمیشود. در بیشتر روش های سرمایه گذاری، شرط حضور متقاضی بسیار حائز اهمیت و فرد اگر میخواهد از طریق سرمایه گذاری در آلمان که اقامت برسد، باید در این کشور حضور داشته باشد و کسب و کار خود را مدیریت نماید. متقاضیان نمیتوانند از ابتدا اقامت دائم دریافت کنند و از ابتدا اقامت موقت حداقل یکساله دریافت میکنند که قابل تمدید است و معمولا در ابتدا اقامت یکساله دریافت مینمایند که یک سال دیگر قابل تمدید و در صورت سوددهی کسب و کار سرمایه گذاری اقامت 3ساله داده میشود و در نتیجه پس از 5 سال تمدید منظم آن میتوانند به اقامت دائم برسند که دیگر نیاز به تمدید ندارد. از جمله شرایط اصلی برای تمدید اقامت، پرداخت منظم و کامل مالیات و هزینه های دولتی است.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و استانداردهای سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، یک موضوع بسیار تخصصی است که باید برای اقدام به آن، سراغ افرادی بروید که علم و تجربه ی کافی در آن را داشته باشند. شاخص ها و موارد بسیار در خصوص موفقیت و یا عدم موفقیت در یک بیزنس میتوانند تاثیر گذار باشند که از جمله ی آنها نرخ مصادره ی اموال و میزان سلامت نظام قضایی کشورها می باشد. نرخ مصادره اموال از این نظر مهم میشود که فرد سرمایه گذار نگرانی بابت امنیت سرمایه ی خود نداشته باشد؛ که اگر یک زمانی اختلاف سیاسی میان کشور فرد سرمایه گذار و آلمان رخ دهد، اموال وی مصادره شود و دادگاه ها و نظام قضایی کشور آلمان هنگام بروز یک اختلاف قضایی، با فرد سرمایه گذار، مانند یک شهروند آلمانی برخورد نماید و تفاوت و امتیاز خاصی میان او و فرد تبعه ی آلمانی قائل نشود. کشور آلمان در این خصوص بسیار موفق بوده و کشور خودش را به مقصدی امن برای سرمایه گذاران تبدیل کرده است که در نمودار زیر میتوانید نرخ کنترل فساد در این کشور را مشاهده بفرمایید:

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

متقاضیانی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را دارند، باید قبل از اقدام به سرمایه گذاری، برخی از مهمترین شاخص های اقتصادی را در این کشور مورد بررسی و تحلیل قراردهند. یکی از مهمترین شاخص های تاثیر گذار، میزان تولید ناخالص داخلی کشور آلمان است. این شاخص نشان دهنده ی میزان تولید خارجیان مقیم کشور آلمان، در اقتصاد این کشور است. کشور آلمان دارای شاخص بسیار خوبی در GDP یا تولید ناخالص داخلی است و این امر نشان میدهد که سرمایه گذاران خارجی بسیار در این کشور به کارآفرینی مشغول شده اند و سرمایه گذاریشان، سودآور است. در نمودار زیر نرخ GDP آلمان را ملاحظه میفرمایید:

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

از دیگر موارد تاثیر گذار در یک پروژه ی سرمایه گذاری، میزان مالیات پرداختی کارفرما می باشد. نرخ مالیاتی باید متناسب با درآمد باشد تا فرد سرمایه گذار راغب شود سرمایه خود را به کشور مقصد منتقل کند، زیرا اگر میزان مالیات پرداختی به دولت بالا باشد و سرمایه گذار در قبال پرداخت آن خدمات دریافت نکند، حاشیه ی سود او پایین خواهد آمد و این موضوع مورد قبول سرمایه گذاران نخواهد بود. در نمودار زیر میزان مالیات پرداختی مشخص شده است:

نمودار میزان مالیات در آلمان

از دیگر موارد مهم که برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری میتواند مهم باشد، دانستن میزان نرخ تورم کشور آلمان است. اگر میزان تورم کنترل شده باشد، سرمایه گذاران میتوانند برای رشد کسب و کار خود برنامه ریزی بلند مدت داشته باشند. در نمودار زیر نرخ تورم کشور آلمان قابل مشاهده است:

نرخ تورم در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

خرید ملک یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در آلمان می باشد. این روش در واقع کم ریسک ترین روش سرمایه گذاری می باشد، زیرا که معمولا قیمت ملک رو به افزایش است و متقاضی هیچگاه نگران از بین رفتن و یا کم شدن سرمایه ی خود نیست. خرید ملک سود و منفعت مالی زیادی برای فرد سرمایه گذار ایجاد مینماید اما این روش سرمایه گذاری در کشور آلمان، منجر به دریافت اقامت نمیشود. یعنی افرادی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک را دارند، باید نسبت به این موضوع آگاه باشند که این روش فقط سود مالی برای آنها خواهد داشت و به هیچ وجه دولت آلمان، به افرادی که در زمینه ی ملک سرمایه گذاری مینمایند اقامت اهدا نمیکند و تنها کشورهای اسپانیا و پرتغال هستند که در حال حاضر از طریق خرید ملک اقامت اهدا میکنند.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خرید ملک در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خرید ملک در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در آلمان

بسیاری از افراد که در زمینه های اقتصادی مشغول به فعالیت هستند، علاقه دارند که تجارت خود را گسترش دهند. این افراد میتوانند یک شرکت جدید ثبت نمایند و یا یک شعبه ی دیگر از بیزنس خود را در آلمان تاسیس کنند. برای ثبت شرکت در آلمان شما باید یک بیزنس پلن بسیار قوی ارائه دهید و اگر بیزنس شما استارت آپ و یا نوآورانه باشد، شانس دریافت ویزای شما افزایش پیدا میکند. هزینه های ثبت شرکت در آلمان کمتر از 10 هزار یورو می باشد که شامل هزینه های دولتی،افتتاح حساب،اعلام آدرس و … می باشد. علاوه بر مبلغی که بابت ثبت شرکت پرداخت میفرمایید، شما باید حدود 25 هزار یورو هم به عنوان سرمایه ی اولیه در نظر داشته باشید.

اقامت در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

متقاضیانی که قصد کارآفرینی در کشور آلمان را دارند، باید یک بیزنس پلن و یا طرح تجاری خاصی را ارائه دهند. فرد کارآفرین باید اعلام کند که در طرح تجاری خود چه تعداد نیروی آلمانی استخدام می نماید و یک پیش بینی از میزان سود احتمالی بیزنس خود اعلام نماید. دولت آلمان پس از بررسی شرایط متقاضی و طرح تجاری ارائه شده، نظر نهایی خود را اعلام مینماید و در صورت تایید آن توسط دولت، به فرد متقاضی ویزا داده میشود تا در این کشور حضور داشته باشد و بیزنس خود را راه اندازی نماید. این مقاله توسط مشاورین موسسه ی حقوق ملکپور ( MIE اتریش ) به نوشتار درآمده است و کپی از آن از نظر شرعی حرام و غیر قانونی می باشد.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های سرمایه گذاری در اروپا، خرید اوراق قرضه دولتی می باشد که در برخی از کشورهای اروپایی مثل مالتا و یا انگلستان هم منجر به دریافت اقامت می شود. شما میتوانید برای دریافت یک سود مطمئن از این اقدام بفرمایید، چون در این روش، خود دولت پشتیبان سرمایه شماست و نگرانی بابت سرمایه شما وجود نخواهد داشت. در حال حاضر بر اساس قوانین مهاجرتی کشور آلمان، با خرید اوراق قرضه دولتی، به متقاضی اقامت داده نمیشود.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کشور آلمان دارای مزایای بسیاری است که نمیتوان آنها را به کامل در این مقاله نام برد، اما از آنجایی که این کشور اقتصاد بسیار پویا و قوی دارد، تقریبا اکثر سرمایه گذاری ها میتواند سودآور باشد.برخی از این مزایا عبارتند از:

 • ریسک کم و احتمال موفقیت بالا

 • کسب سود حساب شده

 • وجود نرخ مالیات منطقی و مناسب با درآمد افراد

 • کسب اقامت در برخی از روش های سرمایه گذاری

 • وجود نرخ بیکاری پایین کشور آلمان

 • امکان حضور همراه در صورت دریافت اقامت فرد اصلی

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و معایب آن

سرمایه گذاری یک پروسه ی بسیار حساسی است که تنها افرادی میتوانند نسبت به آن اقدام نمایند که تجربه و علم کافی نسبت به آن داشته باشند. مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، ریسک های خاص خود را دارد و سرمایه گذاری در هیچ کشوری بدون ریسک و عیب نمی باشد. درست است که کشور آلمان اقتصاد بسیار پیشرو و قوی دارد، اما اگر افراد تجربه و علم کافی نداشته باشند، به احتمال بسیار زیاد شما شانس موفقیت در این کشور را نخواهید داشت.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری در آلمان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
زندگی در آلمان
مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و انواع روش های سرمایه گذاری که منجر به دریافت اقامت میشود را در این نوشتار علمی، مورد بررسی و تحلیل قرار دادیم. دانستیم که برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری روش های مختلفی وجود دارد و اکثر آنها میتواند سود مالی زیادی برای سرمایه گذار ایجاد نماید. کشور آلمان به نوعی قلب تپنده ی اقتصاد اروپا محسوب میشود، و به همین دلیل است که بسیاری قصد مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را دارند تا بتوانند کسب و کار خود را در این کشور گسترش دهند. شما عزیزان میتوانید برای بررسی شرایط خود، جهت اقدام برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری با مشاورین مجرب موسسه ی حقوق بین الملل ملکپور ( MIE اتریش ) تماس برقرار نمایید و از مشاوره تلفنی و رایگان کارشناسان بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *