مهاجرت به آلمان

بررسی شرایط مهاجرت به این کشور

 • مهاجرت به آلمان و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به آلمان و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به آلمان از طریق کار
 • مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج
 • مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی در آلمان
 • مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت آلمان
 • مهاجرت به آلمان و سخن پایانی
مهاجرت به آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت به آلمان و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به آلمان، شرایط و قوانین مهاجرت به این کشور و همچنین راه هایی که افراد متقاضی می توانند به واسطه آن اقدام به مهاجرت به آلمان نمایند را ما در این مقاله به صورت کاملا تخصصی  مورد بررسی علمی قرار میدهیم تا در صورتی که شما عزیزان آلمان را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید اطلاعات اولیه مورد نیاز خود را از طریق این مقاله دریافت نمایید. شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت در آلمان به چه صورت است؟ آیا کشور آلمان مقصد مناسبی برای مهاجرت  به حساب می آید؟ با توجه به اینکه آلمان در زمره کشورهای مهاجر پذیر است قوانین مهاجرت به این کشور و زندگی در آلمان نیز دارای پیچیدگی های خاص خود است عدم آگاهی افراد نسبت به قوانین مهاجرت در آلمان باعث می‌شود افراد با مشکلات عدیده ای روبه رو شوند ما سعی کردیم در این مقاله قوانین و شرایط مهاجرت به آلمان را برای شما  عزیزان شرح دهیم یا در صورتی که آلمان را هدف مهاجرتی خود قرار داده اید  اطلاعات کامل و جامعی  از طریق این مقاله دریافت نمایید. روش های مختلفی جهت مهاجرت به این کشور وجود دارد که تحصیل در آلمان و کار در آلمان و سرمایه گذاری و … جزو این راه ها به شمار می روند. پیشنهاد نخست ما برای شما عزیزان در خصوص مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت آلمان مطالعه این مقاله و سپس در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر  می‌توانید با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملکپور مشاوره کاملاً تخصصی داشته باشید تا اطلاعات حقوقی شما ارتقا یابد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کاریابی در آلمان

مهاجرت به آلمان و شرایط عمومی آن

مهاجرت به آلمان اطلاع از راههای مختلف مهاجرت به این کشور در ابتدا مستلزم آگاهی از شرایط عمومی این کشور است برای آلمان به عنوان یکی از صنعتی ترین کشور های جهان و همچنین قطب صنعتی اروپا شناخته شده است. کشور آلمان از ۱۶ ایالت تشکیل شده که  مجموع جمعیت ساکن در این ۱۶ ایالت در حدود ۸۳ میلیون نفر می باشد. مساحت کشور آلمان ۳۵۷ هزار کیلومتر مربع است زبان رسمی ۹۵ درصد از جمعیت کشور آلمان، آلمانی ست کشور آلمان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و اتحادیه شنگن است. پایتخت سیاسی و اداری کشور آلمان شهر زیبای برلین است واحد پول رایج در کشور آلمان یورو می باشد کشور آلمان با کشورهایی چون بلژیک فرانسه و سوئیس شمال غرب،غرب و  جنوب غرب دارای مرز مشترک خاکی است با کشور دانمارک هم مرز است و از با کشورهایی چون لهستان جمهوری چک اتریش و لیختن اشتاین دارای مرز مشترک خاکی می باشد. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) می تواند در زمینه مهاجرت به آلمان به شما کمک فراوانی نماید.

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان
ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

مهاجرت به اتریش از روش های مختلف

مهاجرت به آلمان از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به آلمان از طریق کار در این کشور یکی از متداول ترین راه های شناخته شده و ایده آل برای افراد متقاضی می باشد. با توجه به اینکه کشور آلمان جزء صنعتی ترین کشور های جهان می باشد، به تبع آن نیاز به نیروی کار در این کشور نیز وجود دارد. ما در این بخش به بررسی شرایط کار در این کشور و مهاجرت کاری به آلمان و اخذ ویزای کار آلمان می پردازیم. مهاجرت کاری به آلمان از دو طریق اتفاق می‌افتد که هر کدام از روشها به شرح زیر می باشد:

 • مهاجرت کاری به آلمان از طریق پیشنهاد شغلی JOB OFFER

   یکی از متداول ترین روشهای مهاجرت کاری به کشور آلمان همانند دیگر کشور ها از طریق اخذ ویزای کار این کشور به واسطه داشتن پیشنهاد شغلی JOB OFFER از طرف یک کارفرما می باشد. فرآیند اخذ پیشنهاد شغلی در کشور آلمان بدین صورت است که فرد متقاضی باید رزومه کاری خود را برای کارفرما ارسال نماید و در صورت تایید رزومه کاری وی از طرف کارفرما، وی باید پیش از ارسال دعوتنامه برای متقاضی بر اساس قوانین آلمان و قوانین اتحادیه اروپا پروسه ۶ ماهه آگهی را  انجام دهد در صورت نبودن نیروی کار در آلمان اروپا کارفرما می تواند دعوت نامه را برای متقاضی ارسال نماید.

 • مهاجرت کاری به آلمان از طریق ویزای جستجوی کار JOB SEEKER

   فرآیند اخذ ویزای جستجوی کار در آلمان بدین صورت است که فرد متقاضی باید مدارک کاری و تحصیلی خود را در قالب یک پرونده قوی به سفارت کشور آلمان ارائه دهد تا پس از بررسی مدارک فرد متقاضی از سوی سفارت ویزای جستجوی کار برای وی صادر شود. تایمی که فرد متقاضی به واسطه ویزای جستجوی کار در این کشور حضور دارد ۶ ماه می باشد. در این مدت فرد بدون داشتن همراه باید وارد کشور آلمان شود و باید بر اساس توانایی فردی خود با کارفرماهای مختلف ارتباط برقرار کند تا بتوانند نظر آنها را جلب نماید. برای اخذ هر یک از روش های مهاجرت کاری به کشور آلمان متقاضی باید شرایط اولیه اخذ ویزای کار این کشور را داشته باشد که این شرایط شامل: داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس و همچنین داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی، برخورداری از شرایط سنی مناسب و همچنین تسلط به زبان آلمانی یا انگلیسی می باشد.

نرخ بیکاری در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مشاوره مهاجرت به سوئد

مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای تحصیلی در این کشور جزء یکی از متداول ترین راه های مهاجرت به این کشور به حساب می آید. آلمان یکی از کشورهای ایده آل برای ادامه تحصیل است به دلایل مختلفی چون نظام آموزشی رایگان، برخورداری از خدمات علمی و آموزشی بسیار عالی، امکان تحصیل برای افراد متقاضی به دو زبان انگلیسی و آلمانی، شرایط ایده آل اقامت پس از تحصیل در آلمان و همچنین شرایط کاری مناسب در این کشور که باعث شده افراد متقاضی بسیاری این کشور را هدف مهاجرتی خود قرار داده اند.

 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی

  تحصیل در مقطع کارشناسی در آلمان به زبان آلمانی برای افراد متقاضی امکان پذیر و متقاضیان با داشتن مدرک دیپلم 12 ساله و معدل مناسب و همچنین مدرک زبان آلمانی B1 یا B2 می توانند وارد دانشگاه های آلمان شوند. دوره تحصیل در این مقطع 4ساله می باشد. و همچنین تحصیل افراد در این مقطع رایگان است.

 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد

  دوره تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان در اغلب رشته ها به دو زبان انگلیسی و آلمانی برای افراد متقاضی امکان پذیر است. دوره کارشناسی ارشد 2ساله است و افراد متقاضی با داشتن مدرک کارشناسی و دیپلم 12 ساله می توانند وارد دانشگاه های آلمان شوند. هزینه تحصیل در این مقطع بسته به رشته تحصیلی 400 یورو در طول هر ترم می باشد. مدرک زبانی که افراد متقاضی باید ارائه دهند آلمانی در سطح B2 یا آیلتس 6.5  می باشد.

 • تحصیل در آلمان در مقطع دکترا

  تحصیل در مقطع دکترا در ابتدا مستلزم اخذ تأیید از سوی استاد راهنما می باشد. و افراد با ارائه روزمه علمی قوی می توانند وارد دانشگاه های آلمان شوند و دوره 3 الی 5 ساله دکترای خود را در این کشور بگذرانند.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

تمام راه های اقامت

یکی از راههای مطمئن و متداول مهاجرت به آلمان سرمایه گذاری در این کشور است. به رشد اقتصادی کشور آلمان امنیت موجود در این کشور بسیاری از سرمایه گذاران را به عنوان مقصد مهاجرتی جهت انجام سرمایه‌گذاری انتخاب می نمایند. سرمایه گذاری در آلمان از طریق  ثبت شرکت انجام می شود. فرایند ثبت شرکت در آلمان بدین صورت است که  فرد متقاضی باید طرح تجاری خود را به اتاق بازرگانی این کشور ارائه دهد تایید از طرف اتاق بازرگانی به فرد اجازه ایجاد شرکت در کشور آلمان داده شود. فرد متقاضی در آلمان به ثبت می رساند شرکت با مسئولیت محدود است و باید شرکت را به ثبت رساند  برای اتباع کشور آلمان اشتغال زایی کند.

میزان سرمایه ای که فرد متقاضی ثبت شرکت در آلمان باید در نظر بگیرند مبلغ ۲۵۰۰۰ یورو می باشد. زمانی که شرکت به بحث برسید فرد ثابت نمود  که شرکت  به صورت مستمر فعال بود و هر سال مالیات خود را پرداخت نموده است زمانی که فرد ثابت شرکت فعالیت خود را دارد پرداخت شده و حقوق و بیمه کارمندان شرکت پرداخت شده است می‌توانند پس از ۵ سال  درخواست اقامت دائم دهد. زمانی که شرکت به بحث برسید فرد متقاضی می تواند به همراه خانواده خود که شامل همسر و فرزندان زیر سن ۱۸ سال می باشند وارد کشور آلمان شود.

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

مهاجرت به سوئیس

یکی از راه های مهاجرت به کشور آلمان که منجر به اخذ اقامت آلمان برای افراد متقاضی میشود از طریق ازدواج با اتباع این کشور است. نکته ای که در خصوص ازدواج و مهاجرت از این طریق باید افراد متقاضی به آن توجه داشته باشند این است که با توجه به اینکه امروزه به دلایل مختلف افراد متقاضی بسیاری ازدواج با اتباع کشورهای مقصد را خود به آن کشور قرار داده اند و معمولاً ازدواج آنها به صورت صوری می باشند، باعث شده حساسیت های بسیاری در خصوص اعطای ویزای ازدواج برای افراد متقاضی از سوی سفارت کشور مقصد به وجود آید. در این خصوص قوانین ازدواج در کشور آلمان به واسطه ازدواج با اتباع این کشور وارد کشور آلمان شوند که واقعاً قصد آنها جدی باشد.

در واقع اگر فردی قصد ازدواج با اتباع کشور آلمان را دارد باید ثابت نماید که در این خصوص جدیت لازم را دارد. برای اثبات دلایل خود افراد متقاضی باید مدارکی همچون عکس ها و فیلم هایی که بین طرفین بوده است را ارائه دهند. در ضمن فرد متقاضی باید و گواهی عدم سوء پیشینه کیفری خود را ارائه دهد. لازم به ذکر است فردی که تبع کشور مقصد است و قرار است به عنوان همسر آینده متقاضی شود باید ثابت نماید که توانایی مالی خوبی دارد و در این خصوص که دال بر این موضوع باشد مدارک کیفر باید شامل پرینت حساب بانکی فیش حقوقی و همچنین در صورتی که یک ملک را خریداری کرده  و یا اجاره نموده است اسناد مورد نیاز را باید به اداره مهاجرت کشور آلمان جهت بررسی نهایی ارائه دهد. زمانی که با درخواست متقاضی مبنی بر ازدواج با تبعه آلمان موافقت شد  برای فرد متقاضی کارت اقامت بلند مدت آلمان صادر می شوند ترفند که وارد این کشور شد در صورتی که ثابت نماید طی مدت سه سال صورت مشترک  با همسر خود زندگی کرده است می‌توانند درخواست اقامت دائم این کشور را نمایند و همچنین  به واسطه آن تابعیت و پاسپورت این کشور را اخذ نماید.

مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت از طریق تولد

مهاجرت به نیوزلند

یکی از راه های مهاجرت به آلمان همانند دیگر کشورها تواند از طریق تولد فرزند برای افراد متقاضی امکان پذیر باشد. زمانی که افراد متقاضی تولد فرزند خود نمایند و تمایل دارند به واسطه تولد فرزند خود در آن کشور اقامت دائم و تابعیت خود را دریافت نمایند باید توجه داشته باشند که آن کشور اعطای تابعیت و اقامت را اساس چه اصلی قرار داده است. در خصوص اعطای تابعیت به واسطه تولد فرزند دو اصل وجود دارد.۱: اصل خاک ۲: اصل خون

 در تعریف اصل خاک آمده است زمانی که فرد از زوجینی در خاک یک کشور متولد شود  تابعیت برای فرزند متولد شده بر اساس تولد در خاک آن کشور احتساب می شود و به واسطه دائم برای فرزند والدین آن نیز می توانند اقامت خود را دریافت نمایند. در تعریف اصل خون آمده است زمانی که فرزندی زوجین در یک کشور که اصل خون را اعطای تابعیت و اقامت قرار داده است متولد شود تابعیت اقامت آن فرزند متولد شده از والدین آن  به وی منتقل می شود. لازم به ذکر است تاریخ ذکر شده  قوانین کشور آلمان در خصوص اعطای تابعیت و اقامت  به واسطه تولد بر اساس اصل خون است.

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

یکی دیگر از روش های مهاجرت به آلمان، مهاجرت از طریق پناهندگی در آلمان است. در ابتدا باید متذکر شویم که مؤسسه حقوقی ملک پور به دلیل خطرات موجود در این مسیر مهاجرتی و ریسک های موجود برای افراد متقاضی، هیچ گونه مشاوره و خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد. براساس تعریفی که در کنوانسیون ژنو در خصوص افراد پناهنده آمده، پناهنده به اشخاصی گفته می شود که در خاک کشور خود احساس نا امنی و خطر می کنند و با خطر مرگ و از دادن اموال خود روبرو هستند و بدین خاطر به کشورهای دیگر برای کسب اقامت و حمایت های بین المللی مراجعه و مهاجرت می نمایند.

امروزه افراد بسیاری در سر تا سر دنیا به خصوص در کشور آلمان اقدام به مهاجرت از طریق پناهندگی می نمایند و در این رابطه معمولا بسیاری از آنها با ارائه دلایل و مدارک جعلی و دروغین خواستار اخذ اقامت دائم این کشور هستند که این امر باعث شده ذهنیت منفی در مورد افراد متقاضی پناهندگی بوجود آید و معمولا پس از تایید دروغین بودن دلایل آنها درخواست آنها رد می شود. با توجه به اینکه این روش به هر بهانه قابل قبول نیست و ریسک زیادی به همراه خواهد دارد پیشنهاد می شود در صورت داشتن شرایط لازم جهت مهاجرت از طرق قانونی اقدام نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ازدواج در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تولد در آلمان

مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی در آلمان

یکی از مواردی که در خصوص مهاجرت به آلمان افراد متقاضی باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند بحث هزینه های زندگی  در این کشور است. کشور آلمان یکی از کشورهای تاپ اروپایی است که از کیفیت بالایی در خصوص سطح زندگی برخوردار است و افرادی که به این کشور اروپایی مهاجرت می نمایند از امنیت و رفاه اجتماعی بالایی برخوردار هستند. در خصوص میانگین هزینه های زندگی در آلمان باید خاطر نشان شویم که هزینه های زندگی بستگی به سبک زندگی افرد دارد ولی به طور معمول هزینه های زندگی برای یک نفر در طول یک ماه در آلمان در حدود 800 الی 1000 یورو می باشد. در جدول زیر تعدادی از هزینه هایی که افراد متقاضی در این کشور دارند را خدمت شما عزیزان شرح دادیم:

هزینه زندگی در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خرید ملک در آلمان
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خرید ملک در آلمان

مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت آلمان

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان و قوانین اخذ اقامت و تابعیت در این کشور دارای شرایط و قواعد خاصی است که ما در این بخش به بررسی هر یک از قوانین پیش روی افراد متقاضی در خصوص اخذ اقامت دائم در این کشور می پردازیم. فرآیند اخذ اقامت دائم در کشور آلمان بدین صورت است که فرد متقاضی باید از یکی از طرق  مهاجرتی وارد آلمان شده و پس از طی یک پروسه چهار الی پنج ساله  در صورت رعایت قوانین و شرایط اخذ اقامت در این کشور می تواند درخواست اقامت دائم خود را به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهد. اخذ اقامت دائم در کشور آلمان معمولاً از طریق ورود فرد به بازار کار این کشور، سرمایه گذاری در کشور آلمان یا اینکه ازدواج با اتباع آلمانی اتفاق می افتد.

در صورتی که متقاضی وارد بازار کار آلمان شده باشد و به صورت مستمر  طی ۴ الی ۵ سال کشور در بازار کار این کشور حضور داشته باشد و مالیات خود را به صورت مرتب پرداخت نموده باشد می تواند اقامت دائم این کشور را اخذ نماید. در خصوص سرمایه گذاری نیز فرآیند به همین صورت است در صورتی که فرد ثابت نماید سرمایه گذاری وی برای اقتصاد آلمان مثمرثمر بوده و وی مالیات خود را به صورت مرتب پرداخت نموده باشد می تواند اقامت دائم این کشور را اخذ نماید. در خصوص ازدواج با اتباع این کشور نیز افراد باید ثابت نمایند که ازدواج آنها صوری نمی باشد و در صورت رعایت قوانین پیش روی خودمن باب ازدواج می توانند اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند. پروسه اخذ تابعیت در کشور آلمان به این صورت است که متقاضی باید در ابتدا اقامت دائم خود را دریافت نموده و سپس با رعایت قواعد اخذ تابعیت در کشور آلمان می‌تواند درخواست تابعیت این کشور را به اداره مهاجرت آلمان ارائه دهد. برای اخذ تابعیت کشور آلمان فرد باید ثابت نمایند به صورت مستمر در این کشور حضور داشته به قوانین کشور آلمان پایبند بوده مرتکب جرم کیفری نشده باشد، به زبان فرهنگ و تاریخ کشور آلمان تسلط کامل داشته باشد و به نوعی در جامعه آلمان  ادغام شده باشد در صورت رعایت این موارد  فرد متقاضی واجد شرایط اخذ تابعیت این کشور می باشد. مقاله مهاجرت به آلمان توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تالیف و تهیه شده است، و هرگونه کپی برداری از این نوشتار بدون ذکر منبع شرعاً حرام و غیرقانونی است.

سرمایه گذاری در آلمان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای آلمان
مهاجرت به آلمان و سخن پایانی

مهاجرت به آلمان، قوانین و شرایط اخذ اقامت این کشور به واسطه هر یک از روشهای مهاجرتی در آلمان را ما در مقاله فوق به صورت کاملاً تخصصی مورد بررسی علمی قرار دادیم تا در صورتی که شما عزیزان کشور آلمان را هدف مهاجرتی خود قرار داده اید با اطلاعات حقوقی کامل در خصوص هریک از روش های پیش روی خود برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایید. با توجه به اینکه کشور آلمان یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای اروپایی می باشد قوانین مهاجرت به این کشور نیز در مقایسه با دیگر کشورها دارای تفاوت هایی است که ما در این مقاله به بررسی هر یک از راه های اخذ اقامت و مهاجرت به این کشور از طرق مختلف مهاجرتی پرداختیم. در صورتی که شما عزیزان کشور آلمان را هدف مهاجرتی خود قرار داده اید و نسبت به قوانین مهاجرتی این کشور اطلاعات کامل ندارید پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات اولیه خود من باب مهاجرت به آلمان مقاله فوق را با دقت مطالعه نمایید، سپس در نیاز به اطلاعات تکمیلی و تخصصی تر می‌توانید با مشاورین ارشد و با تجربه موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نموده و در خصوص هریک از راه های مهاجرت به آلمان از آنها اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید تا بر اساس اطلاعات و مشاوره تخصصی که کسب می کنید قدم های درست و منطقی برای مهاجرت کشور آلمان بردارید.

10 پاسخ
 1. سمیه
  سمیه گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما .
  من سمیه هستم ۳۶ ساله که به همراه همسرم که ۴۵ ساله هستند و دو دخترم که یکی ۱۷ ساله ودر پایه یازدهم تجربی تحصیل میکنه و دیگری ۹ ساله که در پایه سوم ابتدایی در حال تحصیل هست در حال حاضر در کشور ترکیه و شهر استانبول ساکن هستیم . اینجا اقامت یکساله توریستی گرفتیم و همسرم از طریق ثبت شرکت اقامت کاری اینجا رو گرفتن که البته کارت اقامت کاریشون تا چند روز اینده میرسه . ما در ایران در زمینه واردات کاغذ دیواری فعالیت داریم و از لحاظ مالی مشکلی نداریم. البته چون نوع کار ما ایجاب میکنه سرمایه ما در گردش هستش . من خودم ترم اخر کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه ازاد هستم و همسرم دیپلم برق دارن.
  ما برای تحصیل دخترم در المان به دنبال راهی هستیم که بتونه بدون مشکل در رشته پزشکی تحصیل کنه و همچنین دختر کوچیکترم . سوال من این هست که ایا ما میتونیم از مدارس المان برای سال اخر تحصیل دخترم پذیرش لگیریم که سال دیگه رو در مدارس المان بگذرونه که دیپلم اتونجا رو بگیره یا نه باید دبپلم رو داشته باشه.
  لازم به ذکر هیتش که ما مایل به اخذ اقامت المان از طریق ثبت شرکت یا خود حمایتی (البته نمی دونم این قانون رو دارن یا نه)هستیم و میخواستم این رو هم بپرسم که شرایط کارت قرمز سفید قرمز در المان هم وجود دارد یانه.
  پیشاپیش از شما تشکر میکنم و امیدوارم که راهکار مناسبی با توجه به شرایطمون بتونیم دریافت کنیم.
  همچنین اگر دفتر یا شماره تماسی در استانبول یا ترکیه دارید ممنون میشم برامون بفرستین .
  امیدوارم که روز به روز موفقیت های بیشتری بدست بیارید .
  سمیه

  پاسخ
  • mie editor3
   mie editor3 گفته:

   سلام و عرض ادب
   ممنونم از لطف و محبت شما دوست عزیز ، شما برای اقدام از راههای متفاوتی می توانید اقدام نمایید تا بتوانید اقامت و سپس تابعیت را بدست آورید برای ورود به آلمان طرق متفاوت است و این امکان را دارید که بتوانید از طریق سرمایه گذاری نیز اقدام نمایید اما بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط شما به طور کامل بررسی شود تا بتوانید انتخاب درستی برای مهاجرت به همراه خانواده داشته باشید که برای این امر می توانید با دفاتر همکار در ایران و یا دفتر مرکزی در وین تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
   • mie editor3
    mie editor3 گفته:

    سلام و عرض ادب
    ممنونم از لطف و محبت شما دوست عزیز ، شما برای اقدام از راههای متفاوتی می توانید اقدام نمایید تا بتوانید اقامت و سپس تابعیت را بدست آورید برای ورود به آلمان طرق متفاوت است و این امکان را دارید که بتوانید از طریق سرمایه گذاری نیز اقدام نمایید اما بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط شما به طور کامل بررسی شود تا بتوانید انتخاب درستی برای مهاجرت به همراه خانواده داشته باشید که برای این امر می توانید با دفاتر همکار در ایران و یا دفتر مرکزی در وین تماس حاصل نمایید.

    پاسخ
    • mie editor3
     mie editor3 گفته:

     سلام و عرض ادب
     ممنونم از لطف و محبت شما دوست عزیز ، شما برای اقدام از راههای متفاوتی می توانید اقدام نمایید تا بتوانید اقامت و سپس تابعیت را بدست آورید برای ورود به آلمان طرق متفاوت است و این امکان را دارید که بتوانید از طریق سرمایه گذاری نیز اقدام نمایید اما بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط شما به طور کامل بررسی شود تا بتوانید انتخاب درستی برای مهاجرت به همراه خانواده داشته باشید که برای این امر می توانید با دفاتر همکار در ایران و یا دفتر مرکزی در وین تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
     • mie editor3
      mie editor3 گفته:

      سلام و عرض ادب
      ممنونم از لطف و محبت شما دوست عزیز ، شما برای اقدام از راههای متفاوتی می توانید اقدام نمایید تا بتوانید اقامت و سپس تابعیت را بدست آورید برای ورود به آلمان طرق متفاوت است و این امکان را دارید که بتوانید از طریق سرمایه گذاری نیز اقدام نمایید اما بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط شما به طور کامل بررسی شود تا بتوانید انتخاب درستی برای مهاجرت به همراه خانواده داشته باشید که برای این امر می توانید با دفاتر همکار در ایران و یا دفتر مرکزی در وین تماس حاصل نمایید.

     • mie editor3
      mie editor3 گفته:

      سلام و عرض ادب
      ممنونم از لطف و محبت شما دوست عزیز ، شما برای اقدام از راههای متفاوتی می توانید اقدام نمایید تا بتوانید اقامت و سپس تابعیت را بدست آورید برای ورود به آلمان طرق متفاوت است و این امکان را دارید که بتوانید از طریق سرمایه گذاری نیز اقدام نمایید اما بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط شما به طور کامل بررسی شود تا بتوانید انتخاب درستی برای مهاجرت به همراه خانواده داشته باشید که برای این امر می توانید با دفاتر همکار در ایران و یا دفتر مرکزی در وین تماس حاصل نمایید.

 2. پریسا
  پریسا گفته:

  با سلام من ۳۳ ساله و متاهل و دانشجوی سال پنجم دکترای دانشگاه ازاد هستم و میخوام برای ادامه تحصیل به المان اقدام کنم ، اگر اینجا انصراف بدم احتمال اینکه اونجا بتونم در مقطع دکتری و یا ادامه دوره پذیرش بگیرم چقدر است؟.. لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ
  • farzin kargar
   farzin kargar گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای ادامه تحصیل در آلمان تسلط به زبان آلمانی احتیاج می باشد و شما بایستی در آزمون ورودی شرکت نمایید با توجه به شرایط سنی شما شرایط کمی سخت بوده و می توانید در دانشگاه های خصوصی آلمان شرکت کنید اگر تمکن مالی لازم را دارید می توانید اقدام نمایید جهت کسب اطلاعات تکمیلی بایستی با مشاوریم موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید 02149196000

   پاسخ
 3. رضايي
  رضايي گفته:

  با سلام
  من قصد دارم براي ثبت شركت در آلمان اقدام كنم.شركت ما ٣ نفر سهامدار دارد. آياامكان اقامت براي هر سه نفر سهامدار شركت وجود دارد؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *