فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

مهاجرت به کشور آمریکا

مهاجرت به کشور آمریکا چگونه امکانپذیر است؟مهاجرت از طریق ازدواج – اخذ گرین کارت آمریکا – اقامت در آمریکا

آیا تا به حال فکر کرده اید، چگونه میتوان گرین کارت آمریکا بگیرید؟ آیا تا به حال درباره راه های مهاجرت به کشور آمریکا فکر کرده اید؟ آیا میدانید کشور آمریکا سرزمینی بسیار مهاجرپذیر است و یکی از راه های زندگی در این کشور از طریق ازدواج است؟ آیا شنیده بودید همسران شهروندان آمریکایی میتوانند به طور قانونی در آمریکا زندگی کنند؟ دولت فدرال آمریکا قوانینی تصویب کرده است که زندگی را برای همسران شهروندان آمریکایی میسر میسازد.مراحل قانونی مهاجرت به کشور آمریکا چیست؟آیا از مراحل مهاجرت به کشور آمریکا مطلع هستید؟برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کشور آمریکا با موسسه مهجرتی MIEتماس بگیرید.

مهاجرت به کشور آمریکا

مجلس نمایندگان آمریکا با هدف کوتاه کردن فاصله میان زن و شوهر، قوانین مهاجرتی آمریکا را طوری طراحی کرده اند که همسران شهروندان آمریکایی بتوانند در آمریکا زندگی کنند. در این قوانین ویزا K برای همسران طراحی شده است. از شاخصه های اصلی این نوع ویزا آمریکا تبدیل شدن آن به اقامت دایم است.

شما میتوانید با این نوع ویزا زندگی در آمریکا را آغاز کنید و گرین کارت دریافت کنید . اما اداره مهاجرت ایالات متحده آمریکا به متقاضیان هشدار میدهد که سالانه بیش از هزاران نفر در فرودگاه های آمریکا از ورود به خاک ایالات متحده منع می شوند چون مراحل قانونی اخذ اقامت را نپیمودند.

بنابراین، از شما خواهشمندیم در امر مهاجرت از تصمیمات شتابزده بپرهیزید و با وکلای برجستۀ حقوق بین الملل مشاوره دریافت کنید. مشاوران  و وکلای تحصیل کرده موسسه مشاوره ای MIE پاسخگوی تمامی سوالات شما هم وطناندر زمینه ویزای ازدواج، مراحل و مدارک مورد نیاز آن هستند. در این مقاله ما به ویزاهای K میپردازیم و شرایط اخذ اقامت آمریکا آن را بیان میکنیم.

 

قوانین کلی برای مهاجرت به کشور آمریکا

قوانین مهاجرتی آمریکا این امکان را به همسران شهروندانش میدهد، تا وارد این کشور بزرگ صنعتی بشوند. کنگره آمریکا ویزا ازدواج را به نیت کاهش دوری میان زوجین تصویب کرد. تقاضا برای این ویزا بایستی از سفارت آمریکا در کشوری که مراسم ازدواج صورت گرفته است اقدام شود. لطفا توجه داشته باشید همسر آمریکایی باید فرم I-130 را قبل از درخواست ویزا پر کرده باشد. این امکان برای فرزند همسر جدید تبعه آمریکایی وجود دارد که همزمان ویزا بگیرد. او باید مجرد و زیر ۲۱ سال باشد. شایان ذکر است که همسر و فرزندش که وارد آمریکا میشوند میتوانند برای اجازه کار قانونی اقدام نمایند. این نوع ویزا معمولا برای مدت دو سال صادر میشوند و در صورتی قابل تمدید است که پروسه اخذ گرین کارت آمریکا در جریان باشد. لازم به ذکر است که اگر در این دوسال درخواست برای گرین کارت رد شد با زوجین طلاق گرفتند، این ویزا به طور خودکار در سی روز باطل میشود. در صورت ازدواج فرزند همراه، ویزای او نیز به طور خودکار در سی روز باطل میشود.

پنج گام برای گرفتن ویزای مهاجرت به کشور آمریکا

۱. پرکردن فرم درخواست ویزا و گرین کارت توسط شهروند آمریکایی

 

۲. دریافت نامه تاییدیه ویزا توسط شهروند آمریکایی و فرستادن کیس به سفارت آمریکا (احتمالا ترکیه یا امارات برای ایرانیان)

 

۳. تهیه مدارک مورد نیاز توسط نامزد

 

۴. تعیین وقت سفارت و ارایه مدارک

 

۵. گرفتن ویزا و دریافت مدارک مهرشده توسط سفارت برای ورود به آمریکا

پنج نکته طلایی درباره ویزا نامزدی (K)

 

۱. اگر فرم I-130 تایید شد، همسر باید برای گرین کارت اقدام کند و نیازی به ویزا ازدواج دیگر نیست.

 

۲. همسر نیازی به پرکردن فرم تمکن مالی ندارد اما ارایه آن به سفارت توصیه می شود.

 

۳. همسر و فرزنش میتوانند بیش از یکبار به آمریکا رفت و آمد کنند.

 

۴. امکان گرفتن این ویزا وجود ندارد اگر زوجین طلاق بگیرند یا یکی از آن ها فوت شود.

 

۵. چک آپ پزشکی برای گرفتن این ویزا الزامی می باشد.

 

مطالب این مقاله درباره اخذ ویزای آمریکا صرفا آموزشی بوده و توصیه میشود پیش از هرگونه اقدامی از وکیلان حرفه ای در باب قوانین آمریکا مشاوره دریافت کنید. پلیس مهاجرت آمریکا سالیانه حدود پانصد هزار نفر را به علت اقامت غیر قانونی در خاک این کشور بزرگ صنعتی اخراج میکند. موسسه مشاوره ای MIE تمامی مشاوره ها در زمینه ویزای ازدواج، مراحل و مدارک مورد نیاز را ارایه میدهند. لطفا همین الان جهت اخذ مشاوره تلفنی رایگان با دفاتر موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل بفرمایید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *