مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و بررسی روشهای مهاجرت

 • مهاجرت به استرالیا و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی مهاجرت به استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق کار
 • مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به استرالیا برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • هزینه های زندگی در استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا
 • سخن پایانی
مهاجرت به استرالیا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت به استرالیا و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به استرالیا٬ روش های مختلف اخذ اقامت و تابعیت در این کشور٬ هزینه های زندگی در استرالیا٬ در این کشور مورد تحلیل علمی قرار می گیرد. همچنین ممکن است سوالات زیادی در رابطه با مهاجرت به استرالیا برایتان پیش بیاید: آیا استرالیا٬ مکان مناسبی برای زندگی می باشد؟ هزینه های زندگی در استرالیا٬ چقدر است؟ مهاجرت به این کشور٬ برای افراد موفق و هنرمندان به چه شکل می باشد؟ استرالیا٬ به دلیل جذابیت های بسیار زیاد زندگی و مکان های گردشگری بسیار ناب٬ جزو نقاط مهاجرپذیر نسبت به سایر نقاط دنیا٬ محسوب می شود. در این نوشته٬ سعی می نماییم که هرگونه سوالی که هر کدام از شما سروران٬ در رابطه با مهاجرت به استرالیا و روش های مختلف آن٬ داشته باشید را پاسخ دهیم. همچنین با داشتن هرگونه سوال٬ موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار موسسه  mie اتریش٬ با داشتن بهترین مشاوران٬ شما را در این امر مهم٬ یاری رسانند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به استرالیا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت استرالیا

شرایط عمومی مهاجرت به استرالیا

استرالیا به دلیل فرهنگ مهاجر پذیر و تعدد فرهنگی، آب و هوای عالی و طبیعت شگفت انگیز، بسیاری از مهاجران را به خود جذب نموده است. امروزه مهاجرت به استرالیا به دلیل اقتصاد بسیار قوی این کشور و همچنین نرخ بیکاری پایین رو به افزایش است.

استرالیا٬ به دلیل رقابت اقتصادی با سایر کشورهای قدرتمند و همچنین رقابت علمی با سایر کشورها٬ روز به روز در حال پیشرفت و توسعه می باشد. مردم استرالیا٬ جزو ملت خشنود٬ نسبت به ملت سایر کشورها٬ محسوب می شوند و از نظر علم و بهبود اقتصاد بسیار رو به رشد است. با داشتن اقامت دائم کشور استرالیا می توان به بسیاری از کشورها بدون نیاز به ویزا مسافرت نمود. همه ی این عوامل و عوامل بسیار دیگر باعث افزایش مهاجرت به استرالیا میگردد.

استرالیا
اطلاعات عمومی استرالیا

انواع روش های مهاجرت به استرالیا

کار در استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق کار

  استرالیا٬ یکی از کشورهای  قدرتمند می باشد که رو به رشد است و اقتصاد آن خیلی عالی می باشد. بنابراین این کشور٬ به نیروی کار متخصص بسیاری نیاز دارد و از سایر نقاط کشور نیروی کاری متخصص٬ می پذیرد. این عوامل موجب شده است که افراد٬ با وجود سختی های بسیار جهت اخذ اقامت استرالیا و مهاجرت به استرالیا و اقدام به کاریابی و کار در استرالیا٬ اقدام نمایند. ویزای کاری استرالیا انواع گوناگونی دارد که در صورت دارا بودن شرایط هر کدام می توان برای دریافت آن ویزا اقدام نمود. ویزای کاری را میتوان از جهت دائم یا موقت بودن اقامت در استرالیا بررسی نمود که ویزاهای 186، 187، 189، 190 برای اقامت دائم و 400، 485، 476، 489 برای اقامت موقت میباشند. یک نوع از ویزای استرالیا که به صورت مستقیم٬ موجب اخذ اقامت دائم می گردد٬ به این صورت می باشد که افرادی که شرایط ویژه موردنیاز دولت استرالیا را دارا هستند٬ می توانند جهت اخذ این ویزا٬ اقدام نمایند و از طریق یک ایالت دولتی٬ نامزد شوید و به عنوان یک مهاجر خارجی٬ مورد حمایت دولت قرار بگیرید. جهت انجام این کار و اخذ اقامت به عنوان یک نیروی کاری ماهر در برنامه مهاجرتی  skillselectشرکت نماید و افراد از طریق این برنامه مهاجرتی٬ می توانند به عنوان نیروی کاری ماهر در استرالیا وارد شوند و در صورتی که امتیاز و شرایط مورد درخواست استرالیا که شامل سن و مدرک تحصیلی و مدرک زبان و سابقه کار مناسب را اخذ نمایند٬ می توانند شانس خود را در اخذ اقامت دائم در این برنامه٬ امتحان  نمایند.

اعزام دانشجو به استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

  اگر قصد ادامه تحصیل در استرالیا یا مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل را دارید باید بگوییم که استرالیا از شرایط تحصیلی خوبی برخوردار میباشد، این کشور از 50 دانشگاه برتر جهان 5 دانشگاه را در خود جای داده است و طبق آمار در رتبه سوم جهان در مهاجرت تحصیلی قرار دارد. مهاجرت به استرالیا و اقامت از طریق ویزای تحصیلی موقتی است و اعتبار آن تا پایان دوره تحصیلی میباشد، میتوانید پس از اتمام دوره تحصیلی اقدام به پیدا کردن کاری در رابطه با رشته تحصیلیتان نموده و از این طریق برای دریافت ویزای اقامت دائم اقدام نمایید. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا حتما نیازمند مدرک زبان انگلیسی هستید و فرصت ارسال مدرک زبان، یک ماه پس از پست کردن مدارکتان میباشد. یکی از امتیازاتی که دولت استرالیا برای دانش آموزان در تمامی مقاطع٬ در نظر می گیرد٬ بورسیه تحصیلی و اعطای کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان در تمام مقاطع می باشد. البته ذکر این نکته ضروری است که اغلب٬ دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری٬ از این امکان بهره مند می گردند. دانشگاه ملبورن٬ یکی از بهترین دانشگاه های استرالیا می باشد که بورسیه های زیادی را برای افراد و مهاجرین خارجی٬ در نظر گرفته است که بورسیه های آن٬ شامل دو گروه بورسیه مربوط به دوره تحقیقاتی و بورسیه مربوط یه دوره غیر تحقیقاتی.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اسکیل ورکر استرالیا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در استرالیا
ثبت شرکت در استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

  اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید و به دنبال یک راه سریع هستید ما به شما مهاجرت به استرالیا ئ اقامت از طریق سرمایه گذاری را پیشنهاد میکنیم، این نوع اقامت از سریعترین و بهترین روش های اخذ ویزا میباشند و انواع گوناگونی از حیث نوع اقامت دارا می باشد. اگر به دنبال اقامت موقت هستید میتوانید به راحتی با استفاده از ویزای 188، اقامت موقت 4 ساله را اخذ نمایید که این نوع ویزا مسیر رسیدن به اقامت دائم از طریق ویزای 888 یا سایر ویزاها را برایتان هموار می سازد ولی اگر به دنبال مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای دائم از طریق سرمایه گذاری را دارید ویزاهای 888 و 133 و 890 و 893 تعریف شده اند و میتوانید متناسب با وضعیت و شرایتتان برای هر کدام از این نوع ویزاها اقدام نمایید. برای دریافت ویزای کار سرمایه گذاری باید یکسری شرایط عمومی از جمله سن کمتر از 55 سال، دارا بودن 2 تا 3 سال سابقه ی مدیریتی در مورد اقدام شده و تمکن مالی برای زندگی خودتان و همچنین سرمایه گذاری در کشور استرالیا و همچنین داشتن مدرک زبان انگلیسی را داشته باشید.

اخذ اقامت و تابعیت انگلیس از طریق ازدواج
 • مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

  ویزاهای گوناگونی در رابطه با مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده وجود دارد از جمله: نامزدی، ازدواج، والدین و فرزند که به افرادی که یکی از اعضای خانوادهشان جزو شهروندان کشور استرالیا باشد یا اقامت دائم کشور استرالیا را داشته باشد، اعطا می شود، و هر چه رابطه خانوادگی نزدیکتر باشد، مراحل اخذ ویزا سریعتر بررسی میشود.

  مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای همسر به افرادی تعلق میگرد که با شهروندی از استرالیا یا فردی که اقامت دائم این کشور را دارد، ازدواج نموده یا در آینده نزدیک قرار است ازدواج نمایند. این ویزا شامل افراد زیر میشود: همسران و زوج هایی که قبلا با یکدیگر ازدواج نموده اند٬ نامزدها و زوج هایی که در آستانه ازدواج هستند٬ زوج های دوفاکتو و کسانی که با یکدیگر زندگی میکنند ولی با یکدیگر ازدواج نکرده اند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در استرالیا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی در استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد

  اگر قصد مهاجرت به استرالیا از طریق به دنیا آوردن فرزند خود به این کشور و دریافت ویزا را دارید باید بگوییم که اگر فرزندی در این کشور به دنیا بیاید به احتمال خیلی خیلی قوی به شما ویزای استرالیا تعلق خواهد گرفت. تابعیت استرالیا از طریق تولد به دو صورت خاک و خون میباشد. تابعیت از طریق خاک یعنی اینکه اگر نوزادی در این کشور به دنیا بیاید به محض متولد شدن نوزاد به وی ویزای استرالیا تعلق خواهد گرفت حتی اگر والدین وی استرالیایی نباشند. یکی از مزایای تولد فرزند در استرالیا٬ این می باشد که دولت استرالیا٬ هیچ گونه هزینه ای جهت تولد فرزند از خانواده ها اخذ نمی کند. از آنجایی که کشور استرالیا به بنیان خانواده بسیار اهمیت میدهد پس به احتمال بسیار زیادی به والدین به واسطه نوزاد اقامت بدهند. تابعیت از طریق خون یعنی اینکه اگر یکی از والدین نوزاد متولد شده دارای تابعیت کشور استرالیا باشد میتواند برای فرزندان خود درخواست تابعیت نمایند.

پناهندگی در هلند
پناهندگی در استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

  پناهندگی به استرالیا مسئله ای می باشد که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول نموده است و بسیار ی از افراد قصد مهاجرت به استرالیا و پناهنده شدن به این کشور را دارند. پناهندگی در صورتی رخ میدهد که، شرایط برای فردی سخت و خطرات جانی بالقوه و بالفعلی فرد را تهدید نماید و همچنین ترس از آزار و اذیت فرد را مجبور به فرار از کشورش بدون بازگشت مینماید، این خطرات شامل عوامل سیاسی، امنیتی، طبیعی و مذهبی می باشد. بسیاری از افراد در داخل کشور خود از امنیت کافی برخوردار نیستند و در برخی مواقع این افراد به فرار کردن و طی کردن مسیرهایی خطرناک برای پناهندگی در کشور مقصدر میپردازند. افرادی که به صورت غیر قانونی با مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی وارد این کشور میشوند باید سریع خودشان را به مراجع مربوطه در استرالیا معرفی نموده و دلایل و مشکلات و شرایط خود را برای مهاجرت به استرالیا از طریق پناهنگی ارائه نمایند در غیر این صورت حتما مؤاخذه و مجازات خواهند شد. این مقاله٬ به سایت کمپانی و موسسه حقوقی ملک پور٬ تعلق دارد و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع٬ پیگرد قانونی دارد.

 • مهاجرت به استرالیا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

  استرالیا به دلیل فرهنگ مهاجر پذیر و تعدد فرهنگی، آب و هوای عالی و طبیعت شگفت انگیز، بسیاری از مهاجران را به خود جذب نموده است و عده ای از هنرمندان نیز از این قضیه مستثنی نبوده و به این دلایل و نیز به دلیل موفقیت بیشتر در حیطه کاری نیز به فکر مهاجرت به استرالیا می باشند و در حالت کلی هر شخصی که در زمینه فرهنگی و هنری استعداد و فعالیت دارد میتواند به راحتی اشتغال به رشته خود را در استرالیا ادامه دهد البته این نوع مهاجرت به استرالیا نیازمند شرایطی از جمله: سابقه کاری در ضمینه فرهنگی و هنری به مدت 2 سال، فعالیت فرهنگی و هنری در سطح بین المللی حداقل به مدت 2 سال، یک سال تمام در زمینه فرهنگی و هنری در سطح بین المللی اشتغال داشته و یک سال تمام هم در زمینه های فرهنگی هنری به فعالیت مشغول بوده باشد.

  پس توجه به این نکته بسیار لازم و ضروری است که اگر هنرمندی قصد مهاجرت به استرالیا را داشته باشد باید حتما طبق شرایط بالا باشد و خارج از این ها پذیرفته نیست.

  بر خلاف نظر بسیاری از افراد که فکر میکنند که هنرمند فقط در حیطه بازیگری میباشد باید بگوییم که این طور نیست و برای رفع این ابهام به چند نوع فعالیت که از دید اداره مهاجرت به عنوان هنرمند میباشند، میپردازیم: فعالیت های مربوط به حفظ آثار فرهنگی و هنری،  کتابداری، نویسندگی و ویراستاری، مترجمی، موسیقی و خوانندگی، بازیگری و کارگردانی و نویسندگی و…

هزینه های زندگی در استرالیا

استرالیا٬ یکی از کشورهای در حال توسعه می باشد که محیط زندگی در آن بسیار مناسب است و زندگی در آن از امکانات رفاهی بالایی برخوردار است٬ همچنین هزینه های زندگی در این کشور بسیار بالا می باشد و به تبع حقوق افراد شاغل در این کشور٬ نیز زیاد است. هزینه زندگی در استرالیا مانند دیگر کشور های دیگر متناسب به محل اقامت و نوع زندگی شما وابسته میباشد. هزینه زندگی در هر ایالت متفاوت است مثلا هزینه زندگی در سیدنی زیاد است و جزء بیشترین و مثلا هزینه زندگی در آدلاید جزء کمترین محسوب میشود ولی با این حال، هر دو شهر جزء 10 شهر برتر دنیا معرفی شده اند. هزینه های کلی در استرالیا مانند سایر نقاط جهان شامل هزینه مسکن، حمل و نقل، پوشاک، درمانی و بهداشت، سرگرمی و تفریح میباشد که به طور میانگین هزینه ماهیانه زندگی در استالیا حدود 3000 تا 4000 دلار میباشد.

هزینه های زندگی در استرالیا

مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا

استرالیا یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان میباشد این کشور در مدت کوتاهی با داشتن اقتصادی بسیار پیشرفته به یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان تبدیل شده است. اقتصاد پیشرفته و کیفیت زندگی بالا و سطح آموزشی عالی آن، این کشور را به یکی از بهترین کشورها برای زندگی تبدیل نموده است و افراد زیادی به فکر مهاجرت به استرالیا و دریافت تابعیت این کشور هستند. کشور استرالیا همانند سایر کشورهای دیگر برای پذیرش افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت در این کشور را دارند، مقررات خاصی را در نظر گرفته است که این قوانین در مقایسه با مقررات دیگر کشورهای اروپایی راحت تر میباشد. برای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت این کشور راه های بسیاری وجود دارد از جمله: تابعیت از طریق ازدواج، ویزای کاری، تولد که فرد ابتدا اقامت دائم خود را اخذ می نماید و سپس با پرداخت مالیات و بالا رفتن سطح زبان و … می تواند تابعیت این کشور را نیز اخذ نماید.

زندگی در استرالیا
سخن پایانی

مهاجرت به استرالیا٬ اخذ اقامت و تابعیت استرالیا از روش های مختلف ذکر شده و هزینه های زندگی در این کشور٬ مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. استرالیا کشوری با امکانات رفاهی عالی است که به دلیل جذب نیروهای متخصص و رقابت با کشورهای توسعه یافته٬ اقتصاد بسیار توانمند و رو به رشدی دارد. پیشنهاد می شود جهت مهاجرت به استرالیا با یک مشاوره حقوقی مطمئن در امور مربوط به مهاجرت٬ صحبت کنید و راهنمایی لازم را اخذ نمایید. ذکر این نکته ضروری است که استرالیا با داشتن سطح آموزشی و فرهنگی بسیار بالا و آب و هوای خوب و لذت بخش جهت زندگی٬ بسیار مهاجرپذیر است. امید است که توانسته باشیم تمامی مطالب موردنیاز جهت مهاجرت به استرالیا را به خوبی شرح دهیم. در صورت هرگونه سوال و ابهامی می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان٬ تمامی سوالات خود را بپرسید و مشاوره شوید. همچنین می توانید با ذکر سوالات و اظهار رضایت خود در قسمت دیدگاه٬ ما را در جریان نظرات خود٬ قرار دهید.

2 پاسخ
  • m.m
   m.m گفته:

   سلام و احترام

   لطفا با شماره 021.49196000 تماس بگیرید تا کارشناسان ما جامع ترین راهنمایی ها را خدمتتان ارائه کنند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *