مهاجرت به دانمارک

مهاجرت به دانمارک چگونه می باشد؟شرایط مهاجرت به دانمارک شامل چه مواردی است؟برای مهاجرت به دانمارک چه مدارکی لازم است؟شرایط و قوانین مهاجرت چیست؟آیا اطلاعاتی درباره کشور دانمارک  می دانید؟

کشور دانمارک از جمله کشور های مورد تخصص ما می باشد. دانمارک کشوری است در شمال اروپا، پایتخت آن کپنهاگ است. جمعیت این کشور ۵٫۵ میلیون نفر و زبان رسمی آن دانمارکی است. واحد پول این کشور کرون دانمارکا ست و با اینکه این کشور در سال ۱۹۷۳ به اتحادیه اروپا پیوسته اما به حوزه یورو نپیوسته‌ا ست. ۸۰٫۴ درصد مردم دانمارک مسیحی لوتری هستند.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب مهاجرت به دانمارک

دانمارک جنوبی‌ترین کشوراسکاندیناوی است و تنها مرزی که دارد با کشور آلمان است. پلی دریایی به نام پل اورسوند، دانمارک را به سوئد متصل می‌کند. دانمارک از اعضای مؤسس سازمان ملل و ناتو است. کشور دانمارک دارای دولت رفاه‌ است و از نظر کم بودن اختلاف درآمد مردم، در رتبه اول جهان قرار دارد. دانمارک از نظر درآمد سرانه در رتبه هفتم جهان قرار دارد و در بررسی‌های سالانه، مردم آن مکرراً به عنوان «راضی‌ترین» مردم جهان اعلام می‌شوند و این کشور به عنوان کشوری با کمترین فساد اداری در جهان به شمار می‌آید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *