مهاجرت به قبرس

مهاجرت به قبرس چگونه است؟ برای مهاجرت به قبرس چه باید کرد؟ آیا مهاجرت به قبرس آسان است؟ چه کسانی می توانند برای مهاجرت به قبرس اقدام نمایند؟ چه اقداماتی برای مهاجرت به قبرس لازم است؟ شرایط مهاجرت به قبرس چگونه می باشد؟ ایا در باب شرایط مهاجرت به قبرس سوالاتی دارید؟ ایا مایل هستید بدانید برای مهاجرت به قبرس از جه طرقی می توان اقدام کرد؟ ایا می خواهید بدانید بهترین راه ورود به قبرس و مهاجرت به قبرس چگونه است و ایا شرایط مهاجرت به قبرس را دارید یا خیر؟ از انجا که قبرس یکی از کشورهای مورد تخصص ماست وضمن اینکه همه روزه مشاورین ما با سولاتی از جانب  شما عزیزان پیرامون شرایط مهاجرت به قبرس،چگونگی مهاجرت به قبرس وزندگی در قبرس روبرو هستند بنابر این بر ان شدیم که مقاله ای پیرامون مهاجرت به قبرس تهیه گردد تا بتوانیم از این طریق پاره ای از سوالات و ابهامات شما را در این خصوص پاسخ گوییم.

در ابتدا لازم به ذکر است که قبرس کشوری است جزیره ای که در شرق دریای مدیترانه قرار دارد و دارای اب و هوای مدیترانه ای و نسبتا معتدل می باشد. کشوری است جزاتحادیه اروپا،کوچک،کم جمعیت، با منظره های زیبا و توریستی که  سالانه سیل عظیمی از مردم را به خود جذب می نماید ویکی از مقاصد مهم گردشگری در مدیترانه بحساب می اید ودر واقع همین توریستی بودن این کشور میی باشد که یکی از منابع قوی کسب درامد برای مردمان این کشور بحساب می اید.

کشور قبرس ازجمله کشورهایی است که مردم به چند دلیل متفاوت به مهاجرت به کشور قبرس فکر می کنند، از انجا که قبرس کشوری است با امنیت بالا،شرایط مطلوب ومساعد اجتماعی،محیطی ارام وجامعه و مردمانی مهاجر پزیر می باشد وعلاوه بر ان دارای اقتصاد خوب و کشوری در حال رشد می باشد لذا خیلیها به فکر مهاجرت به این کشور افتاده و هوای رفتن به این کشوررا در سر می پرورانند..

حال به راههای مهاجرت به قبرس وشرایط مهاجرت به کشور قبرس می پردازیم.

یکی از این راههای مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج می باشد، برای اخذ اقامت دایم قبرس از طریق ازدواج می توان اقدام نمود که با ازدواج اتباع قبرسی به شخص اقامت دایم اعطا می شود

یک شیوه دیگر مهاجرت به کشور قبرس از طریق تحصیل می باشد: اقامت موقت قبرس به اشخاصی که در دانشگاه های قبرسی پذیرش بگیرند و تحصیل کنند داده می شود. این اشخاص تا هر زمانی که تحصیلشان طول بکشد می توانند اقامت خود را تمدید کنند. همچنین این اشخاص بعد از پایان دوره تحصیل می توانند از طرق دیگری  برای تمدید اقامت خود اقدام نمایند.  یا با پیدا کردن کار و اشتغال به کار و طی یک پروسه قانونی موفق به اخذاقامت دایم قبرس شوند.حال چرا تحصیل در قبرس؟

ازانجا که یکی از به صرفه ترین و کم خطرترین راهها برای مهاجرت از طریق تحصیل می باشدو با وجه به اینکه کشور قبرس دارای دانشگاههای معتبر و سیستم اموزشی منسجم می باشد وکشوری است با امنیت بالا همواره بسیاری از دانش دوستان از اروپا و خاورمیانه را بخود جذب میکند.و باتوجه به اینکه زبان تحصیل در دانشگاههای این کشور انگلیسی می باشد همین نیز باعث سهولت امر تحصیل در این کشور برای دانشجویان خارجی می شود که دیگر نیازی به یادگیری زبان بومی مردم انجا برای تجصیل ندارندوعلاوه بر ان هزینه تحصیل نیز بسیار مناسب  و بالغ بر۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ یورومی باشد.

 تحصیل فرزندان :

والدینی که فرزند خود را در یکی از مدارس قبرس ثبت نام کنند می توانند برای خود و فرزند خود اقامت موقت بگیرند. این اشخاص اجازه کار نخواهند داشت و باید نشان دهند که از جای دیگری تامین مالی هستند.

کارفرما:

یک راه دیگر مهاجرت به قبرس  از طریق اخذ ویزای کار از طریق دریافت پیشنهاد شغلی از طرف یک گمپانی یا کارفرمایی که تمایل به استخدام شما دارد و فرستادن دعوتنامه شغلی برای شما می باشد.

خرید ملک:

برای کسانیکه که تمایل به خرید ملک نیز دارند و از خرید ملک بدنبال اخذ اقامت قبرس می باشند نیز این کشور شرایطی را مهیا ساخته تا با هزینه ای که کمتر از سه میلیون یورو نباشد خرید ملک نمایید و از این طریق نه تنها موفق به  اخذ اقامت قبرس خواهید شد بلکه طی مدتی بسیار کوتاه و با طی پروسه قانونی می توانید پاسپورت قبرس را دریافت نماید.

ثبت شرکت:

ثبت شرکت یک راه های مهاجرت به کشور قبرس ازطریق ثبت شرکت در قبرس می باشد بسیاری از افراد که می خواهند طریق ثبت شرکت در قبرس به این کشور مهاجرت نمایند باید مقدار مشخصی سرمایه اولیه را دارا باشند که نبایدکمتر از۶۰۰۰۰ یورو باشد که می توانند با ثبت شرکت یک اقامت موقت دو ساله بگیرند که تا زمانیکه شرکت فعال باشد و هزینه بیمه و مالیات پرداخت شود فرد می تواند اقامت خود را تمدید کند..

دوستان و همراهان همیشگی چنانچه مایلید راههای مختلف مهاجرت به کشور قبرس را به طور دقیق تری دنبال کنید و شرایط فعلی خود را جهت مهاجرت به قبرس دنبال کنید.

مشاورین موسسه MIE همه روزه اماده خدمات رسانی و ارائه مشاوره رایگان به شما سروران گرامی میباشند کافیست با دفاتر موسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل نموده تا شرایط شما را جهت مهاجرت به کشور قبرس بررسی نمایند.

رفرنس:

/www.aspose.com/cloud/word-api.aspx

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *