مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند مچگونه امکان پذیر می شود ؟آیا شما هم تمایل به مهاجرت به هلند دارید ؟ مهاجرت به هلند موضوع اصلی مقاله ی ذیل است . با توجه به توضیحاتی که در خصوص مهاجرت به هلند در این مقاله به شما داده می شود امید بر این داریم که اگر متقاضی مهاجرت به هلند هستید بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را در این متون اخذ نموده و همچنین جهت اخذ مشاوره در خصوص مهاجرت به هلند با مشاورین موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE مشورت نموده و کسب مشاوره رایگان نمایید.
البته در باب مهاجرت به هلند مطالب قابل ذکر بسیار زیاد می باشد ، به طور مختصر در این متون نکات کلیدی و اصلی مرتبط با تمامی فرایند ها ی مربوط به مهاجرت به هلند می پردازیم ، ضمن این که در پایان ذکر می کنیم در صورتی که متقاضی مهاجرت به هلند هستید طریق هایی که در حال حاضر بیشتر مورد استفاده است کدام طرق خواهد بود.
بسیاری از افراد سوال می پرسند که چطور می توانند شرایط مهاجرت به هلند را داشته باشند ؟ آیا مدارک مربوط به مهاجرت به هلند مواردی هست که بتوانند فراهم کنند یا خیر؟ به این سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
اولا جهت مهاجرت به هلند یا ماندن در هلند هر شخصی نیاز به اخذ روادید ندارد ، برای مثال افرادی که سیتیزن در اتهادیه اروپا هستند یا در منطقه ی EEA یا منطقه ی ویژه اقتصادی اروپا هستند یا سیتیزن ومقیم کشور سوئیس هستند نیازی به اخذ هیچ گونه ویزایی در باب مهاجرت هلند ندارند.
کشورهایی که در زیر نام میبریم جهت مهاجرت هلند نیاز به اخذ ویزا ندارند.
Albania, Andorra, Antigua and Barbuda, Argentina, Australia, Bahamas, Barbados, Bosnia and Herzegovina, Brazil, Brunei Darussalam, Canada, Chile, Colombia, Costa Rica, Dominica, El Salvador, Former Yugoslav Republic of Macedonia, Grenada, Guatemala, Holy See (State of the Vatican), Honduras, Israel, Japan, Kiribati, Malaysia, Marshall Islands, Mauritius, Mexico, Micronesia, Moldova, (Republic of) Monaco, Montenegro, New Zealand, Nicaragua, Palau, Panama, Paraguay, Samoa, San Marino, Seychelles, Serbia, Singapore, Solomon Islands, South Korea, St. Kitts and Nevis, St. Lucia, St. Vincent and the Grenadines, Timor-Leste, Tonga, Trinidad and Tobago, Tuvalu, United Arab Emirates, United States of America, Uruguay, Vanuatu, Venezuela.
جهت مهاجرت به هلند اگر قصد اقامت بیش از سه ماه در این کشور را دارید نیازدارید اقامت MVV را اخذ نمایید. MVV یک اقامت موقت در پروسه ی مهاجرت به هلند برای هر شخصی که بیش از سه ماه می خواهد در کشور هلند اقامت داشته باشد ، می باشد .
اگر شما جزو ملیت هایی هستید که نیاز به اخذ روادید جهت مهاجرت به هلند دارید حتما باید به سفارت هلند در کشور خود مراجعه نموده و حدودا دو ماه قبل از این که نیازمندید در کشور هلند حضور داشته باشید و مهاجرت به هلند شما انجام شود باید درخواست خود را ثبت نموده باشید.
در موضوع مهاجرت به هلند انواع ویزا وجود دارد. دقت نمایید اگر متقاضی مهاجرت به هلند هستید ، نوع تقاضای شما بابت این که نوع ماندن شما در خاک هلند را تعیین می کند، نوع ویزای شما را مشخص کند.

انواع ویزاهای مهاجرت به هلند به شرح زیر می باشد :

1- ویزای شنگن
2- ترانزیت ویزا ( ویزای ترانزیت ویزایی می باشد که در اصل حکم اجازه ی ورود به فرودگاه های هلند را داده تا شما به مقصد نهایی خود انتقال پیدا کنید ) بر فرض مثال پرواز خود را تغییر دهید ، اما نمی توانید فرودگاه را ترک کنید و از مرز فرودگاه وارد شهرهای مربوط در کشور بشوید و فقط می توانید در محدوده داخل سالن فرودگاه سالن های خود را جهت تغییر پرواز تغییر دهید.
3- ویزای اقامت MVV (این اقامت نوعی اقامت موقت است ، در اصل اجازه موقت اقامت ، و شما می توانید با این نوع اقامت در خاک هلند ورود کنید ، یعنی مهاجرت شما به هلند به صورت موقت انجام شود.
معمولا این نوع ویزا برای دانشجویانی می باشد که برنامه ی این را دارند وارد کورس های دانشگاهی شوند که این کورس ها بیش از سه ماه طول دوره ی پاس کردن آنها به طول می انجامد.
4- ویزای اجازه ی کار ( ویزای کار هلند قواعد مشخصی دارد که می توانید در قسمت کار در هلند در صفحات دیگر وب سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE مطالب مکفی و تکمیلی مربوط به مهاجرت هلند از طریق کار را مطالعه نمایید.
در مورد مهاجرت به هلند بحث کار در هلند که پیش می آید ذکر این نکته الزامی است که دوستانی که متقاضی هستند این قانون را باید بدانند در باب ویزا کار هلند ابتدا نیاز هست ورود به هلند داشته باشند در خاک هلند که هستند اگر Skilled  و متخصص هستند می توانند با اخذ اجازه اقامت GVVA در اصل یک اجازه اقامت و یک اجازه کار از دولت هلند اخذ نمایند .
در اصل این اجازه اقامت GVVA هم یک اجازه اقامت هست هم یک اجازه کار هست ، همچنان که ثابقا هم توضیح داده شده است جهت مهاجرت هلند افرادی که عضو اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا می باشند ، همچنین افرادی که اقامت یا سیتیزن شیپ کشور سوئیس را دارند نیاز به اجازه ی اقامت و کار نداشته ومی توانند آزادانه در خاک هلند ورود کرده و دنبال فرصت های شغلی باشند در اصل نیازی به اخذ GVVA ندارند.
البته ذکر این نکته هم ظریف می باشد که اگر شخص سیتیزن یا مقیم کرواسی باشد اگر دوازده ماه در خاک هلند مانده باشد می تواند بدون اخذ GVVA اجازه کار و اقامت داشته باشد.
در بخش مهاجرت کاری به هلند در اصل جهت متقاضیانی که مهاجرت به هلند را از باب کار مورد نیاز می بینند می توانید توضیحات تکمیلی در این موضوع را که موضوع کار و کارفرما در هلند است را مطالعه و اطلاعات دقیق را کسب بمایید.
مهاجرت به هلند که این کشور ، کشوری عضو موحده ی شنگن می باشد این امکان را به شما میدهد با اخذ روادید هلند اجازه ی مسافرت وتردد در کل اتحادیه ی شنگن را داشته باشد.
اگر شما اخذ روادید شنگن نمودید می توانید بازه زمانی 90 روز طی دوره شش ماهه در اتحادیه شنگن حضور داشته باشید. شما می توانید در طی آن شش ماه که اجازه ی حضور در اتحادیه شنگن با یک ویزای شنگن هلند دارید به تعداد دفعاتی که نیاز دارید به خاک هلند ورود و خروج نمایید اما در کل می توانید 90 روز در این خاک حضور داشته باشید .
دقت فرمایید در موضوع مهاجرت به هلند که ورود میکنید مبانی مربوط به مهاجرت به هلند از طریق ازدواج ، مهاجرت به هلند از طریق تولد ، مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی که البته این روش سوم کاملا رد شده است و در کشور عزیزمان خلاف مقررات است ،مهاجرت هلند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، مهاجرت هلند از طریق کار و مهاجرت هلند از طریق تحصیل مورد بحث و بررسی و تشویق قرار می گیرد.
دقت فرمایید مهاجرت به هلند قواعد پیچیده ای ندارد و مانند سایر کشورهای عضو اتحادیه شنگن در صورتی که متقاضی مدارک مورد نیاز را داشته باشد می تواند به راحتی به اخذ روادید دست پیدا کند منتهی شما نیاز دارید حتما با یک وکیل حقوق بین الملل مشورت نمایید. در صورتی که پرونده شما به مسئله ای دچار شده است شما می توانید مشکلات و مسائل حقوقی مکاتبات خود با خارج از ایران را به یک مشاوره یا وکیل حقوق بین الملل بسپارید که در این راستا موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE می تواند به صورت رایگان شما را تلفنی یا از طریق وب سایت راهنمایی نماید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *