مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

بررسی انواع سرمایه گذاری در کانادا و مزایا و معایب آن

 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و استانداردهای سرمایه گذاری
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در این کشور
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دولتی
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و خودحمایتی
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و مزایای سرمایه گذاری
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و معایب آن
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی
اقامت پس از تحصیل در کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ، اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در این کشور و روش های مختلف سرمایه گذاری در کانادا، در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار می گیرد. ممکن است سوالاتی از این قبیل برایتان پیش بیاید. از چه روش هایی برای اخذ اقامت در کانادا می توان اقدام کرد؟ هزینه های موردنیاز برای سرمایه گذاری در این کشور، چقدر است؟ مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، چه مزایا و معایبی دارد؟ کانادا یکی از کشور های بسیار مرفه و اقتصاد قوی می باشد که افراد بسیاری تلاش می کنند که بتوانند از روش های مختلفی به این کشور، مهاجرت کنند. روشهای مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد اما مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین و مطلوبترین روشهای مهاجرت است. در صورت سوال و ابهام در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا، با موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه mie اتریش، تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان، بهترین مشاوره را دریافت نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با افتتاح پمپ بنزین در اروپا و کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با افتتاح پمپ بنزین در اروپا و کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی

کانادا چهارمین کشور پهناور دنیاست که در قاره ی آمریکا واقع شده است. این کشور از آب و هوایی معتدل برخوردار می باشد که به طور کلی میتوان این کشور را در دسته ی کشورهای سردسیر قرار داد. به دلیل مناسب بودن شرایط مهاجرت به کانادا، این کشور از فرهنگی مهاجرپذیر برخوردار است و دارای گوناگونی فرهنگی بسیاری است. این کشور از اقتصادی با ثبات و قوی بهره میبرد. به دلیل سیستم آموزشی بسیار قوی، درآمد سالانه بالا و بالا بودن استانداردهای زندگی، مهاجرت به کانادا رو به افزایش می باشد. کشور کانادا برای تقویت اقتصاد و افزایش بازار کارش، شرایط بسیار مناسبی را برای افرادی که خواهان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری هستند را فراهم نموده است. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذتری را میتوانید از طریق های مختلفی انجام دهید که در نهایت برای شما و اعضای خانوادتان اقامت دائم این کشور را به همراه خواهد داشت. در جدول زیر میتوانید اطلاعات تکمیلی در مورد کشور کانادا را مشاهده نمایید.

پرچم کانادا
شرایط عمومی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت

مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت این کشور را میتوانید از راههایی نظیر کار، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد به دست آورد. که مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را میتوانید با روش های گوناگون مثل ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه و سرمایه گذاری، بدست آورد. به طور کلی برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نیازمند مبلغی حدود 1600هزار دلار کانادا هستید که باید دارایی ها و املاک شما به این مقدار برسد. حدود 800 هزار دلار از مبلغ 1600 هزار، به مدت 6 تا 7 سال به ودیعه به دست دولت کانادا میماند که پس از گذشت این مدت به شما بازگشت داده میشود. با پرداخت این  800 هزار دلار، میتوانید نتیجه مثبت اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا را دریافت نمایید. سپس با پرداخت 210 هزار دلار به مؤسسات کانادا و پس از طی 6 ماه تا یک سال، موفق به اخذ دعوت نامه پی آر و اقامت دائم این کشور خواهید شد. همسر و فرزندان زیر 21 سال شما نیز، در کنار شما، اقامت دائم کشور کانادا را کسب خواهند کرد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و استانداردهای سرمایه گذاری

هنگامی که در یک کشور خارجی میخواهید اقدام به سرمایه گذاری نمایید بایستی ابتدا در مورد استاندارهایی که در سرمایه گذاری و سرمایه شما بسیار تاثیر گذار می باشند اطلاعاتی کسب نمایید تا دچار خسارت و زیان نگردید. از استاندارهای مهم تاثیر گذار در سرمایه گذاری میتوان به نرخ مصادره اموال، رعایت اصل تجارت بین المللی و اصول و رفتار کشور کانادا با اموال و سرمایه فرد خارجی میباشد. شما با دانستن این استاندارد ها و در صورت مقبولیت این قواعد و تطبیق با شرایتتان، میتوانید با خیال راحت به سرمایه گذاری در این کشور بپردازید. نرخ مصادره اموال در این کشور بسیار پایین می باشد و این نکته مثبتی برای کا و سرمایه گذاری در این کشور است. همچنین نمودار کنترل فساد در کشور کانادا را می توانید در زیر مشاهده نمایید که به این نتیجه می رسیم که این کشور برای سرمایه گذاری مناسب است.

فساد مالی در کانادا
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت 100هزار دلاری کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت 100هزار دلاری کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

از شاخص های اقتصادی تاثیرگذار در سرمایه گذاری خارجی، میتوان به نوع و میزان مالیات، شاخص بیکاری، تولید ناخالصی داخلی و نرخ تورم اشاره نمود. نرخ تورم در سال جاری در کانادا، روند کاهشی را داشته است و به زیر 2 درصد رسیده است. تولید ناخالصی نیز از عوامل تاثیرگذار بر سرمایه گذاری میباشد که در کانادا میزان تولید ناخالصی در سال جاری به عدد 1709.3 رسیده است. شاخص بیکاری نیز یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر سرمایه گذاری میباشد که در کشور کانادا روندی کاهشی را در پیش داشته است به طوری که در حال حاضر نرخ بیکاری در کانادا5.4  درصد است یعنی از هر صد نفر کمتر از 6 نفر بیکار میباشند.

نمودار نرخ بیکاری در کانادا

نرخ بیکاری در کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا یا آمریکا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در این کشور

دریافت اقامت دائم کانادا از طریق خرید ملک در کانادا مقدور نمی باشد. در سالهای اخیر، افراد زیادی خواهان خرید ملک در کانادا و قصد مهاجرت و سرمایه گذاری از این طریق را دارند. میتوانید در کانادا، از طریق خرید ملک در این کشور، بدون هیچ محدودیتی به سرمایه گذاری در این کشور پرداخت که به منزله ی راهی برای پس انداز بخشی از دارایی در نظر گرفته میشود.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

برای کسانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق کار و سرمایه گذاری را دارند، ثبت شرکت یکی از مهمترین گزینه های ممکن میباشد. که برای شهروندان کانادا و مهاجران متفاوت می باشد. برای تصمیم گیری درست در مورد شرکتی که قصد دارید ثبت کنید، بایستی یکسری پارامترهایی را لحاظ نمایید. این پارامترها شامل، نوع و حوزه ی فعالیت شرکت به شکلی که سودده باشد، بررسی تقاضای بازار کار، تهیه بیزینس پلن، ساخت ایده با خلاقیت و بررسی قوانین و مقررات مربوط به کانادا، میباشد. پس از ساخت ایده ی خود باید بدانید که چند نوع شرکت برای ثبت وجود دارد و متناسب با شرایط خود یکی را انتخاب نمایید. مالکیت مطلق، مشارکت، تعاونی یا شرکت از انواع شرکت ها میباشد. سپس باید یک نام منحصر به فرد برای شرکتتان انتخاب نمایید و عنوان شرکت نیز باید مشخص گردد. در شرکت مالکیت انحصاری مسؤلیت کلیه امور تجاری با فردی است که شرکت را راه اندازی نموده است و درآمد شرکت با فرد مسؤل جمع میگردد و گاها باعث افزایش مالیت میگردد و در صورت ورشکستگی فرد کلیه ی اموال خودش را از دست میدهد. در نوع شرکت مشارکتی، به این صورت است که دو یا چند نفر با یکدیگر، مشارکت میکنند ولی به دلیل مسائل حقوقی پیچیده، طرفداران کمی را به خود جذب نموده است. و در نوع شرکت سهامی، به دو نفر نیاز است و ثبت آن، هزینه های زیادی را می طلبد ولی به دلیل مزایایی نظیر قوانین حقوقی و مالیاتی بسیار مناسب و حمایت های دولتی، طرفداران بسیاری را به خود جذب نموده است.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی

راحت ترین راه اقامت آلمان

برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی را دارند، ویزایی با نام استارتاپ در نظر گرفته شده است. این ویزا مخصوص افرادی است که نوآور هستند و توانایی راه اندازی کسب و کار در کانادا و رقابت در مقیاس جهانی را دارند، میباشد. اگر ایده تان خلاق و جدید باشد میتوانید با کسب تایید کانادا، شانس دریافت اقامت دائم را برای خودتان ایجاد نمایید. برای دریافت اقامت دائم شما بایستی کسب و کاری مورد تایید، تسلط به زبان رسمی کانادا، سرمایه کافی به همراه نامه ی حمایت یکی از سازمانهای مورد تایید کانادا را داشته باشید. در مدت زمانی که منتظر هستید، که ویزای استارتاپ شما بررسی گردد میتوانید اجازه کار موقت نیز درخواست نمایید. حتما توجه نمایید که مدرک زبان معتبر کانادا یعنی انگلیسی یا فرانسه داشته باشید در غیر این صورت در خواست شما اصلا بررسی نخواهد شد. نکته ی مهم این می باشد که دولت کانادا به افرادی که ویزای استارتاپ دارند، کمک مالی نخواهد کرد، پس در نتیجه شما بایستی ثابت نمایید که تمکن مالی برای اقانت در کانادا را دارید و میتوانید از پس هزینه های زندگی خود و خانوادتان بر بیایید. هزینه های درخواست ویزای استارتاپ 1540 دلار میباشد که حدود 12 تا 16 ماه زمان لازم است که بررسی شود و پاسخ به شما اعلام گردد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دولتی

 یکی از راههای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، خرید اوراق قرضه دولتی میباشد که دولت کانادا ضمانت کننده ی اصل پول سرمایه گذاران میباشد و با فروش این اوراق، اصل سود بدست آمده را به حساب مشتریان خود واریز میکند، هرچند که سود حاصل از فروش بسیار ناچیز باشد. با توجه به پایین بودن بهره بانکی در این کشور، سودهای حاصل از فروش اوراق قرضه بسیار پایین تر از بهره بانکی در کانادا هستند. در کل این روش برای افرادی که میخواهند بدون ریسک در کانادا سرمایه گذاری کنند و سود مختصری داشته باشند بدون اینکه در معرض خطر قرار بگیرند، بسیار مفید می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و خودحمایتی

مهاجرت و دریافت اقامت از طریق خودحمایتی یکی از بی دردسر ترین روش های مهاجرت  می باشد و به اشخاصی تعلق میگیرد که از تمکن مالی خوبی برخوردار باشند و به عبارت دیگر، با هزینه ی شخصی بتوانند خود و خانوادشان را حمایت نمایند و تنها با هدف زندگی در آن کشور و به قصد دریافت اقامت این کشور اقدام نموده یاشند. در اقامت از طریق خودحمایتی به شما اجازه کار داده نخواهد شد و شما باید اثبات نمایید که بدون کار کردن نیز میتوانید از پس هزینه های زندگی در این کشور بر بیایید. باید توجه داشته باشید که کشور کانادا روش تمکن مالی را به عنوان یکی از راه های دریافت اقامت دائم نمیداند و شما نمیتوانید با تمکن مالی به اقامت کشور کانادا برسید و بایستی از راه های دیگری که موجود است برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت این کشور اقدام نمایید. برای خود حمایتی می توانید در کشورهای فرانسه یا اتریش اقدام نمایید که در مقاله های موجود در همین سایت می توانید اطلاعاتی در این باره اخذ نمایید.

کارآفرینی در کانادا
سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و مزایای سرمایه گذاری

کانادا کشوری بی طرف و درحال توسعه است که دارای محیطی رو به رشد و پیوسته می باشد. در نتیجه از حملات داخلی و خارجی در امان است و خطر جنگ و ناامنی این کشور را، تحدید نمیکند. کانادا دارای گوناگونی فرهنگی است و شهروندان این کشور، بسیار خونگرم میباشند بنابراین افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را دارند، میتوانند از امنیت، در بین مردم  برخوردار باشند همچنین سیاست گذاری این کشور نیز، معتدل میباشد. به دلیل ارزش بالای دلار این کشور، اقتصاد این کشور همانند کشورهای اروپایی دچار بحران نشده است و بازار کار همچنان برای ورود افراد تازه، جا دارد و نرخ بیکاری در این کشور بسیار کم و در حدود 5.4 درصد میباشد. سیستم آموزشی، تحصیلی و خدمات درمانی در این کشور بسیار بالا میباشد. سطح زندگی و رفاهی در این کشور بسیار بالا میباشد و این کشور از امکانات تفریحی و رفاهی بسیاری برخوردار است. در کشور کانادا میتوانید 4 فصل متفاوت را مشاهده نمایید که بدون در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی، میتوانید از سرگرمی هایی که مخصوص هر فصل میباشد، بهره و لذت ببرید.

سرمایه گذاری در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و معایب آن

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، در کنار همه ی مزایایی که دارد، دارای معایبی نیز میباشد که مشکلاتی را برای ساکنین و مهاجران خود فراهم نموده است که در برخی موارد زندگی را برای آنها، دشوار کرده است. از معایب کانادا می توان به آب و هوای این کشور اشاره نمود که در زمستان هوا بسیار سرد می شود و این سرما، مهاجران را دچار مشکل مینماید. البته مناطق جنوبی و غربی این کشور، از آب و هوای معتدل تری برخوردار هستند که برای مهاجران مناسب تر میباشند. از دیگر معایب مهاجرت به کانادا میتوان به طاقت فرسا بودن مراحل دریافت ویزا، اشاره نمود. از دیگر معایب میتوان به هزینه های بالای مالیات اشاره نمود که البته میتوان با صرفه جویی در هزینه های زندگی، میتوان این مالیات ها را کاهش داد. به دلیل وابسته بودن مشاغل و اقتصاد این کشور به نفت، نگرانی هایی در مورد پایداری اقتصاد این کشور وجود دارد. کانادا دارای دلار باارزشی است و هزینه ی بالای مسکن، این کشور را از لحاظ ملک و املاک دارای قدرت بالایی ساخته است، از این رو باتوجه به هزینه ی بالای مسکن، داشتن یک شغل پردرآمد در کانادا، از اهمیت بالایی برخوردار است.

سرمایه گذاری در کانادا
سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا
سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا
مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، روش های مختلف سرمایه گذاری در این کشور و هزینه ها ی مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا، در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. کانادا یکی از کشورهای بسیار پیشرفته با اقتصاد بسیار بالا و سطح علمی عالی، مکان مناسبی جهت زندگی و مهاجرت می باشد. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد که همواره مورد توجه بسیاری از افراد بوده است. موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه mie اتریش، می تواند شما را در این زمینه راهنمایی و مشاوره دهد و با توجه به میزان سرمایه شما، بهترین پیشنهاد جهت سرمایه گذاری در کانادا را به شما ارائه دهد. در صورت هرگونه سوال در ارتباط با مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، تماس بگیرید و مشاوره تلفنی رایگان و عالی دریافت نمایید. همچنین در قسمت بیان دیدگاه ها نیز می توانید، سوالات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *