مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت سریع به کانادا از طرق مختلف در سال ۲۰۱۸ ، مهاجرت قانونی به کانادا ، مهاجرت غیر قانونی به کانادا ، مهاجرت به کانادا و قوانین مهاجرتی کانادا سال ۲۰۱۸ را در این مقاله شرح میدهیم ، در این مقاله توضیحاتی در جهت راهنمایی شما برای مهاجرت به کانادا و یا اقامت کانادا متناسب با شرایط شما ارائه می شود. اگر قصد مهاجرت به کانادا برای زندگی، تحصیل، کار و یا پیوستن به بستگان خود را دارید، می توانید برای ویزای کانادا و یا دیگر مجوزها درخواست دهید. در این مقاله الزامات و شرایط انواع مختلف مهاجرت به کانادا، لیست مشاغل کانادا ۲۰۱۸ ، لیست مشاغل کانادا ۲۰۱۷، مهاجرت به کانادا از طریق کار، امتیاز مهاجرت به کانادا، هزینه مهاجرت به کانادا، مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ ، مهاجرت به کانادا ۲۰۱۷، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص،شرایط مهاجرت به کانادا  ۲۰۱۸ را توضیح می دهیم که می تواند در انتخاب ویزای مناسب با وضعیت فردی شما کمک کننده باشد. به طور معمول، ملیت و دلیل مهاجرت شما به کانادا ، نوع ویزا و اقامت مورد نیاز شما را تعیین می کند.

 

فایل تصویری آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب روش های مهاجرت به کانادا

video مهاجرت به کانادا

بنابرابن سعی ما بر آن است که اطلاعاتی کامل و دقیق در باب مهاجرت به کانادا در اختیار متقاضیان این امر قرار دهیم که با دید بازتر و با اطلاعات کامل قدم در راه شرایط مهاجرت به کانادا نهاده و با توجه به شرایطتتان بهترین راه مهاجرت به کانادا را انتخاب کنند و در مسیر درست هدف خود را دنبال نمایند. برای اخذ اطلاعات بیشتر و جامع تر در باب مهاجرت به کانادا از طریق تخصص این امکان را دارید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره وکلای با تجربه و متخصصین این راه بهره مند گردید.راه های مهاجرت به کانادا شامل راه های متعددی می شود مانند: مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، سرمایه گذاری، پناهندگی، ازدواج، تولد که در ادامه در مورد هر کدام از این راه ها برای شما مطالبی را شرح خواهیم داد که با انواع طرق مهاجرت به کانادا آشنا شوید و با توجه به شرایط خود بهترین راه مهاجرت به کانادا را انتخاب کرده و جهت رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی نمایید.

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب مهاجرت به کانادا با چهل میلیون تومان

audio مهاجرت به کانادا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب مهاجرت کانادا 

audio مهاجرت به کانادا

درباره و مهاجرت به کانادا 

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان (فدرال) و یازده مرکز اداری و سه قلمرو تشکیل شده‌است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده است. کانادا با مساحت ۹٫۹۸ میلیون کیلومتر مربع، دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، بلندترین مرز زمینی در جهان است. حکومت کانادا یک دموکراسی پارلمانی فدرال و یک پادشاهی مشروطه است که در حال حاضر ملکه الیزابت دوم رئیس کشور است. ساختار حکومت کانادا از پادشاه یا ملکهٔ بریتانیای کبیر، دولت فدرال، دو مجلس سنا و عوام، دولت‌های ایالتی و فرماندار کل که به عنوان نمایندهٔ ملکه الیزابت ایفای نقش می‌کند، تشکیل شده است. رأی دهندگان کانادا و شهروندان نیز در قاعدهٔ این هرم قرار می‌گیرند. این کشور توسط دولت‌های مستقل از هم اداره می‌شود، که در مجموع زیر پوشش دولت فدرال قرار گرفته‌اند.

الیزابت دوم ملکهٔ انگلستان، ملکهٔ کشور کانادا نیز هست و قانون به امضاء و به نام او رسمیت و ضمانت اجرایی پیدا می‌کند.هرچند کانادا پس از روسیه بزرگ‌ترین کشور جهان است، اما جمعیت آن تنها حدود یک‌پنجم جمعیت روسیه است. نزدیک به ۹۰ درصد از جمعیت این کشور در امتداد مرز جنوبی آن، تا فاصله ۲۰۰ کیلومتری آمریکا زندگی می‌کنند. پرجمعیت‌ترین شهرهای کانادا به ترتیب تورنتو، مونترآل و ونکوور هستند..

نزدیکی جغرافیایی این کشور به آمریکا سبب شده تا روابط اقتصادی کانادا و آمریکا بسیار گسترده باشد، به گونه‌ای که آمریکا و کانادا بزرگ‌ترین رابطه اقتصادی را در جهان دارند و حجم معاملات این دو کشور با هم از معاملات هر دو کشور دیگری در جهان بیشتر است. با این حال این رابطه اقتصادی قوی، زیان‌هایی هم برای کانادا در پی داشته است. آلودگی ناشی از فعالیت کارخانه‌های آمریکایی در نزدیکی مرز دو کشور یکی از این زیان‌هاست..

کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد. آب و هوای آن سرد و در بیشتر نقاط قطبی است. البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور در آن قرار دارد، معتدل است. آبشار نیاگارا،و پهناورترین آبشار جهان هم در این کشور قرار دارد.( منبع دانش نامه ویکی پدیا)

میانگین هزینه زندگی در کانادا بطور ماهیانه چیزی در حدود ۴۵۰ تا ۶۰۰ دلار آمریکا می باشد. ( ۶۰۰-۸۰۰ دلار کانادایی ) که این هزینه تنها شامل غذا و دیگر مخارج می شود و هزینه سکونت شامل آن نمی شود. هزینه سکونت بطور سالیانه در کانادا بین ۷۵۵۰ تا ۱۱۳۰۰ دلار آمریکا می باشد. البته در شهرهای بزرگ ممکن است کمی بیشتر از این صرف هزینه سکونت شود.همچنین اگر برای سکونت خوابگاه دانشگاه ها را درنظر بگیرید این هزینه گفته شده بیشتر خواهد بود. به همین دلیل برای پایین آوردن هزینه سکونت می توانید در خارج از کمپس خانه ای را بگیرید و با دیگر دانشجویان آن را قسمت کنید. اما همیشه به یاد داشته باشید که هزینه رفت و آمد از خانه تا محل دانشکده را درنظربگیرید..

مهاجرت

در این بخش موسسه حقوقی ملک پور سعی‌ بر آن داشته است که توضیحات کاملی در مورد کشور کانادا و استان های این کشور جهت آشنایی هرچه بیشتر متقاضیان مهاجرت ارائه دهد.انتخاب محل زندگی پس از اقامت در کانادا تصمیمی مهم و دشوار می باشد. کسب اطلاعات کامل در رابطه با شرایط استانهای مختلف کانادا، یکی از مهمترین عواملی است که می تواند به متقاضیان مهاجرت جهت این انتخاب یاری رساند.

همانطور که در مقدمه اشاره شد کانادا شمالی ترین کشور قاره ی آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان است از نگاهی دیگر کشور کانادا ۶ برابر ایران و ۴۰ برابر کشور انگلیس است..کانادا به ۱۰ استان و ۳ قلمرو تقسیم شده‌است. استان‌ها در مجموع استقلال زیادی از دولت مرکزی دارند، اما، درجهٔ این آزادی عمل در نزد قلمروها کمتر است. مهم‌ترین استان از لحاظ اقتصادی و سیاسی، استان انتاریو می‌باشد که شهرهای تورنتو و اتاوا در آن قرار دارد. کبک، آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نووااسکوشیا، اونتاریو، جزیرهٔ پرینس ادوارد و ساسکاچوان استان‌های این کشور هستند.

 فرهنگ کانادا

تاریخچهٔ فرهنگ کانادا، به شدت تحت تأ ثیر فرهنگ انگلیس، فرانسه وایرلند واسکاتلند ورسوم وفرهنگ قدیمی بومیان این کشور است. از آنجا که از مدتها قبل رفت‌وآمدهای بسیاری بین این کشور و ایالات متحده به خاطر هم جواری در کشور صورت می‌گرفت، به میزان زیادی نیز تحت تأثیر فرهنگ آمریکایی است.اگر نگوییم قطعاً، اما رسانه‌های مختلف این کشور در کانادا از محبوبیت ویژه‌ای برخوردارند که متقابلاً خیلی از محصولات فرهنگی این کشوروتفریحی وسرگرمی این کشور در آمریکا ودر سطح جهانی، محبوبیت دارند.بسیاری ازمحصولات فرهنگی این کشور، اکنون در راه ورود به بازار کشورهای آمریکای شمالی و در کل بازارجهانی استکانادا ایجاد و حفظ تنوع فرهنگ خود را تا حدی مدیون برنامه‌های دولت فدرال، قوانین و مؤسساتی مثل شرکت برون مرزی کانادا .(CBC )، دفتر انجمن ملی فیلم کانادا (NFB ) وانجمن‌های رادیووتلویزیون ومخابرات (CRTC ) است

از آنجایی که کانادا کشوری با قومیتهای گوناگون ووسعت جغرافیای زیادی است، تنوع واختلافات فرهنگی از استان به استان ومنطقه به منطقه متفاوت است. فرهنگ آمریکا، همچنین تحت تأثیر فرهنگهای مختلف مهاجران ازسرتاسر جهان، قرارگرفته‌است خیلی از ارزشهای فرهنگی کانادایی‌ها، به خاطر چند فرهنگه بودن این کشور، از فر هنگهای مختلفی به ارث رسیده‌است. حق میراث چند فرهنگی، درقانون اساسی این کشور، بخش ۲۷، منشورکانادا مربوط به حقوق انسانی وازادی، محفوظ است..

مهاجرت به کانادا

کانادا سالانه با بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ مهاجر جدید یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهای دنیا می باشد. روش های بسیاری برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور وجود دارد. موسسه حقوقی مشاوره ای ملک پور برترین ارائه دهنده ی مشاوره در امور حقوقی بین الملل در ادامه مفصل به این مورد خواهد پرداخت.

در زیر گزیده ای از معمول ترین روش های مهاجرت به کانادا را برای شما تهیه کرده ایم:

مهاجرت از طریق اخذ پیشنهاد کار: مهندسی عمران، معماری، مکانیک، برق و کامپیوتر و همچنین تکنسین های فنی، مشاغل مهارتی نظیر جوشکاری، تعمیرات، لوله کشی، کاشی کاری، آشپزی، کشاورزی و … می توانند از طریق این روش در کمتر از یک سال و با دانش ابتدایی زبان، برای خود و خانوادشان اقامت دایم کانادا را دریافت نمایند..

مهاجرت به کانادا از روش حرفه و تخصص فدرال

Federal Skilled Worker –  مهاجرت به کانادا ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از یک سال و دانش زبان.

مهاجرت به کانادا از روش حرفه و تخصص کبک

Quebec Skilled Worker – مهاجرت به استان کبک در کانادا ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از شش ماه و برای برخی از رشته ها بدون نیاز به دانش زبان انگلیسی و فرانسه.

مهاجرت به کانادا از روش تخصصی نووااسکوشیا

Nova Scotia Skilled Worker – مهاجرت ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از یکسال بدون نیاز به داشتن پیشنهاد کار از کارفرمایی در کانادا. (این روش مهاجرتی در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۱۵ تکمیل ظرفیت شده است و اوایل سال ۲۰۱۶ مجددا باز گشایی خواهد شد)

مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری کبک

Quebec Investor – مهاجرت به کانادا ویژه مدیران و کارفرمایان با سرمایه بیش از ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا

مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی فدرال

Federal Self-Employed – ویژه مترجمان، گرافیست ها، هنرمندان، نویسندگان و بسیاری از مشاغل دیگر بدون نیاز به دانش زبان

Quebec Entrepreneur – روش مهاجرتی ویژه کارفرمایان و صاحبان بیزینس با دارایی بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا

مهاجرت از روش خوداشتغالی کبک

Quebec Self-Employed – ویژه افراد تحصیل کرده و یا بیزینس های کوچک که فقط توسط شخص متقاضی اداره می گردد

مهاجرت از روش خویشاوندی

Family Sponsorship – ویژه افرادی که خویشاوند نزدیک در کانادا دارند و یا همسرشان دارای اقامت کانادا می باشد

افراد واجد شرایط می توانند جهت اطلاعات بیشتر موسسه حقوقی مشاوره ای ملک پور تماس گرفته و اقامت دائم کانادا را برای خود و افراد خانواده شان کسب نمایند.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی‌ کانادا

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را دارند باید کاملا نسبت به شرایط و حساسیت‌های پذیرش آگاه باشند و وقت و هزینه خود را با اعتماد کردن به مؤسسات یا افراد نا معتبر هدر ندهند که موسسه حقوقی و مشاوره ای‌ ملک پور با سابقه درخشان در این زمینه میتواند مشاوره کامل را در اختیار شما بگذرد..

سیستم آموزشی در کانادا

مسئولیت نظارت و اداره سیستم‌های آموزشی در کانادا بر عهده دولت‌های ایالتی است و به همین دلیل سیستم آموزشی از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است. معمولا سیستم آموزشی به آموزش ابتدایی، متوسطه (دبیرستان‌ها)، و آموزش عالی (دانشگاه‌ ها و کالج‌ ها) تقسیم می‌شود آموزش درکانادا تا سن ۱۶ سال اجباری است (به استثناء ایالت‌های انتاریو و نیوبرانزویک که در آنها آموزش تا ۱۸ سالگی اجباری است) و دانش آموزان تا سطح ۱۲ درمدارس ابتدایی و متوسطه آموزش می‌بینند. مدارس خصوصی و عمومی در سراسر کشور وجود دارند و اکثر مدارس ابتدایی و دبیرستان‌ها “عمومی” و به عبارتی رایگان هستند. سال تحصیلی مدارس معمولا از اواخر ماه آگوست یا اوایل سپتامبر آغاز و تا اواخر یا نیمه ژوئن ادامه دارد. اغلب ایالت‌ها و نواحی برنامه پیش دبستانی برای آماده کردن دانش‌آموزان کلاس اول دبستان تدارک دیده‌اند. تحصیلات ابتدایی از سطح ۱ تا سطح ۶ یا ۸ را شامل می‌شود و دانش‌آموزان تحصیلات خود را تا سطح ۱۲ در دبیرستان ادامه می‌دهند. ساکنین کانادا پس از دریافت دیپلم دبیرستان می‌توانند در دانشگاه‌ ها و یا کالج‌ های کانادا ادامه تحصیل دهند که البته ادامه تحصیل در این مراکز رایگان نبوده و دانش‌آموز بایستی شهریه مربوط به دانشگاه یا کالج مورد نظر را بپردازد. با این حال دولت بیش از نیمی از هزینه تحصیلات دانشگاهی را پرداخت می کند. سال تحصیلی دانشگاهی به طور معمول از اواخر آگوست یا اوایل سپتامبر آغاز و تا پایان ماه آوریل ادامه می‌یابد. (منبع ویکی پدیا).

به منظور ادامه تحصیل شما باید اول از همه از یک دانشگاه در رشته مورد نظرتان پذیرش کسب کنید.

یک رنکینگ کلی برای ۱۰ دانشگاه برتر کانادا به صورت کلی به همراه رتبه جهانی هر دانشگاه مربوط به ۲۰۱۶

 

University of Toronto

Canada Toronto, Ontario

#۱۶ – Best Global Universities

 

 

University of British Columbia

Canada Vancouver, British Columbia

#۳۳ – Best Global Universities

 

 

McGill University

Canada Montréal, Québec

#۵۳ (tied) – Best Global Universities

 

 

University of Alberta

Canada Edmonton, Alberta

#۱۰۶ (tied) – Best Global Universities

 

 

University of Montreal

Canada Montréal, Québec

#۱۱۴ (tied) – Best Global Universities

 

 

McMaster University

Canada Hamilton, Ontario

#۱۴۵ – Best Global Universities

 

 

University of Ottawa

Canada Ottawa, Ontario

#۱۹۱ – Best Global Universities

 

 

University of Calgary

Canada Calgary, Alberta

#۱۹۴ (tied) – Best Global Universities

 

 

University of Western Ontario

Canada London, Ontario

#۲۳۶ (tied) – Best Global Universities

 

 

#۱۰

University of Waterloo

Canada Waterloo, Ontario

#۲۴۴ (tied) – Best Global Universities

 

اگر مدت اقامت تحصیلی‌ شما کمترا از ۶ ماه باشد نیازی به اخذ ویزای دانش آموزی نیست.با این وجود بهتر است قبل آمدن به کانادا این پذیرش را کسب کنید که اگر تصمیم گرفتید تحصیلات خود را بیش از ۶ ماه ادامه دهید باید کانادا برای ارائه درخواست مجوز دانشجوی از طریق یک دفتر ویزا ترک کنید.

برای اخذ مجوّز تحصیلی‌ شما هم میتوانید آنلاین و  هم از طریق فرم‌هایی‌ که در  وب سایت شهروندی و مهاجرت کانادا وجود دارد درخواست بدهید. به منظور درخواست آنلاین شما به کارت اعتباری یا دبیت کارت و و توانایی کپی‌ مدارک به صورت الکترونیکی‌ از طریق اسکنر دوربین و.. خواهید داشت. به منظور درخواست آنلاین شما به کارت اعتباری یا دبیت کارت و و توانایی کپی‌ مدارک به صورت الکترونیکی‌ از طریق اسکنر دوربین و.. خواهید داشت. دفتر صدور ویزا در کشور مبدأ دستور عمل‌های خاصی‌ به منظور فراهم کردن مدارک‌های لازم برای ارائه را به شما خواهد داد. این می تواند بسته به موقعیت شما متفاوت باشد. برای اخذ اطلاعات کامل تر و مشاور جامع در زمینه اخذ ویزا تحصیلی‌ کانادا با دفاتر متعدد ما در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.

روش های مهاجرتی دیگر

روش خویشاوندی و اسپانسری همسر

برای استفاده از روش اسپانسری خویشاوند و یا همسر، متقاضی مهاجرت به کانادا باید یک خویشاوند نزدیک در کانادا داشته باشد که این خویشاوند، فرد متقاضی را از لحاظ مالی حمایت کند . این خویشاوند باید دارای شهروندی کانادا (Citizen) و یا اقامت دائم (Permanent Resident) باشد. متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج نیز در این گروه جای می گیرند.از تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۲ طبق قوانین جدید اسپانسرشیپ همسر، متقاضیانی که قصد اسپانسر نمودن همسر خود را دارند باید به همراه همسر خود به مدت ۲ سال از روزی که همسر اقامت دایم کانادایی خود را دریافت می کند،  در یک رابطه قانونی و مشترک زندگی نمایند. در غیر این صورت اقامت فرد اسپانسر شده باطل خواهد شد.این تغییر شامل دسته خاصی از متقاضیان اسپانسرشیپ همسر بوده و در بر گیرنده افراد ذیل می گردد

رابطه زناشویی همسر و شخص اسپانسر دو سال و یا کمتر از ۲ سال بوده و یا همسر و شخص اسپانسر فرزند مشترک نداشته باشند این قانون فقط شامل افرادی که درخواست اسپانسرشیپ آنها بعد از ۲۵ اکتبر ۲۰۱۲ به دست اداره مهاجرت کانادا رسیده می شود.

شرایط استفاده از این روش:

 • رابطه فرد متقاضی با خویشاوند باید به صورت های زیر باشد:
 • همسر یا هم خانه (مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج)
 • والدین یا پدر بزرگ / مادربزرگ و افراد تحت تکفل این افراد
 • فرزند زیر ۲۲ سال
 • برادر، خواهر،‌ برادر زاده و یا خواهر زاده که مجرد و زیر ۱۸ سال هستند
 • خویشاوندان دیگر در صورتی که فرد مقیم در کانادا از خویشاوندان اشاره شده در بالا کسی را در کانادا نداشته باشد
 • خویشاوند یا همسر متقاضی در کانادا باید دارای شرایط زیر باشد
 • شهروند کانادایی (Citizen) یا دارای اقامت دائم (Permanent Resident) باشد
 • شرایط فرد اسپانسر را داشته باشد

 

روش مهاجرتی و اقامتی نیروی با تجربه کانادایی

گروه تجربه کانادایى شیوه مهاجرتى است ویژه کارگران خارجى با سابقه کار در کانادا و دانشجویان بین المللى مقیم کانادا که مایلند اقامت موقت خود در کانادا را تبدیل به اقامت دائم نمایندکارگران خارجى و دانشجویان بین المللى از زمره کاندیداهاى ایده آل براى مهاجرت و اقامت دائم در کانادا میباشند. این گروه ها با به دست آوردن آموزش و تحصیلات و یا تجربه کارى کانادایى، کاملا با اجتماع کانادا خو گرفته وشبکه هاى مهمى را از لحاظ کار و حرفه تخصصى خود در بین جامعه و گروه های کانادایى ایجاد نموده اند

“از ابتدای سال ۲۰۱۵ متقاضیان این روش باید تقاضای خود را از مسیر ورود پیشتاز یا همان Express Entry به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا ارسال نمایند.”مهاجرت به کانادا از این روش مخصوص دو گروه زیر میباشد و براى هر یک از این دو گروه شرایط جداگانه ایى وجود دارد.

فارغ التحصیلان بین المللى با سابقه کار کانادایى

اتمام کامل و فارغ التحصیلی از یک دوره تحصیلی حداقل دو ساله و تمام وقت، از یک موسسه تحصیلى کانادایی حداقل یک سال سابقه کار حرفه اى یا فنى تمام وقت یا معادل تمام وقت به صورت نیمه وقت که در ظرف ٢۴ ماه قبل از تاریخ درخواست کسب شده باشد مهارت متوسط و یا ابتدایى زبان انگلیسی و یا فرانسه بسته به سطح مهارت شغلی..

کاگران خارجى موقت (با ویزای کار)

حداقل ۱ سال سابقه کار حرفه اى، تخصصى و یا فنى تمام وقت یا معادل تمام وقت به صورت نیمه وقت

)تمام وقت معادل است با ٣٧.۵ ساعت در هفته). این سابقه کارى باید در ظرف زمانی ٣۶ ماه قبل از ارسال

درخواست مهاجرت کسب شده باشد.

مهارت متوسط و یا ابتدائى زبان انگلیسی و یا فرانسه، بسته به سطح مهارت شغلی.

متقاضیان این گروه مى توانند در طول پروسه مهاجرتى در داخل خاک کانادا بمانند. در صورتیکه متقاضی از خاک کانادا خارج شده باشد اگر از زمان ترک کردن کار کانادایى او بیشتر از یک سال نگذشته باشد هنوزمى تواند تحت این زیرمجموعه براى مهاجرت به کانادا اقدام نماید.سیستم ارزشیابى این گروه بر اساس مدل قبولی و یا ردى است و اگر فرد متقاضی حداقل شرایط را داشته باشد، واجد شرایط درخواست مهاجرت خواهد بود.

برای اگاهی از شرایط مربوطه و نحوه کار سیستم و گرفتن ویزای کاری برای اشتغال همراه با تحصیل به ادرسهای زیر رجوع کرده:

http://www.topuniversities.com/student-info/studying-abroad/how-get-canadian-student-visa

http://www.cic.gc.ca/english/

https://www.canada.ca/en.html

منابع:

http://www.topuniversities.com/

http://www.cic.gc.ca/

http://www.mastersportal.eu/articles/1583/the-easy-guide-to-a-student-visa-for-canada.html

https://canada.visahq.com/

http://www.learn4good.com/travel/canada_visa.htm

حال با توجه به اطلاعاتی که در مورد مهاجرت به کانادا از طریق تخصص،مهاجرت به کانادا از طریق کار، شرایط مهاجرت به کانادا ، امتیاز مهاجرت به کانادا، لیست مشاغل کانادا، هزینه مهاجرت به کانادا شرح دادیم به نظر می رسد داشتن وکیل متخصص این مسیر را برای شما متقاضی گرامی بهتر و امن تر میکند.موسسه حقوقی ملک پور با داشتن سال ها تجربه و با قرار دادن  اطلاعات جامع  در باب مهاجرت به کانادا  و سایر کشورها به شما متقاضی گرامی کمک میکند که  به راحتی بتوانید شرایط مهاجرت را با شرایط خود تطبیق داده و بهترین طریق را برای مهاجرت انتخاب نمائید. در این راه حتما با کارشناسان حقوق بین الملل مشورت نموده و از انها یاری بخواهید . هم اکنون با موسسه ی حقوقی ملک پور در وین تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی در این رابطه اخذ نمائید . مشاورین با تجربه ی ما شرایط را به طور کامل برای شما شرح داده و شما را به بهترین شکل ممکن یاری خواهند نمود.

23 پاسخ
 1. نادر گفته:

  باسلام
  متولد سال 55 هستم.دارای مدرک کارشناسی در زمینه طراحی فرشهای دستی و همچنین کارشناسی برق الکترونیک.دارا سابقه 15 ساله در زمینه ابزار دقیق در صنایع پتروشیمی. که ازاین مدت 8 سال آن رابا شرکتی که 70 درصد آن آلمانی است همکاری داشته ام.میخواستم ببینم میتونم امیدی داشته باشم برای مهاجرت به کانادا.

  پاسخ
 2. عباداله کرمی گفته:

  با سلام.پسر من ۵ساله هست و عضو جامعه جهانی تیزهوشان (mensa)و تیزهوشان انگلستان هست والان درنواختن ساز پیانو نیز بعنوان کوچکترین نابغه ایران شناخته شده که بارها در محضر اساتید بزرگواری همچون انوشیروان روحانی اجرا داشته است .ایا میتوانم ازطریق ادامه تحصیل پسرم به کانادا بروم.اگر راهنمایی کنید سپاسگزارم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بله میتوانید از طریق فرزند خود اقدام نمایید ولی دقت نمایید که شما فقط اجازه زندگی در کانادا را دارید . جهت اقدام میتوانید با ما تماس حاصل نمایید تلفن تماس ما 49196000

   پاسخ
 3. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. با توجه به تغییر قوانین، در حال حاضر تصمیم گیری برای ۵ سال آینده صحیح نمی باشد. همچنین برای اخذ ویزا باید شرایط سنی و تحصیلی خود را مد نظر قرار دهید. اخذ ویزاهای کاری در کشور کانادا امتیازبندی بوده و در صورتی که امتیازات لازم را دریافت نمودید می توانید برای آن اقدام کنید. در صورت تمایل برای اخذ اطلاعات متناسب با شرایط فعلی می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  سلام وقت بخیر من قصد مهاجرت به کانادا تا ۵ سال آینده را دارم. اما مطمئن نیستم که از طریق ویزای خوداشتغالی اقدام کنم یا ویزای تحصیلی که در هر دو صورت میل دارم یک کار هنری و ترجیحا عکاسی انجام بدم. من در این زمان ۵ سالی که خدمتتون عرض کردم شرایط اقدام برای هردو ویزا را میتوانم فراهم کنم ولی میخواستم بدونم با توجه به شرایط من که در ادامه ذکر میکنم از کدام یک از این طرق وارد کانادا بشم بهتره؟ ۱- ویزای تحصیلی در رشته عکاسی. ۲- ویزای خوداشتغالی( در یک کدام ازرشته های ترجمه ، نجاری، گرافیک، عکاسی و چند رشته هنری دیگه) سن :۳۰ ، مرد، مجرد، لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد تهران شمال، پول هم در حدی که برای این دو ویزا نیاز است دارم . ولی بیشتر از اون ندارم که بخوام پول زیادی سیو کنم علاوه بر اینکه کارای مهاجرتمو و سکنی گزیدنمو در کانادا ترتیب بدم ، همین. لطفا جوابمو دقیق بدید چون من اطلاعات راجب چگونگی گرفتن ویزا را در اختیار دارم، فقط این برام مهمه که بدونم از کدام طریق زندگی بهتر و راحت تری در کانادا هم در کوتاه مدت و هم در دراز مدت می تونم داشته باشم. درضمن خدمتتون بگم که هدف من از مهاجرت به کانادا برگشت نیست و میخوام برای همیشه اونجا بمونم. با تشکر

  پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  با سلام. همسر شما کیسی مستقل از برادر خود محسوب می شوند و باید به صورت مستقل از طریق راه های مهاجرت به کانادا اقدام نمایند. برادر همسر شما می تواند با دعوت نامه شانس ویزای همسر شما را افزایش دهد. برای اطلاع از راه های ورود به کانادا می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  با سلام برادرشوهربنده اقامت کانادا روداره میخواستم ببینم شوهرمن میتونه برای اقامت از طریق ایشان اقدام کنه؟

  پاسخ
 7. سوالات مهاجرتی گفته:

  سلام من و دوستم دو تا خانوم ۳۷ ساله هستیم که هردوتامون مجرد هستیم و با مدرک تحصیلی دیپلم می خواستیم ببینیم توی کدام یکی از کشورها می تونیم اقامت یا پناهندگی بگیریم که امکانات و امنیت و درامد خوبی برای خانوم ها داشته باشه . در حال حاضر هم در انتشارات مشغول به کار هستیم و حدودا ۱۰ سال سابقه بیمه داریم . مدرک تحصیلی من دیپلم فنی و حرفه ای در زمینه رشته کامپیوتر و دوستم ریاضی فیزیک بوده تخصصمون هم کارهای تایپ و صفحه آرایی و مدیرداخلی شرکت هستیم ممنون میشم اگر کمکون کنید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   برای کشور کانادا امکان ورود از چند تا راه برای شما وجود دارد ولی شانس کمی دارید . میتوانید برای کشورهای دیگر اقدام نمایید زیرا با مدرک دیپلم نیز امکان مهاجرت به کشورهای کمی وجود دارد . با تشکر

   پاسخ
 8. سوالات مهاجرتی گفته:

  سلام و خسته نباشید. من خانم ۳۶ ساله و همسرم ۳۷ سال و پسرم ۷ سال هستیم.خودم لیسانس حسابداری با ۱۳ سال سابقه بیمه و همسرم مدرس موسیقی گیتار فلامینکو ..می باشد.همسرم دیپلمه است و کارت مربیگری دارد ولی سابقه بیمه ای ندارد. خودم دیپلم آرایشگری هم دارم .زبان انگلیسی بلدیم ولی ایلتس نداریم. برای مهاجرت به کانادا آیا راهی برای ما وجود دارد؟ و اگه هست سرمایه لازم چقدر است و ایلتس چند لازمه؟. با تشکر

  پاسخ
 9. محمد گفته:

  با عرض ادب و احترام خدمت دکتر ملکپور

  بنده با مدرک کاردانی برق قدرت و تجربه کاری و زبان انگلیسی در حد محاوره با ۵۰٫۰۰۰دلار سرمایه قصد مهاجرت به کانادا دارم. بهترین و سریع ترین روش برای من کدام است. لطفا راهنمایی بفرمایید چون در شرایط بسیار سختی قرار دارم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   روش های بسیاری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد بهتر است شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم . اگر مدرک زبان داشته باشید بهتر میتوانید اقدام نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر همکار مستقل در تمامی نقاط ایران تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. سمیرا گفته:

  باسلام و خسته نباشی خدمت جناب اقای ملک پورمن ۲۶سالمه لیسانس شیمی دارم و ۳سال سابقه کارهمراه با بیمه و از لحاظ سطح زبان انگلیسی در یک سطح متوسطی هستم و همسرم نیز ۳۲ساله مهندس عمران با بیش از ۷سال کار همراه با بیمه و تصمیم به مهاجرت گرفته ایم و کل سرمایه زندگیمم حدود ۱۵۰میلیون میباشد و ۲کشورالمان و کانادا رو انتخاب کرده ایم از شما میخوام که منو راهنماییی کنید که کدام کشور باتوجه به شرایط ما مناسب میباشد و ایا برای رفتن به کاناداشانسی داریم یا خیر ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام از طریق های مختلف میتوانید برای کشور کانادا یا آلمان اقدام نمایید . دقت نمایید که شرایط این دو کشور کاملا با همدیگر متفاوت است . به صورت مثال کشور کانادا برای تحصیل نیازمند مدرک زبان انگلیسی است ولی برای کشور آلمان نیازمند مدرک آلمانی است زیرا دانشگاه های انگلیسی زبان در آن محدود است . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 11. نیما گفته:

  سلام و خسته نباشید من فارغ التحصیل دانشگاه رازی هستم رشته تربیت بدنی معدل حدود ۱۵/۵ و یکسال زمان دارم جهت گرفتن مدرک آیلتس میخوام بدونم شانسی برا پذریش درمقطع ارشد دارم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام باید شرایط شما دقیقا مورد بررسی قرار گیرد. شما میتوانید شرایط خود را در همین قسمت ذکر نمایید تا بتوانیم آن را بررسی نماییم . همچنین میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران یا دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 12. محسن گفته:

  مرسی از زحماتون.سلام خدمت جناب ملک پور عزیز.مرد.۳۰ساله.مهندس کامپیوتر.لیسانس.سرمایه ۱۱۰تا.سابقه کار و بیمه ندارم .میخام بدونم به چشکل میتونم برم کانادا.مجرد

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   راه های زیادی برای ورود به کشور کانادا وجود دارد ولی باید دقیقا شرایط شما بررسی گردد تا بتوانیم بهترین راه را برای شما انتخاب نماییم . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی نماییم.

   پاسخ
 13. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 14. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام خدمت جناب دکتر ملک پور.احسان هستم ۲۹ ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک گرایش تبدیل انرژی از دانشگاه آزاد.کارشناسی مکانیک با معدل ۱۳/۵ کارشناسی ارشد مکانیک با معدل ۱۶/۸۰ .دو سال سابقه کار در شرکت گاز با بیمه و ۳ سال سابقه تدریس در دانشگاه بدون بیمه را دارم.آماده برای آزمون آیلتس هستم اما هنوز مدرک آیلتس رو نگرفتم.مجرد هستم و ۱۵۰ میلیون هم سرمایه دارم.قصد مهاجرت به کانادا را دارم.لطفا راهنمایی کنید با توجه به رشته من کشور خوبی جهت کار و مهاجرت انتخاب کرده ام؟و پروسه زمان تحویل مدارک تا مهاجرت چند ماه طول میکشه.ممنون

  پاسخ
 15. مشاور حقوقی گفته:

  سحرم: با سلام خدمت شما جناب ملک پور عزیز. و سپاس از مطالب پرباری که در کانال قرار میدید.من متولد سال ۵۴ و مدرک تحصیلی لیسانس عمران از دانشگاه آزاد هستم در سال ۷۸ فارغ‌التحصیل شده و ۱۸ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی ام را دارم. متاهل بوده و دارای سه فرزند ۸ ساله دختر، ۴ساله دختر و دو ساله پسر هستم. ضمنا همسرم متولد ۶۱ با مدرک تحصیلی فوق لیسانس رشته معماری از دانشگاه آزاد هستن و سابقه کار ندارن…تمکن مالی ام ۴۰۰ میلیون تومان است. با این تفاسیر بنده خواهان مهاجرت هستم. چند سوال در این خصوص دارم که بسیار ممنون میشوم اگر محبت کنید و پاسخ دهید ۱.با وجود شرایط گفته شده پیشنهاد شما برای این جانب مهاجرت به کانادا با ویزای تحصیلی فرزندان یا ویزای کاری به کشور آلمان است؟ ۲.هزینه زندگی و مخارج مهاجرت برای من و خانواده ام چقدر است ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.