مهاجرت تحصیلی به آمریکا

مهاجرت تحصیلی به آمریکا احتیاج به چه مدارکی دارد ؟ آیا قصد مهاجرت تحصیلی به آمریکا را دارید ؟ آیا به دنبال راهی کم هزینه برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا هستید؟ آیا میدانید که مهاجرت تحصیلی به آمریکا شامل چه هزینه های اصلی می شود ؟ آیا قصد مهاجرت تحصیلی به آمریکا را دارید؟ مقاله ای زیر در خصوص مهاجرت تحصیلی به آمریکا به قلم مشاوران زبده موسسه مشاوره ای MIE نگاشته شده است که شما میتوانید با مطالعه آن اطلاعات جامع و مکفی در باب مهاجرت تحصیلی به آمریکا به دست آورید.

امروزه افراد بیشماری هستند که رویای مهاجرت به  آمریکا را در سر دارند و در بین راه های مهاجرت به آمریکا راه تحصیل در این کشور را مد نظر قرار میدهند با توجه به کثرت تماس های شما با موسسه مشاوره ای MIE در زمینه مهاجرت به آمریکا و همین طور مهاجرت تحصیلی به آمریکا بر این آمدیم تا مقاله ای را در باب مهاجرت تحصیلی به آمریکا برای شما متقاضیان تحصیل در آمریکا به نگارش درآوریم تا بتوانیم به سوالات شما در باب مهاجرت تحصیلی به آمریکا پاسخگو باشیم، حال ممکن است سوالات متداولی برای شما پیش بیاید از جمله شرایط مهاجرت تحصیلی به آمریکا چیست ؟ آیا امکان مهاجرت تحصیلی به آمریکا برای دانشجویان ایرانی وجود دارد ؟ چه مدارکی برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا نیاز است؟ وسوالات دیگر که ما سعی میکنم با تکیه بر قوانین بین الملل کشور آمریکا به آنها پاسخ دهیم

(مهاجرت تحصیلی به آمریکا، امکان اخذ اقامت از طریق تحصیل در آمریکا ، وکیل مهاجرت به آمریکا، تحصیل در آمریکا ، شرایط تحصیل در آمریکا ، هزینه های تحصیل در آمریکا )

نظام آموزشی آمریکا

تحصیلات ابتدایی و متوسطه تحصیلات ابتدایی در کشور آمریکا 6 سال به طول می انجامد و مقطع متوسطه نیز 6 سال می باشد که در پایان با گذراندن این 12 سال شخص دیپلم دوازده ساله دریافت میکند و بعد از اخذ دیپلم میتواند وارد تحصیلات عالیه دانشگاهی شوند، کودکان در سن 6 سالگی وارد مقطع ابتدایی میشوند و دوران تحصیل خود را آغاز میکنند بعد از گذراندن دوره ابتدایی وارد دوره متوسطه یا secondary school میشوند ، بعد از گذراندن دوره متوسطه افراد دانش آموزان میتوانند وارد کالج یا دانشگاه شوند. این مقاله متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.

تحصیل در مقاطع مختلف در آمریکا

تحصیل در مقطع لیسانس

اولین قدم برای اخذ پذیرش در ایالات متحده تحقیق برای پیدا کردن یک کالج یا دانشگاه مناسب است. هیچ سیستم رنکینگ رسمی برای دانشگاه ها و کالج های ایالات متحده وجود ندارد. باید 12 تا 18 ماه پیش از شروع تحصیلی اقدام به تحقیق درباره دانشگاه کنید. نظام آموزشی ایالات متحد بر پایه علوم انسانی و علوم پایه است، هزینه ها و ساعات تحصیلی هر رشته متفاوت است.

اخذ مدرک لیسانس معمولاً چهار سال تمام وقت به طول می کشد. مشاورین تحصیلی کالج ها و دانشگاه ها با ارائه مشاوره به دانشجویان برای اتمام دوره و فارغ التحصیلی کمک می کنند. افراد باید ابتدا به علاقه و اولویت خود برای تحصیل توجه داشته باشند که مایلند در امریکا چه هدفی را دنبال کنند هزینه های تحصیلی، آینده شغلی، دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه یا کالج، محل استقرار دانشجویان به نسبت دانشگاه، شرایط زندگی در خوابگاه، عضویت در تیم های ورزشی دانشگاه و مسائلی از این دست موضوعات حائز اهمیت دیگر است.

برنامه تحصیلی دوره کارشناسی بر پایه فلسفه ی علوم انسانی بنا شده است. دانشجویان در این دوره باید بتوانند دروس عمومی از جمله ادبیات انگلیسی، علوم اجتماعی، تاریخ، علوم انسانی، ریاضیات، علوم طبیعی و فیزیک را بگذرانند.

مدرک کارشناسی یا لیسانس به دو دسته (لیسانس هنر و لیسانس علوم) تقسیم می شود. در دوره ی کارشناسی هنر دروس اصلی، علوم اجتماعی، علوم اقتصادی و علوم انسانی است. دانشجویان دوره لیسانس علوم نیز دوره های فیزیک، علوم زیستی، و علوم ریاضی می گذرانند ،این مقاله متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب دکترا عمران در آمریکا

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آمریکا

بیش از یک سوم موسسات امریکایی مدرک کارشناسی ارشد صورت دوره های تمام وقت یکساله همانند انگلستان ارائه می کند. تحصیل در دانشگاه های امریکا هزینه های بالایی دارد. به طور میانگین هزینه های تحصیل در امریکا 24914 دلار در سال است که امریکا را در صدر پرهزینه ترین کشورها برای تحصیل قرار داده است.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب کارشناسی ارشد حسابداری آمریکا

دوره های آموزشی در ایالات متحده به زبان انگلیسی تدریس می شود. اگر انگلیسی زبان اول شما نیست نیاز به دوره زبان دارید. به طور مثال دانشجویان متقاضی تحصیل در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه اورگان باید حداقل نمره ی IELTS 7 را ارائه دهند.

تحصیل در مقطع دکترا

دوره ی دکترا در دانشگاه های امریکا بسته به رشته به طور میانگین سه تا چهار سال طول می کشد. به طور معمول دانشجویان دکترا در رشته های مردم شناسی، زیست شناسی، آموزش و پرورش، مهندسی، روانشناسی و جامعه شناسی تحصیل می کنند.

به طور کلی در مهاجرت تحصیلی به آمریکا میتواند بهترین بهترین گزینه برای مهاجرت به آمریکا باشد ، بنابراین شما میتوانید برای کسب اطلاعات جامع و تکمیلی در باب مهاجرت تحصیلی به آمریکا با مشاوران زبده و خبره موسسه مشاوره ای MIE و دفاتر همکار آن تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت تحصیلی به آمریکا داشته باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *