مهاجرت تحصیلی در کشور اتریش

مهاجرت تحصیلی در کشور اتریش

مهاجرت تحصیلی در کشور اتریش چگونه است؟شرایط مهاجرت تحصیلی در کشور اتریش شامل چیست؟مدارک لازم برای مهاجرت تحصیلی در کشور اتریش چه نوع مدارکی هستند؟هزینه های که باید صرف مهاجرت تحصیلی در کشور اتریش چقدر می باشد؟

در مقاله مهاجرت تحصیلی در کشور اتریش شما می توانید سوالات خود را از طریق سایت موسسه مشاوره ای MIE پاسخ بگیرید.

در خصوص تحصیل در اتریش و یا تحصیل رایگان در دانشگاههای اتریش مطالبی به عرض و سمعتان می رسانیم.

تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل در مدارس اتریش نیز رایگان است .شما بابت تحصیل در مدارس اتریش هزینه ای نمی پردازید و اگر مدارس خصوصی تحصیل کنید بایستی هزینه ای حدود 2 تا 4 هزار یورو بپردازید.

دقت بفرمایید تحصیل در مدارس اتریش از استاندارد بسیار بالای برخوردار  و برای اخذ ویزای تحصیلی در مقطع دبستان تا دبیرستان تا سن 17سال تمام بایستی حتما یک ضامن در اتریش داشته باشید.

اگر در مدارس خصوصی تحصیل کنید بایستی دقت بفرماییدتحصیل در مدارس اتریش از استاندارد بسیار بالایی برخوردار است.

تحصیل در مقطع لیسانس

تحصیل در اتریش در مقطع لیسانس و در دانشگاههای رایگان نیاز به قبولی در دانشگاههای ایران و کنکور دارد. اخیرا بعضی از دانشگاهها ی اتریش مدرک دانشگاه آزاد را قبول ندارند و بعضی از دانشگاههای اتریش مدرک دانشگاه آزادرا قبول دارند. پذیرش در رشته های حقوق ،فلسفه ،علوم اجتماعی،بعضی دیگر رشته ها با مدرک دانشگاه ازاد  و به سادگی میسر است.

سفارت اتریش در مقطع لیسانس و با نامه پذیرش دانشگاه هم به شما که دانشجو هستیدو هم به همراهان شما ویزا می دهد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس

دانشگاه ازاد  و در فوق لیسانس همچنان است که عرض کردیم و اگر شما در این باب سوالی دارید می توانید از مشاورین دفاتر همکار موسسه مشاوره ای  MIE سوال بفرمایید. به یقین موسسات همکار با توجه به دوره هایی که تدریس  نمودند از سطح مناسب علمی برخوردار هستند.

به هر ترتیب در مقطع فوق لیسانس دانشگاههای اتریش به شما ویزای تحصیلی تعلق می گیرد،همچنین سفارت اتریش به همراهان شما نیز در این مقطع ویزای تحصیلی می دهد اگر در اتریش استاد و یا همان سوپروایزر  مورد نظر را پیدا کنید می توانید از این طریق در امد هم داشته باشید.

تحصیل در مقطع دکترا

تحصیل در مقطع دکترا در اتریش اندکی پیچیدگی دارد. برای تحصیل در مقطع دکترای دانشگاههای اتریش شما می بایست علاوه بر قبولی کنکور در بعضی رشته ها نظیر رشته های فنی حتمأ استاد راهنما یا همان سوپروایزر را از ایران پیدا کنید. البته در بعضی رشته ها نظیر رشته های انسانی به شما فرصت داده می شود که به اتریش آمده و ظرف یکسال استاد خود را پیدا کنید. اگر در اتریش استاد یا سوپروایزر را بیابید می توانید از این طریق درامد داشته باشید  معمولا اساتید حقوقی حدود هزار تا دو هزار یورو به دانشجویان خود پرداخت می کنند که کفاف زندگی در اتریش را می نماید.

در مجموع شرایط تحصیل در اتریش مناسب است زیرا هزینه های زندگی گران نیست و ضمنا دانشگاههای اتریش رایگان می باشد.

البته (حدود سالی هزار تا دو هزار یورو هزینه ثبت نام می پردازید.)

موسسه مشاوره ای  MIE تمامی خدمات در باب تحصیل در اتریش را ارائه می نماید.

بعد از تحصیل در اتریش شما می توانید با دریافت کارت قرمز سفید قرمز یک سال به دنبال کار باشید و اگر کار پیدا کنید شرایط اقامت کاری  که منجر به اقامت دائم اتریش می گردد.

شما می توانید تمام سوالات خود در باب تحصیل اتریش را از موسسه مشاوره ای  MIE بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *