مهاجرت قاچاقی به آلمان

مهاجرت قاچاقی به آلمان وخطرات آن

 • مهاجرت قاچاقی به آلمان و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت قاچاقی به آلمان و شرایط عمومی کشور آلمان
 • مهاجرت قاچاقی به آلمان و مخاطرات آن
 • مهاجرت قاچاقی به آلمان و ریسک های موجود در این روش
 • مهاجرت قاچاقی به آلمان و راههای قانونی جایگزین آن
 • مهاجرت قاچاقی به آلمان و شرایط پس از مهاجرت به این کشور
 • مهاجرت قاچاقی به آلمان و سخن پایانی
مهاجرت قاچاقی به آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت قاچاقی به آلمان و مقدمه ای بر آن

مهاجرت قاچاقی به آلمان ،شرایط و خطرات مهاجرت قاچاقی به آلمان و روش های مهاجرتی به آلمان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. خطرات مهاجرت قاچاقی به آلمان چیست؟ آیا مهاجرت قاچاقی به کشور آلمان روش مهاجرتی مناسبی است؟ روش های مناسب و قانونی برای مهاجرت به کشور آلمان چیست؟ در این مقاله سعی داریم که به این سوالات پاسخ دهیم تا شما عزیزان با علم و آگاهی شرایط مهاجرت را بشناسید و با توجه به این موضوعات بتوانید راه مهاجرتی مناسب با شرایط خود را انتخاب نمایید و اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین مجموعه موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید و یا با تهیه ویدیو گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت روش مناسب را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است مهاجرت قاچاقی کاملاً غیر قانونی است و موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش خدماتی در این مورد ندارد و این مقاله صرفاً جهت آگاهی شما عزیزان از خطرات این راه نوشته شده است.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کاریابی در آلمان

مهاجرت قاچاقی به آلمان و شرایط عمومی کشور آلمان

پیش از آغاز بحث پیرامون مهاجرت قاچاقی به آلمان نیاز است که اطلاعاتی را پیرامون این کشور برجسته اروپایی به دست آوریم. آلمان از جمله کشورهای پهناوره قاره اروپا به پایتختی شهر برلین است. کشور آلمان پر جمعیت ترین کشور اروپا با 83 میلیون نفر جمعیت و 375 کیلومتر مربع مساحت است که یکی از مهم ترین مراکز علوم و فناوری نوین در سطح جهان به شمار می آید. از زمان انقلاب صنعتی تا کنون محققان آلمانی در ایجاد علوم تجربی نقش مهمی ایفا کردند. همانطور که پیش تر نیز بیان شد شهر برلین پایتخت کشور آلمان است و از دیگر شهر های مهم این کشور می توان به بایرن، ورتنبرگ، هامبورگ، نوردراین وستفالن، برمن، هسن و . . . نام برد. قریب به 20% جمعیت آلمان را اتباع خارجی تشکیل می دهند که اکثر ایرانیان در شهر های دوسلدورف، کلن و هامبورگ ساکن هستند. آلمان کشوری صنعتی است و افرادی که به صورت قانونی وارد این کشور شوند این امکان را دارند که به کار در این کشور بپردازند. زبان رسمی این کشور آلمانی است که اتباع کشور آلمان تعصب خاصی را بر زبان خود دارند

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان
ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

مهاجرت قاچاقی به آلمان و مخاطرات آن

مهاجرت قاچاقی به آلمان و دیگر کشور ها همراه با خطر های مادی و معنوی است. به دلیل نا آگاهی افراد از خطرات پناهندگی و مهاجرت قاچاقی بر اساس حس بشر دوستانه ی خود، مقاله ای را در مورد  خطرات این روش مهاجرتی ارائه داده ایم که شاید با آگاهی از خطرات مهاجرت قاچاقی که در نهایت منجر به پناهندگی خواهد شد، این گزینه ی مهاجرتی را حذف نموده و خطرات پناهندگی را بر آینده خود تحمیل نکنید و با شناخت علم مهاجرت روش های قانونی مناسب با شرایط خود را بشناسید و اقدام نمایید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نوشته شده است و کپی برداری از آن به هر نحو شرعاً و قانوناً حرام است. زمانی که افراد اقدام به مهاجرت غیر قانونی و قاچاقی می نمایند اطلاعات آن ها در جایی ثبت نمی شود و این موضوع باعث می شود که در زمان بروز خطر و مشکل دسترسی به وی وجود نداشته باشد و یا سازمان حمایت از حقوق بشر از فرد و موقعیت وی اطلاعی نداشته باشد به همین دلیل نمی توان پیگیر شرایط و احوال وی بود. قاچاقچیان برای این که از طرف دولت ها شناسایی نشوند معمولاً افراد را یا از مسیر های دریایی و یا از مسیر های زمینی پر مخاطره عبور می دهند که در بیشتر مواقع دچار حوادث و مشکلاتی می شوند که آسیب های مادی و معنوی و جانی فراوانی به همراه دارد.

مهاجرت قاچاقی به آلمان و ریسک های موجود در این روش

مهاجرت قاچاقی به آلمان با توجه به ریسک های موجود در این روش مهاجرتی راه مناسب و امنی نیست و به هیچ عنوان توصیه نمی گردد زیرا همانطور که گفته شد بعضی از افراد در میانه راه با مشکلات جدی جسمی و جانی رو به رو می شوند و گاهاً برخی هم جان خود را از دست می دهند و افرادی که به مقصد می رسند اغلب با مشکلات و آسیب های روحی مواجه می شوند و این موضوع باعث فشار در تصمیم گیری افراد می شود. بسیاری دیگر در این راه سرمایه و اندوخته ی زندگی خود را از دست می دهند و در نهایت مجبور می شوند که به کشور مقصد پناهنده شوند که اصلاً باعث بهبود شرایط برای افراد نیست. یکی دیگر از مواردی که می توان به آن اشاره کرد دیدگاه اتباع آلمانی به پناهنده ها است که به هیچ عنوان جایگاه مناسبی نخواهند داشت.

پناهندگی در کشور آلمان
مهاجرت قاچاقی به آلمان

مهاجرت قاچاقی به آلمان و راههای قانونی جایگزین آن

کشور آلمان همواره از جمله کشورهایی بوده است که راه های مختلف و قانونی را پیش روی متقاضیان مهاجرت قرار داده است و همواره پذیرای افراد زیادی برای ادامه زندگی در کشور خود است و مهاجرت قاچاقی به آلمان را همواره مورد پیشگیری قرار داده است. از جمله راه های مهاجرت قانونی به کشور آلمان می توان به مهاجرت از طریق کار، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج با تبعه آلمانی . همچنین مهاجرت از طریق تولد و پناهندگی است. در پاراگراف زیر راه های مهاجرتی به این کشور را خدمت شما عزیزان به صورت مختصر تشریح می نماییم:

 • مهاجرت از طریق کار

  مهاجرت به آلمان به دو شکل ممکن است برخی کشور ها همچون آلمان، اتریش یک ویزای جست و جوی کار را تحت عنوان job seeker ارائه می نمایند و افرادی که شرایط مورد نیاز را در این زمینه داشته باشند می توانند با دریافت ویزای جست و جوی کار وارد این کشورها بشوند و به جست و جوی کار مرتبط با رشته تحصیلی خود بپردازند و از این طریق به اقامت دائم و سپس پاسپورت این کشور برسند و مهاجرت قاچاقی به آلمان را فراموش کنند. راه دیگر راه دریافت پیشنهاد شغلی یا job offer  از طرف یک کارفرمای آلمانی است و اگر شخص این پیشنهاد کاری را دریافت کند می تواند برای کار به این کشور مهاجرت نماید.

 • مهاجرت از طریق تحصیلی

  مهاجرت تحصیلی به آلمان همواره برای افرادی که به دنبال شغل و ایده ای روشن برای خود هستند و قصد مهاجرت قاچاقی به آلمان را ندارند مورد توجه بوده است. مهاجرت تحصیلی به کشور آلمان و تحصیل در دانشگاه های این کشور به دوشکل امکان پذیر است. تحصیل در دانشگاه های دولتی و یا تحصیل در دانشگاه های بین المللی آن. تحصیل در دانشگاه های دولتی کشور آلمان تقریبا رایگان و  به زبان آلمانی انجام می گیرد و مورد بعدی تحصیل در دانشگاه های بین المللی این کشور که به زبان انگلیسی و شامل هزینه است.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در آلمان
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

   مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی دیگر از راه های مهاجرتی نزد افرادی است که می خواهند اقامت و پاسپورت کشور آلمان را به دست آوردند. به جای مهاجرت قاچاقی به آلمان راه های مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد من جمله ثبت شرکت، خرید ملک و . . . که مسلما به دلیل پیچیدگی و جرئیات فراوان این قرارداد ها در سطح بین المللی حتما نیاز به وکیل معتبر در این زمینه خواهید داشت. پیشنهاد می گردد پیرامون این امر حتما با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خرید ملک در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

  یکی دیگر از راه های مهاجرت به آلمان که مهاجرت از طریق ازدواج با یکی از اتباع این کشور می باشد. در این روش تحت شرایطی چون اثبات قانونی بودن و غیر صوری بودن این ازدواج و ادغام در جامعه و فرهنگ آلمانی فرد می تواند تابعیت کشور آلمان را از طریق ازدواج به دست آورد. مدت زمانی که فرد از این طریق می تواند به اقامت آلمان نایل گردد در بازه ای بین 3 الی 5 سال است. لازم به ذکر است افرادی که مهاجرت قاچاقی به آلمان دارند امکان دریافت اقامت از این طریق را نخواهد داشت.

 • مهاجرت به آلمان از طریق تولد

   اخذ تابعیت از طریق تولد راهی برای فرزندان تازه متولد شده است. اخذ تابعیت از طریق تولد به دو شکل به دست می آید، یا بر اساس سیستم خاک(تولد در خاک یک کشور) یا بر اساس سیستم خون (دریافت تابعیت بر اساس تابعیت پدر یا مادر). در کشور آلمان اخذ تابعیت از طریق تولد فرزند امکان پذیر نیست چرا که قانون آلمان سیستم خون را مورد پذیرش قرار داده است از این رو تفاوتی نمی کند که فرد به صورت قانونی به این کشور ورود پیدا کرده باشد یا از طریق مهاجرت قاچاقی به آلمان، در هرصورت امکان دریافت اقامت از طریق تولد فرزند امکان پذیر نمی باشد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ازدواج در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تولد در آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

  پناهندگی یکی از راه های پر خطر مهاجرت است که بارها اتفاق افتاده است افراد حتی جان خود را در این راه از دست داده اند. خیلی از افرادی که قصد مهاجرت قاچاقی به آلمان یا پناهندگی را دارند اطلاعات لازم در این مورد که می توانند با توجه به شرایطشان امکان مهاجرت قانونی به این کشور را داشته باشند ندارند. متاسفانه به دلیل این عدم اطلاع افراد با سپردن جان و مال خود به دست قاچاقچیان انسان دارایی و جان خود را از دست می دهند. مهاجرت از طریق راه های پناهندگی و به صورت قاچاقی همواره مورد نهی موسسه حقوقی ملک پور است و این موسسه به دلیل خطرات آن هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی نماید.

مهاجرت قاچاقی به آلمان و شرایط پس از مهاجرت به این کشور

مهاجرت به صورت قاچاقی و غیر قانونی بی شک خطرناک ترین راه و روش مهاجرت به کشور آلمان است. کشور آلمان امکان مهاجرت قانونی را برای افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند پیش روی آنها قرار داده است. مهاجرت قانونی به منزله ورود غیر قانونی به کشور خارجی است که این امر همواره بر طبق قوانین بین المللی و قوانین داخلی هر کشور مورد نهی قرار گرفته است. افرادی که از این طریق پای در خاک یک کشور خارجی می گذارند علاوه بر آنکه حق کار و تحصیل در این کشور را نخواهند داشت به کشور مبدا خود بازگردانده می شوند شاید از این طریق حتی فرصت مهاجرت قانونی را از دست بدهند. افرادی که به صورت قاچاقی به کشور آلمان وارد می شوند فقط حق زندگی در کمپ های پناهندگان را خواهند داشت تا پس از بررسی های لازم توسط دادگاه به کشور خود بازگردانده بشوند و فقط در بعضی شرایط خاص و با توجه به پرونده و بررسی دلیل مهاجرت غیر قانونی شاید به عنوان پناهنده مورد پذیرش دولت آلمان قرار بگیرند.

تحصیل در آلمان
کار در آلمان
دفتر حقوقی ملک پور
مهاجرت قاچاقی به آلمان و سخن پایانی

مهاجرت قاچاقی به آلمان ،تمامی شرایط و خطرات و مشکلات مهاجرت قاچاقی به آلمان همینطور راه های قانونی جایگزین که برای افراد متقاضی امکان پذیر می باشد در این مقاله به صورت تخصصی و تفصیلی مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. با توجه به اینکه مهاجرت قاچاقی به آلمان یکی از راه های ورود به این کشور می باشد اما راه مناسبی نیست و راهی پر مخاطره و پر ریسک برای افراد است و در این مسیر افراد با خطرات جانی و مالی جدی روبرو می شوند که گاهاً مسیر زندگی را در جهت منفی تغییر می دهد. لازم به ذکر است روش های جایگزین و قانونی برای مهاجرت به آلمان می تواند راه ورود و اقامتی مناسبی باشد، که ما در این مقاله به شرح و توضیح این راه ها پرداختیم تا علم و آگاهی شما عزیزان نسبت به هریک از این راه ها افزایش یابد. پیشنهاد می شود برای بررسی بهتر شرایط خود با مشاورین مجموعه MIE تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *