مهاجرت قاچاقی به آمریکا

مهاجرت قاچاقی به آمریکا و بررسی خطرات آن

 • مهاجرت قاچاقی به آمریکا و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی مهاجرت قاچاقی به آمریکا
 • ریسک های مهاجرت قاچاقی به آمریکا
 • راه های جایگزین مهاجرت قاچاقی به آمریکا
  • مهاجرت از طریق کار
  • مهاجرت از طریق تحصیل
  • مهاجرت از سرمایه گذاری
  • مهاجرت از طریق تولد
  • مهاجرت از طریق ازدواج
 • شرایط پس از مهاجرت قاچاقی به آمریکا
 • سخن پایانی
مهاجرت قاچاقی به آمریکا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت قاچاقی به آمریکا و مقدمه ای بر آن

مهاجرت قاچاقی به آمریکا٬ خطرات و زیان های آن و روش های جایگزین این روش٬ به صورت علمی مورد بررسی٬ قرار خواهد گرفت. در این بحث ممکن است سوالاتی از این قبیل برایتان پیش بیاید: مهاجرت قاچاقی به آمریکا چه خطراتی دارد؟ چه روش های بهتر و ساده تری٬ جهت جایگزینی مهاجرت قاچاقی به آمریکا٬ وجود دارد؟ وضعیت فرد٬ پس از مهاجرت قاچاقی به این کشور٬ چگونه خواهد بود؟ امید است که در این مقاله که توسط موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار  MIEاتریش ٬ نگارش گردیده است٬ توانسته باشیم تمامی توضیحات قابل ذکر درباره مهاجرت قاچاقی به آمریکا را بیان کنیم. آمریکا کشور قدرتمند با امکانات رفاهی بسیار بالا و سطح علمی بالا٬ می باشد. همه روزه عده بسیار ی٬ از روش های قانونی همچون٬ کاری٬ تحصیلی٬ سرمایه گذاری و ازدواج و  تولد٬ به این کشور٬ مهاجرت می کنند. در صورت هرگونه سوال و ابهام٬ با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این موسسه حقوقی معتبر٬ استفاده نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت تحصیلی به آمریکا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت تحصیلی به آمریکا

شرایط عمومی مهاجرت قاچاقی به آمریکا

آمریکا٬ یکی از کشورهای بسیار بزرگ و پیشرفته در زمینه های علمی و اقتصادی می باشد. این کشور٬ جزو پرجمعیت ترین کشورهای جهان و از وسیع ترین کشورها٬ می باشد. پایتخت این کشور٬ واشنگتن دی سی می باشد و پرجمعیت ترین شهر در آمریکا٬ نیویورک است. آمریکا به علت صنعت قوی که دارد و همینطور نرخ بالای تولید ناخالصی در جهان٬ همواره نیروی کار بسیار زیادی را نیاز دارد و عده بسیار زیادی تمایل به مهاجرت به این کشور را دارند. ذکر این نکته قابل ذکر است که نرخ بیکاری در آمریکا بسیار پایین می باشد به همین دلیل افراد٬ از سایر نقاط جهان٬ سعی میکنند از راه های مهاجرت تحصیلی به آمریکا٬ مهاجرت کاری٬ سرمایه گذاری و ازدواج و تولد به این کشور٬ وارد شوند. مهاجرت قاچاقی به آمریکا٬ یکی از روش های غیرقانونی می باشد که خطرات بسیار زیادی به همراه دارد و به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

زندگی در آمریکا
زندگی در آمریکا

خطرات مهاجرت قاچاقی به آمریکا

یکی از روش های غیرقانونی جهت مهاجرت به آمریکا٬ مهاجرت قاچاقی به این کشور می باشد. همه روزه عده بسیاری از افراد تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند و برخی افراد سودجو با فریب دادن این افراد٬ موجب گمراه شدن آن ها می شوند و آن ها را به این مسیر غیر قانونی٬ میل می دهند. مهاجرت قاچاقی به آمریکا٬ خطرات بسیار زیادی در پی دارد چرا که بسیاری از افراد با کشتی و از طریق دریا٬ اقدام به این کار می نمایند که ممکن است در طی این مسیر غرق شوند یا در جنگل ها گم شوند و جان و مال آن ها در معرض خطر قرار می گیرد. به طور کلی٬ می توان گفت٬ فرد در این مسیر آسیب های بسیار زیاد روحی می بیند و دچار افسردگی می شود چرا که پس از ورود به کشور موردنظر٬ نیز متوجه می شود که فکر و تصوراتش اشتباه بوده است و می بایست همواره به صورت یک فرد گوشه گیر٬ زندگی کند.

ریسک های مهاجرت قاچاقی به آمریکا

مهاجرت قاچاقی به آمریکا و پناهندگی یکی از روش های مهاجرت می باشد که به هیچ عنوان توصیه نمی شود. این روش موجب در خطر قرار گرفتن جان و مال افراد، می شود. چرا که، بسیاری از سودجویان، با فریب دادن افراد و وعده دروغین، آنان را در این راه قرار می دهند. این افراد٬ در طی راه ممکن است در کشتی غرق شوند و یا در جنگل ها گم شوند و مورد تجاوز بیگانگان٬ قرار گیرند و مال آنان از دست برود. این افراد پس از رسیدن به کشور موردنظر٬ نیز آسایش نخواهند داشت و حق کار و تحصیل به صورت قانونی ندارند و مجبور به پناهندگی می شوند. اگر درخواست پناهندگی آنان پذیرفته شود٬ پناهندگان در کشور مقصد، نیز به عنوان یک فرد درجه دو محسوب می شوند و آرامش نخواهند داشت و اندکی حقوق و غذا به آن ها داده می شود و در نهایت٬ آن ها دچار افسردگی و گوشه گیری می شوند. در صورتی که پناهندگی آنان موردقبول واقع نشود٬ دولت کشور مربوطه٬ آنان را مجبور به بازگشت به کشور خود٬ می کند و پس از بازگشت نیز توسط دولت خود مورد مجازات و مواخذه قرار می گیرد. موسسه حقوقی ملک پور، توصیه می کند از روش های جایگزین مهاجرت قاچاقی به آمریکا، همچون کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … اقدام نمایند  .

مهاجرت قاچاقی به آمریکا
خرید ملک در آمریکا
ویزای دانشجویی آمریکا

راه های جایگزین مهاجرت قاچاقی به آمریکا

مهاجرت به آمریکا٬ روش های مختلفی دارد که افراد بسته به شرایطشان می توانند یکی از این روش ها را انتخاب نمایند. مهاجرت از طریق کار٬ تحصیل٬ سرمایه گذاری٬ تولد٬ ازدواج و … راه هایی می باشند که افراد جهت مهاجرت به آمریکا می توانند انتخاب کنند و جایگزین مناسبی جهت مهاجرت قاچاقی به آمریکا می باشند. در ادامه به بررسی مختصر هر کدام از این روش ها می پردازیم .

 • مهاجرت از طریق کار

  با توجه به رقابت اقتصادی آمریکا با دیگر کشورهای پیشرفته و توسعه پایدار، نیاز زیادی به بسیاری از مشاغل دارد که این نیاز٬ میتواند توسط مهاجران برطرف شود. سیاست آمریکا، جذب نیروی متخصص است، لذا فرصت های شغلی و شرایط زندگی مناسبی٬ برای مهاجران آماده نموده است. از آنجا که بسیاری از افراد٬ سرمایه آنچنانی جهت سرمایه گذاری در آمریکا ندارند٬ اغلب سعی میکنند از طریق کار در این کشور٬ جها مهاجرت اقدام نمایند. بنابراین می بایست٬ توانایی خود را بالا ببرند تا بتوانند از عهده جذب کارفرما بر بیایند. ویزای کاری در این کشور H1B می باشد که فرد به آمریکا می آید و به مدت سه ماه آگهی کار او در آمریکا و سه ماه در اتحادیه اروپا٬ قرار داده می شود و پس از آن فرد می تواند جهت کار در این کشور٬ اقدام نماید.

  نمودار نرخ بیکاری در آمریکا را در زیر می توانید مشاهده نمایید که به صورت کاهشی٬ می باشد.

نمودار نرخ بیکاری در آمریکا
 • مهاجرت از طریق تحصیل

  ویزای تحصیلی نیز یکی دیگر از بهترین ویزاهای آمریکاست. ویزای تحصیلی٬ موقتی بوده و تا پایان دوره تحصیلی می باشد. بنابراین افراد٬ پس از گذراندن دوره تحصیلی خود در آمریکا٬ می بایست یک کار پیدا کنند و ویزای خود را به کاری تبدیل نمایند تا بتوانند در این کشور٬ اقامت اخذ نمایند. چرا که٬ پس از چند سال کار و پرداخت مالیات٬ می توان اقامت این کشور را اخذ نمود. هرچند که در حال حاضر٬ ایران در تحریم به سر می برد و اخذ پذیرش برای ایرانی ها٬ بسیار مشکل است. ذکر این نکته٬ ضروری است که آمریکا بهترین سیستم آموزشی جهان را داراست و دانشگاه های معتبری همچون MIT و … در این کشور می باشد که همه روزه عده بسیاری٬ آرزوی تحصیل در این دانشگاه ها را در سر می پرورانند.

 • مهاجرت از سرمایه گذاری

  ویزای سرمایه گذاری از سریعترین و بهترین روش های اخذ ویزا می باشد. شما میتوانید متناسب با نوع وضعیت اقتصادیتان، یک نوع از ویزاهای سرمایه گذاری را انتخاب نمایید، پس از آن نیز بعد از 5 سال میتوانیم برای اخذ اقامت٬ اقدام کنید. آمریکا٬ کشوری با اقتصاد قدرتمند٬ است و سرانه صادرات و واردات در این کشور٬ می باشد. این عوامل٬ موجب گشته است که سرمایه گذاری در این کشور٬ بسیار سودده می باشد. البته سرمایه گذاری در آمریکا٬ سرمایه بسیار زیادی می خواهد که هرکسی٬ از پس این سرمایه بر نمی آید. پیشنهاد می شود٬ قبل از هرگونه اقدام جهت سرمایه گذاری٬ با یک وکیل مجرب٬ مشورت نمایید.

 • مهاجرت از طریق تولد

  کشور های مختلف در تولد فرزند از دو قانون خون و خاک پیروی می کنند. در صورتی که فرد در خاک آن کشور متولد شود و تابعیت کشور را اخذ نماید٬ آن کشور تابعیتش بر اساس خاک می باشد و در صورتی که تابعیت پدر و مادر به فرزند٬ نسبت داده شود٬ آن کشور بر اساس خون تابعیت می دهد. آمریکا سیستم خاک دارد و با تولد فرزند در خاک این کشور، تابعیت به او اعطا میگردد اما پدر و مادر تا سن ۲۱ سالگی فرزند، نمی توانند جهت اقامت و اخذ تابعیت، اقدام نمایند. کودک متولد شده در خاک آمریکا٬ حتی اگر هیچکدام از والدین وی شهروند آمریکایی نباشد، اقامت آمریکا را دریافت میکند، حتی اگر این کودک، در کشتی که متعلق به کشور آمریکاست به دنیا بیاید، اقامت این کشور را دریافت میکند.

 • مهاجرت از طریق ازدواج

  ویزای ازدواج به این صورت است که شما قصد ازدواج با یک شهروند آمریکایی٬ دارید. این نوع ویزا به سه صورت است، همسر، نامزدی و دوفاکتو و کسانی که ازدواج نکرده اند. آمریکا٬ قانونی وضع کرده است که زن و شوهر از هم جدا نباشند و اگر همسر تبعه آمریکا باشد٬ فرد بتواند با ویزای k به آمریکا بیاید و یک ویزای دو ساله دریافت نماید. این نوع ویزا مخصوص کسانی است که ازدواج رسمی کرده اند و در این مدت دوسال٬ می بایست کارهای اقامت دائم و اخذ گرین کارت خود را انجام دهند تا بتوانند در آمریکا بمانند. در غیر این صورت٬ این ویزا دو سال تمدید٬ می شود. ویزای نوع k1 نیز وجود دارد که برای کسانی که نامزدی هستند٬ می باشد و فرد می تواند به مدت ۶ماه ویزای نامزدی k1 دریافت کند و به آمریکا بیاید. در صورتی که نامزدی او به ازدواج تبدیل نگردد٬ می بایست مجددا به کشور خود٬ باز گردد.

این روش های جایگزین٬ همگی بسیار بهتر و ساده ترین و بدون خطر تر از مهاجرت قاچاقی به آمریکا٬ می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود٬ جهت انتخاب هر کدام از این روش ها٬ به جای مهاجرت قاچاقی به آمریکا٬ با یک وکیل خوب و معتبر٬ مشورت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به آمریکا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت تولد در آمریکا

شرایط پس از مهاجرت قاچاقی به آمریکا

همانطور که از مطالب فوق، برداشت گردید، مهاجرت قاچاقی به آمریکا، همواره بدترین راه بوده و خطرات بسیاری را در پی داشته است. افراد، حتی پس از حضور در کشور موردنظر و گذراندن سختی های بسیار، حقوق یک شهروند درجه اول را اخذ نمی کنند و به صورت قانونی نمیتوانند، به کار و تحصیل بپردازند. همچنین٬ مجبور به درخواست پناهندگی می شوند که مقدار اندکی حقوق به آن ها تعلق میگیرد و در کمپ پناهجویان به زندگی می پردازند. این افراد٬ در نهایت دچار گوشه گیری و افسردگی می شوند و تا اخر عمر٬ در غم دوری از خانواده سپری می کنند. با وجود این خطرات و سختی ها، پیشنهاد موسسه حقوقی ملک پور به شما، این است که روش های قانونی نامبرده در بالا را انتخاب نمایید تا در ساده ترین و بی خطر ترین شرایط، مهاجرت خوبی، داشته باشید.

پاسپورت آمریکا
کار در آمریکا
دفتر حقوقی ملک پور
سخن پایانی

مهاجرت قاچاقی به آمریکا٬ خطرات و ریسک های آن و شرایط پس از مهاجرت قاچاقی به این کشور٬ در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همانگونه که خدمتتان عرض کردیم٬ آمریکا یکی از کشورهای همیشه قدرتمند٬ با امکانات رفاهی بسیار بالا می باشد که همواره عده بسیاری از سایر نقاط جهان٬ تمایل دارند به این کشور٬ مهاجرت نمایند. یکی از روش های غیرقانونی مهاجرت٬ مهاجرت قاچاقی به آمریکا می باشد که به هیچ عنوان توصیه نمی شود چرا که خطرات بسیار زیادی را در پی دارد. لذا می توانید از روش های جایگزین نامبرده در این مقاله٬ جهت مهاجرت استفاده نمایید. در صورت هرگونه سوال و ابهام٬ می توانید با موسسه حقوقی ملک پور٬ تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان بسیار عالی موسسه ما بهره مند شوید. همچنین می توانید در قسمت دیدگاه ها٬ نظرات و سوالات خود را در رابطه با مهاجرت قاچاقی به آمریکا٬ بیان کنید تا در سریع ترین زمان ممکن٬ پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *