مهاجرت قاچاقی به اتریش

مهاجرت قاچاقی به اتریش و بررسی شرایط آن

 • مهاجرت قاچاقی به اتریش و مقدمه ی آن
 • مهاجرت قاچاقی به اتریش و شرایط عمومی
 • مهاجرت قاچاقی به اتریش وخطرات آن
 • مهاجرت قاچاقی به اتریش و ریسک ها
 • مهاجرت قاچاقی به اتریش و راههای جایگزین

  کار

  تحصیل

  سرمایه گذاری

  تولد

  ازدواج

 • مهاجرت قاچاقی به اتریش و شرایط پس از مهاجرت
 • مهاجرت قاچاقی به اتریش و سخن پایانی
مهاجرت قاچاقی به اتریش

مهاجرت قاچاقی به اتریش و مقدمه ی آن

مهاجرت قاچاقی به اتریش و مضرات مهاجرت قاچاقی به اتریش را در این مقاله علمی مورد بررسی و تحلیل کامل قرار میدهیم. خطرات و ریسک های مهاجرت قاچاقی چیست؟ چه روش ها و راه های جایگزینی برای مهاجرت قانونی به اتریش وجود دارد؟ و … از جمله سوالاتی است که در ادامه به پاسخ آنها خواهیم پرداخت. امروزه بسیاری از افراد به قصد ساختن یک زندگی راحت و داشتن آینده ای روشن نسبت به امر مهاجرت اقدام می کنند، اما ممکن است به علت عدم آگاهی لازم نسبت به روش های مهاجرت، مورد سواستفاده افراد سودجو قرار بگیرند. در نتیجه بسیار مهم است که اگر قصد جدی برای مهاجرت دارید باید به جای تفکر به مهاجرت قاچاقی به اتریش  ابتدا شرایط خود را با یک وکیل بین المللی یا موسسه ی حقوقی که در امر مهاجرت سابقه درخشان دارند مطرح نمایید تا بتوانند بهترین روش مهاجرتی را به شما معرفی کنند. در همین راستا شما میتوانید با گروه مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی ملکپور، همکار موسسه  MIE اتریش ارتباط برقرارنمایید تا از مشاوره ی تلفنی رایگان این کارشناسان بهره مند گردید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

مهاجرت قاچاقی به اتریش و شرایط عمومی

کشور اتریش یکی از برترین کشورهای اروپایی محسوب میشود و به همین دلیل بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به اروپا را دارند این کشور را انتخاب مینمایند. پایتخت این کشور شهر وین است که این شهر حدود 10 سال است که به عنوان برترین شهر دنیا از لحاظ سبک زندگی انتخاب میشود. همچنین این کشور بسیار قانون مند و از نظر اقتصادی قوی می باشد که چنین دلایلی موجب شده تا یکی از مقرهای سازمان ملل نیز در این کشور وجود داشته باشد و همیشه از ثبات اقتصادی مناسبی برخوردار باشد. مهاجرت قاچاقی یک راه غیر قانونی برای مهاجرت می باشد و افرادی که از این طریق اقدام میکنند مرتکب جرم شده و این موضوع پیگرد قانونی دارد. نکته ی مهم در این خصوص این است که، در هر صورت هم فردی که این روش را معرفی کرده است مجرم شناخته میشود و هم فردی که بدون آگاهی مرتکب این عمل شده است. پس در این خصوص تفاوتی نمیکند که شما با آگاهی این عمل غیر قانونی را انجام داده اید یا فریب خورده باشید. معمولا افرادی که شما را به سمت چنین روش غیر قانونی سوق میدهند سعی دارند با قانونی جلوه دادن این روش شما را توجیه کنند و اگر شما خود به روش های مهاجرتی مسلط و آشنا نباشید ممکن است در دام این افراد سودجو گرفتار شوید.

مهاجرت قاچاقی به اتریش وخطرات آن

استفاده از راه های غیر قانونی مانند مهاجرت قاچاقی به اتریش همواره خطرات بیشماری خواهد داشت. معمولا افراد سودجو که از این طریق میخواهند برای شما اقدام کنند، از شما میخواهند که هیچ اطلاعاتی از این مهاجرت به افراد دیگر و حتی خانواده ی خود اعلام نکنید و همچنین هیچ اطلاعاتی از سفر شما در هیچ جا ثبت نمیگردد و اگر در سفر و انجام پروژه اتفاقی برای شما پیش بیاید، هیچ فردی از شرایط شما خبردار نخواهد بود و اگر مشکل و گرفتاری ایجاد شود هیچ کمک و پیگیری از شخص و یا ارگانی برای شما امکان پذیر نیست. قاچاقچیان انسان برای اینکه شما را از مسیرهای غیر قانونی عبور دهند شما را مجبور میکنند که از طریق راه های دریایی بسیار خطرناک، دره ها، یا جنگل های خطرناک بگذرید که در این راه بسیاری از افراد به علت عدم رعایت ایمنی های لازم جان خود را از دست میدهند. همانطور که بارها در اخبار شنیده شده است که قایق بسیاری از این افراد که قاچاقی در حال مهاجرت بودند در دریاها غرق شدند و یا در میان راه در کوه ها و یا جنگل ها گم شده اند. همچنین بارها گزارش شده افرادی هم که توانستند از این خطرات جان سالم به در ببرند، مورد تجاوز قرار گرفته اند و از نظر روحی بسیار آسیب دیده اند. در نتیجه خطرات جانی و مالی فراوان این روش مهاجرتی بی شمار است و بسیاری از افراد که از این روش اقدام کرده اند دچار مشکلات فراوانی شده اند و تنها درصد اندکی از آنها توانسته اند به مقصد خود سالم و زنده برسند.

مهاجرت قاچاقی به اتریش و ریسک ها

مهاجرت قاچاقی به اتریش به علت داشتن ریسک ها و خطرات بسیاری که دارد اصلا توصیه نمیشود. در این روش غیر قانونی مهاجرت، علاوه بر به خطر انداختن جان خود، ریسک از دست دادن سرمایه و پشتوانه مالی خود را نیز دارید. همچنین این نوع مهاجرت غیر قانونی از نظر روحی بسیار شما را تحت تاثیر قرار میدهد. غیر مطمئن بودن این روش موجب ایجاد استرس شدید در شما میشود که این فشار روانی شدید موجب میشود تا تمرکز شما کاملا از بین برود و نتوانید تصمیمات درستی در مورد آینده و انتخاب مسیر مهاجرت خود بگیرید. درنتیجه می توان ریسک های مهاجرت قاچاقی به اتریش را این چنین نام برد:

مهاجرت قاچاقی به اتریش
 • به خطر افتادن زندگی
 • عدم امنیت جانی
 • از دست رفتن سرمایه
 • مرتکب شدن جرم و تحمل جزای کیفری
 • تحمل فشار روانی و روحی شدید

مهاجرت قاچاقی به اتریش و راههای جایگزین

همانطور که بارها در این مقاله به آن اشاره شد مهاجرت قاچاقی به اتریش که یک روش غیر قانونی محسوب میشود و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی چنین روش برای مهاجرت توصیه نمیگردد. افرادی که قصد مهاجرت دارند نباید برای ساختن یک زندگی بهتر تمام پل های پشت سر خود را نابود کنند. بر اساس علم حقوق بین الملل تنوع روش های مهاجرتی که قانونی هستند بسیارند و افراد میتوانند با مطالعه این روش ها یکی از این راه ها را بر اساس هدف مهاجرتی خود انتخاب و نسبت به آن اقدامات لازم را انجام دهند. در ادامه با این روش های قانونی و مطمئن مهاجرتی بیشتر آشنا میشویم:

 • مهاجرت از طریق کار

  یکی از روش های مهاجرتی به کشور اتریش، استفاده از ویزاهای کاری است. افرادی که دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته های مختلف فنی و مهندسی هستند میتوانند با ارائه ی سابقه ی کاری مرتبط با رشته ی خود از ویزاهای کاری استفاده نمایند و برای کار و کسب درآمد به کشور اتریش مهاجرت کنند. ویزاهای کاری 2 نوع هستند، یا ویزاهای جست و جوی کار هستند ( job seeker ) یا پیشنهاد کاری ( job offer ). در ویزاهای جست و جوی کاری به افراد اجازه داده میشود که 6 ماه در خاک کشور اتریش حضور داشته باشند و به کاریابی بپردازند. نکته ی مهم این است که این ویزا امتیازی است و درخواست کننده باید حداقل 70 امتیاز از 100 امتیاز را کسب نماید؛ اما برای دریافت ویزای کاری پیشنهاد شغلی، یک کارفرمای اتریشی باید به نیروی کار شما احساس نیاز کند و برای پیشنهاد شغلی ارسال کند که بتوانید با این پیشنهاد شغلی ویزا دریافت نمایید همچنین در نمودار زیر نرخ بیکاری این کشور را مشاهده می نمایید:

نمودار نرخ بیکاری اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار اتریش
 • مهاجرت از طریق تحصیل

  یکی از پرطرفدارترین راه های مهاجرتی به کشور اتریش، روش تحصیلی می باشد و در حال حاضر کشور اتریش این فضا را ایجاد نموده است که افراد بتوانند در تمامی مقاطع تحصیلی ( دبیرستان، لیسانس، فوق لیسانس، دکتری ) در این کشور مشغول به تحصیل شوند. دوره های تحصیلی در کشور اتریش هم به زبان اتریشی و هم به زبان انگلیسی ارائه میشود که شما میتوانید پس از انتخاب و گرفتن پذیرش تحصیلی در این کشور مشغول به تحصیل شوید و بعد از پایان تحصیلتان بتوانید وارد بازار کار شوید.

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

  افرادی که دارای کسب و کار هستند و از نظر مالی وضعیت خوبی دارند می توانند از این روش برای مهاجرت خود استفاده نمایند. روش های سرمایه گذاری در کشور اتریش بسیار متنوع هستند و افراد با سرمایه های مختلف میتوانند از این طریق اقدام نمایند. روش هایی مانند اقامت از طریق ثبت شرکت، خود حمایتی، روش های قرمز سفید قرمز، استارت آپ ها و … از پرطرفدارترین روش های سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

 • مهاجرت از طریق تولد

  یکی از روش هایی که میتوان از طریق آن تابعیت یک کشور را کسب کرد، موضوع تولد است. کشورهای مختلف نظام های حقوقی متفاوتی دارند که بر اساس آن به افراد اقامت و یا تابعیت اعطا می شود. اگر کشوری که فرزند در آن متولد میشود دارای نظام حقوقی خاک باشد، فرزند متولد شده فارغ از تابعیت پدر و مادر خود، تابعیت آن کشور را کسب می نماید. اما در عصر حاضر بیشتر کشورهای اروپایی مانند کشور اتریش بر اساس نظام حقوقی خون به افراد متولد شده در خاک خود تابعیت میدهند. بر اساس این نظام حقوقی تابعیت والدین به فرزند منتقل میشود و فرزند متولد شده در اتریش در صورتی اتریشی محسوب می شود که والدین او دارای تابعیت اتریشی باشند.

 • مهاجرت از طریق ازدواج

  در این روش اگر یک فرد خارجی با یک تبعه ی اتریشی ازدواج نماید و چندین سال از اقامتشان در اتریش و زندگی با همسر اتریشی خود بگذرد، میتواند درخواست تابعیت دهد. نکته ی بسیار مهم این است که این ازدواج باید کاملا قانونی و ثبت شده باشد و ازدواج صوری جرم می باشد.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خودحمایتی

مهاجرت قاچاقی به اتریش و شرایط پس از مهاجرت

مهاجرت قاچاقی به اتریش به منزله ی ورود غیر قانونی و بدون مجوز به خاک این کشور است. افرادی که از این روش نادرست مهاجرتی استفاده می نماید بعد از حضور در این کشور هیچگونه مجوزی برای انجام کار قانونی و یا حق تحصیل ندارند. بسیاری از افراد مجبور می شوند برای اینکه اقامت دریافت کنند دروغ بگویند و درخواست پناهندگی کنند. که در این صورت دولت آنها را به کمپ های پناهندگی منتقل میکند که از کمترین امکانات برخوردار می باشند و بدترین رفتارها را با شما خواهند داشت زیرا از نظر حقوقی فردی که قاچاقی وارد یک کشور شده است مجرم است. در این کمپ ها ممکن است اعضای خانواده را از هم جدا کنند و هر کدام به یک کمپ اعزام شوند و شما از فرزندان و همسر خود جدا شوید و هیچ حمایت کننده ای در کنار شما حضور نداشته باشد و شما در معرض خطراتی مانند تجاوز و تعرض قرار بگیرید. همچنین تا زمانی که مشکل اقامتی خود را برطرف نسازند حق الحاق خانواده نیز به آنها داده نمی شود. در بسیاری موارد پلیس کشور اتریش برخورد بسیار سنگین و شدیدی با اکثر قاچاقچیان و افرادی که به صورت غیر قانونی در کشورشان حضور پیدا کرده اند میکنند. در اکثر موارد بعد از اینکه پلیس افرادی را که مهاجرت قاچاقی به اتریش داشته اند را تحویل اداره ی مهاجرت میدهد، این اداره با حضور آنها موافقت نمی نماید و این افراد مجبور می شوند با حکم صادره از دادگاه های اتریش به کشور خودشان برگردند. همچنین این اخراج از کشور مقصد که اصطلاحا به آن دیپورت گفته می شود در سوابق آنها ثبت میگردد و مهاجرت آنها به کشورهای دیگر را نیز بسیار سخت و مشکل ساز میکند.

مهاجرت قاچاقی به اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت قاچاقی به اتریش و سخن پایانی

مهاجرت قاچاقی به اتریش و تمامی خطرات و مشکلات آن را به طور کامل در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. همانطور که متوجه شدید مهاجرت قاچاقی به اتریش یک بیراهه می باشد که خطرات جانی و مالی فراوانی دارد. افرادی که قصد دارند از این روش استفاده نمایند در واقع خود را در معرض شدیدترین آسیب های روحی و جسمی قرار می دهند که این آسیب ها میتواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشند. همچنین روش های قانونی مهاجرت به اتریش را بیان کردیم که بتوانید از این روش ها به عنوان روشی قانونی برای جایگزینی روش مهاجرت قاچاقی به اتریش استفاده نمایید. شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص روش های قانونی، با مشاورین و کارشناسان حقوقی موسسه حقوق بین الملل ملکپور، همکار موسسه MIE اتریش تماس بگیرید و از مشاوره ی تلفنی رایگان آنها بهره مند گردید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *