مهاجرت قاچاقی به انگلستان

مهاجرت قاچاقی به انگلستان و بررسی شرایط مهاجرت قاچاقی به این کشور

 • مهاجرت قاچاقی به انگلستان و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت قاچاقی به انگلستان و شرایط عمومی
 • مهاجرت قاچاقی به انگلستان و خطرات آن
 • مهاجرت قاچاقی به انگلستان و ریسک های آن

 • مهاجرت قاچاقی به انگلستان و راه های جایگزین
  • مهاجرت از طریق کار
  • مهاجرت از طریق تحصیل
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
  • مهاجرت از طریق تولد
  • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت قاچاقی به انگلستان و شرایط پس از مهاجرت
 • مهاجرت قاچاقی به انگلستان و سخن پایانی
مهاجرت قاچاقی به انگلستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت قاچاقی به انگلستان و مقدمه ای بر آن

مهاجرت قاچاقی به انگلستان، خطرات و زیان های مهاجرت از این روش و سایر روش های جایگزین،که می توان استفاده کرد، در این مقاله به صورت دقیق و علمی، مورد بررسی قرار میگیرد. آیا مهاجرت قاچاقی به انگلستان، روش خوبی برای مهاجرت، می باشد؟ خطرات و درگیری های این روش چیست؟ چه روش های بهتری، جهت جایگزینی این روش، وجود دارد؟ در این مقاله، تلاش میکنیم که به تمامی سوالات و ابهامات شما در باب مهاجرت قاچاقی به انگلستان و آثار و شرایط آن پس از مهاجرت، پاسخ دهیم. موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه mie اتریش، هیچ گونه خدماتی در زمینه مهاجرت قاچاقی به انگلستان، انجام نمی دهد و به شما پیشنهاد می دهد روش های جایگزین که بهتر و کم خطر تر هستند را انتخاب نمایید. در صورت هرگونه سوال و ابهام، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا همکاران ما به صورتی تلفنی و رایگان، به شما مشاوره ی لازم را بدهند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی

مهاجرت قاچاقی به انگلستان و شرایط عمومی

انگلستان، یکی از کشورهای قدرتمند با کیفیت بالای زندگی می باشد. این کشور،جزیره های متعددی را داراست که مساحت این کشور، حدود ۱۴۳ هزار کیلومتر مربع، می باشد و جمعیت آن، حدود ۵۴ هزار نفر است. پایتخت این کشور، لندن است و واحد پول آن، یورو می باشد. به دلیل کیفیت بالای زندگی در این کشور، افراد بسیاری تمایل دارند که از روش های مختلف، به این کشور مهاجرت نمایند و آینده ی خود را به بهترین نحو، در این کشور بسازند. مهاجرت قاچاقی به انگلستان، یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد که غیرقانونی است و خطرات و آسیب های مالی و جانی زیادی را در پی دارد و پیشنهاد نمی شود. در ادامه با برخی از این خطرات و آسیب ها، قبل و پس از مهاجرت، آشنا خواهید شد و کم کم به این نکته، پی خواهید برد که مهاجرت به انگلستان از روش های بهتری مثل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج، بهترین گزینه می باشند.

پرچم انگلیس
ویزای کار انگلستان

مهاجرت قاچاقی به انگلستان و خطرات آن

یکی از روش های مهاجرت به انگلستان، مهاجرت قاچاقی به انگلستان است که خیلی از افراد، به علت نا آگاهی، توسط افراد سودجو و فریبکار، مورد سواستفاده قرار میگیرند و چنین راه پرخطری را انتخاب می نمایند. با انتخاب مهاجرت قاچاقی به این کشور، جان و مال و ناموس خود را در خطر می اندازید. چرا که در بین راه ممکن است در دریاها، غرق شوید یا در جنگل ها گم شوید و توسط افراد قاچاقچی، مورد حمله و تجاوز قرار بگیرید و سرمایه خود را از دست بدهید. همانگونه که می بینید، این راه خطرات بسیاری را به دنبال دارد که جبران ناپذیر، می باشند و فرد را یک عمر دچار حسرت و پشیمانی خواهد کرد. موسسه حقوقی ملک پور، پیشنهاد می کند به هیچ عنوان، چنین راه پرخطری را انتخاب نکنید و به یکی از روش های جایگزین، با توجه به شرایط خود بیندیشید.

ثبت شرکت در انگلستان

مهاجرت قاچاقی به انگلستان و ریسک های آن

مهاجرت قاچاقی به انگلستان

همانگونه که تا بحال متوجه شده اید، مهاجرت قاچاقی به انگلستان، یکی از روش های پرخطر و پر ریسک می باشد که افراد بسیاری به دلیل نا آگاهی و ناخواسته، مرتکب انجام این خطر می شوند و جان و مال خود را به خطر می اندازند. این روش یکی از روش های غیرقانونی می باشد که دولت انگلستان نیز به شدت با آن برخورد می کند و در صورت دستگیری این افراد، آنان را مجازات نموده و در زندان می اندازد. همچنین این افراد پس از مدتی دچار گوشه گیری و افسردگی، می شوند. چرا که به عنوان یک فرد درجه دو، به آنها نگاه می شود و هیچ حقی در آن کشور ندارند. آنها حق کار ندارند و میبایست به صورت پنهانی، کارهای ی که در سطح آنان نیست، انجام دهند تا بتوانند از عهده ی مخارج و زندگی خود بربیایند.

مهاجرت قاچاقی به انگلستان و راه های جایگزین

مهاجرت به انگلستان، روش های مختلفی دارد که می توان جایگزین مهاجرت قاچاقی به انگلستان شوند. در زیر به شرح هر کدام از این روش ها، می پردازیم.

مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت از طریق تحصیل

  انگلیس دومین مبدا پر طرفدار برای تحصیل است. سطح علمی دانشگاههای این کشور بسیار بالا است. بسیاری از افراد، به فکر کار بعد از تحصیل هستند و کشور انگلیس دارای ثبات اقتصادی، همچنین نرخ بسیار پایین بیکاری است. پس قطعا مقصد بسیار مناسبی است. دو نوع ویزای تحصیلی در انگلیس وجود دارد. یک نوع برای تحصیل افراد کمتر از 16 سال میباشد و برای تحصیل در مقاطع دبیرستان و دبستان است و نوع دیگر ویزا برای افراد 16 سال به بالاست. در این نوع ویزا به افراد اجازه تحصیل در کالج های انگلیس داده میشود.

مهاجرت به سوئیس
 • مهاجرت از طریق کار

  مهاجرت به انگلستان از طریق دریافت ویزای کاری این کشور، یکی دیگر از روش های مهاجرت به این کشور است. برای دریافت ویزای کاری، ابتدا بایستی شما یک درخواست کار از یک کارفرمای انگلیسی داشته باشید. سپس باید با این فرد، یک قرارداد امضا نمایید و در این قرار داد میبایست، دستمزد شما قید شده باشد و این مبلغ پس از اینکه مالیات از آن کسر شد، میبایست هزینه های زندگی شما و خانواده تان را تأمین نماید. شما در این ویزا، میتوانید برای اعضای درجه یک خود، ویزای همراه بگیرید. منظور از اعضای درجه یک،، همسر و فرزندان زیر 21 سال شما میباشد.

شما میتوانید پس از اینکه 3 سال از اقامتتان در انگلیس گذشت و تمامی شرایط شهروندی را انجام دادید و در صورتی که هیچ گونه جرمی مرتکب نشده باشید، اقدام به دریافت اقامت دائم نمایید. پس از گذشت 5 سال از زندگی در انگلیس، با گذراندن آزمون های تخصصی و کسب مهارت لازم در زبان انگلیسی، تابعیت این کشور را اخذ کنید. در زیر، نمودار نرخ بیکاری در انگلیس و جدولی از بهترین شهرهای انگلیس و کیفیت زندگی، پیدا کردن کار ، امنیت شهر و امتیاز کلی شهر، آورده شده است.

ویزای کار انگلستان
مهاجرت قاچاقی به انگلستان
مشاوره مهاجرت به کانادا
 • مهاجرت ازطریق سرمایه گذاری

  اصلی ترین روش دریافت اقامت انگلیس، سرمایه گذاری در این کشور است. اگر بخواهید یک بیزنس در این کشور، راه بیندازید میتوانید برای ویزای  TIER 1 اقدام نمایید. برای این نوع ویزا باید حداقل در حسابتان مبلغ 50 هزار پوند داشته باشید تا با این مبلغ به سرمایه گذاری در انگلیس بپردازید. شما باید حداقل سه ماه قبل از اینکه به خاک این کشور وارد شوید، برای این نوع ویزا درخواست بدهید.

در این نوع ویزا به شما اجازه ی اقامت به مدت، 3 سال و 4 ماه میدهند و اگر در این مدت به خوبی کار کرده باشید، میتوانید دو سال دیگر نیز در این کشور به زندگی بپردازید. در نوع دیگری از این ویزا، باید در حسابتان 200 هزار پوند موجود باشد و این مبلغ، حداقل، 12 ماه در خاک انگلیس باشد.

مهاجرت از طریق تولد
 • مهاجرت از طریق تولد

  اقامت و اهدای تابعیت به نوزاد به دو طریق صورت میگیرد. حالت اول خاک است. این بدان معناست که کودکی که در خاک کشوری به دنیا بیاید، میتواند تابعیت آن کشور را دریافت نماید. نوع دیگر خون میباشد. در تابعیت از طریق خون متناسب با قانون هر کشوری، اگر والدین نوزاد، تابعیت کشوری را داشته باشند، این کودک حتی اگر در خاک آن کشور به دنیا نیاید، باز هم میتواند تابعیت آن کشور را داشته باشد.

در انگلیس، تابعیت از طریق خون فقط در حالتی که یکی از والدین شهروند انگلیس باشد، تابعیت به وی داده میشود. حتی اگر یکی از والدین مقیم قلمرو پادشاهی انگلیس باشد نیز، تابعیت انگلیس به نوزاد داده میشود. در مورد تابعیت از طریق خاک نیز، اگر کودکی از والدین نا معلوم در خاک این کشور به دنیا بیاید، تابعیت این کشور را بدست می آورد. و اگر یکی از والدین وی، تابعیت انگلیس را داشته باشد و یا حتی محل زندگیشان در کشور انگلیس باشد، به کودک تابعیت انگلیس داده میشود.

اقامت کانادا
 • مهاجرت از طریق ازدواج

  ازدواج از دیگر راه های کسب اقامت و تابعیت کشور انگلیس است. ویزای ازدواج دو نوع دارد. یکی نامزدی و دیگری ازدواج است. ویزای نامزدی یعنی اینکه فرد در آینده ی نزدیک، ازدواج خواهد کرد. برای ویزای ازدواج باید حتما سن شما، بیشتر از 18 سال باشد. در ویزای نامزدی، به شما 6 ماه فرصت داده میشود که با فرد مورد نظرتان ازدواج نمایید. در این نوع ویزاها، باید وضعیت تاهل اشخاص کاملا واضح باشد.

به دلیل ممنوعیت چند همسری در انگلیس، چند همسری جرم محسوب میگردد.  در نوع ویزای ازدواج، به فرد اقامت 33 ماهه داده میشود. پس از گذشت این مدت، شرایط زوجین بررسی خواهد شد و اگر با یکدیگر زندگی کرده باشند و مشکل خاصی نباشد، این مدت دوباره به همان میزان تمدید میگردد و دوباره شرایط را بررسی میکنند، اگر این زوج مشکلی نداشته باشند میتوانند برای اقامت دائم اقدام نمایند. در این نوع ویزا، اجازه تحصیل و کار به همسر وی، داده میشود.

مهاجرت قاچاقی به انگلستان و شرایط پس از مهاجرت

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
تحصیل در انگلستان
کار در انگلستان

همانطور که می دانید، مهاجرت قاچاقی به انگلستان، یکی از روش های پر خطر و پر ریسک می باشد که افراد بسیاری این ریسک را انجام می دهند. این افراد، علاوه بر اینکه در راه، دچار مشکلات زیادی می شوند و مال و جان و ناموس خود را در معرض خطر قرار می دهند، پس از اینکه به کشور انگلستان برسند، همچنان به عنوان شهروند درجه دو، به حساب می آیند و حق کار نخواهند داشت. در نهایت مجبور می شوند با دروغ به دولت مربوطه، درخواست پناهندگی دهند. در صورتی که درخواست آنان قبول شود، می توانند در کمپ های پناهندگی با تغذیه و حقوق و امکانات بسیار کم به زندگی بپردازند و تا اخر عمر، گوشه نشین شوند. در صورتی که درخواست پناهندگی آنان، مقبول واقع نشود، میبایست به کشور خود بازگردند. بنابراین موسسه حقوقی ملک پور، پیشنهاد می دهد که از سایر روش های جایگزین که در بالا، هرکدام به اختصار توضیح داده شد، اقدام کنید و مهاجرت خوبی را پشت سر بگذارید تا بتوانید آینده ی خوبی را برای خود رقم بزنید. در نمودار زیر، درصد افرادی که از کشورهای مختلف به انگلستان، پناهنده شده اند را مشاهده می کنید.

پناهندگان کشورها در انگلستان
مهاجرت قاچاقی به انگلستان و سخن پایانی

مهاجرت قاچاقی به انگلستان، روش های مختلف جایگزین آن و خطرات و زیان های این روش، در این مقاله، توسط متخصصین مجرب ما، به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار گرفت. به دلیل خطرات جانی و مالی و آسیب های فراوان، موسسه حقوقی ملک پور، پیشنهاد می دهد که از سایر روش های جایگزین مهاجرت نمایید. ذکر این نکته ضروری است که موسسه حقوقی ملک پور، هیچ گونه خدماتی در زمینه مهاجرت قاچاقی به انگلستان، انجام نمی دهد. در صورت هرگونه سوال، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگانی که موسسه حقوقی ملک پور به شما ارائه می دهد، بهره مند گردید. همچنین می توانید در قسمت دیدگاه ها، نظرات و سوالات خود را بیان کنید تا در اسرع وقت، پاسخگوی شما باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *