مهاجرت قاچاقی به دانمارک

مهاجرت قاچاقی به دانمارک و بررسی خطرات آن

 • مهاجرت قاچاقی به دانمارک ومقدمه ای بر آن
 • مهاجرت قاچاقی به دانمارک و شرایط عمومی
 • مهاجرت قاچاقی به دانمارک و خطرات آن
 • مهاجرت قاچاقی به دانمارک و ریسک ها
 • مهاجرت قاچاقی به دانمارک و راههای جایگزین
  • مهاجرت از طریق کار
  • مهاجرت از طریق تحصیل
  • مهاجرت از سرمایه گذاری
  • مهاجرت از طریق تولد
 • مهاجرت قاچاقی به دانمارک و شرایط پس از مهاجرت
 • مهاجرت قاچاقی به دانمارک و سخن پایانی
مهاجرت قاچاقی به دانمارک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت قاچاقی به دانمارک ومقدمه ای بر آن

مهاجرت قاچاقی به دانمارک ،خطرات و زیان های مهاجرت قاچاقی به این کشور و روش های قانونی جهت جایگزینی مهاجرت قاچاقی به دانمارک٬ در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. ممکن است خیلی از دوستان سوالاتی از این قبیل داشته باشند که خطرات و زیان های مهاجرت قاچاقی در دانمارک چیست؟ چه روش های قانونی را می توان جایگزین این روش غیر قانونی نمود؟ مهاجرت قاچاقی توسط چه کسانی انجام می شود؟ در این مقاله سعی می شود به تمامی سوالات و ابهامات دوستان پاسخ داده شود. از آنجا که دانمارک کشوری مهاجر پذیر است بسیاری از افراد سعی در مهاجرت به این کشور از راه های مختلف را دارند که گاهی اوقات عدم آگاهی٬ موجب می شود تا افراد به مهاجرت قاچاقی و روش های غیرقانونی توجه کنند. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه مهاجرت قاچاقی٬ انجام نمی دهد و این مقاله جهت آگاهی شما از خطرات آن می باشد. توصیه می شود از یک وکیل حقوقی معتبر در زمینه مهاجرت٬ مشورت بگیرید تا بهترین روش قانونی مطابق با شرایط شما را در اختیارتان قرار دهند. موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار موسسه MIE اتریش٬ درمورد روشهای قانونی مهاجرت به دانمارک، می تواند شما را راهنمایی نماید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با روش های قانونی جایگزین مهاجرت قاچاقی به دانمارک می توانید با مشاورین متخصص موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی

مهاجرت قاچاقی به دانمارک و شرایط عمومی

دانمارک کشوری واقع در شمال اروپا و یکی از کشورهای جنوبی حوزه اسکاندیناوی است. پایتخت این کشور کپنهاک است و این کشور ۵/۵  میلیون نفر جمعیت دارد. زبان رسمی مردم آن دانمارکی است که عده ای نیز به زبان آلمانی و گرینلندی سخن می گویند. دانمارک یکی از کشورهای مرفه و جزو کشورهایی است که سرانه اقتصادی در آن ها رو به رشد می باشد و همچنین نرخ فساد در دانمارک بسیار کم است. از این رو بسیاری از افراد تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند. گاهی اوقات٬ افراد به علت عدم آگاهی روش های غیر قانونی مانند مهاجرت قاچاقی به دانمارک را انتخاب می نمایند. موسسه حقوقی ملک پور توصیه می کند در صورت تمایل به مهاجرت با مشورت با یک مشاور حقوقی معتبر٬ روش های قانونی جایگزین با مهاجرت قاچاقی همچون مهاجرت به دانمارک از طریق کار٬ تحصیل٬ سرمایه گذاری و دیگر روش ها را مطابق با شرایط خود٬ انتخاب نمایید.

اطلاعات عمومی دانمارک

مهاجرت قاچاقی به دانمارک و خطرات آن

مهاجرت قاچاقی به دانمارک یکی از روش های غیرقانونی مهاجرت به این کشور محسوب می شود و خطرات بسیار زیادی در پی دارد. بسیاری از افراد سودجو برای حفظ منافع خود سعی می کنند افراد را با وعده ی عوض شدن مسیر زندگی و میل به خوشبختی٬ فریب دهند و مال و جان افراد را در خطر قرار دهند. خیلی از افراد در طی این راه ماه ها می بایست در جنگل ها و آب ها در حرکت باشند و خطرهای زیادی همچون گم شدن در جنگل ها یا غرق شدن در آب ها همه روزه گریبان گیر آن ها می شود و همچنین خیلی از افراد در طی این راه دچار تجاوز نیز قرار می گیرند و روح و جسم آن ها آسیب می بیند. موسسه حقوقی ملک پور به شما پیشنهاد می دهد که از روش های جایگزین و قانونی همچون مهاجرت به دانمارک از طریق کار٬ تحصیل٬ سرمایه گذاری و ازدواج استفاده نمایند و جان و مال خود را با وعده های دروغین افراد سودجو در معرض خطر قرار ندهید.

مهاجرت قاچاقی به دانمارک و ریسک ها

استفاده از روش های غیر قانونی جهت مهاجرت به دانمارک٬ ریسک های زیادی را در پی دارد و جان و مال آن ها توسط افراد سودجو٬ در معرض خطر قرار می گیرد. افرادی که این روش های غیرقانونی و مهاجرت قاچاقی به دانمارک را انتخاب می کنند٬ از نظر اجتماعی بسیار آسیب پذیرترند و افسرده می شوند٬ همچنین ممکن است در این راه به زندان بیفتند و توسط پلیس دستگیر شود و از نظر جانی نیز خطرات زیادی را متحمل شوند و در این راه مورد تجاوز و خشونت نیز قرار بگیرند. لذا توصیه می شود تمام کسانی که قصد دارند از این راه مهاجرت کنند مال و جان خود را در خطر نیندازند و از طریق قانونی و راه های جایگزین نامبرده  اقدام نمایند. این مقاله توسط تیم مقاله نویسی موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و کپی کردن از این مقاله حرام است و پیگرد قانونی دارد. پس از خطرات مهاجرت قاچاقی به دانمارک می توان گزینه های زیر را نام برد.

 • مرتکب شدن جرم و افتادن در زندان
 • از دست رفتن مال و سرمایه

 • در خطر قرار دادن جان
 • افسردگی و متحمل شدن استرس زیاد

مهاجرت قاچاقی به دانمارک و راه های جایگزین

استفاده از روش های قانونی یکی از راه های بسیار خوب جهت جایگزین مهاجرت قاچاقی به دانمارک می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود با توجه به شرایط خود یکی از راه های زیر را جهت مهاجرت به دانمارک و اخذ اقامت این کشور٬ انتخاب نمایید.

 • مهاجرت از طریق کار

  یکی از روش های بسیار خوب مهاجرت به دانمارک مهاجرت از طریق کار می باشد. دانمارک یکی از کشورهایی است که بسیار مرفه است و نیروی کاری بسیار زیادی می خواهد. لذا می بایست در ابتدا شرایط مورد نیاز همچون تحصیل و سطح زبان را داشته باشید تا بتوانید ویزای کاری این کشور را اخذ نمایید. جهت اخذ اقامت کاری می بایست در ابتدا یک پیشنهاد کاری یا job offer اخذ نمایید. میانگین میزان حقوق در دانمارک ۱۷۰۰۰ کرون معادل ۲۴۰۰ دلار می باشد و بیشترین رشته های موردنیاز این کشور رشته های IT و فنی مهندسی و علوم اجتماعی می باشد. نمودار نرخ بیکاری در دانمارک را در نمودار زیر مشاهده می کنید که در سال های اخیر خیلی کم بوده است.

نرخ بیکاری در دانمارک
پناهندگی در دانمارک
تحصیل در دانمارک
سرمایه گذاری در دانمارک

 • مهاجرت از طریق تحصیل

  تحصیل در دانمارک یکی از مواردی می باشد که افراد تمایل زیادی جهت مهاجرت از این روش دارند. تحصیل در مقطع لیسانس جزو محبوب ترین روش های مهاجرت است البته برای تحصیل در این مقطع می بایست آیلتس ۶ داشته باشید و این دوره ۴ ساله می باشد. تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیز بستگی به رشته موردنظر دو ساله می باشد که آیلتس 6.5  نیاز دارد. دانشگاه ها اکثرا به زبان انگلیسی تدریس می کنند و رشته های پرتقاضا جهت تحصیل در دانمارک شامل اقتصاد٬ علوم کامپیوتر٬ مدیریت کسب و کار و علوم اجتماعی می باشد.

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

  یکی از روش های مهاجرت به دانمارک٬ مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد که این روش به افرادی توصیه می شود که دارای سطح مالی خوبی هستند. کشور دانمارک به علت اینکه یکی از کشورهای شمالی اروپا است از نظر سطح مالی و سرمایه گذاری قوی می باشد و از نظر سرمایه گذاری بسیار انعطاف پذیر است و می توان از طریق ثبت شرکت اقدام به سرمایه گذاری در این کشور کرد. به طور کلی روش ثبت شرکت از دو طریق امکان پذیر است. یکی روش ثبت آنلاین و دوم روش ثبت کاغذی می باشد. یکی از مزایای دانمارک نسبت به سایر کشورها٬ میزان کم مالیات دانمارک نسبت به سایر کشورها می باشد. همچنین روش های دیگری نیز وجود دارد مانند سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و کارآفرینی. که هرکدام از این روش ها نیز سود بسیار خوبی دارد. افراد می توانند با ارائه یک طرح تجاری و پیاده سازی آن اقامت دانمارک را اخذ نمایند. کسانی که از نظر مالی مشکل ندارند و سرمایه زیادی دارند٬ به هیچ عنوان از روش مهاجرت قاچاقی به دانمارک استفاده نکنند در غیر این صورت٬ تمام سرمایه آنان از دست خواهد رفت.

 • مهاجرت از طریق تولد

  یکی از روش ها جهت اخذ اقامت و مهاجرت به دانمارک٬ تولد می باشد. تولد در کشور ها بر دو اساس می باشد. یکی خاک و دوم خون. تولد در برخی از کشورها بر اساس خاک می باشد به طوری که اگر فرد در خاک آن کشور به دنیا بیاید تابعیت آن کشور را بدست می آورد. در بسیاری از کشورها تابعیت از طریق خون می باشد به طوری که تابعیت از طریق پدر و مادر به فرزند منتقل می شود و با تولد فرزند در ابتدا تابعیت پدر و مادر او در نظر گرفته می شود و اگر یکی از پدر یا مادر تابعیت کشور مورد نظر را داشته باشند٬ فرزند نیز تابعیت کشور مورد نظر را اخذ می نماید. در کشور دانمارک اخذ تابعیت بر اساس خون می باشد بدین صورت که تابعیت پدر و مادر به فرزند منتقل می شود.

 • مهاجرت از طریق ازدواج

  ازدواج در دانمارک یکی از روش هایی است که افراد ممکن است جهت مهاجرت به این کشور به آن برخورد کنند. ازدواج با فردی که تابعیت دانمارک را دارد در ابتدا منجر به اخذ تابعیت نمیگردد بلکه سال ها زمان می برد و فرد می بایست از نظر سطح زبان و سطح اطلاعات از فرهنگ و رسم و رسومات مردم در سطح خوبی باشد. اما اخذ اقامت این کشور و کار در دانمارک پس از ازدواج امکان پذیر است و می توان در ابتدا یک اقامت دو ساله و پس از آن اقامت ۴ ساله دریافت نمود.

مهاجرت قاچاقی به دانمارک و شرایط پس از مهاجرت

مهاجرت قاچاقی یکی از روش های بسیار پرخطر محسوب می شود و فرد پس از تحمل سختی های فراوان و پشت سر گذاشتن خطرات جانی و مالی و تجاوز و استرس های فراوان٬ با وارد شدن به کشور مقصد بدون مجوز٬ امکان کار قانونی و تحصیل را ندارد و مجبور به پناهندگی می گردد و در صورتی که کشور مربوطه٬ درخواست پناهندگی فرد را نپذیرد٬ دیپورت می شود و پس از تحمل سختی های فراوان مجبور به بازگشت به کشور خود می شود و در صورت تایید پناهندگی فرد٬ می بایست در کمپ های پناهندگی جدا از خانواده و با کمترین امکانات رفاهی و شرایط سخت زندگی کند . در خیلی از موارد که دولت دانمارک متوجه مهاجرت قاچاقی به دانمارک می شود٬ با افراد برخورد بسیار بدی خواهد کرد و آن ها را به زندان می اندازد و مجازات می کند. بنابر این پیشنهاد می شود که با انتخاب مهاجرت قاچاقی به دانمارک٬ آینده خود را در معرض خطر قرار ندهید و با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

دفتر حقوقی ملک پور
مهاجرت قاچاقی به دانمارک و سخن پایانی

مهاجرت قاچاقی به دانمارک٬ خطرات و ریسک های در پیش رو را به صورت کامل شرح دادیم. هماگونه که مشاهده نمودید مهاجرت قاچاقی به دانمارک یکی از خطرناک ترین راه های مهاجرت می باشد که به صورت غیرقانونی است و دولت به صورت جدی با آن برخورد می کند. فرد با انتخاب این راه٬ جان و مال خود را در معرض خطر قرار می دهد و استرس های فراوانی را متحمل می شود. پیشنهاد می شود٬ فرد با یک متخصص حقوقی مشورت نماید و بهترین گزینه را جهت مهاجرت٬ متناسب با شرایط خود انتخاب نماید. امید است٬ در این مقاله که توسط متخصصین حقوقی ملک پور نگارش گردیده است٬ تمامی ابهامات و سوالات شما در رابطه با مهاجرت قاچاقی به دانمارک برطرف شده باشد. در صورتیکه سوالی دررابطه با مهاجرت دارید می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل و مشاوره رایگان دریافت نمایید. در قسمت دیدگاهها در انتهای این مقاله نیز می توانید سوالات خود را درج و پاسخ رایگان دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *