مهاجرت قاچاقی به هلند

مهاجرت قاچاقی به هلند و بررسی خطرات آن

 • مهاجرت قاچاقی به هلند و مقدمه ای بر آن
 • شرایط عمومی مهاجرت قاچاقی به هلند
 • خطرات مهاجرت قاچاقی به هلند
 • ریسک های مهاجرت قاچاقی به هلند
 • راههای جایگزین مهاجرت قاچاقی به هلند

  مهاجرت از طریق کار

  مهاجرت از طریق تحصیل

  مهاجرت از سرمایه گذاری

  مهاجرت از طریق تولد

  مهاجرت از طریق ازدواج

 • شرایط پس از مهاجرت قاچاقی به هلند
 • سخن پایانی
مهاجرت قاچاقی به هلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت قاچاقی به هلند و مقدمه ای بر آن

مهاجرت قاچاقی به هلند٬ خطرات موجود در این راه، راههای قانوین و جایگزین مهاجرت قاچاقی و نکات آن در مقاله حاضر مورد بررسی علمی قرار می گیرد.  امید است که بتوانیم به سوالات تمامی شما عزیزان٬ از قبیل موارد مطرح شده٬ پاسخگو باشیم. آیا مهاجرت قاچاقی به هلند٬ روش خوبی برای مهاجرت می باشد؟ فرد٬ چه خطرات و ریسک هایی را در این راه٬ متحمل می شود؟ چه روش های جایگزین بهتری برای این روش٬ وجود دارد؟ تمام تلاش ما این است که در پایان این مقاله٬ بتوانیم پاسخ های قابل درکی به شما دوستان٬ ارائه دهیم. همانگونه که می دانید٬ هلند کشوری کوچک است که سرزمین گل نام دارد و زیبایی چشمگیری دارد. همچنین اقتصاد در آن وضعیت بسیار مناسبی دارد٬ از این جهت بسیار مهاجرپذیر می باشد. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه ی مهاجرت قاچاقی به هلند٬ ارائه نمی دهد و این اطلاعات جهت آگاهی و بالا بردن شما خدمتتان عرض می گردد. در صورت نیاز می توانید با ما در موسسه حقوقی ملک پور٬ همکار MIE اتریش٬ تماس و به صورت رایگان مشاوره شوید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی در هلند
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی در هلند

شرایط عمومی مهاجرت قاچاقی به هلند

هلند یکی از کشورهای واقع در شمال غربی اروپا می باشد که زبان رسمی ملت آن هلندی و انگلیسی می باشد. پایتخت آن آمستردام است. این کشور، یکی از کشورهای کوچک جهان به شمار می رود. اقتصاد در این کشور بسیار رو به رشد است و دامداری و کشاورزی در هلند، رونق فراوانی دارد و ملت به صادرات مواد غذایی رو آورده اند. این دلایل موجب گشته تا افراد زیادی قصد مهاجرت به این کشور را داشته باشند. مهاجرت انواع مختلفی دارد که شامل مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … می شود، که این راه ها قانونی می باشد. مهاجرت قاچاقی به هلند، یکی از روش های غیرقانونی جهت مهاجرت محسوب می شود که به هیچ وجه توصیه نمی شود. در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در زمینه امور مربوط به مهاجرت به هلند و انواع روش های آن٬ به شما پیشنهاد می دهیم٬ ویدئو بسیار مفید تولید شده توسط موسسه حقوقی ملک پور را خریداری نمایید تا بتوانید به راحتی در امور مربوط به مهاجرت خود٬ به تنهایی تصمیم گیری کنید.

استارت آپ هلند

خطرات مهاجرت قاچاقی به هلند

مهاجرت به هلند با روش های قانونی و ساده تر امکانپذیر می باشد که انواع آن شامل مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه کذاری و … می باشد. مهاجرت قاچاقی به هلند، یکی از پرخطرترین و زیانبار ترین نوع مهاجرت می باشد که افراد به دلیل ناآگاهی از خطرات آن، معمولا آن را انتخاب می نمایند. افراد در طی این راه، ممکن است مشکلات زیادی را متحمل شوند٬ از جمله اینکه در دریا غرق شوند یا در جنگل ها گم شوند، همچنین ممکن است توسط پلیس دستگیر شوند و مورد تعارض نیز قرار گیرند و دچار افسردگی روحی شوند. این افراد، حتی پس از ورود به کشور مربوطه، مجوز کار و تحصیل ندارند و همواره می بایست در ترس و بی هویتی به سر برند. پیشنهاد ما به شما، راه های قانونی می باشد و مهاجرت قاچاقی به هلند و اینگونه راه های غیرقانونی به هیچ عنوان توصیه نمی شود، چرا که راه های قانونی بسیار ساده تر و با خیال راحت، انجام می شوند.

ریسک های مهاجرت قاچاقی به هلند

مهاجرت قاچاقی به هلند

مهاجرت به هلند از روش های غیر قانونی همانند مهاجرت قاچاقی به هلند، به هیچ عنوان توصیه نمی شود، چرا که اثرات مخرب و زیان باری، روی فرد می گذارد. فرد در این مسیر جان و مال و ناموس خود را در خطر قرار می دهد تا بتواند به مسیر خوشبختی که یک سری افراد سودجو، به خاطر منافعشان اینگونه در ذهن آنان کرده اند، برسند. آنان در این مسیر، جان و مال خود را در خطر می اندازند و پس از مدتی که ببینند، رویاهایشان به حقیقت نپیوندد، دچار افسردگی می شوند و زندگیشان را تباه می کنند.همچنین ممکن است توسط پلیس٬ دستگیر شوند و به حبس محکوم شوند. بنابراین پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از این خطرات، با یک وکیل حقوقی معتبر، در زمینه راه های بهتر جایگزین راه های غیر قانونی٬ مشورت بفرمایید و بهترین تصمیم گیری را نمایید.

راههای جایگزین مهاجرت قاچاقی به هلند

مهاجرت به هلند٬ روش های مختلفی دارد که می تواند جایگزین مناسبی برای مهاجرت قاچاقی به هلند٬ محسوب شود. لذا به توضیح چندین روش قانونی و جایگزین جهت آشنایی شما عزیزان٬ می پردازیم.

 • مهاجرت از طریق کار

  یکی از روش های پرطرفدار مهاجرت به هلند کار میباشد. برای کار در هلند به دو گونه میشود عمل اگر که بستگی به تعداد روزهای اقامت شما در هلند دارد. اگر قصد دارید کمتر از 90 روز در هلند بمانید و به کار مشغول شوید نیازمند ویزای اقامت کوتاه مدت هستید ولی اگر میخواهید بیشتر از این روزها در هلند بمانید باید اجازه اقامت دریافت نمایید که وابسته به نوع کار و شرکتی که در آن کار میکنید، متفاوت است. اگر شما از یک شرکت خارج از اروپا به شرکت هلند منتقل شده اید، اجازه اقامت باید از طرف کارفرمای شما درخواست داده شود و همچنین اگر به صورت مهمان یا محقق علمی که درآمد دارید، در هلند مشغول به کار باشید، باز هم باید کارفرمای شما درخواست اقامت بدهد. ولی در مورد کارت آبی اروپایی که مخصوص افرادی با درآمد و پیشینه تحصیلی مشخص است، باید خود فرد درخواست اقامت بدهد. بنابراین به جای روش های غیرقانونی مهاجرت قاچاقی به هلند٬ می توان این راه های ذکر شده را مطرح نمود.

کار در هلند
 • مهاجرت از طریق تحصیل

  یکی از روش آسانترین و محتمل ترین روش های دریافت ویزا، مهاجرت از طریق تحصیلی به کشور هلند میباشد. با توجه به شرایط مناسب و سطح بالای دانشگاه های کشور هلند و به طبع پیدا شدن کار در رشته تحصیلی افرادی زیادی خواهان مهاجرت به هلند برای تحصیل و پس از آن کار میباشند. برای مهاجرت به هلند از طریق تحصیلی باید از یک داشنگاه یا مؤسسه آموزش عالی، پذیرش داشته باشید و همچنین نیازمند مدرک زبان و همچنین اثبات تمکن مالی هستید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در هلند
 • مهاجرت از سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری از بهترین راههای  دریافت اقامت هلند است. در روش مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری فرد باید مبلغی حدود یک میلیون و 250 هزار یورو داشته باید و در کشور هلند به سرمایه گذاری با این پول بپردازد که سرمایه گذاری از طریق های مختلف از جمله ثبت شرکت و کارآفرینی، صورت میگیرد. فرد سرمایه گذار باید بتواند در مودت زمان مشخصی، حدود 10 نوع شغل برای شهروندان هلندی ایجاد نماید و پس از حدود 5 سال میتواند اقدام به دریافت اقامت دائم خود بکند.

 • مهاجرت از طریق ازدواج

  در برخی از کشورها ازدواج منجر به اخذ اقامت میگردد که کشور هلند نیز یکی از این کشورهاست ولی در این زمینه قوانی خاص خودش را دارد. برای ازدواج با فردی که شهروند هلند محسوب میشود باید ابتدا دو سال با وی نامزد باشید و در این زمینه مدارکی دال بر اینکه با یکدیگر نامزد هستید و قصد ازدواج با یکدیگر را دارید ارائه دهید، حال اگر در کشوری غیر از هلند نامزد کرده باسید باید آن کشور مورد تأیید کشور هلند باشد. شهروند هلندی که قصد دارد با فردی خارجی ازدواج کند باید ثابت کند که از تمکن مالی خوبی برخوردار است و میتواند از پس مخارج زندگی خود و هسرش بر بیاید و همچنین مسکنی برای زندگش تهیه نماید. پس از ثبت ازدواج بعد سه سال میتوانید برای دریافت اقامت کشور هلند اقدام کنید. این روش یکی از روش های جایگزین مهاجرت قاچاقی به هلند٬ می باشد.

 • مهاجرت از طریق تولد

  از راههای دریافت اقامت میتوان به تولد اشاره کرد که تولد نوزاد در هر کشوری یا تابع خون است یا خاک، که کشور هلند خاک را مد نظر خود قرار داده است و این گونه میباشد که اگر یکی از والدین شهروند هلند باشند، آن کودک اقامت و شهروندی هلند دریافت میکند. حتی اگر از زن شهروندی هلند که ازدواج نکرده است فرزندی به دنیا بیاید آن کودک، شهروند هلندی خواهد داشت. برای والدینی که هلندی نیستند و میخواهد با تولد کودک به اقامت هلند دست یابند، اینگونه است که پس از تولد نوزاد میتوانند درخواست اقامت دهند و پس از آنکه به مدت 5 سال این خانواده با یکدیگر زندگی کردند میتوانند اقدام به دریافت اقامت دائم نمایند.

شرایط پس از مهاجرت قاچاقی به هلند

مهاجرت قاچاقی به هلند

بسیاری از افراد گمان میکنند که با مهاجرت قاچاقی به هلند، می توانند مسیر خوشبختی را بپیمایند و در صورتی که نمیدانند این خوشبختی یک سراب است و در این راه ممکن است، به زندان بیفتند و توسط پلیس دستگیر شوند. همچنی این امکان وجود دارد که در راه اموال انان تصاحب گردد و یا در دریا غرق گردند و در جنگل ها گم شوند. این افراد حتی پس از ورود به کشور موردنظر، هویت گمنامی دارند و اجازه کار و تحصیل از راه قانونی ندارند و مجبور به پناهندگی می گردند که می بایست در کمپ پناهندگان با سختی و مشقت زندگی کنند. این عوامل موجب افسردگی و گوشه گیری این افراد می شود. بنابراین توصیه می شود، در هیچ صورتی این راه را انتخاب نکنید و از راه های قانونی جهت مهاجرت اقدام نمایید.

اعزام دانشجو به هلند
سرمایه گذاری در کشور هلند
دفتر حقوقی ملک پور
سخن پایانی

مهاجرت قاچاقی به هلند، خطرات و زیان های این روش، روش هایی که می تواند جایگزین شود، در این مقاله، مورد بررسی قرار گرفت. امیدوارم که توانسته باشیم اطلاعات کافی و مفیدی در رابطه با مهاجرت قاچاقی به هلند و خطرات و زیان های آن خدمت شما، ارائه دهیم. موسسه حقوقی ملک پور، هیچ گونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی دهد و این اطلاعات گفته شده فقط به دلیل افزایش آگاهی شما عزیزان می باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که روش های قانونی مهاجرت به هلند نظیر مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد را جایگزین مهاجرت قاچاقی به هلند نمایید. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان دارید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید، در قسمت نظرات، سوالات خود را مطرح نمایید تا در اولین فرصت همکاران ما، پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *