مهاجرت قاچاقی به کانادا

مهاجرت قاچاقی به کانادا و بررسی خطرات مهاجرت قاچاقی

 • مهاجرت قاچاقی به کانادا و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت قاچاقی به کانادا و شرایط عمومی کشور کانادا
 • مهاجرت قاچاقی به کانادا و مخاطرات آن
 • مهاجرت قاچاقی به کانادا و ریسک های موجود در این روش
 • مهاجرت قاچاقی به کانادا و راههای قانونی جایگزین آن

  مهاجرت کاری به کانادا

  مهاجرت تحصیلی به کانادا

  سرمایه گذاری در کانادا

  تولد در کانادا

  ازدواج در کانادا

 • مهاجرت قاچاقی به کانادا و شرایط پس از مهاجرت به این کشور
 • مهاجرت قاچاقی به کانادا و سخن پایانی
مهاجرت قاچاقی به کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت قاچاقی به کانادا و مقدمه ای بر آن

مهاجرت قاچاقی به کانادا، مضرات و معایب مهاجرت قاچاقی به کانادا را ما در این مقاله به صورت تخصصی و علمی مورد بررسی و تحلیل قرار می دهیم تا در صورتی که این روش را برای مهاجرت انتخاب کرده اید با خطرات و مضرات آن آشنا شوید. چه خطرات و ریسک هایی در خصوص مهاجرت قاچاقی پیش روی افراد متقاضی است؟ آیا روش های جایگزینی در خصوص مهاجرت قانونی وجود دارد؟ با توجه به اینکه افراد بسیاری متقاضی مهاجرت هستند و اکثر این افراد از راه های پیش روی خود من باب مهاجرت اطلاعات کافی ندارند اولین فکری که به ذهن این افراد خطور میکند مهاجرت قاچاقی به کشورهای مقصد می باشد و در این خصوص با مراجعه به افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند باعث می شوند که هم زندگی خودشان و هم زندگی خانواده اشان با خطرات بسیاری روبرو شود. عدم آگاهی افراد نسبت به روش های قانونی و مناسب برای مهاجرت باعث می شود افراد سودجو از افراد متقاضی مهاجرت سواستفاده کنند. پیشنهاد می شود در صورتی که هدف مهاجرتی خود را مهاجرت قاچاقی به کانادا قرار داده اید در ابتدا این مقاله را به صورت کامل و با دقت مطالعه نمایید تا با ریسک های موجود در این روش آشنا شوید و همچنین با بررسی روش های مناسب مهاجرتی می توانید راه مهاجرتی که برای شما عزیزان مناسب می باشد را انتخاب کنید. در صورت لزوم پس از مطالعه این مقاله می توانید با مشاورین برتر موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه حقوقی MIE اتریش مشاوره تخصصی در خصوص مهاجرت به کانادا داشته باشید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پناهندگی

مهاجرت قاچاقی به کانادا و شرایط عمومی کشور کانادا

کشور کانادا یکی از محبوب ترین کشورهای مهاجر پذیر در سطح جهان می باشد که با توجه به وسعت این کشور و جمعیت موجود در این کشور، کشور کانادا هر ساله پذیرای مهاجران بسیاری از سرتاسر جهان می باشد. پایتخت کانادا شهر  اتاوا است که این شهر حدود 10 میلیون نفر جمعیت دارد. از جمله شهر های مهم و پرجمعیت کانادا می توان دو شهر ونکوور و تورنتو را نام برد که این دو شهر در مقایسه با دیگر شهرهای این کشور جمعیت مهاجر بیشتری را در خود جای داده اند. جمعیت کشور کانادا در حدود 37میلیون نفر است. به لحاظ وسعت جغرافیایی کانادا در رتبه دوم پس از روسیه قرار گرفته است. زبان رسمی کانادا انگلیسی و در برخی ایالات به زبان فرانسه تکلم می شود.

پرچم کانادا
شرایط عمومی کانادا

مهاجرت قاچاقی به کانادا و مخاطرات آن

عدم آگاهی افراد متقاضی نسبت به قوانین مهاجرتی و سواستفاده افراد سودجو باعث می شود که افرادی که این راه را برای مهاجرت انتخاب کرده اند با مشکلات و خطرات بسیاری روبرو شوند. نداشتن آگاهی و اقدام ناآگاهانه باعث می شود فرد علاوه بر اینکه خود را دچار مشکلات فراوان می کند بلکه خانواده وی نیز درگیر مصائب و مشکلات فراوان می شوند. لازم به ذکر است زمانی که فرد اقدام به مهاجرت قاچاقی می نمایند اطلاعاتی از وی در جای خاصی به ثبت نمی رسد و این امر باعث می شود در صورت بروز مشکلات و خطرات هیچ فرد یا سازمان حمایت از حقوق بشری از شرایط افراد اطلاع نداشته باشد و هیچ کمک و پیگیری از شخص و یا ارگانی خاصی برای افراد ارسال نشود. قاچاقچیان معمولا برای اینکه دچار جریمه های سنگین از سوی دولت ها نشوند افراد را از مسیرهای دریایی و زمینی پرمخاطره ای عبور می دهند که در بین این مسیرها افراد دچار حوادث و مشکلات فراوانی می شوند که موجبات آسیب های فیزیکی و جانی برای آنها خواهد بود. عدم رعابت بهداشت و نداشتن امنیت جانی و مالی باعث می شود افراد آسیب های جدی و جبران ناپذیری متحمل شوند. گاها در بسیاری موارد افرادی که از طریق قاچاقی اقدام به مهاجرت می نماید در میانه راه جان خود را از دست می دهند.

مهاجرت قاچاقی به کانادا و ریسک های موجود در این روش

مهاجرت قاچاقی به کانادا با توجه به مخاطرات و ریسک های موجود در مسیر مهاجرت از این طریق جز یکی از راه های ورود به کشورها به حساب می آید. با توجه به خطرات موجود بر سر راه مهاجرت افراد از طریق قاچاقی توصیه و پیشنهاد ما این است حتما با وکیل با تجربه در این خصوص مشورت کنید تا راه درست مهاجرتی به شما نشان داده شود. لازم به ذکر است علاوه بر ریسکهای موجود در این روش افراد گاها سرمایه خود را نیز از دست می دهند. در ضمن استرس هایی که به افراد وارد می شود باعث بوجود آمدن فشارهای عصبی به افراد می شود این امر باعث می شود افراد در تصمیم گیری درست برای آینده خود دچار اشتباهات بسیاری شوند. مهاجرت قاچاقی به کانادا دارای ریسکها و مخاطراتی است که شامل موارد ذیل است:

 • اختلال در زندگی روزمره افراد

 • نداشتن امنیت جانی برای افراد متقاضی و خانواده آنها

 • از بین رفتن سرمایه افراد

 • ارتکاب افراد به جرائم کیفری و جزایی متعدد

 • بوجود آمدن فشارهای عصبی و روانی مختلف به افراد

مهاجرت قاچاقی به کانادا

مهاجرت قاچاقی به کانادا و راههای قانونی جایگزین آن

با توجه به اینکه مهاجرت از طریق قاچاقی به کانادا همواره دارای شرایط خطرناک و پر ریسکی برای افراد می باشد، پیشنهاد ما به افراد این است در ابتدا این مقاله را مطالعه کنند و سپس در تصمیم خود تجدید نظر کنند زیرا برای آنها همواره راه های مناسب تری وجود دارد که ما در این مقاله به آن راه ها اشاره خواهیم کرد. باید توجه داشت برای مهاجرت روش های مختلفی وجود دارد که افراد می توانند به واسطه هریک از آنها بسته به شرایط کلی خودشان اقدام کنند. ما سعی کردیم هریک از راه های موجود و منطقی را در این مقاله شرح دهیم تا علم شما عزیزان نسبت به مهاجرت ارتقا یابد. این راه ها شامل موارد ذیل است:

مهاجرت قاچاقی به کانادا
کار در کانادا
 • مهاجرت کاری به کانادا

  یکی از روش های مهاجرتی مناسب برای افراد متقاضی، مهاجرت کاری به کشور مقصد می باشد. این امر در مورد کانادا نیز صدق می کند اما با این تفاوت که در کانادا همانند اکثر کشورهای انگلیسی زبان افراد برای ورود به خاک کانادا باید در برنامه اسکیل ورکر شرکت کنند تا امتیازات مورد نیاز را براساس مدارکی که ارائه می دهند دریافت نمایند. فاکتورهای امتیاز آور در این روش، سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی است.  افراد باید طی دو مرحله امتیاز بندی خود را بررسی نمایند و در صورت رسیدن به امتیازات قابل قبول از سوی دولت فدرال کانادا واجد شرایط اخذ کارت اقامت دائم این کشور خواهند بود. در خصوص مهاجرت کاری به کانادا و روش اسکیل ورکر موسسه حقوقی ملک پور اقدم به تهیه ویدئو آموزش اقامت کاری کانادا نموده است، این ویدئو آموزشی می تواند به افرادی که قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارند نقش تاثیر گذاری داشته باشد، شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت موسسه حقوقی ملک پور اقدام به تهیه این ویدئو آموزشی نمایید.

ویزای تحصیلی کانادا
 • مهاجرت تحصیلی به کانادا

  ادامه تحصیل و مهاجرت تحصیلی، یکی از پرطرفدارترین راه های مهاجرتی در اکثر کشورها من جمله کانادا به حساب می آید. مهاجرت تحصیلی این فرصت را برای افراد متقاضی بوجود می آورد که از این طریق وارد خاک کانادا شوند و پس از فارغ التحصیل از دانشگاه های این کشور بتوانند اقامت دائم خود را به واسطه ورود به بازار این کشور دریافت نمایند. ادامه تحصیل و مهاجرت تحصیلی در کانادا از سن 7سال تا 18سال برای دانش آموزان و در سنین بالاتر هم امکان اخذ پذیرش وجود دارد اما ریسک ویزا با توجه به مواردی چون سن فرد و گپ تحصیلی زیاد خواهد بود. تحصیل در کاناد به زبان انگلیسی می باشد و افراد با داشتن حداقل مدرک زبان می توانند برای ادامه تحصیل در این کشور اقدام کنند. لازم به ذکر است براساس قانون موجود در کانادا در صورتی که اقامت تحصیلی افراد بیش از 8 ماه به طول انجامد فرد می تواند درخواست اقامت کاری پس از تحصیل دهد. فرد باید طی مدت مقرر شده وارد بازار کار این کشور شود.

سرمایه گذاری 100هزار دلاری در کانادا
 • سرمایه گذاری در کانادا

  سرمایه گذاری یکی از راه های منطقی و ایده آل مهاجرت برای افراد متقاضی به حساب می آید. این روش مهاجرتی در کانادا با حالت های مختلفی همچون سرمایه گذاری 100 هزار دلاری، سرمایه گذاری 220 هزار دلار و کارآفرینی و دیگر موارد شناخته شده است. افراد در صورت داشتن تجربه کاری مناسب در امر بیزنس و تجارت و همچنین با داشتن سابقه مدیریتی مناسب می توانند با ایجاد یک تجارت و بیزنس مناسب در این کشور اقامت خود را اخذ نمایند. در خصوص سرمایه گذاری در کانادا افراد باید در نظر داشته باشند داشتن سرمایه مناسب و تجربه کاری بالا در امر سرمایه گذاری و ایجاد بیزنس می تواند به آنها در اخذ اقامت دائم این کشور کمک کند.

 • تولد در کانادا

  در بحث تولد و اخذ اقامت دائم کشوری مانند کانادا از طریق تولد، باید توجه داشت که کشور مقصد بین دو اصل خاک و اصل خون، کدام یکی از این دو مورد را ملاک اعطای تابعیت و اقامت در نظر گرفته است. قانون کشور کانادا اصل خاک را پذیرفته این بدین معناست که تولد فرزندی از پدر و مادر خارجی در خاک این کشور منجر به اعطای تابعیت و اقامت دائم برای فرد متولد شده خواهد شد. در تعریف اصل خون آمده در صورت تولد نوزادی از والدین غیر بومی در کشور مقصد، براساس این اصل تابعیت و اقامت از والدین به فرزند منتقل می شود. در تعریف اصل خاک آمده در صورت تولد نوزادی در خاک کشورهایی که این قانون را پذیرفته اند، تابعیت و اقامت دائم این کشورها به فرد متولد شده اعطا خواهد شد.

 • ازدواج در کانادا

  ازدواج یکی از راه های مهاجرت قانونی برای افراد متقاضی به شمار می آید که از این طریق در صورتی که فرد بتواند اثبات کند قصد واقعی در امر ازدواج دارد و این روش را بهانه ورود به خاک کانادا جهت اخذ اقامت دائم و پاسپورت این کشور قرار نداده است می تواند پس از تایید و ارائه مدارک به سفارت این کشور کارت اقامت خود را دریافت کند. البته افراد باید اثبات نمایند واقعا هدفی جز زندگی مشترک ندارند و حتی ممکن است زندگی آنها تا یه مدت تحت نظر باشد. نکته ای که افراد باید در نظر داشته باشند این است که این ازدواج باید به صورت کاملا قانونی ثبت شده باشد و در صورتی که اداره مهاجرت این کشور متوجه صوری بودن این ازدواج شود اقامت فرد لغو می گردد.

مهاجرت قاچاقی به کانادا و شرایط پس از مهاجرت به این کشور

با توجه به اینکه مهاجرت قاچاقی به کانادا به منزله مهاجرت و ورود غیر قانونی و بدون اخذ مجوز اتباع مهاجر به خاک این کشور است، افرادی که  این روش را برای مهاجرت خود انتخاب کرده اند باید توجه داشته باشند علاوه بر خطرات این روش، از طرف کشور مقصد گاها هیچگونه مجوزی برای کار آنها در آن کشور صادر نمی شود و حتی گاها اجازه تحصیل به افراد داده نمی شود. افراد متقاضی برای اینکه بتوانند اقامت خود را در این کشور دریافت کنند مجبور به گفتن دروغ می شوند و درخواست پناهندگی می دهند. زمانی که افراد درخواست پناهندگی می دهند ازطرف کشور مقصد در کمپ های پناهندگان اسکان داده می شوند که این کمپ ها معمولا کمترین امکانات اولیه رفاهی در اختیار افراد قرار می دهند. در ضمن افرادی که در کمپ ها اقامت دارند نباید انتظار رفتار شایسته ای داشته باشند و معمولا حقوق آنها پایمال می شود زیرا دید کشور مقصد به فردی که به صورت قاچاقی وارد این کشور شده است به عنوان یک فرد مجرم می باشد. لازم به ذکر است ممکن است در این کمپ ها اعضای خانواده ها را از یکدیگر جدا کنند و خانواده افراد ممکن است با خطرات بسیاری روبرو شوند. در اکثر پرونده ها و در خواست های

مهاجرت قاچاقی به کانادا

پناهندگی پلیس این کشور پس از تشخیص کذب بودن درخواست افراد درخواست آنها را رد می کنند و فرد را به کشور مبدا خود دیپورت می کنند.

پناهندگی در کانادا
دفتر حقوقی ملک پور
مهاجرت قاچاقی به کانادا و سخن پایانی

مهاجرت قاچاقی به کانادا، و تمامی خطرات و مشکلاتی مهاجرت قاچاقی به کانادا که پیش روی افراد متقاضی می باشد و همچنین راه های قانونی که برای افراد متقاضی امکان پذیر می باشد در مقاله فوق به صورت کامل و تخصصی مورد بررسی علمی قرار گرفت. با توجه به اینکه مهاجرت قاچاقی به کانادا یکی از راه های پر مخاطره و پر ریسک برای افراد می باشد و در این راه افراد با خطرات جانی و مالی فراوانی روبرو می شوند. افرادی که از بین راه های مختلف و قانونی مهاجرت، مهاجرت از طریق قاچاقی را انتخاب کرده اند باید در نظر داشته باشند همواره در این مسیر دچار آسیب های روحی و روانی زیادی می شوند و همچنین از لحاظ مالی نیز این افراد متضرر می شوند که اساسا این آسیب های مادی و معنوی جبران ناپذیرند. لازم به ذکر است روش های قانونی مهاجرت به کانادا می تواند بهترین راه مهاجرت به این کشور باشد، که ما در این مقاله به شرح این راه ها پرداختیم تا علم شما عزیزان نسبت به هریک از این راه ها ارتقا یابد. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله فوق در صورتی که در امر مهاجرت جدی هستید و تمایل دارید از طریق قانونی اقدام به مهاجرت نمایید با مشاورین برتر موسسه حقوقی ملک پور مشاوره کامل و تخصصی داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *