مهاجرت کاری به اتریش

مهاجرت کاری به اتریش آیا راه درستی برای کسب اقامت اتریش است؟ آیا برای اخذ اقامت در اتریش می توان مهاجرت کاری به اتریش داشت؟ ویزای کاری اتریش برای مهاجرت کاری به اتریش چگونه اخذ می گردد؟ چگونگی کار در اتریش و به طور کلی مهاجرت کاری به اتریش چگونه است؟ آیا کاریابی در اتریش برای مهاجرت کاری به اتریش به راحتی انجام می شود؟

کشور اتریش یکی از کشور های حوزه اتحادیه اروپا همچنین پیمان شینگن است. کشورهای عضو اتحادیه اروپا همگی از یک سیستم اقتصادی پیروی می کنند و واحد پول این کشورها یورو می باشد.


همانطور که میدانید بسیاری از افراد هستند که قصد دارند از طریق ویزای کار وارد کشور بشوند و در کنار بحث اخذ اقامت دائم در کشورهای اروپایی درامد قابل توجهی را از طریق ورود به بازارهای جهانی کسب نمایند.
موسسه مشاوره ای MIE در این مقاله تمام تلاش خود را به کار برده است تا بهترین مسیر را برای به دست آوردن حقوق بالا و همچنین زندگی راحت به شما عزیزان نشان دهد.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پورفارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب مهاجرت کاری به اتریش

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب مهاجرت کاری از طریق رشته کامپیوتر به اتریش

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب سوالات مهم در مورد کار در اتریش

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پورفارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب کاری اتریش

یکی از موضوعاتی که اخیرا بسیاری از مراجعین از موسسه مشاوره ای  MIE تقاضا دارند اخذ ویزای کار در اتحادیه ی اروپا و اقامت در اتحادیه اروپا می باشد ،شما می توانید با اخذ یک سری از امتیازات، ویزا و اقامت کشورهای عضو اتحادیه را به دست آورید.

کشور هایی مانند اتریش، آلمان، دانمارک، آفریقای جنوبی و … متقاضیان بسیار زیادی در رابطه با ویزای کار نسبت به دیگر کشورهای اروپایی دارند که اکثر این متقاضیان با هدف اخذ اقامت دائم و مهاجرت تقاضای اقدام جهت ویزای کار را دارند.
کارشناسان ما به تفصیل کار در آلمان، کار در دانمارک، کار در افریقا جنوبی و کار در سایر کشور های پر طرفدار را هر کدام در بخش خود توضیح داده اند،

اما اکنون موسسه مشاوره ای MIE در میان تقاضای افراد میان ویزاهای کار کشور های فوق اخذ ویزای کار اتریش را به عنوان یکی از مطمئن ترین مسیر های مهاجرت به اروپا در این مقاله بررسی خواهد کرد.
اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا به صورت یکپارچه در آمده است وحتی بسیاری از قوانین مربوط به اقامت کاری و ویزای کار این کشورها مشابه به هم هستند. این کشور ها،همچنین در اعطای اجازه اقامت دادن وتابعیت هم به صورت مشابه در اکثر اوقات عمل می کنند.
بدیهی است افرادی که مشغول به تحصیل در اروپا می باشند ویا مدارک تحصیلی خود را از اروپا اخذ کرده باشند ، امکان بیشتری جهت استخدام و یافتن شغل مناسب در اروپا خواهند داشت.
گفتنی است ،افرادی ویزای کار اتریش را اخذ می نمایند و در مشاغل با درامد بالا استخدام می شوند، پس از حدودا چهار سال کار در اتریش و پرداخت مالیات به دولت اتریش، امکان اخذ اقامت دائم اتریش را خواهند داشت.

بصورت کلی قانون برای اخذ پیشنهاد کاری در اتحادیه اروپا، بدین صورت است که شغل مورد نظر می بایست اولا به مدت ۳ ماه در کشور اتریش توسط کارفرما اگهی شود و اگر شخصی برای ان کار پیدا نشودباید به مدت ۳ ماه در سایت های کاریابی اتحادیه اروپا آگهی گردد. در همین زمان، اگر هیچ داوطلبی از ۲۸کشور عضو این اتحادیه متقاضی این شغل نبود و واجد شرایط مناسب جهت استخدام در این شغل نبود، در این زمان سازمان ها می توانند نیروهای مورد نظر خود را از خارج این اتحادیه،به خدمت گیرند. ولازم به ذکر است که موسسه مشاوره ای  MIE با توجه به در ارتباط بودن با موسسات کاریابی در اتریش این امکان را برای متقاضیان کار در اتریش فراهم کرده است که بتواند
گرفتن دعوت نامه کاری خیلی سخت می باشد چون باید کاری که شما قرار است انجام بدهید در روزنامه های دولتی اتریش آگهی شود و از چند وقت قبل اطلاع رسانی شود که به چنین نیرویی نیاز مندیم و اگر :
شهروند اتریشی_ شهروند خارج از اتریشکه پاس اتریشی دارد – عضو اتحادیه اروپا – پناهنده ای که مجوز کار دارد هیچ دانشجویی که اجازه کار در حین تحصیل را دارد و یا اینکه تحصیل وی اتمام یافته و مجوز پیدا کردن کار دارد. در واقع باید از مراحلی که برای شما ذکر شد بگذرد.

این قانون در راستای به کار گیری افراد مقیم و یا در حال تحصیل در اروپا در بازارهای کاری این کشورها، تدوین شده است. فلذا بدیهی است که پیدا کردن شغل برای افراد خارج ار اتحادیه اروپا در کشورهای اروپایی بسیار سخت خواهد بود. با توجه به رکود اقتصادی در کشور های در حال توسعه و فقدان کار مناسب برای افراد متخصص در این کشور ها، تمایل این افراد به کار دیگر کشور های اروپایی و توسعه یافته صنعتی بیشتر از پیش شده است.
شما برای ویزای جستجوی کار بمدت ۶ ماه در اتریش به ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز احتیاج دارید، و پس از موافقت و تایید مدارک شما در اداره کار اتریش اقامت ۶ ماهه اتریش را جهت یافتن شغل مناسب اخذ خواهید نمود. پس از پیدا کردن کار بستن قراردادکاری با کارفرما مدارک شما برای صدور اجازه کار به اداره کار مربوطه تحویل داده می شود و پس از موافقت قانونی ، کارت اقامت شما صادر گردیده و حال میتوانید خود و خانواده را به اتریش ببرید.
وضعیت تحصیل حداکثر ۴۰ امتیاز
حداقل مدرک تحصیلی لیسانس تا فوق لیسانس: ۲۰-امتیاز را کسب مینمایند
هچنین افرادی که رشتهای فنی، کامپیوتر و زیر مجموعه رشته های علوم طبیعی ۳۰ امتیاز را از طریق رشته های مختلف کسب می نمایند
مدرک دکترا ۴۰ امتیاز
حقوق سالیانه بالا: ۲۰ امتیاز ، کارهای تحقیقاتی: ۲۰ امتیاز، لوح تقدیر یا ثبت اختراع: ۲۰امتیاز را باید کسب نمایند.
وضعیت شغل حداکثر ۲۰ امتیاز
سوابق کاری یا کارهای مدیریتی: ۲ امتیاز به ازای هر سال ، سوابق کاری ۶ ماهه در اتریش: ۱۰ امتیاز را نیاز دارد.
وضعیت مدرک زبان حداکثر ۱۰ امتیاز
نحوه امتیاز دهی سیستم:
مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی:مبتدی ۵
پیشرفته ۱۰ امتیاز، (بستگی به مقطع دارد
English:Tofel – IELTS,——-Deutsch: A1,A2,B1,B2,C1,C2)
وضعیت سنی حداکثر ۲۰ امتیاز
تا ۳۵ سال ۲۰ امتیاز
تا ۴۰ سال ۱۵ امتیاز
تا ۴۵ سال ۱۰ امتیاز
وضعیت تحصیل در اتریش حداکثر ۱۰ امتیاز
داشتن تحصیل ابتدایی در اتریش:۵ امتیاز
داشتن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاههای اتریش: ۱۰ امتیاز
افرادی که تبعه کشورهای ذیل هستند نیازی به اخذ ویزای جستجوی کار اتریش نخواهند داشت:
آلبانی، کانادا، آنتیگوا و باربودا، آرژانتین، استرالیا، مقدونیه، باربادوس، بوسنی و هرزگوین، اروگوئه،برونئی، شیلی، کاستاریکا، آندورا، کرواسی، السالوادور، گواتمالا، هندوراس، هنگ کنگ،اسرائیل، ژاپن، برزیل، ماکائو، مالزی، موریس، مکزیک، باهاما، موناکو، مونته نگرو، نیوزیلند، نیکاراگوئه، پاناما، پاراگوئه، صربستان ، سیشل، سنگاپور، خیابان کریستف و نویس، تایوان،  ایالات متحده آمریکا، ونزوئلا، واتیکان.
همانطور که می دانید هر فرد با اخذ کارت قرمز- سفید – قرمز این اجازه را دارد تا در کشور اتریش کار کند.

اخذ کارت قرمز-سفید-قرمز از طریق تحصیل

البته افرادی که در دانشگاههای اتریش تحصیل می نمایند و از این دانشگاهها فارغ التحصیل می شوند به راحتی می توانند کارت قرمز-سفید-قرمز را اخذ نمایند. به طور مثال اگر شما مقطع لیسانس را در کشور اتریش به پایان برسانید می توانید بدون اینک نگران برگشت یا ادامه تحصیل باشید این کارت را اخذ نماید و به دنبال کار مدنظر خود باشید.
در هر صورت اگر شما شرایط اخذ ویزای کار اتریش و مهاجرت کاری به اتریش را ندارید می توانید از طریق اخذ ویزای تحصیلی وارد کشور اتریش شوید و پس از فارغ التحصیلی به راحتی کارت قرمز-سفید-قرمز را اخذ نمایید. حتی این شرایط برای افرادی که از طریق ویزای تحصیلی وارد کشور می شوند شانس بالاتری را خواهد داشت
شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر، قسمت تحصیل در اتریش را مطالعه کرده و اطلاعات لازم را کسب نمایید و با تماس رایگان تلفنی از مشاورین موسسه مشاوره ای MIE تمامی سوالات خود را بپرسید.
موسسه مشاوره ای  MIE برای افرادتحصیل کرده پیشنهاد ویژه ای دارد. شما میتوانید با به دست آوردن اطلاعات کامل با یک تماس تلفنی رایگان بهترین و امن ترین راه را انتخاب کنید.
افرادی که تمایل دارند از طریق ویزای کار وارد کشور اتریش بشوند موسسه مشاوره ایMIE با در نظر گرفتن شرایط مراحل کار را به صورت کاملا گارانتی و ضمانت انجام خواهد داد. این اطمینان را به شما میدهیم که اگر کار شما به انجام نرسید تمام حق الوکاله به شما عودت داده شود.
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با یک تماس تلفنی و بهره مندی از مشاوره رایگان تمام اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید. یا با مراجعه به سایت .companywww.MIE اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *