موسسات معتبر کاریابی در نیوزیلند

آیا از شرایط و  نحوه عملکرد موسسات معتبر کاریابی در نیوزیلند اطلاع دارید ؟ آیا می دانید می توانید به وسیله موسسات معتبر کاریابی در نیوزیلند ، اقامت این کشور را دریافت کنید ؟ آیا می دانید یافتن شغل مناسب از طریق موسسات معتبر کاریابی در نیوزیلند از گزینه های جذاب برای مهاجرت به این کشور است ؟ آیا می خواهید تخصص خود را در این کشور با اخذ انواع ویزای کاری نیوزیلند از طریق موسسات معتبر کاریابی در نیوزیلند ادامه دهید ؟ موسسه حقوقی ملک پور با سال ها تجربه در امور حقوقی و مهاجرتی به سوالات شما عزیزان در مورد مراجع کاریابی در نیوزیلند  و سایر امور حقوقی پاسخ می دهد .
برای ورود در بحث حاضر ابتدا باید با مفهوم موسسات کاریابی و نحوه عملکرد آن ها آشنا شد .  به طور کلی روال کار در مراکز کاریابی این است که کافرما با این مرکز تماس می گیرد و از آنها می خواهد فردی با مشخصات مورد نظرشان را به آنها معرفی کند. مسئول مرکز هم همان مشخصات را در دفتر ثبت می کند و بعد که فردی با آن خصوصیات مراجعه می کند، به کافرما معرفی می شود . در حال حاضر ، کاریابی به طرق مختلفی صورت می گیرد ، مثلا در کشور ما رایج ترین روشی که افراد به وسیله آن شغل مورد نظر خود را جستجو می کنند ، آگهی های استخدامی است که در جراید و یا در سایت های اینترنتی درج می شود . این سایت ها امروزه در سراسر دنیا وجود دارند و هر کدام خدمات متفاوتی را ارائه می دهند .

مثلا در بعضی از آن ها صرفا به در ج آگهی بسنده شده ، در یعضی دیگر ، شرکت مذکور ، ۲دسته مخاطب دارد ؛ یکی افرادی که به دنبال کار هستند و دیگر افرادی که کارفرما هستند .  رزومه افراد در جستجوی کار را دریافت و در اختیار مخاطبان دسته دوم یعنی کارفرمایان قرار می دهند . در برخی دیگر از این شرکت ها ، به افراد در جستجوی کار خدمات مشاوره ای نیز ارائه می شود . به دنبال ایجاد این شرکت ها ، موسساتی ایجاد شدند که تمرکز اصلی خود را بر روی یافتن شغل برای افراد متقاضی قرار دادند  . این موسسات با دریافت اطلاعات و سوابق شغلی افراد و با در نظر گرفتن مهارت ها و ویژگی های هر فرد ، موقعیت های شغلی مناسب هر فرد را در اختیار او قرار می دهند .

بدین ترتیب دیگر نیازی نیست که افراد خود به دنبال یافتن شغل باشند . از طرفی بسیار پیش می آید که اگرچه فرد شرایط مورد نیاز برای شغلی خاص را داراست ، اما به علت عدم آشنایی با جو محیط کار رزومه اش از طرف کارفرما رد می شود . این جاست که موسسات کاریابی نه تنها رزومه افراد را مورد بررسی قرار می دهند بلکه با شناختی که از محیط های کاری مختلف دارند ، افراد را به سمتی درست هدایت می نمایند .  برخی از موسسات کاریابی با دریافت اطلاعات یا همان رزومه شما با توجه به مهارتهایی که دارید فرصت هایی را که مناسب با موقعیت شما باشند را معرفی کرده و دیگر نیازی نیست که خودتان به دنبال کار باشید در واقع این به شما کمک می کند که از این خدمات استفاده کنید و آنها برای شما پیشنهادهای کاری را به صورت پیامک یا ایمیل ارسال میکنند.
در نیوزیلند عموما دفاتر حقوقی در زمینه کاربابی فعالیت دارند . در واقع در نیوزیلند امر کاریابی از امور مهم حقوقی تلقی می شود که باید با تخصص و آگاهی انجام شود . دفاتر حقوقی مذبور بر قوانین کار تسلط داشته و در مشاورشان تمام جواتب حقوقی را به متقاضی ارائه می دهند نه این که صرفا برای متقاضی شغلی بیابند .  در ادامه شما عزیزان را با  ۳مورد از معروف ترین این دفاتر آشنا می نماییم :

Simpson Grison

این دفتر حقوقی از شناخته شده ترین دفاتر حقوقی در زمینه کاریابی به شمار می آید که مرکز اصلی آن در اوکلند واقع شده است . این دفتر با داشتن ۳۳۰ کارمند  و چند شعبه دفتر در اوکلند ، ولینگتون و کریس چرچ ، خدمات گسترده ای به افراد متقاضی فرصت های شغلی در نیوزیلند ارائه می دهد . در این موسسه حقوقی کاریابی ، افراد متخصص در هر جزء از امور حقوقی به افراد مشاوره می دهند . برای مثال مثال فرد در جستجوی کار از یک وکیل مجرب برای یافتن مناسب ترین شغل مشاوره می گیرد ، از فردی متخصص در امر مالیات برای دانستن شرایط مالیاتی کار مورد نظر کمک می گیرد . همچنین با داشتن ارتباط وسیع در سراسر دنیا فرد متقاضی از فرصت های شغلی گسترده در سراسر جهان ، بهره مند می شود که قدرت انتخاب او را بالا می برد .

Smith and partners

این موسسه حقوقی در غرب اوکلند فعالیت دارد و در این منطقه شناخته شده است . این موسسه هر دوطرف امر کاریابی ، یعنی افراد متقاضی شغل از یک طرف و کارفرمایان در طرف دیگر خدمات ارائه می دهد . یعنی همانطور که درصدد است که برای افراد در جستجوی کاری مناسب بیابد ، برای کارفرمایان هم افرادی را انتخاب می کند که بتوانند کسب و کار کارفرما را رونق بیشتری ببخشند .

Minter ellison

این موسسه نیز از موسساتی که در امر کاریابی سال هاست تجربه دارد و به افرادی که به دنبال یافتن شغلی مناسب هستند خدمات ارائه می کند . همچنین به علت تجربه کافی در زمینه کاریابی  وآشنایی با محیط های کاریابی ، می تواند با دقت لازم افراد را برای رسیدن به شغل مناسبشان یاری کند . فرد متقاضی می تواند در ابتدای امر به سایت این دفتر مراجعه کرده و با ارسال رزومه خود ، مشاوره در امر شغل مناسب با رزومه خود دریافت دارد .
علاوه بر دفاتر حقوقی مذکور افراد می توانند با مراجعه به سایت www.workhere.co.nz  شغل مورد نظر خود را جستجو کرده و اطلاعاتی دقیق درباره آن بیابید . در این انواع و اقسام شغل های موجود و مورد نیاز در نیوزبلند آورده شده است . همچنین امکان جستجوی کار از طریق مناطق مختلف ، شرکت ها و کارخانه ها نیز وجود دارد . ویژگی مهمی که این سایت دارد به روز بودن آن است یعنی آخرین فرصت های شغلی روز نیوزیلند در آن ارائه می شود .
با توجه با مطالب ارائه شده می توان گفت مهاجرت به نیوزیلند به وسیله اخذ انواع ویزای کاری نیوزیلند از طریق موسسات معتبر کاریابی در نیوزیلند گزینه ای مناسب برای ورود به این کشور می باشد . همچنین طرق مختلف یافتن شغل مناسب  از طریق موسسات معتبر کاریابی در نیوزیلند انتخاب های بیشتری را در مقابل متقاضی قرار داده است . در صورت هرگونه سوال یا ابهام در مورد موسسات معتبر کاریابی در نیوزیلند و یا سایر امور حقوقی و مهاجرتی می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

 

نگارنده: سالار پیوسته

Rating: 4
6 پاسخ
 1. kamran گفته:

  سلام من لیسانس مهندسی جنگلداری ازدانشگاه مازندران هستم متولد۱۳۵۵.شرکت طراحی واجرای فضای سبز دارم.ومدرک اتوماسیون اداری ازفنی وحرفه ای چطورمیتونم برای ویزای کار نیوزیلند اقدام کنم

  Rating: 4
  پاسخ
 2. لیلا گفته:

  با سلام
  دارای مدرک مدرک کارشناسی آموزش با معدل 17:38 اخذ شده در سال 95 با 42 سال سن و بیست سال سابقه کار هستم.
  همچنین دارای مدرک فنی حرفه ای در رشته طراحی مد و لباس و طراحی کفش می باشم.
  آیا می توانم برای اقامت و کاردر نیوزلند اقدام کنم؟

  پاسخ
 3. فرناز عزیزی گفته:

  سلام ، فرناز هستم، ۴۰ ساله، دارای مدرک لیسانس شیمی محض دانشگاه باهنر کرمان و فوق لیسانس شیمی از دانشگاه پیام نور مشهد، با معدل کل ۱۸، دارای ۱۰ سال سابقه کار با بیمه مرتبط با رشته تحصیلیم، برای ویزای کاری کشور نیوزلند میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام معدل و رزومه بسیارمهم است اما شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.