موسسات معتبر کاریابی در هلند

آیا از موسسات معتبر کاریابی در هلند مطلع هستید؟ انواع موسسات معتبر کاریابی در هلند کدام اند؟ آیا موسسات معتبر کاریابی در هلند را می شناسید؟ چگونه می توان به موسسات معتبر کاریابی در هلند وارد شد؟ کار در موسسات معتبر کاریابی در هلند به چه صورت می باشد؟ در این مقاله به شرح موسسات معتبر کاریابی در هلند می پردازیم.

همانگونه که می دانید جهت کار در موسسات معتبر کاریابی در هلند فرد متقاضی باید ویزای کار هلند را دریافت کنید تا از این طریق بتواند به کار در هلند بپردازد. موسسات معتبر کاریابی در هلند متعدد می باشند و افرادی زیادی همه ساله متقاضی کار در این موسسات معتبر کاریابی در هلند هستند که با توجه به یک سری شرایط امکان این را می یابند که در موسسات کاریابی در هلند مشغول به کار و فعالیت شوند. موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE در این مقاله سعی دارد تا انواع موسسات کاریابی در هلند را برای شما عزیزان شرح دهد و به سوالات شما در زمینه موسسات معتبر کاریابی در هلند پاسخ دهد.

موسسات معتبر کاریابی در هلند متعدد هستند که به شرح مختصری از این موسسات می پردازیم تا با نحوه ی کار موسسات کاریابی در هلند آشنا شوید.

انواع موسسات کاریابی در هلند عبارتند از:

اکزونوبل، ووپاک، اتوس، اهولد، ویتول، ایرفرانس_کی ال ام، بوسکالیس، اس بی ام افشور، استلاس، ولترز کلوور، ای اس ام ال هولدینگ، باواریا، باشگاه فوتبال اژاکس امستردام، ژمالتو، سی اند ای، فیلیپس، پست ان ال، ترافیگورا، رویال داچ شل، هینکین، گانوور، گروه ای ان جی، پی یی اف، تی ان تی اکسپرس، دلتا لوید، گسترا، کی پی ام جی، رییال دی اس ام، فوگرو، رید الزویر، رند ستاد، کی ال ام ،

شرکت فوگرو:

سایت رسمی شرکت فوگرو www.fugro.com  است.

شرکت فوگرو مانند دیگر شرکت های هلندی یک شرکت چند ملیتی می باشد که در سرتاسر جهان فعالیت می کند. کار شرکت فوگرو در زمینه ژئوتکنیک، بررسی زیر دریایی ها و سایر خدمات مثل نفت وگاز و کابل مخابراتی و نقشه برداری و…. است. شرکت فوگرو در سال 1962 میلادی در لایدشندام هلند تاسیس شد. این شرکت در حدود 12000 کارمند از سرتاسر جهان دارد. شرکت فوگرو به 3 خطوط کسب و کار عمده در 5 منطقه در جهان تقسیم می شود که این مناطق عبارتند از : آمریکا، اروپا، شرق میانه و هند، آسیا و اقیانوس آرام و استرالیا ، آفریقا.

 

شرکت فیلیپس:

سایت رسمی شرکت فیلیپس بدین شرح است www.philips.com

شرکت فیلیپس که یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده تجهیزات الکترونیکی در جهان می باشد یک شرکت چند ملیتی است در هلند می باشد که در سال 1891 میلادی توسط جرارد فیلیپس در شهر ایندهوون هلند تاسیس گردید.                                                           دفتر مرکزی شرکت فیلیپس در شهر امستردام هلند واقع شده است. تعداد کارمندان شرکت فیلیپس بالغ بر122000 نفر می باشند که تعداد زیادی از این کارمندان از سرتاسر جهان می باشند که در این شرکت به کار و فعالیت مشغول می باشند.

محصولات تولید شده شرکت فیلیپس عبارتند از: تجهیزات پزشکی، گوشی تلفن همراه، لوازم خانگی، تجهیزات نورپردازی، رایانه و تراشه می باشد.

شرکت فیلیپس که به عنوان یک شرکت چند ملیتی می باشد در سطح جهانی مشغول فعالیت و همچنین تولید لوازم الکترونیکی می باشد.

این مقاله متعلق به موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE می باشد. موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE به عنوان معتبرترین موسسه مهاجرتی در خاورمیانه این امکان را دارد که پرونده های مهاجرتی شما عزیزان را به بهترین نحو به انجام برساند.

شرکت کی ال ام:

سایت رسمی شرکت کی ال ام بدین شرح می باشد www.klm.com

شرکت کی ال ام یک شرکت هواپیمایی است ملی هلند است که در حال حاضر جزیی از شرکت هواپیمایی ایرفرانس کی ال ام به حساب می آید. شرکت کی ال ام یک شرکت بین المللی می باشد که در سطح جهانی مشغول کار وفعالیت هستند این شرکت در سال 1991 میلادی تاسیس شد و در حال حاضر تعداد زیادی کارمند از سرتاسر جهان مشغول کار در این شرکت بزرگ هستند. شرکت کی ال ام به عنوان یک شرکت بزرگ هواپیمایی در حدود 32505 نفر کارمند دارد که در این شرکت مشغول به کار می  باشند.

شرکت باواریا:

سایت رسمی شرکت باواریا بدین شرح است    www.bavariainternational.com

شرکت باواریا یک شرکت جهانی و معتبر در تولید انواع نوشیدنی های هلندی به خصوص آبجو می باشد. شرکت باواریا جز برندهای معروف در تولید آبجو در دنیا است. این شرکت در سال 1680 میلادی و در شهر لیسهاوت در هلند تاسیس شد.                                     دفتر مرکزی شرکت باواریا در شهر لیسهاوت هلند واقع گردیده است. در این شرکت بزرگ و معتبر که تولید کننده انواع نوشیدنی می باشد تعداد زیادی کارمند در حدود 1000  نفر از سرتاسر جهان مشغول کار و فعالیت می باشند.

 

شرکت اکزونوبل:

سایت رسمی شرکت اکزونوبل www.akzonobel.com  می باشد.

شرکت اکزونوبل یک شرکت چند ملیتی می باشد که در سطح جهانی فعالیت می کند. تخصص شرکت اکزونوبل در زمینه های رنگ تزیینی ، مواد شیمیایی می باشد. شرکت اکزونوبل تعداد زیادی کارمند از سرتاسر جهان دارد که تعداد این کارمندان در حدود 45600 نفر است که از سرتاسر جهان در این شرکت مشغول به کار و فعالیت هستند. شرکت اکزونوبل در سال 1994 میلادی در آمستردام هلند تاسیس شد و دفتر مرکزی این شرکت در همین شهر قرار دارد.

در انتها بهتر است بدانید که شرکت ها و موسسات کاریابی بسیار بزرگ و معتبری در هلند وجود دارد که بیشتر این موسسات در سطح جهانی فعالیت می کنند و همه ساله تعداد زیادی کارمند از سرتاسر دنیا جذب بازار کار این موسسات کاریابی در هلند می شوند که ما در این مقاله به چند موسسه کاریابی در هلند اشاره کردیم و به طور مختصر به فعالیت این موسسات پرداختیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه موسسات معتبر کاریابی در هلند می توانید به سایت موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در زمینه موسسات کاریابی در هلند بدست آورید. موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE در امر مهاجرت حامی شما عزیزان است.

منابع:

www.en.m.wikipedia.org

www.fugro.com

www.philips.com

www.klm.com

www.bavariainternationl.com

www.akzonobel.com

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *