موسسات کاریابی در ايرلند

 

موسسات کاریابی در ایرلند چگونه کار می کنند؟ آیا در باب شرایط موسسات کاریابی در ايرلند به دنبال کسب اطلاعات هستید؟ آیا سوالاتی ذهن شما را در باب موسسات کاریابی در ايرلند به خود مشغول کرده است؟ ما در این مقاله تلاش نموده ایم اطلاعاتی را درباره موسسات کاریابی در ايرلند و چگونگی نحوۀ اقدام جهت موسسات کاریابی در ايرلند در اختیار شما بگذاریم. اما پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید اطلاعات جامع تری درمورد موسسات کاریابی در ايرلند داشته باشید با وکلا و حقوقدانان ارشد موسسۀ مشاوره ای MIE تماس بگیرید تا آن ها بتوانند شما را در به طور صحیح شما را در مورد موسسات کاریابی در ايرلند راهنمائی کنند.

در این مقاله سعی بر این داریم شرایط موسسات کاریابی در ايرلند را بررسی نماییم.

شرايط كار در ايرلند

موسسات کاریابی در ايرلند به مانند ديگر كشورها بعنوان پل ورود فرد متقاضي به بازار كار خواهند بود.در كشور ايرلند نيز به مانند ديگر كشورهاي اتحاديه اروپا شرايط داشتن پيشنهاد كاري از سوي يك كارفرما براي افرادي كه از ديگر كشورها قصد ورود به بازار كار ايرلند را دارند وجود دارد. بهرحال داشتن پيشنهاد كاري امري ايست ضروري براي اينكه فردي بتواند وارد آن كشور شده تا بتواند از طريق پرداخت ماليات به اقامت دائم آن كشور دست يابد. البته شرايط براي افرادي كه از طريق سرمايه گذاري و تحصيلي وارد اين كشور شده اند به

 

نسبت كساني كه در انتظار تاييد گرفتن از كارفرما و طي نمودن فرايند قانوني آگهي در آن كشور هستند متفاوت مي باشد، زيرا اين افراد پس از ورود به ايرلند با محيط آشنا شده و تمامي شرايط اقتصادي و تجاري ايرلند را بررسي مي نمايند و فرصتهاي بيشتري جهت ارتباط با كارفرما و شركت هاي برتر ايرلند دارند.

 

در اين مقاله به معرفي چند شركت معروف و برتر ايرلندي ومي پردازيم كه به شرح زير مي باشد:

Network Personnel Consultants: این شرکت یک شرکت چند ملیتی است که در دهه 80 میلادی تشکیل شد و حوزه فعالیت این شرکت در زمینه شرکتهای دارویی و بازار کار بهداشت و درمان می باشد.

Network Recruitment Ltd: این شرکت یکی از شرکتهای کاریابی پیشرو در شمال غرب اروپا می باشد و بیش از 23 سال سابقه کار در این زمینه دارد و در زمینه صنعت بر حسب رزومه کاری حرفه ای فرد اقدام به جستجوی کار در انگلستان و ایذلند می نماید.

Next Generation: یکی از برترین شرکتهای کاریابی در زمینه بازاریابی و مدیریت فروش و فروشندگی اقدام به جستجوی کار و پیشنهاد کاری به افرادی که متقاضی ورود به بازار کار هستند.

Nigel Frank International: نایجل فرانک یک شرکت کاریابی بین المللی در زمینه مایکروسافت دینامیک که دفاتر بین المللی این شرکت در شهرهای نیوکاسل،لندن،نیویورک و کشور سنگاپور می باشد.

CRH: اين شركت يكي از شركتهاي بين المللي مصالح ساختماني در ايرلند مي باشد.اين شركت در سال 1970 از ادغام دو شركت پيشرو مصالح ساختماني بنام هاي شركت Cement Limited تاسيس در سال 1936 و شركت Road Stone تاسيس در سال 1949 بوجود آمد. در اين شركت حدود 89.000 نفر مشغول به كار هستند و گردش مال اين شركت 23.6 بيليون يورو مي باشد.دفتر مركزي اين شركت در شهر دوبلين قرار دارد.

Eaton: اين شركت يكي از بزرگترين شركتهاي توليدكننده برق در ايرلند مي باشد، درآمد حاصل از فروش انرژي اين شركت در سال 2015 حدود 20.9 بيليون يورو بود. اين شركت در زمينه توليد مولدهاي انرژي،هيدروليكي ،مكانيكي و مديريت فروش حامل هاي برق فعاليتهاي گسترده اي در ايرلند دارد. شركت ايتون در حدود 97.000 كارمند فروش در سراسر دنيا دارد كه محصولات توليدي شركت را به بيش از 175 كشور بفروش مي رسانند. گردش مالي شركت ايتون 18.3 بيليون يورو و در حدود ساليانه سود 1.9 بيليون يورو مي باشد. و در حال حاضر تعداد 100 نفر در شركت مركزي ايرلند مشغول بكار و استخدام شده اند.

Google: شركت گوگل در ايرلند يك شعبه مركزي دارد كه اروپا و خاورميانه و افريقا را در زمينه فني و خريد و فروش بيش از 50كشور را پشتيباني مي كند. گردش مالي اين شركت در ايرلند در حدود 22.6 بيليون يورو مي باشد سود ساليانه اين شركت 341.4 ميليون يورو مي باشد. و در حدود 2.824 نفر در اين شركت مشغول بكار شده اند.

Microsoft: شركت عملياتي و بين المللي مايكروسافت در دوبلين يك شركت با مسئوليت محدود مي باشد كه در زمينه خدمات فروش و بازاريابي و توريع نرم افزارهاي كامپيوتري فعاليت مي كند.شركت مايكروسافت يكي از بزرگترين شركتهاي توليد نرم افزار و قطعات كامپيوتري مي باشد، كه در سال 1985 اين شركت يك شعبه مونتاژ و فروش قطعات در سطح اروپا را در ايرلند تاسيس كرد و در بدو تاسيس در حدود 1200 نفر بطور مستقيم در بخش عمليات فني در جنوب دوبلين استخدام نمود. و در حدود 700كارمند ادراي نيز در اين شركت استخدام شد. اين شركت در 120كشور جهان شعبات فروش و مونتاژ قطعات دارد. گردش مالي شركت در حدود 19.3 بيليون يورو مي باشد و سود ساليانه اين شركت در حدود 930.7 ميليون يورو مي باشد و همچنين در حال حاضر 2.000نفر در اين شركت استخدام شده اند.

Medtronic plc: يكي از بزرگترين شركتهاي توليد و فروش لوازم و تجهيزات پزشكي در ايرلند ميباشد، اين شركت در سال 2015 در بازار بورس اوراق بهادر نيويورك تبديل به يكي از بزرگترين شركتهاي توليد و فروش تجهيزات پزشكي شد. در اين شركت در حدود 49.9 ميليارد يورو تجهيزات پزشكي مستقر شده است. گردش مالي اين شركت در حدود 17.8 ميليارد يورو مي باشد و ساليانه در حدود 3.1 ميليارد يورو سود دارد. و همچنين 4.000 نفر كاركنان در اين شركت استخدام شده اند.

DCC: اين شركت بعنوان يكي از شركتهاي بازاريابي،فروش و توزيع و خدمات پشتيباني و كسب و كار فعاليت مي كند و محصولات اين شركت شامل 5بخش: انرژي، خدمات رايانه اي(محصولات و خدمات سرگرمي هاي اينترنتي و كامپيوتري)،بهداشت و درمان،محيط زيست و مواد غذايي و آشاميدني مي باشد.گردش مالي اين شركت در حدود 13.5 ميليارد يورو مي باشد و سود ساليانه اين شركت در حدود 276.4 ميليون يورو است و همچنين در حدود 10.000 نفر در اين شركت مشغول بكار شده اند.

Allergan Inc: در 17 مارس 2015 شركت اكتاويس اقدام به تكميل و توسعه بخش فروش نمود در اين راستا اقدام به ادقام اين شركت با شركت توليدات دارويي نمود و همچنين با سرمايه در حدود 23ميليارد يورو شركت بزرگ آلرگان را در دوبلين تاسيس نمود.شركت دارويي آلرگان منطقه وست پورت قرار دارد و در سال 1977 در فضايي در حدود 500.000 فوت مربع در يك محوطه 30هكتاري تاسيس شد. وست پورت شامل دو سايت گياه شناسي و يك بخش استريل گياهان دارويي و گياهان بيولوژيك مي باشد.آلرگان در بدو تاسيس حدود 850نفر را استخدام نمود.دفتر اروپايي آلرگان در سال 1996 در شهر دوبلين ايرلند تاسيس شد، اين دفتر طيف وسيعي از خدمات و فعاليتهاي پشتيباني تجاري را به منطقه آفريقا و خاورميانه ارائه مي نمايد.گردش مالي اين شركت در حدود 13.4ميليارد يورو و سود ساليانه 3.9 ميليارد يورو ميباشد.و در حال خاضر كل كاركنان شاغل در اين شركت بزرگ در حدود 30.000نفر مي باشد.

Shire: اين شركت يك شركت دارويي در زمينه تحقيقات و بازاريابي تامين داروهاي بيماريهاي خاص مثل بيش فعالي و افسردگي،بيماري هاي ژنتيك و بيماريهاي گوارشي حاد فعاليت مي كند.يك شعبه از اين شركت در سوئيس مي باشد و در شعبه دوبلين در بدو تاسيس حدود 119 نفر مشغول بكار شدند.گردش مالي اين شركت در حدود 5.4 ميليارد يورو و سود ساليانه در حدود 1.2ميليارد مي باشد. و در حال حاضر حدود 132 نفر در اين شركت شاغل وجود دارد.

Oracle: فعالبت اصلي شركت با مسئوليت محدود شركت اوراكل در زمينه توليد و فروش نرم افزارهاي رايانه اي در بازارهاي اروپايي  همراه با ارائه خدمات پس از فروش و ترجمه،بازاريابي و خدمات مالي مي باشد.شركت اوراكل در سال 2005 بعنوان يك شركت تامين نرم افزار كامپيوتري در 3بخش نرم افزار،سيستم هاي سخت افزاري و خدمات تاسيس شد.گردش مالي شركت اوراكل در حدود 8.1ميليارد يورو و سود ساليانه در حدود 109ميليون در سال مي باشد. و همچنين تعداد كاركنان مشغول بكار در اين شركت 1.282 نفر مي باشد.

در نتيجه ورود به بازار كار در هر كشور نياز به داشتن تجربه كاري و همچنين مدارك تحصيلي مناسب و همچنين از همه مهم تر بسته به قوانين آن كشور داشتن پيشنهاد كاري در آن كار مي باشد، در اين باب موسسات کاریابی در ايرلند و كارفرماها بهترين گزينه براي افراد متقاضي مي باشند.در اين زمينه بهترين گزينه و پيشنهاد كسب اطلاعات كافي از مشاوران حقوقي و كارشناسان برتر موسسه مهاجرتي ملكپور به صورت رايگان مي باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *