موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال

موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال با چه اهدافی شکل گرفته اند؟اگر شما در اتحادیه اروپا منطقه اقتصادی اروپا یا سویس زندگی می کنید برای جستجوی کار در پرتغال از طریق EURESشغلی پرتغال که توسط کمیسیون اروپا تشکیل شده به جستجو بپردازید. رزومه خود را آپلود و مشاوره بگیرید.شرایط موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال به چه صورتی می باشد؟ آیا مایل به دریافت اطلاعات بیشتری درباره موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال می باشد؟موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال برای چه افرادی مفید است؟آیا موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال مورد اعتماد هستند؟ برای کار در موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال چه مراحلی را طی کرد؟

سایت های جستجوی کار موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال:

از طریق موسسه خدمات اشتغالزایی عمومی Empregoاطلاعات مربوط به آگهی های استخدامی در کشور پرتغال را بیابید. در اینجا هم پس از فرستادن رزومه می توانید به لیست کارها در پرتغال دست پیدا کنید.

نکاتی برای درخواست کار در کشور پرتغال :

فرم های درخواست کار در کشور پرتغال مرسوم است و در آن اطلاعات استاندارد مورد نیاز برای کار در کشور پرتغال از متقاضی سؤال می شود. بعضی از شرکتها در کشور پرتغالداطلاعات را بصورت فرم های اینترنتی دریافت می کنند.شما باید بطور دقیق رزومه cvخود را برای کارفرمای خود در پرتغال بفرستید. بطور معمول حداکثر 1تا2صفحه توصیه می شود در حالیکه شاید رزومه شما چهار صفحه هم باشد. نسخه ای از مدارک آموزشی خود را که استاندارد BOLONIAیا NARICرا داشته باشد ارسال کنید.
ممکنست در روند مصاحبه در کشور پرتغال از شما آزمون های روانشناختی یا فنی نیز بگیرند زمان پاسخ هم مشخص نیست.

آمار:

تعداد موسسات کاریابی در کشور پرتغال تا سال 2016حدود 250موسسه می باشد که 500هزار نفر متقاضی کار در آن مراکز ثبت نام کرده اند و 6%متقاضیان اتباع خارجی بیکار در پرتغال بوده اند.شغل های کشاورزی ،جنگلداری، ماهیگیری 11%،صنعت ساختمان برق و آب 5.2%شغل های خدماتی61%استخدام می شوند.
قبل از ورود به پروسه اخذ ویزای پرتغال تحقیق کنید و تمام شرایط و گزینه های موجود را بررسی کنید، ویزای کار پرتغال می تواند سکوی پرتابی برای شما و خانواده شما به کشور های با اقتصاد بهتر در اروپا و آمریکا یا استرالیا باشد.
البته بدلیل پروسه سخت برای یافتن کارفرما و ادله مورد قبول از طرف کارفرما به اداره کار پرتغال شما می توانید از طریق تحصیل وارد پرتغال شوید وتا پایان تحصیلات بصورت پاره وقت کار کنید.
فرد با سه سال کارتمام وقت و پرداخت مالیات اقامت دائم می گیرد و بعد از پنج سال کار تمام وقت و پرداخت مالیات تابعیت و پاسپورت می گیرد.
شرایط کار مهندسی و کار فنی نسبت به دیگر رشته ها مناسب تر است.
کار حسابداری و ITجزو مشاغلی است که نسبت به دیگر مشاغل دارای فراوانی است.اگر به دنبال شرکت های بزرگ هستید لیسبون مکانی ایده آل است و شرکت های چند ملیتی نوکیا سامسونگ و نستله است و مقر Energaisدر پرتغال است.
سایتهای شغل عمومی:
موسسه Emprego,که ابتدا رزومه خود را فرستاده و بعد به لیست کار دسترسی می یابد.

وب سایت های مختلف موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال :

Indeed
Learn4Good
SAPO Emprego
Net Emprego
Empregos Online

شاغلین انگلیسی زبان در موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال :

اگر شما در جستجوی یک کار انگلیسی زبان هستید مشاغل موجود در لیسبون را جستجو کنید(تمام وقت و پاره وقت)یا جستجوی روزنامه های انگلیسی زبان در پرتغال است.

آژانس های استخدام:
مجلات Temporario pessoal
Pessoal E recrutamento
لیست سازمان استخدام پرتغال Expatica
و سایت
www.expatica.com
www.jabsinlisbon.com
www.europe jobs.org
www.advance career.com
www.jobrank.org
www.taraget jobs.co.uk
www.randstud.com
www.the-network.com
www.learn4good.com
www.prospects.ac.uk
www.eastafricatender.com
www.job jungle.info
www.workcircle.com.uk
www.advancecareer.com
www.visahunter.com
www.justlanded.com
www.stepstone.com
www.easyexpat.com
www.englishportuguesejobs.com
www.cor5.com

چند آژانس معتبر کاریابی پرتغال همراه با شماره تلفن:
آژانس آدکو.+351 225074640. adecco.st@mail.telepac.pt
آژانس geral.lisbon@geserfor.pt +351 384533021. Geserfor..
آژانس پورتو روا استیفانیا 901360622 geral.porto@geserfor.pt
آژانس نیروی انسانی پروفسور کارلوس 816715421 lucia.guimaraes@manpower.pt
آژانس نیروی انسانی 706301222351

کارمندان در پرتغال معمولأ 40ساعت در هفته کار می کنند یعنی هشت ساعت در روز است که البته تا 12ساعت در روز یعنی 60ساعت در هفته می توانند کار کنند.کارمندان تمام وقت سالانه 22روز می توانند مرخصی بگیرند که این به استثنای تعطیلات عمومی در تقویم پرتغال است. قرارداد کار هم مثل اروپا در پرتغال بصورت تمام وقت و دائم یا پاره وقت است.برای اشتغال بلند مدت برای بار اول شما نیازمند یک اجازه اقامت پرتغالی با استفاده از دبیرخانه کل وزارت آموزش و علوم پرتغال دارید که SGMECاست. اجازه موقت 4ماهه است که بعد بصورت یکساله تمدید می شود.

نمونه فرم ها در ذیل آمده:
این فرم بصورت آنلاین تکمیل و فرستاده می شود،و مشخصات متقاضی وعنوان شغلی را می خواهد

موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال

این فرم همان رزومه شغلی است.cv

موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال

موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال

موسسات کاریابی معتبر در کشور پرتغال

درپایان خاطر نشان می شوم که قبل از اقدام برای کار در پرتغال تمام شرایط را بسنجید وهزینه های زندگی و دستمزدها را در پرتغال چک کنید وبعد اقدام کنید.

 

موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE MIE حامی شما در تمام امور مهاجرتی می باشد.صمیمانه منتظر حضور گرم شما هستیم. موفق و پیروز باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *