هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان

هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان چقدر است ؟ آیا شما از هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان اطلاع دارید؟ ایا افراد با سطح زندگی متفاوت، می توانند در کشور انگلستان زندگی کنند؟ هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان به چه میزان می باشد؟

کشور انگلستان جزء کشورهایی است که هر ساله افراد زیادی تمایل دارند از راه های مختلف وارد شوند. اما در ابتدا باید هزینه های تحصیل و زندگی را در انگلستان بدانند تا بتوانند تصمیم نهایی را اتخاذ نمایند . یکی از مهمترین موضوعات میزان هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان است . هزینه های تحصیلی و زندگی در انگلستان بستگی به هر فرد متفاوت می باشد همینطور هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان با توجه به شهر های مختلف و همینطور دانشگاه های مورد نظر کاملا متغیر خواهد بود.

موسسه مشاوره ای MIE  با جمعی از وکلا و حقوقدانان حاذق شما را در زمینه هزینه های زندگی و تحصیل در کشور انگلستان راهنمایی خواهد کرد و شما می توانید با ورود به کشور انگلستان اینده ی خود و فرزندانتان را تامین کنید.

 

همانطور که می دانید کشور انگلستان یک کشور کاملا پیشرفته می باشد و جز برترین کشورها در دنیا محسوب می شود به همین دلیل همه ساله افراد بسیاری خواهان مهاجرت از طرق مختلف به انگلستان می باشند. در مورد تحصیل در کشور انگلستان و همچنین هزینه تحصیل در کشور انگلستان بهتر است بدانید که کاملا متفاوت می باشد و هزینه تحصیل در هر مقطع کاملا با مقاطع دیگر متفاوت می باشد. افرادی که در کشور انگلستان به کار می پردازند و یا تحصیل می کنند امکان این را دارند که فرزندانشان به صورت کاملا رایگان به تحصیل بپردازند. نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که دانشجویانی که عضو اتحادیه اروپا می باشند همانند دانشجویان انگلیسی باید شهریه بپردازند و این شهریه همانطور که بیان شد در هر مقطع متفاوت می باشد.

دانشجویان در کشور انگلستان این امکان را دارند که از خوابگاههای دانشجویی و یا خانه هایی که مختص دانشجویان می باشد استفاده نمایند.

هزینه مدارس در کشور انگلستان برای هر سال تحصیلی در حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ پوند.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان: ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ پوند در سال

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلستان: ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ پوند در سال

هزینه تحصیل در مقطع دکترا در انگلستان: ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ پوند در سال

هزینه تحصیل در شهرهای کوچکتر کشور انگلستان به مراتب کمتر از لندن می باشد و افراد به راحتی می توانند به تحصیل و زندگی در کشور انگلستان بپردازند.

این مقاله متعلق به موسسه مشاوره ای MIE می باشد. موسسه مشاوره ای MIE به عنوان برترین موسسه مهاجرتی در خاورمیانه امکان انجام هرگونه پرونده حقوقی و قانونی شما عزیزان را دارد .

 

در رابطه با هزینه زندگی در کشور انگلستان می توان گفت که هزینه زندگی کاملا متفاوت می باشد و بسته به سطح زندگی افراد کاملا متغیر است همچنین هزینه زندگی در انگلستان از شهری به شهر دیگر متفاوت است مثلا هزینه زندگی در لندن بیشتر از دیگر شهرهای انگلستان می باشد. اگر بخواهیم ریز قیمت ها را در مورد هزینه زندگی در انگلستان بگوییم بدین صورت می باشد:

اجاره خانه در انگلستان : ۳۸۰ تا ۷۵۰ پوند در ماه

هزینه غذا در انگلستان: ۱۴۰ تا ۲۵۰ پوند در ماه

هزینه گاز و برق در انگلستان: ۵۰ تا ۸۰ پوند در ماه

هزینه اینترنت در انگلستان : ۲۰ تا ۶۰ پوند در ماه

هزینه تلفن همراه در انگلستان: ۱۰ تا ۵۰ پوند در ماه

هزینه رختشویی و لوازم ارایش در انگلستان: ۱۰ تا ۴۰ پوند در ماه

هزینه چاپ، لوازم التحریر، فتوکپی، متن کتاب در انگلستان: ۲۵ تا ۵۰ پوند در ماه

خرید فیله مرغ در انگلستان: ۴ پوند

خرید آبجو در انگستان: ۲ پوند

خرید نان برای ۲ نفر : ۱ پوند

خرید ۱۲ عدد تخم مرغ : ۳ پوند

خرید ۱ جفت شلوار جین : ۷۱ پوند

خرید ۱ جفت کفش چرمی مردانه: ۸۹ پوند

البته بهتر است به عرض شما عزیزان برسانیم که این هزینه برای هر فرد کاملا متفاوت می باشد و همانطور که بیان شد نسبت به زندگی هر فرد کاملا متفاوت است و می تواند بیشتر و یا کمتر باشد. نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که به غیر از این هزینه ها که بیان شد فرد در ابتدای ورود به کشور انگلستان باید هزینه هتل، خورد و خوراک، حمل و نقل و….. را تا پیدا کردن مسکن مناسب در کشور انگلستان تامین نماید.

در نهایت بهتر است بدانید که هزینه تحصیل و هزینه زندگی در انگلستان کاملا متفاوت می باشد. در مورد هزینه تحصیل در انگلستان باید بگوییم که هزینه هر مقطع با مقطع دیگر کاملا متفاوت می باشد و همچنین هر شهر با شهر دیگر کاملا متفاوت است اما نکته مهم این است که کشور انگلستان یکی از برترین کشورها برای تحصیل و زندگی می باشد. در رابطه با هزینه زندگی در کشور انگلستان باید بگوییم که هزینه زندگی کاملا متفاوت می باشد و بستگی به سطح زندگی افراد دارد که می تواند بیشتر شود و یا کمتر شود اما نکته حائز اهمیتی که وجود دارد و بهتر است به آن اشاره نماییم این است که شهر لندن از هزینه زندگی بالاتری نسبت به دیگر شهرهای انگلستان برخوردار است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تحصیل در کشور انگلستان و همچنین هزینه زندگی در کشور انگلستان می توانید به سایت موسسه مشاوره ای MIE مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید. موسسه مشاوره ای MIE در امر مهاجرت حامی شما عزیزان خواهد بود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *