ویزای اتریش

 • ویزای اتریش ومقدمه ای بر آن
 • ویزای اتریش و انواع ویزا
 • ویزای اتریش و ویزاهای بلند مدت کشور اتریش
 • ویزای اتریش از طریق تحصیل
 • ویزای اتریش از طریق کار
 • ویزای اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • ویزای اتریش از طریق تمکن مالی(خودحمایتی)
 • ویزای اتریش از طریق ازدواج
 • ویزای اتریش از طریق تولد فرزند
 • ویزای اتریش و پناهندگی
 • ویزای اتریش از طریق درمان
 • ویزای اتریش و مدارک لازم جهت اقدام
 • ویزای اتریش و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای اتریش و وقت سفارت ویزای کشور اتریش
 • ویزای ‌اتریش و توصیه های مهم
 • ویزای اتریش و کلام اخر
ویزای اتریش

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای اتریش ومقدمه ای بر آن

ویزای اتریش و چگونگی اخذ آن ، انواع ویزای اتریش و مدارک مورد نیاز  برای دریافت ویزا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار میگیرد . دریافت ویزای تحصیلی اتریش چگونه است؟ راههای اخذ ویزای تحصیلی اتریش و اقامت اتریش چیست؟ شرایط زندگی در اتریش چگونه است؟ امروزه مهاجرت به  اتریش و اخذ اقامت اتریش و ویزای اتریش از روش های های مختلف امکان پذیر بوده و به دلیل اینکه شهر وین به مدت 10 سال متوالی در بین تمامی شهرهای اروپایی به عنوان بهترین شهر از نظر رفاه اجتماعی شناخته شده است اخذ ویزای اتریش در طی چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است که یکی از مهمترین دلایل آنرا میتوان شرایط مناسب زندگی در این کشور دانست.

پیشنهاد ما به شما اینست که  برای انتخاب بهتر و صحیح تر ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه و مشاهده نمایید و مقالات ما را در گوگل با کلیدواژه ملک پور جستجو نموده و مطالعه نمایید .

فایل صوتی موسسه ملکپور در رابطه با اقامت دراتریش

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با اقامت اتریش

ویزای اتریش و شرایط عمومی

کشور اتریش یکی از بهترین کشورهای دنیاست و شهر وین امسال برای سال یازدهم به عنوان بهترین شهر برای زندگی معرفی شده است. تحصیل رایگان دراتریش و وجود ویزای جستجوی کار برای اتریش، مهاجران زیادی را روانه این کشور نموده است. متقاضیان زیادی دارد. یکی دیگر از مزایای دریافت ویزای اتریش، امکان بردن همراه پس از مدتی است که برای متقاضیانی که متاهل هستند باز اتریش را تبدیل به گزینه مورد علاقه نموده است. کش.ور اتریش در اروپای مرکزی قرار دارد و با کشورهایی نظیر آلمان و مجارستان همسایه است. رود دانوب یکی از جاذبه های دیدنی کشور اتریش است. در ادامه با انواع ویزای اتریش آشنا خواهیم شد:

پرچم اتریش
اطلاعات عمومی اتریش

ویزای اتریش و انواع ویزا

ویزای اتریش و داشتن آگاهی کامل از انواع ویزاهای اتریش از موارد مهمی است که میبایست مد نظر قرار گیرد . برای اخذ ویزای کشور اتریش در قالب یکی از این چهار نوع ویزا میتوان اقدام نمود :

 • ویزای تایپA

  این نوع ویزای اتریش به افراد آن این اجازه را میدهد تا به منظور ترانزیت و وقفه ی کوتاه مدت چند ساعته در فرودگاه یکی از کشور های عضو شنگن وارد شده و پس از آن به مقصد کشور مورد نظر خود پرواز کنند . توجه داشته باشید که شخص در این نوع ویزا اجازه ی خروج از محدوده فرودگاهی اتریش را نداشته و صرفا به منظور تعویض پرواز میتواند از این تایپ ویزا استفاده کند.

 • ویزای تایپB

  این تایپ ویزای اتریش مانند ویزای نوع A به افراد این اجازه را میدهد تا در خطوط ترانزینی و فرودگاه های کشور های عضو شنگن توقف داشته باشد . تفاوت ویزاهای تایپ B و تایپ A در این است که در نوع B شخص اجازه دارد به مدت 5 روز از فرودگاه خارج شده و همچنین از خطوط زمینی و یا راههای دیگر از آن کشورها عبور کند.

 • ویزای تایپC

  این تایپ ویزای اتریش عموما تحت عنوان ویزای توریستی شناخته و به دارندگان آن این اجازه داده میشود تا مدت زمان مشخصی را در کشور اتریش و یا سایر کشورهای عضو پیمان شنگن حضور داشته باشند . معمولا در مرتبه ی اول به صورت یکبار ورود و 90 روزه صادر شده که شخص تا یکماه میتواند در کشور مقصد حضور داشته باشد . در مرتبه ی دوم دوبرابر دفعه ی قبل (6 ماهه) و برای مرتبه ی سوم یکساله صادر میشود و پس از آن میتوان برای دریافت ویزای مولتی اقدام کرد.

 • ویزای تایپD

  ویزا های تایپ D برای افرادی صادر میشود که قصد اخذ ویزای اتریش به منظور اقامت پایدار و بلند مدت در اتریش را داشته و برای پروسه های مختلفی از جمله ویزای اتریش از طریق تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری ، ازدواج ، تولد فرزند و … میتوان برای این تایپ ویزا درخواست داد که در ادامه به بررسی این موارد میپردازیم.

ویزای اتریش و ویزاهای بلند مدت کشور اتریش

به منظور اخذ ویزاهای بلند مدت اتریش از روشهای مختلفی میتوان اقدام نمود که از جمله ی آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویزای اتریش از طریق تحصیل
 • ویزای اتریش از طریق کار
 • ویزای اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • ویزای اتریش از طریق تمکن مالی(خودحمایتی)
 • ویزای اتریش از طریق ازدواج
 • ویزای اتریش از طریق تولد فرزند
 • ویزای اتریش از طریق پناهندگی

ویزای اتریش از طریق تحصیل

ویزای اتریش و اخذ اقامت و ویزای کشور اتریش از طریق تحصیل از جمله مواردی است که همواره مورد توجه دانشجویان بسیاری از سراسر این کره ی خاکی قرار میگیرد که یکی از دلایل اصلی این حسن توجه را میتوان به دلیل هزینه های پایین تحصیل در بسیاری از دانشگاههای کشور اتریش دانست.

برای تحصیل در دانشگاههای دولتی کشور اتریش همواره شرایط ویژه ای مد نظر قرار گرفته میشوند که از جمله ی آنها میتوان به قبولی در مصاحبه و یا آزمون ورودی آن رشته و داشتن سطح زبان آلمانی متوسط اشاره کرد . البته لازم به ذکر است که تا سال گذشته دانستن زبان آلمانی الزامی نبود . دانشگاه 2 سال به شخص زمان میداد که سطح زبان خود را به سطح مورد قبول رشته ی خود ، یعنی B2 و یا C1 برساند.

مهاجرت به اتریش یا سوئیس

البته لازم به ذکر است که بعضی از رشته ها بدون آزمون ورودی بوده و به شرطی که شخص بتواند از دانشگاه در حال تحصیل خود نامه ی عدم منع تحصیل در مقطع بالاتر را بگیرد و شرایط لازم را داشته باشد ، میتواند برای اخذ پذیرش و در ادامه ویزای اتریش اقدام نماید.

توصیه میکنیم که جهت دریافت اطلاعات دقیق تر در این رابطه و آشنایی کامل با نحوه ی اخذ پذیرش در دانشگاه های دولتی اتریش حتما ویدئوی اپلای و ویزای تحصیلی اتریش را تهیه نموده و مشاهده نمایید تا خودتان به تنهایی نیز بتوانید در این راستا قدم برداشته و آگاهی لازم را به منظور اخذ ویزای تحصیلی اتریش بدست آورید.

ویزای اتریش از طریق کار

ویزای کشور اتریش و بالاخص ویزای کاری اتریش از مواردی هستند که همواره مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته اند. برای کار در اتریش به دو صورت اقدام میشود .

 • همراه با جاب آفر

  ویزای اتریش و اخذ اقامت کاری اتریش در حالت اول به این صورت است که شخص از کشور اتریش پیشنهاد شغلی داشته باشد . داشتن پیشنهاد شغلی بدین معناست که کارفرمایی از کشور مقصد بخواهد شما را استخدام کرده و با اداره ی کار و اداره ی مهاجرت کشور خود صحبت کرده و رضایت آنها را جلب کند . همچنین شغل مذکور را به مدت سه ماه در کشور اتریش و سه ماه در کل اتحادیه ی اروپا آگهی کرده و در طی این زمان هیچ شخص اتریشی یا اروپایی واجدالشرایطی جهت این موقعیت شغلی یافت نشود . در پی داشتن این پیشنهاد شغلی شخص میتواند با داشتن تحصیلات و سطح زبان مورد قبول برای اخذ ویزای اتریش از طریق کار اقدام نماید.

ویزای اتریش
 • اقدام از طریق ویزای جستجوی کار

  ویزای اتریش و اخذ ویزای کاری اتریش بدون داشتن پیشنهاد شغلی نیز امکان پذیر است . در زمانی که شخص از کشور مقصد پیشنهاد شغلی نداشته باشد 8 کشور هستند که این اجازه را به افراد داده که بدون داشتن پیشنهاد شغلی مدت زمان مشخصی را برای کاریابی در کشور مقصد حاضر شود . از میان این کشور ها خوشبختانه ما برای کشور اتریش نیز واجد شرایط هستیم و میتوان با اخذ این ویزا مدت زمان 6 ماه را برای کاریابی در این کشور حضور یافته و در صورت یافتن شغل مناسب برای دریافت ویزای اتریش از طریق کار اقدام کنیم.

  مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای جستجوی کار کشور اتریش عبارتند از :

 • داشتن مدرک لیسانس و یا فوق لیسانس یکی از رشته های فنی مهندسی

 • داشتن حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط با رشته ی تحصیلی

 • سطح زبان A2 و یا B1 آلمانی

 • شرایط سنی مناسب

ویزای اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ویزای اتریش

ویزای کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری به چند روش قابل انجام است که از جمله ی آنها میتوان به اخذ ویزای کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری و ارائه ی بیزنس پلن اشاره کرد . در این روش شخص میبایست یک بیزنس پلن بسیار قوی ارائه کرده و همچنین ثابت کند که طرح تجاری وی برای کشور اتریش سودمند بوده و موجب اشتغال زایی میگردد . در این روش شخص میبایست حداقل در حدود 500 هزار یورو پشتوانه ی مالی نشان داده و همچنین منبع پول و قانونی بودن سرمایه ی شخص نیز کاملا مشخص باشد .

روش دیگری که میتوان از آن طریق بدون داشتن بیزنس پلن به منظور اخذ اقامت و ویزای اتریش اقدام کرد ، سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و استخدام همسر میباشد که در این شیوه شخص با ثبت نمودن یک شرکت در کشور اتریش و استخدام همسر در شرکت میتواند به منظور اخذ اقامت و ویزای کشور اتریش اقدام نماید . در این شیوه شخص همراه نیز اجازه ی کار تمام وقت داشته و تحصیل فرزندان نیز در اکثر مدارس این کشور کاملا رایگان بوده و همچنین خانواده از بالاترین سطح بیمه در کل اروپا برخوردار خواهند بود.

ویزای اتریش از طریق تمکن مالی(خودحمایتی)

ویزای اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق خودحمایتی یکی از پرطرفدار ترین راههای اخذ اقامت و ویزای اتریش میباشد که در این شیوه شخص تمکن مالی خود را به سفارت کشور اتریش اثبات کرده و اعلام میدارد که بدون نیاز به کمکی از جانب دولت اتریش میتواند هزینه های زندگی خود و خانواده اش را تامین نماید.

جهت اقدام از این شیوه میبایست 2 الی 3 ملک به نام شخص بوده و در حساب بانکی خود و هر یک از اعضای خانواده در حدود 20 الی 25 هزار یورو گردش حساب و تمکن مالی نشان دهد و روز سفارت به کمک وکیل مهاجرت خود مدارک مورد نیاز را حاضر نموده و به آفیسر تحویل دهد تا در صورت تایید وی بتواند اقامت و ویزای اتریش را از طریق روش تمکن مالی (خودحمایتی) بدست آورد.

فایل صوتی موسسه ملکپور در رابطه با تمکن مالی اتریش

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با تمکن مالی اتریش

ویزای توریستی اتریش
اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش
تمکن مالی اتریش

ویزای اتریش از طریق ازدواج

ویزای اتریش از طریق ازدواج یکی دیگر از راههای پرطرفدار اخذ اقامت اتریش میباشد . طبق قوانین حقوق بین الملل زمانی که شما با شخصی که دارای پاسپورت یا اقامت دائم کشور اتریش باشد ازدواج کنید ، میتوانید برای اخذ ویزای الحاق به همسر اقدام کرده و ویزای اتریش را از این طریق بدست آورید و پس از گذشت 3 سال برای دریافت اقامت دائم خود اقدام نمایید . همچنین زمانی که شخصی اقامت و یا پاسپورت یکی از کشور های اروپایی را اخذ میکند طبق قوانین بین المللی حقوق بشر میتواند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود دعوتنامه ارسال کرده و آنها با مراجعه به سفارت تقاضای ویزای الحاق به خانواده کنند . به طور کلی ازدواج با شخص خارجی در هرکشور آثار اقامتی مخصوص به خود را به همراه دارد که در ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به طور کامل شرایط اخذ ویزای اتریش و همچنین شرایط اخذ اقامت از طریق ازدواج در اتریش برای شما عزیزان مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است.

مهاجرت به نیوزلند

ویزای اتریش از طریق تولد فرزند

ویزای اتریش از طریق تولد فرزند یکی دیگر از راههای اخذ اقامت برای بعضی از کیس های خاص میباشد . سیاست اعطای اقامت کشور ها در رابطه با تولد فرزند به دو دسته تقسیم بندی میشود . دسته ی اول کشورهایی که نظام حقوقی آنها به منظور اعطای اقامت به فرزند از اصل خاک پیروی میکنند و در صورتی که مادر در زمان تولد فرزند اقامت بلند مدت ( بالای 6 ماه ) آن کشور را داشته باشد و با آگاهی کامل اصول آن پروسه طی شود به فرزند پاسپورت داده شده و در دراز مدت میتواند برای پدر و مادر نیز فرزند آثار اقامتی داشته باشد و دسته ی دوم کشورهایی هستند که نظام حقوقی آنها به منظور اعطای اقامت به فرزند از اصل خون پیروی میکنند . بدین معنی که برای اعطای اقامت به فرزند ، تابعیت پدر و مادر وی را مورد بررسی قرار داده و به عنوان مثال چنانچه پدر و مادر وی ایرانی باشند ، به فرزند نیز پاسپورت ایرانی اعطا میگردد . اکثریت کشورهای اروپایی از جمله کشور اتریش از اصل خون پیروی میکنند.

ویزای اتریش و پناهندگی

در ابتدا یادآور می شویم که موسسه حقوقی ملکپور هیچگونه فعالیتی درزمینه پناهندگی ندارد و این راه را به هیچ شخصی پیشنهاد نمی کند و این مقاله صرفا به خاطر اطلاع رسانیست. برای مهاجرت راههای زیادی وجود دارد . پناهندگی راهی پر مخاطره و سخت است که در بعضی مواقع جان شخص نیز در معرض خطر قرار می گیرد. طبق کنوانسیون ژنو پناهنده به شخصی اطلاق می گردد که به لحاظ مسائل عقیدتی ، سیاسی ، اجتماعی ، قومی و یا نژادی در معرض خطر قرار دارد و در صورت ماندن در کشور خود خطر شکنجه و آزار و اذیت وی وجود دارد. بنابراین به عقیده کارشناسان  اکثر اشخاصی که اقدام به پناهندگی می کنند پناهنده واقعی نبوده و فقط برای استفاده از مزایای پناهندگی اقدام به این کار می کنند . دولت اتریش در سالهای اخیر به دلیل اینکه افراد زیادی از راه تحصیل و کار به این کشور رفته و در نهایت اعلام پناهندگی نموده اند در پذیرش پناهنده قوانین سخت گیرانه ای را اعمال نموده است که فقط کسانیکه پناهنده واقعی هستند بتوانند برای پناهندگی اقدام نمایند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مخاطرات پناهندگی می توانید ویدیوی مدیریت محترم موسسه را در زمینه انتخاب مسیر مهاجرت مشاهده نمایید .

ویزای اتریش

ویزای اتریش از طریق درمان

ویزای درمانی اتریش در حال حاضر مد نظر افرادی قرار گرفته است. جهت اخذ این تایپ ویزای اتریش شخص قبل از ورود میبایست هماهنگی های لازم را با پزشک و بیمارستان مربوطه انجام داده و میبایست مدارک پزشکی ، سوابق بیماری و سایر اطلاعات مورد نیاز جهت پرونده ی خود را تکمیل کرده و به آفیسر تحویل دهد. مدت این نوع ویزای اتریش محدود بوده و به طول مدت درمان شخص نیز بستگی دارد.

ویزای کار در اتریش
اخذ اقامت از طریق تولد در اتریش
اخذ تابعیت از طریق ازدواج در اتریش

ویزای اتریش و مدارک لازم جهت اقدام

 • پاسپورت متقاضی
 • ترجمه ی مدارک هویتی (کارت ملی، شناسنامه و …)
 • ترجمه ی مدارک تحصیلی و ریز نمرات
 • نامه ی پرینت گردش حساب جهت اثبات تمکن مالی
 • فیش حقوقی
 • نامه رزرو هتل
 • داشتن بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه ی نامه ی عدم  سوء پیشنه

فایل صوتی موسسه ملکپور در رابطه با مهاجرت به اتریش

ویزای اتریش و وکیل متخصص ویزا

ویزای اتریش یکی از معتبر ترین و پرطرفدار ترین ویزاهای اروپاست و به همین جهت همواره متقاضیان زیادی جهت اخذ ویزای اتریش درخواست میدهند . اما ذکر این مورد بسیار مهم بوده که پیش از هر اقدامی میبایست شخص با وکیل متخصص ویزا مشورت نموده و در صورت امکان از ایشان بخواهد که پرونده وی را بررسی نماید و در طی این پروسه قدم به قدم شما را راهنمایی کرده تا پروسه ی اخذ ویزای اتریش شما به نحو احسن انجام شده و شانس ویزای شما تا حد زیادی بالا رود . شما عزیزان میتوانید با مشاورین موسسه ی حقوقی ملک پور تماس گرفته و پس از بررسی شرایط اولیه ی خود از همکاران ما بخواهید که در صورت نیاز یک تایم مشاوره ی تخصصی با وکلای متخصص ویزای اتریش و یا مشاورین ارشد موسسه ترتیب داده تا بتوانید آگاهانه در راستای مهاجرت خود قدم بردارید.

ویزای اتریش و وقت سفارت ویزای کشور اتریش

ویزای اتریش و چگونگی دریافت وقت سفارت یکی دیگر از مواردی که در راستای اخذ ویزای کشور اتریش میبایست مد نظر قرار گرفته شود . نحوه ی درخواست و شرایط وقت سفارت نیز از جمله نکات مهم در راستای اخذ ویزای کشور اتریش میباشد . برای اخذ وقت سفارت برای ویزای کشور اتریش میتوانید به صورت آنلاین به سایت سفارت اتریش مراجعه و از طریق ایمیل درخواست دهید و همچنین در مواردی که نیاز به وقت قبلی ندارند در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه در ساعت 8 الی11 به صورت حضوری به سفارت اتریش به آدرس :  نیاوران ، خیابان باهنر ، خیابان مقدسی ، کوی میر ولی ، پ ۶ مراجعه کنید . لازم به ذکر است که زمان وقت سفارت اتریش در پروسه های کاری و تحصیلی بین 3 الی 6 ماه میباشد .

تلفن بخش کنسولگری : 46 00 75 22 (21) 98+،

تکمیل نواقص پرونده و همچنین تحویل اظهارنامه های کتبی :  دوشنبه الی پنجشنبه ساعت 11:30 الی 12:30

تحویل نامه (پس از هماهنگی ):  دوشنبه الی پنجشنبه ساعت 14 الی 14:30

تحویل گذرنامه و تأیید مدارک:  دوشنبه ها الی پنجشنبه ها ساعت 14 الی 14:30

ویزای ‌اتریش و توصیه های مهم

ویزای اتریش و نحوه ی چیدمان پرونده و کامل کردن مدارک به منظور اخذ ویزا از جمله مواردی هستند که همواره میبایست مد نظر قرار گرفته شوند . زمانی که به منظور اخذ ویزا اقدام میکنید میبایست موارد مهمی را مدنظر داشته باشید . پیش از هر اقدامی حتما با یک موسسه ی حقوقی معتبر و یا وکیل مهاجرت متخصص مشورت کنید . در رابطه با پروسه ی مهاجرتی خود تحقیق کرده و آگاهانه و با چشمانی باز در این راستا قدم بردارید . اگر در مسیر مهاجرت قرار گرفتید میبایست بدانید که روحیه تان چطور باشد ، فلسفه ی خود را مبنی بر مهاجرت درک کرده و بدانید که به چه دلیل تصمیم به مهاجرت گرفته اید و چه آینده و شرایطی را برای خود متصور شده اید . تحقیق و پژوهش چراغ پر فروغی است که راه را برای رسیدن به خواسته و اهداف شخص روشن نگه میدارد .

ویزای اتریش و سخن پایانی

ویزای اتریش و شرایط لازم به منظور اخذ ویزای اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی کامل قرار گرفت . ما در اینجا سعی داشتیم که تا حد امکان شرایط و ویژگی های اخذ ویزای اتریش را به طور خلاصه برای شما عزیزان توضیح داده تا بتوانید با چشمانی باز بهترین گزینه را به منظور اخذ ویزای اتریش خود مد نظر قرار دهید . با انواع ویزا های اتریش از جمله ویزا های کوتاه مدت، بلند مدت ، ویزا های تحصیلی ، کاری ، سرمایه گذاری ، ازدواج و تولد فرزند آشنا شدیم و دانستیم که از چه روش هایی میتوان برای اخذ ویزای اتریش اقدام کنیم . اکیدا توصیه میکنیم که برای کسب اطلاعات صحیح زمان و انرژی بگذارید و آگاهانه برای موفقیت خود تصمیم گیری کنید. در این مقاله توضیحات مفصلی در باب ویزای اتریش ارائه شده و چگونگی اخذ اقامت های کوتاه مدت و بلند مدت از طرق مختلفی همچون ویزای اتریش از طریق تحصیل ، ویزای اتریش از طریق ازدواج و تولد فرزند ، ویزای اتریش از طریق کار و ویزای اتریش از طریق سرمایه گذاری و تمکن مالی به صورت دقیق و علمی مورد بررسی قرار گرفتند . شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات دقیق تر مقالات ما را با کلید واژه ی “ملک پور” در سایتهای ما جستجو کرده و مطالعه بفرمایید و به منظور بررسی تخصصی شرایط خود با مشاورین زبده و مجرب دفتر مرکزی موسسه ی حقوقی ملک پور در اتریش و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره ی رایگان این بزرگواران بهره مند شوید . توصیه ی اکید میکنیم که پیش از هر اقدامی نسبت به تهیه و مشاهده ی ویدئوی جامع “راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت” اقدام نموده و با مشاهده ی این محصول ارزشمند خود به تنهایی بتوانید به یک وکیل مهاجرت تبدیل شده و بهترین گزینه را برای مهاجرت خود برگزینید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *