ویزای ارمنستان

 • ویزای ارمنستان و مقدمه ای بر آن
 • ویزای ارمنستان و شرایط عمومی آن
 • انواع ویزای ارمنستان
  • V
  • O
  • D
  • Tr
 • ویزای توریستی ارمنستان
 • مدارک لازم برای ویزای توریستی ارمنستان
 • ویزای ارمنستان و سایر ویزاها
  • ویزای درمانی ارمنستان
  • ویزای ارمنستان از طریق تحصیل
  • ویزای ارمنستان از طریق کار
  • ویزای ارمنستان از طریق ازدواج
  • ویزای ارمنستان از طریق سرمایه گذاری
 • ویزای توریستی ارمنستان و دلایل ریجکتی
 • ویزای ارمنستان و تفاوت ویزای یک طرف و دو طرف
 • ویزای با گارانتی (تضمینی) ارمنستان
 • ویزای ارمنستان و توضیحات مهم
 • ویزای ارمنستان و نتیجه گیری
ویزای ارمنستان

ویزای ارمنستان و مقدمه ای بر آن

ویزای ارمنستان، شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کشور ارمنستان و انواع  ویزای ارمنستان در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفته است.  به تمامی نکات و ابهامات در زمینه ویزای ارمنستان در این مقاله به صورت ساده و خلاصه پرداخته شده است. آیا با ویزای توریستی ارمنستان امکان کار در این کشور وجود دارد؟ کشور ارمنستان دارای چند نوع ویزا می باشد؟ دلایل ریجکتی ویزای ارمنستان چیست؟ پاسخ به این سوالات و سایر سوالات مرتبط با ویزای ارمنستان در این مقاله بیان شده است.

ویزای ارمنستان به دلیل نزدیکی این کشور به ایران در بیشتر مواقع مورد توجه ایرانیان قرار می گیرد. امیدواریم که این مقاله که توسط متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است بتواند سوالات و ابهامات ذهنی شما را در مورد ویزای ارمنستان برطرف نماید و اطلاعات کامل و مفیدی را به شما ارائه دهد. در صورت نیاز می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان و تخصصی بهره مند شوید .

پاسپورت ارمنستان

ویزای ارمنستان و شرایط عمومی آن

کشور ارمنستان  در اصل با نام جمهوری ارمنستان شناخته می شود. ارمنستان کشوری است در منطقه قفقاز جنوبی به پایتختی ایروان که از شمال با کشور گرجستان و از شرق با کشور جمهوری آذربایجان و از غرب نیز با کشور ترکیه و از ناحیه جنوبی نیز با ایران و نخجوان هم مرز است. مساحت کشور ارمنستان ۲۹٬۸۰۰ کیلومترمربع و جمعیت آن ۳٬۰۱۸٬۸۵۴  نفر می باشد. واحد پولی کشور ارمنستان درام (ADM) می باشد که البته شایان ذکر است این واحد پولی یکی از قدیمی ترین واحد های پولی دنیا به شمار می رود. جمهوری ارمنستان سرزمینی است کوهستانی و سطح ارمنستان را مجموعه ای از کوهستان های دارای چین خوردگی،  قله های مخروطی، دره های تنگ رودخانه ای فرا گرفته است. حدود 90 درصد اراضی کشور ارمنستان در ارتفاع بیشتر از هزار متری واقع شده اند. آب و هوای ارمنستان معتدل بوده و در زمستان آب و هوای آن به شدت سرد می شود. آسمان ارمنستان در اغلب موارد نیز آفتابی است. کشور ارمنستان به دلیل نزدیکی به کشور ایران همواره دارای تقاضای زیادی برای سفر بوده و البته ما نیز در این بخش به صورت تخصصی و کامل تمامی ویزاهای این کشور را مورد بررسی قرار می دهیم.

ارمنستان

انواع ویزای ارمنستان

کشور ارمنستان یکی از کشورهای نزدیک به کشورمان ایران است. این کشور ویزاهای مختلفی برای متقاضیان ورود به ارمنستان در نظر گرفته است که بسته به شرایط و هدف های افراد متفاوت است . متقاضیان ویزای ارمنستان در ابتدای امر باید از نوع ویزای مورد نیاز خود آگاهی داشته باشند و سپس با توجه به نوع ویزای درخواستی خود مدارک مورد نیاز را تکمیل نموده و سپس اقدام به درخواست ویزا نمایند . به صورت کلی ویزاهای ارمنستان به چهار نوع زیر تقسیم می گردد و هر کدام نیز دارای ویژگی خاص خود هستند :

 • ویزای دیدارVisitor visa (V)
 • ویزای رسمی Official visa (O);
 • ویزای دیپلماتیکDiplomatic visa (D);
 • ویزای ترانزیتTransit visa (Tr).

متقاضیان می توانند پس از مشخص شدن مسیر و نوع ویزاهای خود به سفارت ارمنستان مراجعه نموده و مدارک خود را تکمیل و تقدیم سفارت نمایند .

 • ویزای دیدار (V)

  به افرادی تعلق می گیرد که قصد اقامت بیشتر از 120 روز را در جمهوری آذربایجان دارند. این نوع ویزا به صورت یک بار ورود یا چند ورود صادر میگردد. البته باید این مورد را اضافه نماییم که این نوع ویزا قابلیت تمدید تا مدت زمان یک سال را نیز دارد .

 • ویزای رسمی (O) و ویزای دیپلماتیک (D)

  این دو نوع ویزا بر اساس درخواست رسمی وزارتخانه های خارجی، ماموریت های دیپلماتیک خارجی و پست های کنسولی، سازمان های بین المللی، برای اهداف رسمی برای گذرنامه های دیپلماتیک صادر می گردد. ویزای رسمی و دیپلماتیک در مواردی به صورت یک بار ورود و در مواردی خاص به صورت چند بار ورود صادر می گردد.

 • ویزای ترانزیت (TR)

  تحصیل در این مقطع  2 ساله بوده و نیازمند آیلتس 6.5 است.  دانشجویان با توجه به هزینه های بالای زندگی و اجاره خانه، اجازه 20 ساعت کار در هفته به صورت پاره وقت را خواهند داشت. برای ورود به مقطع لیسانس علاوه بر مدارک پذیرش حداقل مدرک لیسانس نیز ضروری است. شروع ترم ها در ماه ژانویه و سپتامبر می باشد.

ویزای توریستی ارمنستان

این نوع از ویزا جهت دیدار از آشنایان یا دوستان، الحاق افراد به اعضای خانواده خود، گردشگری و یا درمان های کوتاه مدت برای افراد صادر می گردد. به دلایل روابط خوب سیاسی ایران و ارمنستان شما به راحتی می توانید تقاضای ویزای توریستی ارمنستان را داشته باشید. شما می توانید برای دریافت این ویزا به فرودگاه امام خمینی مراجعه و یا در مرز ارمنستان ویزای خود را دریافت نمایید. البته پیشنهاد می گردد در صورتی که قصد دارید در مرز ارمنستان این ویزا را دریافت نمایید مبلغ پرداختی خود را به درام (AMD) همراه خود داشته باشید زیرا برای شما ارزان تر خواهد شد. نکته ی مهم برای ورود به خاک ارمنستان اعتبار گذرنامه ی شما است که نباید کمتر از شش ماه باشد. ایرانیان طبق آخرین توافق صورت گرفته بین دولت ایران و ارمنستان تا مدت زمان 90 روز نیاز به ویزای توریستی ندارند و می توانند در این مدت در خاک ارمنستان یا بالعکس حضور داشته باشند. در نتیجه اگر نیاز به مدت زمان بیشتری برای حضور دارید می بایست تقاضای ویزای توریستی نمایید.

مدارک لازم برای ویزای توریستی ارمنستان

همان طور که در قسمت قبل اشاره نموده ایم ایرانیان طبق توافق صورت گرفته برای حضور در خاک ارمنستان به مدت 90 روز نیازی به دریافت ویزای توریستی ندارند ولی اگر اشخاص نیاز به حضور بیشتر از مدت 90 روز دارند باید تقاضای ویزا نمایند که این کار در سفارت این کشور یا در فرودگاه امام خمینی و یا در مرز ارمنستان صورت می گیرد. ما در این بخش مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی ارمنستان را قرار داده ایم که البته این مدارک مربوط به صدور ویزای توریستی از طرف سفارت این کشور در ایران است.

مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی ارمنستان

 • اصل گذرنامه
 • یک قطعه عکس ۳*۴ رنگی زمینه سفید
 • یک نسخه کپی از صفحه اصلی گذرنامه
 • فرم ویزای تکمیل شده (فرم خام توسط سفارت تحویل شما می­گردد

آدرس سفارت ارمنستان در ایران :

تهران، خیابان انقلاب، خیابان رازی، خیابان شهریار، پلاک ۱

آدرس سایت سفارت : http://iran.mfa.am

ویزای ارمنستان و سایر ویزاها

ویزای ارمنستان در حالت های دیگر نیز برای متقاضیان صادر می گردد که در این حالات باید شخص مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا را به سفارت این کشور ارائه نماید تا روند دریافت ویزا توسط افسر ویزا بررسی گردد و در انتها نتیجه بررسی به شخص متقاضی اعلام گردد .

سایر ویزاهای ارمنستان به شرح زیر می باشد :

 • ویزای درمانی ارمنستان
 • ویزای تحصیلی ارمنستان
 • ویزای کار ارمنستان
 • ویزای درمانی ارمنستان

  ویزای ارمنستان ممکن است برای افرادی که تقاضای درمان در این کشور را داشته باشند نیز قابل صدور باشد. البته شایان ذکر است ایرانیان به دلیل عدم نیاز به ویزا میتوانند برای درمان نیز به مدت 90 روز به این کشور سفر داشته باشند. متقاضیان ویزای درمانی در ابتدای امر باید با ارائه مدارک کافی به سفارت ارمنستان ثابت نمایند درمان خود یا شخص همراه خود در کشور مبدا به هر دلیلی به طور کامل انجام نمی گردد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. البته در بیشتر موارد برای ادامه درمان باید دعوت نامه بیمارستان یا نامه پزشک در مدارک شخص متقاضی وجود داشته باشد. البته بر آن شخص متقاضی ویزا نباید دارای بیماری خطرناکی باشد که برای جامعه آن کشور ضرر داشته باشد.

 • ویزای ارمنستان از طریق تحصیل

  ویزای ارمنستان از طریق تحصیل یکی دیگر از راه های دریافت ویزای ارمنستان است که باید به صورت تخصصی مورد بحث و گفت و گو قرار گیرد. تحصیل در ارمنستان در مقاطع مختلف امکان پذیر است. البته باید در نظر داشته باشید که هر مقطع تحصیلی دارای شرایط خاص خود می باشد. تحصیل در ارمنستان با توجه به وجود دانشگاه های دولتی برای افراد مختلف توصیه نمی گردد، زیرا افرادی که قصد ادامه تحصیل در ارمنستان و اخذ ویزای ارمنستان را دارند می توانند با همین شرایط برای کشور های اروپایی و دارای سطح تحصیلی بسیار بالاتر اقدام نمایند. در شهر پایتخت این کشور، ایروان تعداد دانشگاه ها بسیار بیشتر از سایر نقاط این کشور است. در این بخش به صورت مختصر به آنها خواهیم پرداخت.

 • تحصیل کارشناسی در ارمنستان

  تحصیل در مقطع کارشناسی در ارمنستان در مقطع لیسانس به مدت زمان 4 سال است. دانشگاه ها نیز به دو صورت خصوصی و دولتی  می باشند و در ابتدا باید زبان تحصیل مورد نیاز را انتخاب نمایید زیرا اگر شخص به زبان مورد انتخاب تسلط کافی نداشته باشد به مشکل در ادامه تحصیل بر می خورد. بیشتر دانشگاه های این کشور به زبان ارمنی می باشد و باید در نظر داشته باشید که برای ادامه زندگی در ارمنستان می بایست بتوانید این زبان را فرا بگیرید. دانشگاه های خصوصی این کشور نیز دارای زبان های مختلفی همچون زبان انگلیسی فرانسوی و یا روسی می باشند. هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی در حدود 2000 تا 2500 دلار در طول یک سال تحصیلی است. البته باید در نظر داشته باشید در صورتی که نیازمند گذراندن دوره های زبان هزینه تحصیل در کالج های این کشور بین 1800 تا 2300 دلار است.

 • تحصیل کارشناسی ارشد در ارمنستان

  تحصیل در این مقطع به طول 2 سال است و ممکن است در برخی از رشته ها بیشتر نیز به طول بیانجامد. دانشگاه ها در این مقطع به دو زبان ارمنی و انگلیسی ارائه می گردد و چنانچه شخص دانشجو مایل به تحصیل به زبان انگلیسی باشد باید مدارک زبان معتبر ارائه نماید . هزینه دوره ی فوق لیسانس در این کشور در حدود 2000 تا 2500 دلار در طول سال تحصیلی است .

 • تحصیل دکترا در ارمنستان

  تحصیل دکترا در ارمنستان و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های این کشور نیازمند داشتن سوپروایزر می باشد. تحصیل در مقطع دکترا در کشور ارمنستان مانند کارشناسی ارشد در صورت تحصیل به زبان انگلیسی نیاز به مدرک زبان دارد. این دوره ها وابسته به نوع رشته بین 4 تا 5 سال است. .هزینه دوره های تخصصی در رشته های پزشکی حدود 5000 تا 6000 دلار در سال می باشد. رشته هایی غیر از پزشکی در مقطع دکترا حدود 2500 تا 4000 دلار میباشد.

با توجه به اینکه تعداد زیادی دانشگاه در ارمنستان وجود دارد ما در این بخش به تعدادی از معروف ترین دانشگاه های ارمنستان اشاره خواهیم کرد:

دانشگاه دولتی ایروان
دانشگاه معماری و شهرسازی ایروان
کنسرواتور موسیقی
آکادمی علوم هنر ایروان
آکادمی علوم ارمنستان

برای ثبت نام در دانشگاه های ارمنستان باید مدارک مورد نیاز ثبت نام را به دانشگاه های مورد نظر خود ارسال نمایید و ما در این بخش به مدارک کلی به صورت مختصر اشاره خواهیم کرد :

 1. اصل شناسنامه به همراه ترجمه آن
 2. ارائه گواهینامه سلامت
 3. 6 قطعه عکس 4*3 رنگی
 4. اصل ریز نمرات سه ساله دبیرستان
 5. ارائه اصل دیپلم در صورت تقاضا برای تحصیل در مقطع کارشناسی

ویزای ارمنستان از طریق کار

ویزای ارمنستان از طریق کار یکی دیگر از راه های دریافت اقامت ارمنستان است. البته باید در نظر داشته باشید که برای دریافت ویزای ارمنستان از طریق کار باید اقدام به دریافت دعوت نامه کاری نمایید. نحوه دریافت دعوت نامه کاری از کشور ارمنستان به این صورت است که شخص باید در سایت های کاریابی یا روزنامه رسمی این کشور اقدام به جست و جو کار مورد نظر خود  نماید و در صورتی که توانست رضایت کارفرما را کسب کند دعوت نامه کاری را دریافت نماید و سپس با تکمیل مدارک خود به سفارت این کشور در ایران مراجعه نموده و درخواست ویزای کاری خود را تکمیل نماید .

در نوع اول از ویزای کار منظور این است که کار فرما باید یک دعوتنامه کاری برای کسی که در خارج از کشور دنبال کار میگردد تهیه کند، پیدا ست که برای بدست آوردن یک موقعیت شغلی در هر کشور اولویت با متقاضیان داخل آن کشور است که واجد شرایط آن شغل هستند، می باشد  و وقتی این شغل به متقاضی خارجی خواهد رسید که کسی در داخل آن کشور واجد شرایط آن شغل نباشد .

نمودار نرخ بیکاری در ارمنستان

نزخ بیکاری در ارمنستان

به عنوان مثال در کشور های اروپایی این قانون به این صورت می باشد که کارفرما آن شغل مورد نظر را باید به مدت 3 ماه در داخل آن کشور به صورت عمومی آگهی کند و اگر شخص واجد شرایطی یافت نشد و خواستار آن شغل نبود، سپس آن شغل به مدت 3 ماه در دیگرکشوهای عضو اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر باز هم شخصی واجد شرایط آن شغل نبود کار فرما می تواند از متقاضیان خارجی واجد شرایط دعوت به همکاری کند .در جدول روبرو می توانید نرخ بیکاری در کشور ارمنستان را به صورت کامل مشاهده نمایید . البته دقت نمایید این آمار مربوط به ماه ژانویه 2019 می باشد. با توجه به جدول آماری بالا می توانید مشاهده نمایید که نرخ بیکاری در ارمنستان در سطح بالایی (16.9) قرار دارد و می توان نتیجه گرفت که پیدا کردن کار در این کشور مشکل به نظر می رسد و بهتر است که از طریق های دیگر اقدام به دریافت ویزای ارمنستان نمایید  و یا اینکه با کار در کشورهای دارای شرایط بهتر مانند آلمان و اتریش جایگزین گردد.

اقامت از طریق کار در ارمنستان

ویزای ارمنستان از طریق سرمایه گذاری

ویزای ارمنستان

ویزای ارمنستان از طریق سرمایه گذاری نیز یکی از مواردی است که اشخاص ممکن است برای دریافت آن اقدام نمایند .

سرمایه گذاری در ارمنستان میتواند به طریق های زیر صورت گیرد :

 • ارز خارجی
 • اموال منقول و غیر منقول
 • سهام، اوراق قرضه و سایر اوراق بهاداری
 • پرداختن به فعالیتهای اقتصادی، از جمله حق اکتشاف، استخراج، توسعه یا بهره برداری از منابع طبیعی.
 • خدمات کارمزدی

ایجاد سرمایه گذاری ها در کشور ارمنستان به چند طریق ممکن است و شما می توانید سرمایه خود را از این طریق نیز به کشور ارمنستان نیز منتقل نمایید که البته باید این مورد را اضافه نمود که دولت برای سرمایه های افراد به شما نیز تضمین می دهد.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در ارمنستان

مراحل ثبت شرکت در ارمنستان به این صورت است که اگر فرد قصد ثبت شرکت در ارمنستان را دارد در ابتدای امر باید محلی را برای شرکت اجاره نماید و سپس به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید و اسم شرکت را ثبت و اساسنامه شرکت خود را تنظیم نماید. در انتها باید به اداره مالیات مراجعه نماید تا مراحل تهیه کد و مهر شرکت نیز سپری گردد.

پس از طی کردن مراحل فوق میتوانید جهت باز کردن حساب بانکی به بانک مراجعه نمایید.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در ارمنستان :

در خواست برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ارمنستان

 • تعیین نام شرکت
 • مشخص کردن صورت جلسه سهامداران شرکت، تعیین سهام هریک از اعضا شرکت وزمینه فعالیتشان
 • مشخصات مدیر عامل
 • آدرس محل شرکت
 • گذرنامه و ترجمه رسمی آن

سرمایه گذاری در ارمنستان

ویزای ارمنستان از طریق ازدواج

ویزای توریستی ارمنستان و دلایل ریجکتی

ویزای ارمنستان را تمامی افراد بالای 18 سال می توانند تقاضا نمایند ولی در مواردی و در بعضی از اوقات که شما تقاضای ویزای بیشتر از 90 روزه برای کشور ارمنستان را دارید ممکن است افسر کنسولگری نتواند تمامی اطلاعاتی که لازم است از متقاضی را داشته باشد دریافت کند و از این رو تقاضای ویزای متقاضی ممکن است دچار مشکل گردد. از طرفی ممکن است افسر تمامی اطلاعات لازم را دریافت نماید ولی این اطلاعات از جانب افسر قابل قبول نباشد یا بر طبق قوانین تعریف شده صورت نگرفته باشد. گاهی نیز ممکن است متقاضی دارای سوابقی همچون اعمال غیر قانونی یا نادرست باشد، از این رو افسر ویزا ممکن است با تقاضای ویزا شخص مخالفت نماید.

در این بخش به رایج ترین دلایل رد شدن ویزا متقاضی اشاره می نماییم :

مرتکب شدن اعمال کیفری و یا دارا بودن سابقه کیفری شخص

ارائه کردن مدارک ناقص و اشتباه توسط متقاضی ویزا

ارائه ننمودن توضیحات لازم برای هدف از سفر به ارمنستان

ویزای توریستی ارمنستان

ویزای ارمنستان و تفاوت ویزای یک طرفه و دو طرفه

ویزای ارمنستان به صورت های مختلف همان طور که در بخش های پیشین به این موارد اشاره شد صادر می گردد که متقاضی میتواند یکی از انواع ویزاها را برای ورود به خاک ارمنستان انتخاب نماید. شایان ذکر است ویزای ارمنستان در تمامی موارد به صورت یک طرفه (یک بار ورود) یا دو طرفه (چند بار ورود) صادر می گردد. صادر شدن ویزا یک طرفه به این معنا است که شخص فقط می تواند یک بار از مرز های ارمنستان وارد خاک این کشور شود و به محض ترک خاک این کشور امکان بازگشت به ارمنستان را ندارد. ویزا دو طرفه در مواردی صادر می گردد که افسر ویزا تشخیص این مورد را می دهد که متقاضی نیازمند رفت و آمد از مبدا به مقصد یعنی خاک ارمنستان را دارد و شخص متقاضی می تواند بدون محدودیت به خاک ارمنستان در مدت زمان اعتبار ویزا رفت و آمد داشته باشد.

ویزای با گارانتی (تضمینی) ارمنستان

همواره افرادی که تقاضای ویزای کشور های مختلف از جمله کشور ارمنستان دارند به دنبال این مورد هستند که چگونه می توان ویزای با گارانتی (تضمینی) را دریافت نمود. باید به این مورد اشاره نماییم که صدور ویزا توسط افسر صادر کننده ویزا انجام می گیرد و هیچ شخص یا اشخاصی امکان دخالت بر روی نحوه صدور ویزا، نوع ویزا، مدت زمان ویزا و … را ندارند. از این رو چنان چه افرادی ادعای ارتباط با سفارت و یا ارتباط با افسر ویزا را دارند به طور حتم ادعای کذب محسوب می گردد و باید اشخاص متفاضی به این موارد دقت کافی را داشته باشند. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش با سابقه درخشان و طولانی مدت این امکان را برای متقاضیان فراهم نموده است که بتوانند به صورت تخصصی در ارتباط با ویزای ارمنستان و ویزای سایر نقاط جهان مشاوره رایگان و حرفه ای دریافت نمایند تا امکان دریافت ویزا را به صورت تخصصی بالاتر ببرند. شما عزیزان همواره می توانید با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ رایگان سایت سوالات خود را مطرح نموده تا به صورت رایگان پاسخ آن را دریافت کرده و یا می توانید با شماره های موسسه تماس حاصل نمایید.

ویزای ارمنستان و توضیحات مهم

ویزای ارمنستان و اخذ ویزاهای مختلف آن نیازمند داشتن دانش کافی و اطلاعات حقوقی مناسب می باشد. به شما عزیزان همواره توصیه می گردد قبل از اقدام برای دریافت ویزای ارمنستان به طور کامل در این باره جست و جو و اطلاعات کافی را دریافت نمایید، از این رو پیشنهاد می گردد همواره مقاله های ما را که در وب سایت ما موجود است را مطالعه نموده تا اطلاعات زیادی را کسب نمایید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. برای اخذ هر گونه از انواع ویزای ارمنستان حتما با وکلای مجرب و متخصص در زمینه ویزا مشورت نمایید و سپس با کمک آن ها این پروسه را به پیش ببرید. برای ویزاهایی همچون تحصیلی بهتر است که شخص با وکیل مخصوص این امر مشورت نماید تا در طول پروسه دچار مشکل نگردد . باز هم تاکید می گردد که پروسه ی صدور هر نوع ویزا توسط افسر ویزا انجام می گردد و نظر نهایی را افسر ویزا صادر می کند از این رو شما می توانید با مشورت با مشاورین تخصصی و وکلای تخصصی شانس دریافت ویزا را بالاتر ببرید.

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای ارمنستان و نتیجه گیری

ویزای ارمنستان، شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کشور ارمنستان و انواع آن در این مقاله به صورت تخصصی مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت. ویزای ارمنستان از راه های مختلف امکان دریافت آن وجود دارد و شخص می تواند برای دریافت ویزاهای مختلف اقدام نماید. البته باید در نظر داشته باشید که ویزای توریستی ارمنستان برای ایرانیان نیاز نیست و اتباع ایرانی می توانند تا مدت زمان 90 روز در خاک ارمنستان بدون ویزا رفت و آمد و یا زندگی نمایند. امید است که از مطالعه این مقاله که به صورت تخصصی توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تنظیم شده است استفاده کافی را برده باشید و بتوانید برای دریافت ویزای ارمنستان اقدام نمایید. همواره به شما توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای ارمنستان و مشاوره رایگان مقاله های ما را مطالعه کرده و در صورتی که هر گونه سوالی در مورد ویزای ارمنستان دارید می توانید با شماره تلفن های دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره برترین مشاورین خاورمیانه به صورت رایگان و تخصصی ما بهره مند گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح نموده تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ خود را به صورت رایگان دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *