ویزای ازدواج استرالیا

ویزای ازدواج استرالیا چیست؟ برای اخذ ویزای ازدواج استرالیا چه شرایطی باشد باشد؟ برای ویزای ازدواج استرالیا چه اقداماتی باید انجام داد؟ چه افرادی می توانند ویزای ازدواج استرالیا را دریافت نمایند؟ برای دریافت ویزای ازدواج استرالیا چه زمانی باید اقدام نمود؟ مهاجرت از طریق راه های گوناگون انجام میپذیرد که در اینجا مهاجرت از طریق ازدواج را به استحضار شما میرسانیم  مهاجرت به استرالیا مورد پسند بسیاری از عموم است که راه های گونانونی دارد.

ایا شما قصد مهاجرت به استرالیا دارید ؟ ایا قصد اقامت از طریق ازدواج دارید؟

یکی از راه های مهاجرت از طریق ازدواج است که در اخر به اقامت منتهی میشود اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به استرالیا دارید با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE تماس حاصل فرمایید و با مشاوران برجسته مشورت نمایید.
ویزای نامزدی یا ازدواج استرالیا  ویزایی است شخص مقیم استرالیا میتوان همسر خود را به استرالیا ببرد.با هزینه کمتر و یا به صورت رایگان در دسترس است از دولت استرالیا هستند  اگر شما ازدواج کردید یا، نامزد یک شهروند یا مقیم دائم استرالیا،هستید شما شرایط دریافت ویزای ازدواج را دارا می باشید.
کلیه متقاضیان ویزای ازدواج باید یک ضامن استرالیا داشته باشد.

اسپانسر شما باید یک بیانیه کتبی متعهد به حمایت از شما برای ۲ سال اول خود را در استرالیا، از جمله محل اقامت و کمک های مالی برای رفع نیازهای زندگی مناسب ارائه دهد.
رابطه خود را با شریک زندگی خود را به عنوان بخشی از روند درخواست ویزای ازدواج ارزیابی شده است.

علاوه بر این، برنامه های کاربردی در برابر نیازهای بهداشت و شخصیت استرالیا ارزیابی شده است.

اگر شخص متقاضی ۲ سال به صورت مشترک با همسر خود زندگی کند و مدارک این موضوع را اثبات کنند و به اداره مهاجرت ارایه دهند و اثبات کنند  شرایط اخذ اقامت دایم را از استرالیا اخذ کنند.

کسانی که قصد اقامت از طریق ازدواج را دارند باید ثابت کنند که رابطه ی ان ها واقعی است و قصد از ازدواج کسب اقامت نبودهو باید مدارکی برای اثبات این موضوع برای قبل و بعد از ازدواج به دولت استرالیا ارایه دهند.
برای درخواست ویزا ی ازدواج شخص متقاضی  باید از نظر قانونی با فرد مورد نظر خود ازدواج کرده باشد اگر شما در یک کشور دیگر از استرالیا ازدواج کرده باشید باید ، ازدواج خود را طبق قوانین استرالیا به رسمیت ثبت کنید تا مورد تایید دولت استرالیا قرار بگیرد.
اگر شما درخواست ویزای ازدواج در استرالیا داریدباید ازدواج به صورت رسمی ثبت شده باشدو بتوانید اثبات کنیدکه در ۱۲ ماه گذشته با همسر خود به صورت مشترک زندگی کرده اید.

مدت رسیدگی به پرونده هایی که ازدواج از داخل استرالیا اقدام میشود  در حال حاضر طولانی است.
ویزای ازدواج به همسر اجازه مهاجرت به استرالیا را میدهد.
ویزای ازدواج یک ویزای موقت است که به مدت ۹ ماه معتبر است. شما باید به  استرالیا به عنوان یک نامزد وارد شوید و در این مدت ازدواج خود را ثبت کنید.اشخاصی که با ویزای نامزدی وارد استرالیا میشونداجازه کار فول تایم دارند و این نوع ویزا قابل تمدید به اقامت است.

و از مزایای شهروندی بهره مند میشوند.

اشخاصی که ویزاهای دانشجویی و کاری در استرالیا را دارا میباشند در صورت ازدواج ویزای خود را تبدیل میکنند و اجازه کار و تحصیل را دارا میباشند. برای اخذ ویزای ازدواج شخص میتواند داخل یا خارج از استرالیا اقدام کند.

درخواست ویزای ازدواج

درخواست ویزای ازدواج یک فرایند ۲ مرحله ای است.که شما برای هر دو یک ویزای موقت و دائم در یک پرونده در همان زمان اعمال می شود
به شخص متقاضی ویزای موقت ارایه میشود. و اجازه سفر به استرالیا تا زمانی که ویزای دایم صادر شود داده میشود.فرد متقاضی قبل از تقاضای ویزا ی ازدواج باید با شخص مورد نظر ازدواج کرده و مدارک کامل و سند ازدواج را به دولت استرالیا ارایه دهد.

ویزای ازدواج دایم

اگر ازدواج  خارج از استرالیا باشد، ممکن است یا در داخل یا خارج از استرالیا ویزای دائم داده شود.

اگر شما پرونده خود را در استرالیا ارایه دهید، شما باید در زمانی که این ویزا داده شده است در استرالیا حضور داشته باشید.
شخص بعد از ثبت ازدواج قبل از اینکه ویزای ویزای نامزدی باطل شود باید باید تقاضای ویزای همسر را بدهد تا بتواند در استرالیا به زندگی مشترک ادامه دهد.

اقامت دائم نمی تواند کمتر از ۲ سال از زمانی که شما درخواست خود را ارایه داده اید باشد .

ویزای دائم بدون نیاز به انجام مدت انتظار ۲ سال معمول اگر در زمانی که شما اعمال می شود شما با معیارهای خاصی اعطا می شود.
مدت انتظار ۲ سال برای اقامت دائم ممکن است اگر در زمان درخواست باشد.
شما در یک رابطه با همسر خود برای ۵ سال یا بیشتر (به عنوان یک ازدواج کرده و یا عملا شریک) بوده است. یاشما و همسر خود را در یک رابطه رسمی و به مدت ۲ سال زندگی کرده باشید.

ویزای ازدواج مختص اشخاصی است که ازدواج خود را ثبت کرده باشند.

برای ویزای ازدواج و نامزدی شخص بعد از ۴ سال اقامت میتواند تقاضای شهروندی در استرالیا را بدهد و شخص میتواند از خدمات پزشکی رایگان بهره مند شوند.

شرایط ویزای ازدواج در استرالیا

۱)عدم سوئ پیشینه

۲)معاینه پزشکی و تست سلامت

۳)امتحان زبان برای ویزای ازدواج

۴)ترجمعه مدارک ازدواج

در این مقاله سعی بر این داشتیم تا شرایط اقامت از طریق ازدواج را در استرالیا به استحضار شما عزیزان برسانیم و اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید و قصد مهاجرت از طریق ازدواج به استرالیا  را دارید با موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته این موسسه مشورت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *