ویزای انگلستان

 • ویزای انگلستان و مقدمه ای بر آن
 • ویزای انگلستان و شرایط عمومی
 • ویزای انگلستان و انواع ویزا
 • ویزای انگلستان و شرایط عمومی کشور
 • ویزای انگلستان و انواع آن و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای انگلستان و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای انگلستان و وقت سفارت
 • ویزای انگلستان و توصیه های مهم
 • ویزای انگلستان و سخن پایانی
ویزای انگلستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای انگلستان و مقدمه ای بر آن

ویزای  انگلستان و انواع روش های اخذ اقامت انگلستان در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی در رابطه با صدور و اخذ ویزای انگلستان در این مقاله شرح داده می شود . اخذ ویزای انگلستان از آن جهت مورد توجه است که انگلستان از کهن ترین کشورهای قاره اروپا بوده و با مساحتی بالغ بر 130 هزار و 395 کیلومتر مربع و جمعیتی حدود 55 میلیون نفر تحت حکمرانی بریتانیا کبیر قراردارد در معادلات جهانی نقش انکارنا پذیری داشته و طبیعت زیبای این کشور با  آب و هوای معتدل محل مناسبی برای گردشگران خارجی است. از نظر اقتصادی انگلستان بسیار پیشرفته بوده و ششمین اقتصاد جهان و سومین رتبه در اقتصاد اروپا را داراست. دانشگاه های  انگلستان از معتبر ترین دانشگاه های جهان بوده و مدارک صادر شده از دانشگاه های این کشور در تمامی دنیا معتبر می باشد، ازاین رو اخذ ویزای انگلستان جهت کار در این کشور مورد استقبال بسیاری از مردم دنیا می باشد.

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با خرید ملک در انگلستان

فایل تصویری موسسه ملکپور در رابطه با تولد نوزاد

ویزای انگلستان و شرایط عمومی

انگلستان در نیمه جنوبی بریتانیای کبیر قرار دارد که از غرب با ولز و از شمال با اسکاتلند هم مرز است. انگلستان از شمال غرب با دریای ایرلند و در جنوب غرب با دریای سلتی و در شرق با دریای شمال مرزآبی دارد و در جنوب نیز از طریق کانال مانش از فرانسه جدا می شود. مساحت این کشور 130395 کیلومتر مربع بوده که حدود 55 میلیون جمعیت را در خود جای داده است.  پایتخت این کشور شهر لندن است که پرجمعیت ترین و بزرگترین شهربریتانیا و بزرگترین ناحیه  شهری از نظر مساحت در اروپاست. آب و هوای انگلستان معتدل بوده و در زمستان از درجه صفر پائین تر و در تابستان حدود 32 درجه ست و ژوئیه گرم ترین ماه سال و فوریه سرد ترین ماه در انگلستان است.

به دلیل مهاجرت بسیاری از مردم به انگلستان این کشور دارای فرهنگ، آداب و رسوم، دین و تمدن خاصی می باشند. شهر لندن یکی از قطبهای بین المللی حمل و نقل در اروپاست که دارای 5 فرودگاه بزرگ بین المللی است. همچنین درانگلستان کالج ها و دانشگاه های زیادی وجود دارد که مدارک این دانشگاه ها در تمامی دنیا معتبرمی باشد.

ویزای انگلستان و انواع ویزا

در حال حاضر برای ورود به کشور انگلستان می بایست در ابتدا ویزای انگلستان را اخذ نمود و سپس با توجه به نوع ویزا درخواست اقامت کرد. در حال حاضر اخذ ویزای انگلستان به چندین روش امکان پذیر می باشد که در ادامه مورد بررسی قرار میگیرد. ویزای انگلستان با عبارتTIERشناخته می شود، که در زیر به بررسی انواع ویزاهای مربوط به این کشور می پردازیم.

 • ویزای انگلستان از طریق تحصیل

  جهت تحصیل در انگلستان نیاز به اخذ ویزای انگلستان tier 4 دارید. از آنجا که هدف شما از ورود به انگلستان تحصیل می باشد باید ویزای تحصیل انگلستان را اخذ نمائید. برای تمامی مقاطع تحصیلی می توان اقدام به گرفتن ویزای تحصیلی نمود. موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از  کارشناسان و وکلای مجرب در زمینه  مهاجرت در مراحل اخذ پذیرش و اخذ ویزا  خدمات حقوقی و مشاوره ارائه می نماید.

  سیستم آموزشی انگلستان بر اساس امتیاز بندی بوده وبا توجه به سن افراد امتیازها متفاوت است :

  1. افراد زیر 17 سال و 6 ماه که قصد تحصیل در کالج های انگلستان را دارند می بایست 30 امتیاز را کسب کنند .
  2. افراد بالای  17 سال و شش ماه  باید 40 امتیاز کسب نمایند.

  امتیازهای افراد به ترتیب ذیل محاسبه می شود :

  1. ارائه نامه پذیرشCAS  LATTER از دانشگاه یا کالج 20 امتیاز
  2. نمره آیلتس 10 امتیاز
  3. ارائه مدارک مربوط به تمکن مالی 10 امتیاز

   نکته مهم :نمره آیلتس معمولا  برای افراد بالای 18 سال ملاک قرار میگیرد.

  برای  نشان دادن تمکن مالی نیز می بایست شهریه دانشگاه و هزینه 9 ماه زندگی در انگلستان   در یکی از بانک های ایران واریز و این مبلغ می بایست به مدت  28 روز در حساب شخص باشد .

  برای تحصیل در مقطع لیسانس مدرک آیلتس 6 برای فوق لیسانس آیلتس 6.5 و برای دکترا آیلتس 7  مورد نیاز است .در مقطع لیسانس خانواده دانشجو نمی تواند به عنوان همراه درانگلستان زندگی کند ولی درمقطع فوق لیسانس و دکترا منعی وجود ندارد .

 • ویزای انگلستان از طریق کار

  افرادی که قصد کار کردن در انگلستان را دارند باید نسبت به اخذ ویزای انگلستان اقدام نمایند.برای اخذ ویزای کار انگلستان یک کارفرمای انگلیسی که شرایط استخدام نیروی خارجی  و اسپانسر شدن را از اداره کار انگلستان دریافت کرده  پیشنهاد کاری  برای شما داشته باشد  و از سوی وی حمایت مالی شوید. در برگه ای که کارفرمای  شما صادر میکند تاریخ شروع به کار درج شده که  می بایست از سه ماه قبل از این تاریخ نسبت به اخذ ویزا اقدام نمائید. در این نوع ویزای انگلستان خانواده نیز می تواند به عنوان همراه وارد انگلستان شود.

  برای افرادی که درخواست ویزای کار آنها مورد تائید قرار میگیرد، در ابتدا اقامت سه ساله صادر می شود در هر صورت پس از 5  سال  کار و پرداخت مالیات در انگلستان، این اقامت تبدیل به اقامت دائم خواهد شد. کسانی می توانند برای  ویزای TIER2  درخواست نمایند که دارای مهارت و تخصص خاصی باشند. موسسات کاریابی که به طور گسترده با شرکتها درارتباط بوده و از نیازمندیهای آنان مطلع هستند و از سوئی از مهارت های  افراد آگاهی دارند، می توانند در ارائه رزومه  شخص به این شرکتها و یافتن کار به انها کمک نمایند. از آنجایی که برای دریافت ویزای انگلستان جهت کار در این کشور می بایست حتما پیشنهاد کاری داشته باشید توصیه می گردد از طریق تحصیل و با اخذ ویزای تحصیلی وارد این کشور شوید و پس از دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرمای انگلیسی  ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نمایید.

 • ویزای انگلستان از نوع ویزای درمانی

  برای اخذ ویزای درمان انگلستان مهم ترین نکته اینست که شما نباید به بیماری واگیردار مبتلا باشید. برای افرادی که متقاضی اخذ ویزای درمان انگلستان هستند برگه ایی صادر می شود که نشان دهنده هماهندگی با پزشک یا مشاور  بیمار است که در آن دلیل بیماری و شرایط پزشکی و هزینه ها برآورد شده درج  می گردد. در این برگه مدت زمانی که شخص به درمان نیاز دارد نیز قید شده است.

  اگر فرد مبتلا به بیماری واگیر دار باشد باید بازرسان پزشکی تائید کنند که  بیماری وی  سلامت عمومی  جامعه را به خطر نمی اندازد.

  مدت ویزای درمان 6 ماهه ست ولی در صورتیکه گواهی معتبر ارائه نمائید که درمان به طول می انجامد می توانید ویزای 11 ماهه دریافت کنید. این ویزا به شما اجازه می دهد که چندین بار در خاک انگلستان ورود و خروج داشته باشید.

 • ویزای انگلستان از نوع بلند مدت

    از نظر مدت ویزا دو نوع ویزای انگلستان وجود دارد.  ویزاهای بلند مدت و ویزاها ی کوتاه مدتی   که   VISITOR VISA نامیده می شوند.  VISITOR VISA یا ویزای موقت جهت ورود به کشور انگلستان   است که با توجه به ملیت و هدف سفر شما و مدت زمان لازم برای اقامت در انگلستان صادر می شود. این ویزا برای مدت 6 ماه و در بعضی موارد ممکن است برای 1، 2، 5 یا 10 سال صادر  گردد.  ویزاهایی مانند ویزای توریستی، ویزای درمانی، ویزا جهت ازدواج، ویزای کوتاه مدت برای مقاصد تحصیلی و مطالعاتی کوتاه مدت و شرکت در آزمون  PLABاست. در مقابل این نوع ویزا ویزاهای بلند مدت قراردارد که شامل ویزای تحصیلی، ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری است که در ویزای کار و ویزای سرمایه گذاری منجر به اعطای اقامت موقت و سپس اقامت دائم و در نهایت  اعطای تابعیت به فرد میگردد.

 • ویزای انگلستان از طریق سرمایه گذاری

  جهت اخذ ویزای انگلستان از طریق سرمایه گذاری شما می بایست یک طرح تجاری ارائه دهید که  در آن طرح مبلغ 200000 پوند سرمایه گذاری شده باشد واین طرح حد اقل دو نفر نیروی کار انگلیسی  را استخدام نماید. در این روش سرمایه گذاری، برای دو خانواده ویزا و سپس اقامت صادر می شود. در نظر داشته باشید که مبلغ 200000 پوند نیز باید به مدت  سه ماه در حساب بانکی ایران ترجیحا بانک های خصوصی موجود باشد.

  در صورتی که فرد در مقطع فوق لیسانس از دانشگاههای انگلستان فارغ التحصیل شده باشد این مبلغ تا 50000 پوند کاهش می یابد.

  در سرمایه گذاری 2000000 پوندی دیگر نیاز به ارائه طرح تجاری و استخدام دو نفر نیروی کار نیست. فرد با پرداخت این مبلغ می تواند اقامت دو ساله انگلستان را اخذ نماید ولی از آنجائی که به فرد سرمایه گذار اقامت  انگلستان را اخذ می کند بنا بر این باید این ویزا را تمدید کند که در این صورت می بایست سرمایه را از دو میلیون پوند به 5 تا 10 میلیون پوند ارتقاء دهد.

  از آنجا که انگلستان دارای اقتصاد پیشرفته ایی در جهان می باشد سرمایه گذاری در این کشور بسیار سود آور خواهد بود، و با سرمایه گذاری در این کشور می توان اقامت انگلستان را اخذ نمود . مطلب حائز اهمیت اینست که برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان منبع پول باید مشخص باشد.

 • ویزای انگلستان از طریق ازدواج

  اخذ ویزای انگلستان از طریق ازدواج به دو صورت امکان پذیر است

  1-اخذ ویزا  از طریق  نامزدی

    2- اخذ ویزا از طریق ازدواج

  برای  اخذ ویزای انگلستان  از طریق نامزدی یک ویزای کوتاه 6 ماهه صادر می شود، که با استفاده از آن شخص وارد کشور انگلستان می شود و مراحل مربوط به ازدواج را انجام می دهد. در این صورت شخصی که در انگلستان حضور دارد می بایست ثابت نماید که در این کشور شاغل بوده و  توانائی پرداخت هزینه زندگی دو نفر را که حدود 18600 پوند می باشد را داراست. چنانچه در این 6 ماه ازدواج صورت گیرد،  برای همسر اقامت سه ساله صادر می شود.

  دراخذ ویزای انگلستان از طریق ازدواج شخص می بایست 18 سال تمام داشته باشد و زن وشوهر همدیگر را ملاقات کرده  با یکدیگر آشنائی داشته باشند و ازدواج صوری نباشد. محل سکونت زن و شوهر مشخص باشد و همچنین قصد دریافت کمک های عام المنفعه نداشته باشند. در این  نوع ویزا  برای فرد متقاضی یک ویزای دوسال و نیم صادر و بعد از اتمام آن و جهت تمدید نیز باید همچنان زن و شوهر در رابطه زناشوئی خود بوده و متارکه نکرده باشند که در این صورت برای دو سال و نیم دیگر تمدید و سپس اقامت دائم اعطا می شود.

 • ویزای انگلستان از نوع توریستی

  ویزای توریستی انگلستان از انواع ویزا ی انگلستان است که برای مدت کوتاه  صادر می شود  و درواقع نوعی visitor visa  است، که برای مدت 6 ماهه، یک ساله، دو ساله، 5 ساله و 10 ساله صادر می شود که در هر بار ورود شخص به خاک انگلستان می تواند 6 ماه در آن کشور بماند. مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی عبارتند از :

  1. گذرنامه که حد اقل 6 ماه اعتبار و دو صفحه خالی داشته باشد.
  2. دو قطعه عکس سه در چهار
  3. ترجمه شناسنامه
  4. تمکن مالی و دارائی شخص در ایران
  5. سند ازدواج در صورت تاهل
  6. گردش حساب 6 ماه اخیر
  7. سند مربوط به رزرو هتل یا محل اقامت و پرواز بازگشت
  8. دعوتنامه در صورت وجود

  مدارک فوق می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شود و همچنین دعوتنامه  باید  از سوی فردی ازسال شود که در انگلستان زندگی می کند و مدارکی نیز ارائه شود که شخص دعوت کننده توانائی حمایت مالی از متقاضی را دارد.

  از آنجایی که امکان ریجکت شدن ویزا وجود دارد اقدام جهت اخذ این ویزا می بایست توسط وکلای مجرب و ماهر صورت گیرد. موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه با بیش از 15 سال سابقه آمادگی ارائه مشاوره و انجام امور مربوط به اخذ ویزای توریستی را دارد.

 • ویزای انگلستان ویزای استاندارد بازدید کنندگان( standard visitor visa)

  کسانی که  خارج از  منطقه اقتصادی  اروپا و سوئیس هستند چنانچه بخواهند برای مدت کوتاهی وارد انگلستان شوند باید  نسبت به اخذ این نوع ویزا اقدام نمایند.

  انواع  standard visitor visa به شرح زیر است :

  • Family Visitor visa
  • General Visitor visa
  • Child Visitor visa
  • Business Visitor visa, including visas for academics, doctors and dentists
  • Sports Visitor visa
  • Entertainer Visitor visa
  • Prospective Entrepreneur visa
  • Private Medical Treatment Visitor visa
  • Approved Destination Status (ADS) visa

  ویزا های ذکر شده در بالا در صورتی اخذ می شود که برای  مقاصد زیر باشد :

  • قصد شرکت در جلسه یا سمینار و یا آموزش در انگلستان را دارید.
  • قصد شرکت در مسابقات و یا رویدادهای ورزشی را دارید.
  • قصد انجام امور هنری و موسیقی را دارید.
  • دانشجو و یا دانش آموز خارج از کشور انگلستان هستید و قصد ورود به این کشور را دارید.
  • به عنوان پزشک یا دندانپزشک برای طبابت به انگلستان سفر کنید.
  • برای شرکت در تست PLAB و یا تست های ارزیابی حرفه ای و زبان شناختی.
  • قصد دارید در انگلستان یک بیزینس راه بندازید و به دنبال سرمایه گذار هستید.

  کسانیکه  انواع standard visitor visa  را دریافت می کنند، نمی توانند در بریتانیا  بدون دستمزد و یا با دستمزد کار کنند و همچنین نمی توانند به طور مکرر و مداوم از این نوع ویزا استفاده کنند. این افراد نمی توانند وجه عمومی دریافت نمایند.

  برای دریافت این نوع ویزای انگلستان می بایست از سه ماه قبل اقدام نمائید. این ویزاها معمولا 6 ماهه هستند ولی ممکن است برای مدت طولانی تری صادر شوند مانند ویزای درمان خصوصی که  11 ماهه ست  و یا ویزای تحقیقاتی دانش آموزان و دانشجویان که ممکن است برای 12 ماه صادر شود. توجه داشته باشید که برای هر بار بازدید تنها می توانید 6 ماه در خاک انگلستان بمانید

 • ویزاهای دیگر

  ویزای انگلستان دارای تنوع بسیاری ست و جهت ورود به این کشور و اقامت در آن راه های متعددی وجود دارد.  در ادامه انواع دیگری از ویزاها مورد بررسی قرار  می گیرد.

ویزای انگلستان و شرایط عمومی کشور

انگلستان کشوری بسیار پیشرفته و دارای آب و هوای بسیار مطلوبی ست، که از نظر اقتصادی در سطح جهانی در رتبه بالائی قرار دارد و دانشگاه های این کشور نیز در سطح بالائی از آموزش هستند و مدارک دانشگاه های این کشور بسیار معتبر بوده و در تمام دنیا قابل پذیرش می باشد. کشور انگلستان عضو  اتحادیه اروپا ست ولی عضو شنگن نمی باشد. به این معنا که کسانیکه تابعیت کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند می توانند به این کشور بدون ویزای انگلستان سفر کنند ولی کسانیکه اقامت کشورهای عضو  اتحادیه اروپا  را ندارند برای ورود به این کشور می بایست اقدام به تهیه ویزا نمایند. در حال حاضر نیز طبق رفراندمی که در انگلستان برگزار شده  است این کشور  قصد خروج از اتحادیه اروپا را دارد. قطعا این موضوع تاثیر بسزائی در اقتصاد و شرایط عمومی کشور انگلستان خواهد داشت. مطمئنا تغییرات ایجاد شده در شرایط مهاجرین نیز تاثیر گذار خواهد بود.

ویزای انگلستان و انواع آن و مدارک لازم برای اقدام

 برای اخذ ویزای انگلستان و اخذ اقامت این کشورمی بایست مدارکی را به سفارت انگلستان ارائه نمائید. با توجه به روابط دیپلماتیک ایران و انگلستان در حال حاضر  متقاضی می بایست مدارک خود را به سفارت انگلستان در  ابوظبی یا  استانبول ارئه نماید. که پس از بررسی مدارک  با درخواست شما موافقت و ویزا صادر می شود و یا درخواست شما منجر به رد می گردد. توجه داشته باشید که استفاده از وکلای مجرب در این زمینه  درصد احتمال رد شدن درخواست شما را به شدت کاهش میدهد چرا که ارائه هر مدرکی جهت اخذ ویزا باید با دانش حقوقی انجام گیرد که وکلای موسسه ملک پور با سابقه طولانی در امر مهاجرت وتجربه کافی در این زمینه شما را در ارائه مدارک به بهترین نحو ممکن یاری می نمایند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزا 

1-اسکن صفحه اول پاسپورت متقاضی که حاقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

2-تکمیل شده فرم فارسی درخواست وقت سفارت

3-اصل و ترجمه رسمی مدارک هویتی

4- مدارک مربوط به بیمه سلامت

5-اجاره نامه و یا مدارک مربوط به رزرو هتل در انگلستان

6-مدرک آیلتس (با توجه به نوع ویزا)

7-نامه پذیرش از دانشگاه جهت ویزای تحصیلی

8-پیشنهاد کاری جهت اخذ ویزای کاری انگلستان

ویزای انگلستان و وکیل متخصص ویزا

اخذ ویزا بسیار تخصصی بوده و نیاز به اطلاعات و تجربه  بالا در این زمینه دارد. در ایران و در شغل وکالت  وکیل مهاجرت  به طور رسمی  وجود ندارد و طبق قانون نیز وکلا می توانند کلیه امور حقوقی را انجام دهند، بنا بر این مشاوره  و انجام امور مربوط به مهاجرت  می بایست توسط وکلای رسمی دادگستری که مدرک خود را از کانون وکلای دادگستری و یا مرکز مشاوران قوه قضائیه دریافت نموده اند، ارائه گردد. موسسه حقوقی ملک پور با 15 سال سابقه و با بکارگیری وکلای دادگستری و نیروهای مجرب در این زمینه شما را در اخذ ویزای انگلستان یاری  می نماید.

ویزای انگلستان و وقت سفارت

بدلیل روابط دیپلماتیک میان ایران و انگلستان سفارت  این کشور جهت ارائه خدمات مربوط به ویزا و کنسولی تعطیل می باشد. هموطنان  عزیز جهت انجام این امور می بایست به سفارت انگلستان در استانبول و ابوظبی مراجعه نمایند.

مهاجرت به انگلستان
شرایط و هزینه های زندگی در کشور انگلستان
راههای اقامت در انگلستان
شرایط اخذ ویزای درمانی انگلیس

ویزای انگلستان و توصیه های مهم

ویزای انگلستان از این جهت مورد اهمیت است که انگلستان سومین کشور قدرتمند اقتصادی در اروپا ست و نرخ بیکاری در این کشور حدود 4 درصد می باشد و دانشگاههای این کشور همیشه جزو 5 دانشگاه های  برتر دنیا هستند، از این رو انگلستان همیشه مورد توجه بسیاری از مهاجرین قرار گرفته و  به همین دلیل بسیاری از افراد قصد اخذ ویزای انگلستان را دارند. نکته حائز اهمیت  در خصوص اخذ ویزای کاری انگلستان اینست که  برای اخذ ویزای انگلستان جهت کار  شما نیاز به پیشنهاد کاری دارید و در خصوص سرمایه گذاری نیز منبع پول جهت سرمایه گذاری می بایست شفاف باشد. کسانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند در نظر داشته باشند که سفارت انگلستان در ایران هیچ گونه خدمات کنسولی و ویزا را انجام نمی دهند و متقاضیان باید به سفارت انگلستان در ابوظبی و استانبول مراجعه نمایند.

ویزای انگلستان و سخن پایانی

ویزای انگلستان در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفته است. در این مقاله انواع ویزای انگلستان از حیث نوع و مدت اعتبار ویزا مورد بحث قرار گرفته است. با توجه به موارد عنوان شده در مقاله فوق الذکر علاوه بر اخذ ویزای کار و ویزای تحصیل و سرمایه گذاری انگلستان، افراد می توانند جهت انجام امور مربوط به تحقیقات، شرکت در مسابقات ورزشی، انجام امور مربوط به برگزاری کارهای هنری و موسیقی و امور دیگری که نیاز به اقامت طولانی مدت در انگلستان ندارد، نسبت به اخذ ویزای VISITOR VISA اقدام نمایند. از آنجا که اخذ انواع ویزای انگلستان مورد درخواست بسیاری از افراد می باشد، موسسه حقوقی ملک پور شما را در زمینه اخذ انواع ویزای انگلستان یاری می نماید. شما می توانید سوالات خود را در خصوص ویزای انگلستان در قسمت دیدگاه های همین مقاله مطرح کرده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

2 پاسخ
 1. Iraj
  Iraj گفته:

  درود بر شما
  اطلاعات کامل و جامع می باشد
  یک سوال من و دو برادرم واجد شرایط ویزا انگلستان نیستیم و از نظر مالی بسیار ضعف هستم
  آیا کمپانی شما برای گرفتن ویزا میتواند به ما کمک کند

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز نظر افسر ویزا در سفارت در دریافت ویزای شما نقش اصلی را دارد و گرفتن ویزا بستگی به شرایط شما دارد.
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *