ویزای تحصیلی آلمان

بررسی شرایط تحصیل در این کشور

 • ویزای تحصیلی آلمان و مقدمه ای بر آن
 • ویزای تحصیلی آلمان و شرایط عمومی آن
 • ویزای تحصیلی آلمان در مدارس
 • ویزای تحصیلی آلمان در مقطع کارشناسی
 • ویزای تحصیلی آلمان در مقطع کارشناسی ارشد
 • ویزای تحصیلی آلمان در مقطع دکتری
 • ویزای تحصیلی آلمان و اخذ بورسیه تحصیلی
 • ویزای تحصیلی آلمان و هزینه های تحصیل و زندگی در آلمان
 • ویزای تحصیلی آلمان و کار دانشجویی
 • ویزای تحصیلی آلمان و بررسی ویزای همراه
 • ویزای تحصیلی آلمان و معرفی دانشگاه های برتر آلمان
 • ویزای تحصیلی آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی آلمان
 • ویزای تحصیلی آلمان و موقعیت کار پس از تحصیل
 • ویزای تحصیلی آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
 • ویزای تحصیلی آلمان و سخن پایانی
ویزای تحصیلی آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای تحصیلی آلمان و مقدمه ای بر آن

ویزای تحصیلی آلمان , شرایط تحصیل در مقاطع مختلف و همچنین مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی آلمان ممکن است در این زمینه سوالات مختلفی داشته باشند. آیا تحصیل رایگان در دانشگاههای کشور آلمان امکانپذیر می باشد؟ شهریه های دانشگاه خصوصی این کشور چقدر می باشد؟ مدارک لازم برای تحصیل مهندسی در آلمان و تحصیل دکترا در آلمان چیست؟ آیا دانشجویان اجازه کار در هنگام تحصیل و بعد از تحصیل دارند؟ در این مقاله سعی کرده ایم به تمامی سوالات مربوط به تحصیل در آلمان اشاره شده و به طور دقیق توضیح داده شود. شما با مطالعه دقیق این مقاله جواب تمامی سوالات خود را خواهید یافت. برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه مهاجرت با این روش می توانید موضوعات مورد نظر را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و اطلاعات تکمیلی دریافت کنید همچنین برای تکمیل اطلاعات خود می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس گرفته و با مشاورین مجرب صحبت کنید. همچنین در صورت صلاحدید مشاوران می توانید در زمینه ویزای تحصیلی آلمان با مشاورین ارشد صحبت کنید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با شرایط تحصیل در آلمان
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با شرایط تحصیل در آلمان

ویزای تحصیلی آلمان و شرایط عمومی آن

در این مقاله در مورد ویزای تحصیلی آلمان توضیح خواهیم داد ولی قبل از اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور باید در مورد شرایط عمومی کشور و همچنین تحصیل توضیح کاملی ارائه دهیم. این کشور در اروپای مرکزی قرار داشته و با کشورهای دانمارک, اتریش, فرانسه, لوکزامبورگ,بلژیک, جمهوری چک و هلند همسایه می باشد. این کشور زیبا دارای مساحت حدود 357.368 کیلومتر مربع می باشد و زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد. افرادی که علاقه مند به تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی آلمان می باشند باید بدانند که آشنایی به زبان آلمانی از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین افراد می توانند در دانشگاههای دولتی این کشور به صورت رایگان تحصیل کنند. شما عزیزان برای افزایش اطلاعات در زمینه اخذ ویزای تحصیلی آلمان می توانید مقاله را به طور کامل و دقیق مطالعه کنید. همچنین برای افزایش اطلاعات با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) صحبت کرده و در صورت داشتن شرایط برای تحصیل می توانید با مشاورین ارشد صحبت کنید.

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

ویزای تحصیلی آلمان در مقاطع مختلف

ویزای تحصیلی آلمان در مدارس

ویزای تحصیلی آلمان

یکی از مهمترین مقاطع تحصیلی، تحصیل در مدارس بوده و افراد زیادی تمایل به اخذ ویزای تحصیلی آلمان و تحصیل در مدارس دارند. همانگونه که می دانیم این کشور دارای شرایط اقتصادی بسیار خوبی بوده و افراد می توانند بعد از تمام تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور نیز به صورت رایگان تحصیل کنند. ولی شما عزیزان باید دقت داشته باشید برای تحصیل در مدارس این کشور باید اقامت این کشور را داشته و یا قیم داشته باشید. به این دلیل اخذ ویزای تحصیلی آلمان و تحصیل در مدارس برای افرادی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا می باشند سخت است. ولی افراد علاقمند می توانند در کشورهای تاپ اروپایی نظیر اتریش و سوئیس نیز تحصیل کنند. برای دریافت اطلاعات دقیقتر می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته تا در این زمینه راهنمایی کنند. همچنین می توانید مقالات مربوطه را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و اطلاعات تکمیلی دریافت نمایید.

ویزای تحصیلی آلمان در مقطع کارشناسی

ویزای تحصیلی آلمان

یکی از مقاطع مهم تحصیلی در کشور آلمان در مقطع کارشناسی بوده و به دلیل شرایط اقتصادی خوب کشور آلمان افراد زیادی تمایل به اخذ ویزای تحصیلی آلمان دارند. قبل از اقدام برای تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی آلمان باید تصمیم بگیریم که برای چه دانشگاهی و چه رشته ای می خواهیم اقدام کنیم و لازم به ذکر است که دانشجویان می توانند در رشته های مختلف تحصیل کرده و وارد بازار کار شوند. یکی از خوبیهای تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی آلمان این است که دانشجویان می توانند در دانشگاههای دولتی این کشور تحصیل رایگان داشته باشند ولی متقاضیان باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشند. ولی افراد می توانند با ارائه مدرک زبان آلمانی در سطح  A2  و یا ارائه مدرک آیلتس در حد 5.5 می توانند در دانشگاههای خصوصی تحصیل کنند و مدت زمان دوره تحصیلی حدود ۴ سال می باشد. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در دوره مقطع کارشناسی حدود 9000-12000 یورو بوده و دانشجویان در دوره تحصیلی خود اجازه کار نیمه وقت داشته و می توانند حدود ۱۵ ساعت در هفته کار کنند.

ویزای تحصیلی آلمان در مقطع کارشناسی ارشد

ویزای تحصیلی آلمان

یکی دیگر از مهمترین دوره های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد بوده و افراد زیادی علاقمند به تحصیل در این مقطع و اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد همانند تحصیل در دوره کارشناسی در دانشگاههای دولتی رایگان بوده ولی متقاضیان باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشند. ولی برای افراد علاقمند به اخذ ویزای تحصیلی آلمان این امکان وجود دارد که در دانشگاه های خصوصی این کشور تحصیل کنند و برای تحصیل در دانشگاههای خصوصی باید به زبان انگلیسی در سطح آیلتس حداقل  ۵.۵ و یا مدرک زبان آلمانی در سطح A2 تسلط داشته باشند. مدت زمان تحصیل در این دوره حدود ۲ سال بوده و بعد ازاتمام تحصیل افراد می توانند حدود 18 ماه در این کشور حضور داشته و دنبال کار باشند. دانشجویان باید مد نظر داشته باشند که ویزای تحصیلی ویزای موقت بوده و افراد باید ویزای تحصیلی خود را به کاری تبدیل کنند تا منجر به اقامت دائم شود.

ویزای تحصیلی آلمان در مقطع دکتری

ویزای تحصیلی آلمان

یکی دیگر از راههای اخذ ویزای تحصیلی آلمان، پذیرش در مقطع دکتری بوده و متقاضیان می توانند در این مقطع پذیرش گرفته و بتوانند از این طریق ویزای تحصیلی آلمان را اخذ کنند. افرادی که تمایل به پذیرش در مقطع دکتری دارند باید اطلاع داشته باشند که داشتن سوپروایزر در پذیرش در دکتری بسیار ضروری می باشد. دانشجویان می توانند با مطالعه کردن سایتهای دانشگاه ها در رشته تحصیلی خود و همچنین در زمینه مطالعاتی خود استادی را پیدا کرده و مکاتبه کنند. افرادی هم که تمایل به اخذ بورسیه و تحصیل رایگان دارند باید مقاله ISI داشته و دارای مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 7 آکادمیک باشند. شما عزیزان باید دقت داشته باشید هرچقدر رزومه شما قوی تر باشد احتمال اخذ بورسیه بیشتر می باشد. متقاضیان می توانند در صورت تمایل رزومه خور را برای مشاورین ارشد موسسه ارسال کرده و در صورت داشتن رزومه قوی می توانیم پذیرش  با بورسیه بگیریم.

ویزای تحصیلی آلمان و اخذ بورسیه تحصیلی

همانگونه که در قسمت های قبلی ذکر شد، آلمان یکی از کشورهایی است که دارای تحصیل رایگان بوده و افراد می توانند در مقاطع مختلف رایگان تحصیل کنند. هر یک از مقاطع تحصیلی دارای شرایط متفاوت بود که در قسمت های قبلی ذکر شد، ولی در این قسمت به توضیح مفصل می پردازیم. افرادی که تمایل به تحصیل رایگان و اخذ ویزای تحصیلی آلمان در مقطع کارشناسی دارند باید بدانند که یکی از پیش نیازهای تحصیل رایگان در این مقطع آشنایی کافی به زبان آلمانی بوده و افراد می توانند با ارائه مدرک زبان آلمانی به تحصیل رایگان در دانشگاههای دولتی بپردازند. یکی دیگر از مقاطع مهم تحصیلی کارشناسی ارشد بوده و دانشجویان تمایل به اخذ ویزای تحصیلی آلمان در این مقطع را دارند. همانگونه که ذکر شد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های دولتی رایگان بوده وبرای تمام دانشجویان از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا مقدور می باشد. دانشجویان باید به زبان آلمانی تسلط داشته تا بتوانند در این مقطع  تحصیل کنند. دکتری یکی دیگر از مقاطع مهم تحصیلی بوده و افراد با پذیرش در این مقطع می توانند ویزای تحصیلی آلمان را اخذ کرده و در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند. همانگونه که ذکر شد، دانشجویان با ارائه رزومه قوی که شامل مقاله ISI، تسلط به زبان انگلیسی و ارائه مدرک زبان آیلتس حداقل ۷ و معدل بالا می توانند در این مقطع پذیرش گرفته و رایگان تحصیل کنند. در نظر داشته باشید که دانشجو باید سوپروایزر از دانشگاه مقصد داشته و با او به مکاتبه بپردازد. لیست برخی از بورسیه های دانشگاه های آلمان را در جدول زیر می توانید مشاهده نمایید.

مهاجرت از طریق تحصیل به کشور آلمان
مهاجرت از طریق تحصیل به کشور آلمان
تحصیل در آلمان

ویزای تحصیلی آلمان و هزینه های تحصیل و زندگی در آلمان

یکی دیگر از مباحث مهم در موضوع ویزای تحصیلی آلمان در مورد هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور بوده و برخی افراد تمایل دارند قبل از اقدام برای تحصیل در این کشور در مورد هزینه ها اطلاع داشته و با اطلاعات تکمیلی برای تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی آلمان اقدام کنند. در این قسمت به بررسی هزینه های زندگی و تحصیل پرداخته ایم. یکی از مزیت هایی که کشور آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی دارد این است که هزینه زندگی کمتر یوده و با صرفه جویی ممکن است هزینه زندگی ماهیانه حدود ۸۵۰- ۹۰۰ یورو باشد ولی لازم به ذکر است که هزینه زندگی براساس سبک زندگی هر شخص می تواند متغیر باشد. یکی از دغدغه های مهم دانشجویان در هزینه زندگی اجاره مسکن می باشد که نسبت به سایر کشورهای اروپایی کمتر بوده و می تواند حدود ۳۰۰-۶۰۰ یورو بوده و در شهرهای بزرگتر می تواند بیشتر باشد. یکی از مواردی که در انتخاب کشور و هزینه زندگی باید در نظر گرفت این است که نرخ تورم بسیار مهم بوده و براساس آمارها نرخ تورم در این کشور ۱.۶ درصد بوده و با توجه به این میزان نرخ تورم دانشجویان با اخذ ویزای تحصیلی آلمان می توانند با هزینه کم تحصیل کنند. در جدول ذیل بررسی هزینه اجاره و زندگی در برخی از کشورها پرداخته ایم.

هزینه زندگی در آلمان

هزینه تحصیل در کشور آلمان:

هزینه تحصیل در کشور آلمان مانند هزینه های زندگی کمتر بوده و همانطور که در قسمت های قبلی ذکر شد، هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی رایگان بوده و افراد برای تحصیل در مقطع کارشناسی باید به زبان آلمانی تسلط داشته ولی برای سایر کشورها می توانید با زبان انگلیسی نیز تحصیل کنید. ولی برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی باید هزینه تحصیل پرداخت کرده و هزینه تحصیل از ۹۰۰۰ یورو تا ۱۲۰۰۰ یورو متغیر می باشد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با بورسیه تحصیلی آلمان و اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل پزشکی بلاروس و آلمان

ویزای تحصیلی آلمان و کار دانشجویی

ویزای تحصیلی آلمان

یکی دیگر از مباحث خیلی مهم در ویزای تحصیلی آلمان کار دانشجویی بوده و دانشجویان تمایل دارند همزمان با تحصیل در این کشور اجازه کار داشته باشند. افرادی که در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکتری مشغول به تحصیل می باشند اجازه کار 10-20 ساعت در هفته داشته که این در مقاطع مختلف متفاوت است. برای اخذ اطلاعات دقیقتر در زمینه اخذ ویزای تحصیلی آلمان و همچنین کار دانشجویی می توانید با مشاورین ارشد صحبت کنید. یکی دیگر از مباحث خیلی مهم این است که دانشجویانی که پذیرش فول فاند در مقطع دکتری دارند اجازه کار نداشته چون برای استاد کار تحقیقاتی انجام داده و حقوق دریافت می کنند. برای دریافت اطلاعات دقیقتر در این زمینه می توانید موضوعاتی نظیر کار دانشجویی آلمان و همچنین تحصیل در دکتری آلمان را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و اطلاعات رایگان و تکمیلی دریافت نمایید. همچنین برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

ویزای تحصیلی آلمان و بررسی ویزای همراه

ویزای تحصیلی آلمان

یکی دیگر از سوالات رایج در زمینه ویزای تحصیلی آلمان در مورد ویزای همراه بوده و افراد باید قبل از اقدام اطلاعات تکمیلی در این زمینه دریافت کنند. لازم به ذکر است همراه شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال بوده و همسر اجازه کار تمام وقت داشته و تحصیل فرزندان رایگان است. افرادی که قصد اقدام برای تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی کشور آلمان را دارند باید بدانند که ورود همزمان همراه با نفر اصلی ریسک داشته و ممکن است ویزای تحصیلی آلمان رد شود. بنابراین توصیه ما به متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی آلمان این است که همراه با چند ماه فاصله به نفر اصلی ملحق شود. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیقتر می توانید موضوع مورد نظر را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و اطلاعات دقیق دریافت نمایید و همچنین برای دریافت اطلاعات تخصصی تر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و با مشاورین ارشد صحبت کنید.

ویزای تحصیلی آلمان و معرفی دانشگاه های برتر آلمان

در این قسمت از مقاله ویزای تحصیلی آلمان به بررسی دانشگاه های برتر این کشور پرداخته ایم. قبل از اقدام برای تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی این کشور باید در مورد دانشگاههای برتر این کشور آشنایی کافی پیدا کرده و در این زمینه تحقیق کاملی  کرده باشیم. در جدول ذیل به برخی از اسامی دانشگاههای برتر این کشور اشاره کرده ایم. برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه می توانید موضوع دانشگاه های برتر کشور آلمان را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و اطلاعات تخصصی دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات تخصصی تر نیز می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. در صورت واجد شرایط بودن می توانید با مشاورین ارشد صحبت کرده و اطلاعات تخصصی تر دریافت نمایید.

دانشگاههای آلمان

ویزای تحصیلی آلمان و مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی آلمان

یکی دیگر از قسمت های بسیار مهم مقاله ویزای تحصیلی آلمان در مورد مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی بوده و یکی از مهمترین مراحل می باشد. به عبارت ساده تر، بیشتر افراد، موفق به اخذ پذیرش تحصیلی شده ولی به دلیل ناقص بودن مدارک و عدم آگاهی از مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی آلمان با ردی ویزا مواجه می شوند. در این قسمت به برخی از مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی آلمان اشاره شده ولی شما عزیزان در این مورد باید با وکیل مجرب مشورت کرده و مدارک خود را با اطلاعات دقیق آماده کرده و ارائه سفارت دهید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و اطلاعات دقیق در این زمینه دریافت نمایید. همچنین برای افزیش اطلاعات می توانید موضوع مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی آلمان را با کلید واژه ملک پور سرچ کرده و اطلاعات رایگان دریافت نمایید. لازم به ذکر است که مقاله ویزای تحصیلی آلمان توسط مشاورین موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده و هر گونه کپی برداری غیراخلاقی است.

ویزای تحصیلی آلمان
 • پاسپورت متقاضی

 • مدارک پیش دانشگاهی به همراه ترجمه

 • مدارک تایید شده کارشناسی به همراه ترجمه

 • مدارک تایید شده کارشناسی ارشد به همراه ترجمه

 • مدارک شناسایی متقاضی به همراه ترجمه

 • ارائه انگیزه نامه

 • دو قطعه عکس پاسپورتی

ویزای تحصیلی آلمان و موقعیت کار پس از تحصیل

یکی دیگر از مهمترین عنوانهای مقاله ویزای تحصیلی آلمان در مورد کار پس از تحصیل می باشد و متقاضیان علاقمند به اخذ ویزای تحصیلی آلمان تمایل دارند بدانند که آیا شرایط کار پس از تحصیل چیست. افراد بعد از اخذ ویزای تحصیلی آلمان, در این کشور مشغول به تحصیل شده و باید بدانند که بعد از اتمام تحصیل باید ویزای تحصیلی خود را به ویزای دیگر مانند ویزای کاری تبدیل کنند تا منجر به اقامت دائم شود. دانشجویان بعد از اتمام تحصیل، 18 ماه فرصت دارند تا در این کشور حضور داشته و ویزای خود را به کاری تبدیل کنند. به عبارت ساده تر, 18 ماه به عنوان دوره جستجوی کار بوده و دانشجویان باید براساس رشته تحصیلی خود به دنبال کار مورد نظر باشند. نکته مهم این است که بعد از تبدیل ویزای تحصیلی به کاری و کار به مدت 6 ماه بلوکارت گرفته و نکته مهمتر این است که بعد از اخذ بلوکارت و حضور و کار 33 ماه متوالی در این کشور می توانند برای اقامت دائم درخواست دهند. لازم به ذکر است که نمودار زیر در مورد نرخ بیکاری در کشور آلمان می باشد که حدود ۴ درصد بوده و به این معنی می باشد که افراد به راحتی می توانند وارد بازار کار شوند.

نرخ بیکاری در آلمان

ویزای تحصیلی آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

افرادی که با ویزای تحصیلی آلمان وارد این کشور می شوند, باید بعد از اتمام تحصیل ویزای خود را به ویزای دیگر مانند کاری تبدیل کنند تا منجر به اقامت کشور آلمان شود. بنابراین شما عزیزان باید توجه داشته باشید که ویزای تحصیلی آلمان منجر به اقامت این کشور نشده و همانگونه که ذکر شد, افراد بعد از اتمام تحصیل 18 ماه در این کشور حضور دارند تا ویزای خود را به کاری تبدیل کنند. بعد از تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در صورت داشتن درآمد سالیانه حدود 49600 یورو و کار به مدت 6 ماه می توانند بلوکارت این کشور را اخذ کرده و با حضور 33 ماه متوالی در این کشور می توانند برای اقامت دائم درخواست دهند. لازم به ذکر است که ۲ سال بعد از اخذ اقامت دائم می توانید برای اخذ پاسپورت اقدام کنید.  شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر در زمینه ویزای تحصیلی آلمان و وضعیت اقامت پس از تحصیل با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و سوالات خود را در زمینه اخذ ویزای تحصیلی آلمان بپرسید.

ویزای تحصیلی آلمان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
تحصیل دکترا در آلمان
تحصیل مهندسی در آلمان
ویزای تحصیلی آلمان و سخن پایانی

ویزای تحصیلی آلمان, شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان و وضعیت اخذ اقامت و تابعیت پس از اتمام تحصیل در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این مقاله در مورد تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی صحبت شده و با این نکته آشنا شدیم که تحصیل در دانشگاههای دولتی کشور آلمان رایگان بوده و افراد می توانند تحصیل رایگان داشته باشند. نکته مهم دیگر در ویزای تحصیلی آلمان این است که آماده سازی مدارک در اخذ ویزا بسیار مهم بوده و افراد قبل راز اقدام باید در مورد این پروسه کامل مشورت کرده تا به خاطر ناقص بودن مدارک و یا چیدمان نادرست آنها با ردی ویزا مواجه نشوند. یکی دیگر از مطالب مهمی که در این مقاله به طور کامل بحث شد در مورد کار همزمان با تحصیل بوده و ذکر شد که افراد اجازه کار همزمان 10 الی 20 ساعت داشته و همراه نیز اجازه کار تمام وقت دارد. همچنین در مورد ویزای همراه نیز به طور کامل توضیح داده شد. برای افزایش اطلاعات در زمینه ویزای تحصیلی آلمان می توانید مقاله زیر را با دقت تمام مطالعه کرده و در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه ویزای تحصیلی آلمان و یا در زمینه های دیگر می توانید ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده کرده و همچنین با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی دریافت نمایید. برای دریافت سریعتر به سوالات خود قسمت پایینی مقاله را تکمیل کرده و سوال خود را مطرح کنید تا کمترین زمان پاسخ سوالات خود را در زمینه ویزای تحصیلی آلمان دریافت نمایید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5