ویزای تحصیلی برزیل

ویزای تحصیلی برزیل و بررسی آن

 • ویزای تحصیلی برزیل و مقدمه ای بر آن
 • ویزای تحصیلی برزیل و شرایط عمومی
 • ویزای تحصیلی برزیل تحصیل در مدارس برزیل
 • ویزای تحصیلی برزیل و مقطع کارشناسی
 • ویزای تحصیلی برزیل در مقطع کارشناسی ارشد
 • ویزای تحصیلی برزیل در مقطع دکترا
 • ویزای تحصیلی برزیل به همراه بورس تحصیلی
 • ویزای تحصیلی برزیل و هزینه زندگی و تحصیل در برزیل
 • ویزای تحصیلی برزیل و کار دانشجویی
 • ویزای تحصیلی برزیل و شرایط ویزای همراه
 • ویزای تحصیلی برزیل و معرفی دانشگاه های برتر برزیل
 • ویزای تحصیلی برزیل و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی برزیل
 • ویزای تحصیلی برزیل و موقعیت کار پس از تحصیل
 • ویزای تحصیلی برزیل و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
 • ویزای تحصیلی برزیل و نتیجه گیری
ویزای تحصیلی برزیل

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای تحصیلی برزیل و مقدمه ای بر آن

ویزای تحصیلی برزیل ،شرایط مهاجرت به برزیل از طریق تحصیل در این کشور و همچنین شرایط و قوانین تحصیل در برزیل در این مقاله به صورت کاملا تخصصی مورد بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط و قوانین اخذ مهاجرت تحصیلی به برزیل چگونه است؟ آیا اجازه کار حین تحصیل در برزیل به دانشجویان بین المللی داده می شود؟ آیا مهاجرت تحصیلی به برزیل منجر به اخذ اقامت این کشور خواهد شد؟ ما در این مقاله سعی کردیم تمامی سوالاتی که در ذهن شما عزیزان در خصوص ویزای تحصیلی برزیل وجود دارد را پاسخ دهیم و سطح اطلاعات حقوقی شما عزیزان را نسبت به مهاجرت تحصیلی به برزیل ارتقا دهیم. اخذ ویزای تحصیلی برزیل با توجه به اینکه متقاضیان بسیاری دارد مستلزم علم و آگاهی کافی نسبت به قوانین مهاجرتی این کشور خواهد بود، که در این رابطه پیشنهاد می شود در ابتدا این مقاله را به صورت کامل مطالعه نمایید و سپس در صورتی که پس از مطالعه این مقاله همچنان سوالات بیشتری برای شما عزیزان پیش آمد می توانید با مراجعه به دفاتر موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE  اتریش با مشاورین ارشد موسسه مشاوره کامل و تخصصی داشته باشید.

ویزای تحصیلی برزیل و شرایط عمومی

کشور برزیل یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین کشورهای آمریکای جنوبی است که به عنوان پنجمین کشور پرجمعیت در جهان شناخته شده است. زبان رسمی و رایج در برزیل پرتغالی است و پایتخت این کشور شهر زیبا و پرجمعیت برازیلیا است. بر اساس آخرین سرشماری در سال 2019 از جمعیت این کشور ،جمعیت برزیل در حدود 212.192.365 نفر تخمین زده شد.  کشور برزیل حدودا ۸٬۵۱۵٬۷۶۷ کیلومتر مربع مساحت دارد. نوع نظام حاکم سیاسی درکشور برزیل فدرالی است. کشور برزیل با کشورهایی همچون اروگوئه، کلمبیا، پاراگوئه، آرژانتین، ونزوئلا، بولیوی و پرو هم مرز می باشد. کشور برزیل با توجه به تراکم جمعیت بالا بیش از 2500 دانشگاه دارد که از این تعداد حدود 22 دانشگاه در رتبه بندی جهانی جز دانشگاه های برتر جهان شناخته شده اند. با توجه به اینکه زبان رسمی کشور برزیل پرتغالی می باشد و در حدود 99ددرصد اتباع این کشور به این زبان تکلم می کنند افراد متقاضی تحصیل در این کشور باید توجه داشته باشند تسلط به زبان پرتغالی می تواند برای آنها یک مزیت به حساب آید.

بیش از 99 درصد اتباع کشور برزیل به زبان پرتغالی تکلم می کنند. متقاضیان تحصیل در برزیل باید به زبان پرتغالی نیز مسلط باشند. متقاضیانی که مایل به تحصیل در دانشگاه به زبان انگلیسی هستند باید مدرک زبان انگلیسی نیز ارائه نمایند. دانشجویان می توانند در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در برزیل تحصیل نمایند.  تعداد دانشجویان بین المللی موجود در این کشور در حدود 20.000 نفر تخمین زده شده است.

ویزای برزیل

ویزای تحصیلی برزیل و تحصیل در مدارس برزیل

تحصیل در مدارس برزیل برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در مدارس این کشور را دارند دارای شرایط خاصی است که در ادامه توضیح خواهیم داد تا افراد متقاضی اطلاعات کافی نسبت به شرایط پیش روی خود داشته باشند. تحصیل در مدارس این کشور به دو روش امکان پذیر است، روش نخست تحصیل در مدارس دولتی و رایگان است که افراد بابت تحصیل خود هزینه ای پرداخت نمی کنند و البته تحصیل در مدارس دولتی و رایگان برای افرادی امکان پذیر است که یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند و یا اینکه شهروند(تابعیت) برزیل باشند. با توجه به نکات ذکر شده امکان تحصیل در مدارس دولتی و رایگان برزیل برای اتباع کشورهای دیگر من جمله ایران وجود ندارد. روش دوم تحصیل در مدارس خصوصی این کشور می باشد که افراد متقاضی بایستی هزینه های تحصیل فرزندان خود را پرداخت نمایند که هزینه های تحصیل در حدود حداقل 30.000 دلار می باشد. لازم به ذکراست با توجه به اینکه زبان رسمی و بومی برزیل پرتغالی می باشد نتیجتا تحصیل در مدارس این کشور نیز به زبان پرتغالی می باشد. البته مدارس اینترنشنال و انگلیسی زبان هم در این کشور وجود دارد که مستلزم پرداخت هزینه های بسیار بالا برای افراد می باشد. تحصیل به زبان پرتغالی معمولا شرایط صدور ویزای تحصیلی برای مدارس این کشور برای افراد متقاضی بسیار سخت و غیرممکن  می سازد، پیشنهاد می شود افراد متقاضی بر روی کشورهایی متمرکز شوند که امکان تحصیل برای فرزندان آنها وجود داشته باشد، کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، انگلستان و اغلب مدارس برتر کشورهای اروپایی این امکان به اتباع کشورهای دیگر برای ادامه تحصیل می دهند.

ویزای تحصیلی برزیل و مقطع کارشناسی

امکان تحصیل در مقطع کارشناسی در برزیل برای متقاضیان وجود دارد. با توجه به اینکه کشور برزیل شرایط تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی را برای افراد متقاضی فراهم آورده است پیشنهاد می شود در صورتی که شرایط لازم جهت ادامه تحصیل در این کشور را دارید، اقدام به اخذ پذیرش و اخذ یزای تحصیلی برزیل نمایید. لازم به ذکر است اکثر رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی به زبان پرتغالی می باشد و افراد متقاضی برای اخذ پذیرش و ادامه تحصیل در دانشگاه های این کشور باید به زبان پرتغالی مسلط باشند و مدرک مورد نیاز را ارائه دهند. البته دانشگاه هایی در کشور برزیل وجود دارد که افراد متقاضی می توانند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی ادامه دهند. نکته ای که در مورد این دانشگاه ها وجود دارد این است که تعداد این دانشگاه ها در برزیل محدود می باشد و شرایط پذیرش گرفتن برای افراد متقاضی سخت خواهد بود. برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه های انگلیسی زبان افراد متقاضی باید حداقل مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک را ارائه دهند. نکته ای که دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در برزیل باید توجه داشته باشند اینست که در اکثر رشته ها، دانشجویان بین المللی باید در آزمون های ورودی دانشگاه ها شرکت کنند. دوره تحصیل در مقطع کارشناسی بسته به رشته و دانشگاه حداقل 3الی 6 می باشد. البته اکثر رشته ها دوره تحصیلی 4ساله را دارند و در برخی رشته ها دوره تحصیل ممکن است 3 یا 6 سال باشد.

تحصیل دکتری در برزیل

ویزای تحصیلی برزیل در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور برزیل برای دانشجویان بین المللی در اکثر رشته ها امکان پذیر است و افراد متقاضی می توانند دروس تحصیلی خود را در این مقطع هم به زبان انگلیسی و هم به زبان پرتغالی ارائه دهند. مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در برزیل 2سال است.  کشور برزیل از یک نظام آموزش بسیار قوی و متنوع برخوردار است. در نتیجه اصلاحات دولتی در خصوص نظام آموزشی این کشور افراد متقاضی می توانند از خدمات دانشگاه های دولتی و خصوصی این کشور بیشترین بهره را ببرند و در دانشگاه های برجسته این کشور مشغول به تحصیل شوند. در کشور برزیل در حدود 300 دانشگاه دولتی و  بیش از 2000 مؤسسه آموزش عالی و دانشگاه خصوصی وجود دارد.

موسسات و دانشگاه های دولتی کشور برزیل شامل موارد ذیل می باشند:

 • دانشگاه های فدرال

  بودجه تامین شده این دانشگاه ها به صورت مستقیم از طرف دولت مرکزی برزیل پوشش داده می شود و افراد متقاضی می توانند به صورت کاملا رایگان وارد دانشگاه های فدرال شوند.

 • دانشگاه های ایالتی

  دولت برزیل هزینه های این دانشگاه ها را نیز به صورت مستقیم از طریق ایالات تامین می کند. تحصیل در این دانشگاه ها نیز رایگان خواهد بود.

 • دانشگاه های خصوصی

  با توجه به تعداد بالای دانشگاه های خصوصی در برزیل دانشجویان بین المللی می توانند به صورت گسترده و بدون محدودیتی در صورت داشتن شرایط لازم تحصیل در این دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند. البته این دانشگاه ها خصوصی می باشد و مستلزم پرداخت هزینه از سوی افراد متقاضی می باشد. البته تحصیل در این دانشگاه ها به زبان انگلیسی می باشد.

تحصیل پزشکی برزیل

ویزای تحصیلی برزیل در مقطع دکترا

تحصیل در مقطع دکترا در برزیل همانند دیگر کشورها در ابتدا مستلزم داشتن تاییدیه استاد راهنما می باشد و افراد متقاضی علاوه بر داشتن رزومه علمی قوی باید از سوی استاد راهنما در این کشور تاییدیه داشته باشند. رزومه علمی شامل مقالات داخلی و مقالات بین المللی و داشتن نمرات تحصیلی عالی و داشتن مدرک زبان آیلتس 7 می باشد. دوره تحصیل در این مقطع 3 الی5 سال می باشد. دانشجویان در این مقطع می توانند به عنوان استاد یار مشغول به کار شوند و همچنین اجازه کار دانشجویی در این مقطع 30 ساعت در هفته می باشد.

ویزای تحصیلی برزیل به همراه بورس تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به برزیل و همچنین شرایط اخذ بورسیه های دانشگاهی و دولتی کشور برزیل برای دانشجویان بین المللی جز مواردی است که افراد متقاضی خواستار کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص هستند، در ادامه این مطلب ما به بررسی شرایط اخذ بورسیه در برزیل می پردازیم تا شما عزیزان اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید. افراد متقاضی باید در نظر داشته باشند اخذ بورسیه تحصیلی و دانشگاهی اغلب در مقاطع فوق لیسانس و دکترا امکان پذیر است منوط بر اینکه فرد متقاضی رزومه علمی و تحصیلی بسیار خوبی ارائه دهد. البته دولت برزیل بورسیه هایی را برای افراد فقیر در نظر گرفته که کل هزینه تحصیل این افراد را پوشش می دهد ولی باید توجه داشت این بورسیه دولتی برای اتباع این کشور صادر می شود. دانشجویان بین المللی نباید انتظار اخذ بورسیه دولتی یا تحصیلی را داشته باشند. البته در کشور برزیل در حدود 500 بورسیه تحصیلی پیش بینی شده و به افراد شایسته و متقاضی ارائه می شود.

 • بورسیه تحصیلی GCUB

  این بورسیه مربوط به سازمان کشورهای آمریکایی است و بیشتر برای اتباع این کشورها صادر می شود. این بورسیه مورد حمایت وزارت امور خارجه برزیل و سازمان بهداشت پان آمریکا می باشد.

 • بورسیه تحصیلی PEASE OAS

  این بورسیه برای شهروندان برجسته و نخبگان برزیل و سازمان کشورهای آمریکایی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا صادر می شود. این بوررسیه مورد تایید و حمایت وزارت امور خارجه برزیل و گروه دانشگاه های برزیلی OAS می باشد.

 • بورسیه تحصیلی MBS

  این بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد صادر می شود و اغلب برای اتباع این کشور می باشد و در حدود 50 درصد هزینه های تحصیل افراد را پوشش می دهد.

ویزای تحصیلی برزیل و هزینه زندگی و تحصیل در برزیل

یکی از مواردی که در امر اخذ ویزای تحصیلی برای دانشجویان بین المللی بسیار مهم است بحث هزینه های تحصیل و زندگی در کشور مقصد می باشد. البته لازم به ذکر است تحصیل رایگان در این کشور اغلب برای شهروندان و اتباع این کشور امکان پذیر می باشد و دانشجویان بین المللی به نسبت اتباع این کشور شانس کمتری برای ادامه تحصیل در دانشگاه های دولتی و فدرال این کشور را دارند. هزینه های تحصیل در برخی دانشگاه ها و کالج های خصوصی برزیل از حداقل 2000 الی 10000 دلار در طول سال می باشد. البته لازم به ذکر است هزینه های تحصیل و همچنین هزینه زندگی بسته به نوع دانشگاه، رشته و شهر محل زندگی متفاوت می باشد. در جدول ذیل به بررسی برخی هزینه های زندگی در کشور برزیل می پردازیم:

ویزای تحصیلی برزیل
 • هزینه تحصیل در دانشگاه ها و کالج های برزیل برای دانشجویان بین المللی : 2000 الی 10000 دلار در سال می باشد

 • هزینه اجاره خوابگاه بین 350 تا 400 دلار در طول هر ترم

ویزای تحصیلی برزیل و کار دانشجویی

مسئله بسیار مهمی که اکثر دانشجویان و متقاضیان ادامه تحصیل در کشورهای دیگر خواستار اطلاع از آن هستند، بحث اجازه کار حین تحصیل و شرایط کار دانشجویی در کشور مقصد می باشد. در کشور برزیل نیز مانند دیگر کشورها به دانشجویان بین المللی اجازه کار دائشجویی حین تحصیل داده می شود. به عنوان مثال در مقطع لیسانس به افراد متقاضی 10 ساعت در هفته، در مقطع فوق لیسانس 20 ساعت در هفته و در مقطع دکترا 30 ساعت در هفته اجازه کار دانشجویی داده می شود تا دانشجویان بتوانند بخشی از هزینه های زندگی خود را در این کشور  تامین کنند. نکته قابل توجه این است که افراد برای سهولت در ورود به بازار کار برزیل باید تسلط به زبان پرتغالی داشته باشند، این امر باعث می شود تا این افراد با درصد موفقیت بیشتری کار مورد نظر را پیدا کنند. نکته دیگری که افراد متقاضی کار در برزیل باید توجه داشته باشند این است که نرخ بیکاری در این کشور بالاست و در حدود 12.7 درصد می باشد و این امر باعث می شود شرایط کاری برای دانشجویان سخت تر شود. شاخص نرخ بیکاری در نمودار زیر در برزیل طی سال های اخیر بیان شده است.

کار پس از تحصیل در برزیل

ویزای تحصیلی برزیل و شرایط ویزای همراه

برای دانشجویانی که متاهل هستند، توجه به شرایط ویزای همراه بسیار حائز اهمیت است. افرادی که متاهل هستند و قصد دارند به همراه خانواده خود وارد کشور برزیل شوند باید در نظر داشته باشند که این کشوراجازه الحاق خانواده را به آنها نمی دهد و فرد باید به صورت مجزا وارد این کشور شود. البته این قانون بدین معنا نیست که در کل به فرد اجازه الحاق خانواده داده نشود بلکه به این صورت است که در ابتدا باید متقاضی اصلی وارد برزیل شود و پس از ورود فرد باید به اداره مهاجرت و اداره پلیس این کشور مراجعه نموده و درخواست خود را به صورت کتبی ارائه دهد تا بررسی های اولیه در مورد درخواست وی انجام شود تا در نهایت اجازه الحاق خانواده به وی داده شود، پروسه بررسی پرونده و درخواست افراد متقاضی ممکن 3الی 6 ماه به طول بیانجامد. افراد متقاضی باید توجه داشته باشند که همراه شامل همسر قانونی و فرزندان زیر سن 18 سال  می باشد. یکی از مدارکی که افراد متقاضی برای الحاق خانواده باید ارائه دهند مدارک تمکن مالی و پوشش هزینه های زندگی خانواده و همراهان می باشد. در کنار مدارک تمکن مالی اعضای خانواده باید مدارک ذیل را نیز جهت بررسی و تایید ارائه دهند:

دفتر حقوقی ملک پور
 • ارائه سند ازدواج
 • ارائه پاسپورت اعضای خانواده
 • ارائه عکس اعضای خانواده
 • تکمیل فرم ویزا و پرداخت هزینه های ویزا

ویزای تحصیلی برزیل و معرفی دانشگاه های برتر برزیل

افراد متقاضی تحصیل در برزیل باید توجه داشته باشند یکی از مواردی که در امر اخذ ویزای تحصیلی این کشور تاثیرگذار خواهد بود، رتبه علمی دانشگاهی است که فرد پذیرش از آن دانشگاه دریافت کرده است. اعتبار علمی دانشگاه هم در موفقیت فرد در بازار کار تاثیرگذار خواهد بود و هم در پروسه صدور ویزا تسریع خواهد بخشید. در ذیل به بررسی و معرفی برخی از دانشگاه های برتر این کشور از لحاظ رتبه های علمی QS در سطح جهان می پردازیم:

ویزای تحصیلی برزیل و مدارک مورد نیاز اخذ آن

مهاجرت تحصیلی به برزیل و همچنین اخذ ویزای تحصیلی برزیل همانند دیگر کشورها مستلزم ارائه مدارک مورد نیاز اخذ این نوع ویزا می باشد، افراد متقاضی باید با در دست داشتن پذیرش از طرف یکی از دانشگاه های این کشور و همچنین تکمیل مدارک مورد نیاز اقدام به اخذ ویزای تحصیلی این کشور نمایند. البته لازم به ذکر است چیدمان پرونده در پروسه اخذ این نوع ویزا تاثیر بسزایی خواهد داشت و افراد باید با نهایت دقت مدارک خود را چیدمان نموده و به سفارت این کشور ارائه دهند، مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی برزیل شامل موارد ذیل است:

 • ارائه مدارک ترجمه شده تحصیلی به همراه اصل مدارک
 • مدارک هویتی باید ترجمه شود به همراه اصل ارائه شود
 • ارائه پاسپورت معتبر که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد
 • ارائه گواهی سلامت مبنی بر سلامت فیزیکی و روحی فرد
 • ارائه نامه عدم سوء پیشینه
 • دو قطعه عکس رنگی باید ارائه شود
 • ارائه اسناد و مدارکی که دال بر مشخص بودن محل اقامت فرد باشد
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه اصل پذیرش تحصیلی از دانشگاه
 • ارائه رزرو بلیط هواپیما
 • ارائه فرم تکمیل شده درخواست ویزا

ویزای تحصیلی برزیل و موقعیت کار پس از تحصیل

کشور برزیل در حال حاضر به عنوان یکی از قطب های اقتصادی در جهان تبدیل شده و در سال های اخیر رشد چشمگیری در اقتصاد و صنعت داشته است. این امر باعث شده این کشور به عنوان بزرگترین اقتصاد آمریکای لاتین به حساب آید. کشور برزیل در سال های اخیر در بخش های کشاورزی، علوم فنی و مهندسی، تولید مواد غذایی و انرژی های تجدید پذیر، رشد چشمگیری را داشته است. کشور برزیل در بخش خدمات نیز رشد قابل توجه ای را داشته و دارای بخش خدمات گسترده ای است. فرصت های شغلی موجود در این کشور اغلب در شهرهای بزرگی مثل ریودوژانیرو، سائو پائولو، برازیلیا و پورتو آلگره خواهند بود. با توجه به اینکه در اکثر کشورهای مهاجر پذیر اقامت پس از تحصیل ارائه می شود، در کشور برزیل نیز پس از سال 2016 میلادی به دانشجویان بین المللی اجازه اقامت پس از  تحصیل داده شد تا افراد متقاضی بتوانند به مدت 12 ماه در این کشور حضور داشته باشند و به جستجوی کار بپردازند و در صورت موفقیت در جذب بازار کار  می توانند اقامت خود را تمدید نمایند و سپس در نهایت می توانند اقدام به تغییر اقامت تحصیلی خود به اقامت کاری نمایند. افراد متقاضی پس از جذب در بازار کار برزیل با در دست داشتن قرارداد کاری باید به اداره مهاجرت این کشور مراجعه نموده واقدام به تغییر نوع ویزای خود نمایند.

ویزای تحصیلی برزیل و موقعیت کار پس از تحصیل

بحث اقامت دائم و نهایتا اخذ پاسپورت در برزیل مانند دیگر کشورها مستلزم اقدام از هریک از طرق سرمایه گذاری، کار در این کشور، ازدواج با اتباع برزیل و همچنین تولد فرزند خواهد بود. شرایطی که پیش روی افراد متقاضی ادامه تحصیل در برزیل وجود دارد این است که افراد به واسطه هریک از روش های ذکر شده بتوانند اقدام به اخذ اقامت دائم خود و همراهان خود نمایند. یکی از معمول ترین روش های اخذ اقامت دائم در برزیل برای دانشجویان ورود آنها به بازار کاراین کشور پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه می باشد. در برزیل به دانشجویان بین المللی پروسه ای 12 ماهه فرصت داده می شود تا پس از تحصیل در این کشور بمانند و جذب بازار کار این کشور شوند. پس از آنکه فرد وارد بازار کار شد در صورتی که پروسه اقامت کاری وی به مدت  5سال به طول انجامید می تواند درخواست اقامت دائم یا کارت RNE برزیل را نماید.پروسه اخذ تابعیت در برزیل به مدت 4سال پس از اخذ

اقامت دائم اتفاق می افتد و شرایط اخذ تابعیت مستلزم داشتن شرایط لازم از سوی فرد می باشد که در صورتی که افراد به زبان بومی این کشور تسلط کامل داشته باشند و جرم کیفری مرتکب نشده باشند و به نوعی در جامعه این کشور ادغام شده باشند و بدهی مالیاتی نداشته باشند واجد شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور خواهند بود. نکته قابل توجه در مورد تابعیت برزیل این است که این کشور بحث تابعیت را پذیرفته و افراد می توانند با داشتن تابعیت پیشین خود تابعیت این کشور را نیز داشته باشند.

ویزای تحصیلی برزیل و نتیجه گیری

ویزای تحصیلی برزیل و شرایط و قوانین اخذ این نوع ویزا در مقاله فوق به صورت کاملا علمی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفت. ما سعی کردیم در این مقاله به بررسی دقیق راه های اخذ ویزای تحصیلی برزیل بپردازیم و همچنین شرایطی را که پیش روی متقاضیان تحصیل در کشور برزیل می باشد را بررسی کنیم تا در صورتی که افراد متقاضی، این کشور را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اند اطلاعات کاملی نسبت به ویزای تحصیلی برزیل داشته باشند.در این خصوص پیشنهاد می شود برای تکمیل اطلاعات خود با مشاورین برتر موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه حقوقی MIE اتریش به صورت کاملا تخصصی مشاوره داشته باشید تا بتوانید به واسطه مشاوره درست و علمی راه درست مهاجرتی خود را انتخاب نمایید. همچنین شما عزیزان می توانید با مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه راه های مهاجرت کسب نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *