ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و بررسی شرایط تحصیل در این کشور

 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و مقدمه ای بر آن
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و شرایط عمومی آن
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و تحصیل در کانادا در مدارس
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی

 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی ارشد
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در مقطع دکتری
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان به همراه بورسیه تحصیلی
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و کار دانشجویی
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و بررسی شرایط همراه
 • اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و معرفی دانشگاه های برتر
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان مدارک و مورد نیاز
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و موقعیت کار پس از تحصیل
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت بعد از تحصیل
 • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و جمله ی پایانی
ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و مقدمه ای بر آن

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان، شرایط عمومی اخذ این ویزا و مقاطع مختلف تحصیلی در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. ممکن است سوالات مختلفی در زمینه ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان برای شما عزیزان مطرح شود. آیا همراه اجازه کار در کشور کانادا را دارد؟ کدام دانشگاهها بدون مدرک زبان پذیرش می دهند؟ مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان چیست؟  در این مقاله سعی شده است به تمامی مسائل مهم مربوط به این ویزا برای شما عزیزان توضیح داده شود. شما می توانید با مطالعه دقیق این مقاله پاسخ بسیاری از سوالات را دریافت کرده و برای تکمیل اطلاعات در این زمینه می توانید با موسسه حقوقی ملک پورهمکار موسسه MIE اتریش تماس گرفته و در این زمینه اطلاعات رایگان دریافت نمایید. مشاوران مجرب این موسسه در صورت صلاحدید شما عزیزان را برای مشاوره تخصصی با مشاوران ارشد راهنمایی خواهند کرد.

فایل موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل و ویزای تحصیلی کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل کانادا

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و شرایط عمومی آن

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان یکی از پروسه های مهم و حساس بوده و بهتر است متقاضی از طریق وکیل اقدام کند تا تمامی ریسکهای ویزا بررسی شده و در صورت امکان بهترین روش اقدام شود. ابتدا سعی می کنیم شرایط عمومی کشور کانادا را توضیح داده و سپس به بررسی مقاطع مختلف بپردازیم.  کشور کانادا در شمال آمریکای شمالی بوده و جمعیت این کشور حدود ۳۸ میلیون جمعیت داشته و زبان رسمی این کشور انگلیسی می باشد. کشور کانادا نسبت به سن و گپ تحصیلی حساس بوده و متقاضیان باید قبل از اقدام در مورد شرایط سنی و گپ تحصیلی در مقاطع مختلف آشنایی کافی داشته باشند. افرادی که برای مقطع کارشناسی اقدام می کنند باید نمره آیلتس ۶.۵ ارائه داده و گپ تحصیلی کمتر از ۲ سال باشد. برای مقطع کارشناسی ارشد قانون به این صورت می باشد که مدرک آیلتس حداقل ۶.۵ ارائه داده و گپ تحصیلی کمتر از ۳ سال داشته باشند و این گپ تحصیلی با سابقه کاری پر شود. یکی دیگر از مقاطع تحصیلی دکتری بوده که متقاضیان زیادی داشته و افراد باید دارای مقاله ISI بوده و آیلتس حداقل ۷ ارائه دهند. نکته دیگر این است که باید برای پذیرش، سوپروایزر داشته باشند. در این مقاله به مبحث ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان اشاره شده است ولی متقاضیان باید برای کاهش ریسک ویزا  مدرک آیلتس داشته باشند.

پرچم کانادا
شرایط عمومی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در مقاطع مختلف

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و تحصیل در کانادا در مدارس

ویزای تحصیلی کانادا

یکی از مهمترین مقاطع تحصیلی برای ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان که متقاضیان زیادی دارد مدارس کانادا است. خانواده های زیادی درخواست  تحصیل در مدارس کانادا را دارند ولی قبل از اقدام باید به هزینه ها و شرایط سنین مختلف توجه کرد. در برخی رده های سنی امکان اخذ پذیرش وجود دارد ولی باید به مواردی که ریسک ویزا دارند توجه کرد. به طور کلی برای رده های سنی 7 سال به بالا امکان اخذ پذیرش در مدارس کانادا وجود دارد ولی توجیه اینکه به چه دلیلی در سن کم به کانادا مهاجرت می کند سخت بوده و ریسک ویزا دارد. ولی برای دانش آموزانی که سن آنها بالای 13 سال است به راحتی می توان اقدام کرد.

شرایط همراه یکی دیگر از گزینه های مهم در مبحث اخذ پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان بوده و متقاضیان باید بدانند برای دانش آموزان 13 سال الی 15 سال  می توانند همراه داشته باشند که یکی از والدین به همراه فرزند می تواند در کانادا حضور داشته باشد. هزینه های مدارس کانادا یکی دیگر از مبحث های مهم بوده و در این قسمت به توضیح این مبحث می پردازیم. مدارس دولتی کشور کانادا یک محیط کانادایی بوده و هزینه ها به نسبت سایر مدرسه ها کمتر است. مزیت مدرسه بین الملی در مقایسه با دولتی این است که مدرسه بین الملی دارای محیط بین المللی بوده و دانش آموز می تواند شناخت کامل نسبت به مردم و فرهنگ این کشور بوجود بیاورد. برخی مدارس دارای خوابگاه بوده و برخی دیگر دارای هوم استی می باشند. هوم استی به خانواده های مورد تایید کانادا گفته می شود که فرزندان بهتر و سریعتر می توانند با محیط کانادا آشنا شوند. هزینه های تحصیلی براساس دانشگاه دولتی و خصوصی متغیر بوده ولی به طور کلی از 28000 دلار تا 42000 دلار متغیر می باشد. برای مدارس نیازی به مدرک زبان نبوده و خود مدرسه به دانش آموزان دوره زبان ارائه می دهد.

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی

یکی از مقاطع مهم که برخی افراد علاقمند به ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان می باشند مقطع کارشناسی بوده و مهم است قبل از اقدام از شرایط و شهریه  آن آگاهی کامل پیدا کنیم. به طور کلی یکی از پیش نیازهای مهم  پذیرش در اکثر دانشگاههای این کشور مدرک آیلتس بوده و نمره مورد نظر  براساس دانشگاه متغیر می باشد. برای برخی دانشگاهها برای مقطع کارشناسی  نمره ۶ مورد قبول بوده ولی برای برخی ۶.۵ ملاک پذیرش می باشد. در این قسمت به برخی دانشگاهها اشاره کرده ایم که می تواند برای شما عزیزان مفید باشد.

نکته مهم، این موضوع می باشد که پذیرش برخی از دانشگاهها conditional بوده و متقاضیان در صورت کسب نمره کمتر می توانند برای دوره زبان نیز پذیرش بگیرند. نکته جالب این موضوع می باشد که برخی دانشگاهها بدون مدرک زبان پذیرش داده و شرایط به این صورت می باشد که دانشجو توسط دانشگاه تعیین سطح شده و براساس سطح مشخص شده دوره زبان می گذراند. یکی دیگر از سوالات مهم متقاضیان در  ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در مورد شهریه دانشگاهها در دوره کارشناسی می باشد. براساس آمارهای کشور کانادا، شهریه به طور متوسط برای دانشجویان بین المللی در سال ۲۰۱۹ حدود ۲۷۰۰۰ دلار کانادا می باشد. لازم به ذکر است که شهریه مورد نیاز در رشته های انسانی و هنر ارزانتر بوده  ولی شهریه مورد نیاز برای رشته های مهندسی و داروسازی حدود ۳۰،۰۰۰ دلار می باشد. شهریه برای رشته هایی مثل بیزینس و مدیریت به نسبت سایر رشته ها متغیر بوده و حدود ۲۷۰۰۰ دلار می باشد. در جدول زیر برخی از دانشگاه ها و رنک آنها و نمره آیلتس مورد نیاز برای تحصیل در این مقطع را مشاهده می کنید.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی ارشد

برخی متقاضیان قصد ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در دوره کارشناسی ارشد را داشته و تمایل دارند بدون نیاز به مدرک زبان پذیرش تحصیلی گرفته و در این کشور دوره زبان بگذرانند. به طور کلی تعداد کمی از دانشگاهها و کالج ها پذیرش تحصیلی بدون زبان ارائه داده و دارای شرایط خاصی می باشند که در این قسمت به آنها اشاره خواهیم کرد.

شرایط مورد نیاز برای ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان در دوره کارشناسی ارشد:

 • نامه ای از طرف دانشگاه یا استاد مقطع قبلی: دانشجو باید نامه ای از اساتید دانشگاه اخذ کرده و این نامه نشان دهنده این باشد که متقاضی برخی از دروس خود را به زبان انگلیسی گذرانده و به زبان انگلیسی آشنایی کافی دارد. به عبارت ساده تر، شما با ارائه این نامه نشان می دهید که زبان شما در دوره قبلی انگلیسی بوده است.

ویزای تحصیلی کانادا

همانطور که ذکر شد همه دانشگاهها  و کالج ها پذیرش بدون ارائه زبان را قبول نداشته و اگر دانشگاه خاصی مد نظر متقاضی باشد باید مدرک زبان با نمره مورد نیاز ارائه دهد. نمره مورد نیاز براساس دانشگاه ها متغیر بوده و در این قسمت به برخی از این دانشگاه ها اشاره خواهیم کرد. اگر متقاضی آزمون داده ولی کمتر از نمره مورد نظر دانشگاه کسب کرده باشد، ممکن است برای کسری نمره در دوره زبان پذیرش گیرد. قوانین براساس دانشگاه ها متغیر می باشد ولی به طور کلی نمره کسب شده در آزمون باید نهایتا نیم نمره از نمره مورد نظر دانشگاه کمتر باشد.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در مقطع دکتری

یکی دیگر از مقاطع بسیار مهم برای متقاضیان دوره دکتری بوده که در این قسمت علاوه بر شرایط اخذ پذیرش تحصیلی در دوره دکتری به نحوه اخذ ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان خواهیم پرداخت. همانگونه که می دانیم مقاله ISI، نمره زبان بالای ۷ و سوپروایزر از پیش نیازهای مهم برای اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی برای این کشور می باشد. همانطور که مطالعه فرمودید موضوع این مقاله در مورد ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان می باشد. همانگونه که ذکر شد برخی دانشگاهها و کالج ها پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان داشته ولی شما عزیزان باید بدانید این مسئله ریسک ویزا را افزایش می دهد. پیشنهاد ما به شما عزیزان برای کاهش ریسک ویزا این است که مدرک آیلتس داشته باشید. در این قسمت به اسامی برخی از دانشگاهها و نمره مورد نیاز می پردازیم و همچنین به لیست دانشگاه هایی اشاره خواهیم کرد که پذیرش بدون مدرک زبان ارائه می دهند.

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا
ویزای تحصیلی کانادا

لیست دانشگاه هایی که بدون مدرک زبان پذیرش می دهند:

ویزای تحصیلی کانادا

همانطور که ذکر شد، به طور کلی برای تمام مقاطع پذیرش بدون مدرک زبان ریسک ویزا را افزایش داده و پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که اگر می خواهید پذیرش سریعتر داشته و در کانادا دوره زبان بگذرانید، می توانید با ارائه مدرک زبان پذیرش conditional  بگیرید. یکی دیگر از موارد مهم در پذیرش دکتری و کارشناسی ارشد شهریه دانشجویان بین الملی می باشد.  شهریه براساس دانشگاه و رشته تحصیلی متغیر بوده ولی به طور کلی شهریه ارشد و دکتری در سال ۲۰۱۹، حدود ۱۷۰۰۰ دلار می باشد.  رشته تحصیلی که در این مقاطع بالاترین شهریه را دارد رشته مدیریت اجرایی بوده و شهریه آن حدود ۵۰،۰۰۰ دلار می باشد  در حالیکه هزینه رشته مدیریت در این مقاطع حدود ۳۰،۰۰۰ دلار است.

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان به همراه بورسیه تحصیلی

ویزای تحصیلی کانادا

برخی متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان تمایل به پذیرش با بورسیه را دارند ولی همانطور که می دانیم متقاضی برای پذیرش با بورسیه باید دارای شرایط خاصی باشند. به طور کلی، پذیرش برای دوره کارشناسی بسیار سخت بوده و نیازمند رزومه بسیار قوی می باشد. ولی اکثر متقاضیان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری با داشتن رزومه خاص می توانند بورسیه گرفته و تحصیل رایگان داشته باشند. اگر شخص، متقاضی بورسیه برای دکتری باشد باید دارای رزومه قوی بوده تا شرایط اخذ بورسیه را داشته باشد. ارائه نمره آیلتس بالای ۷، مقاله ISI و معدل بالا شانس اخذ بورسیه را افزایش داده و می تواند تحصیل رایگان داشته باشد.

ولی شاید برای شما عزیزان سوال باشد که آیا می توان بدون مدرک زبان بورسیه گرفت؟ متقاضیان برای اخذ پذیرش تحصیلی رایگان باید مدرک زبان ارائه داده و نمره آنها برای دوره دکتری بالای ۷ باشد. به عبارت ساده تر، امکان اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان به همراه بورسیه تحصیلی برای متقاضیان وجود ندارد. افرادی که قصد اخذ بورسیه تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد را دارند باید دارای رزومه خیلی قوی بوده تا شانس  اخذ بورسیه تحصیلی را داشته باشند. رزومه قوی شامل نمره آیلتس بالای ۶.۵ و ریزنمرات بالا می باشد.

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا

یکی از موارد مهم که متقاضیان  ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان باید در نظر داشته باشند هزینه های تحصیل و زندگی است. در این قسمت سعی شده است برای اطلاع بیشتر شما عزیزان به برخی از این هزینه های زندگی و تحصیل اشاره کنیم. به طور کلی باید در نظر داشته باشیم که هزینه زندگی در هر شهر متفاوت بوده و افراد باید ابتدا شهر ارزانی را برای زندگی انتخاب کنند.

گرانترین شهرهای کانادا عبارتند از:

 • ونکوور-بریتیش کلمبیا

 • تورنتوانتاریو

 • ویکتوریا-بریتیش کلمبیا

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

دانشجویان باید در چند ماه اول هزینه زندگی خود را داشته باشند تا بتوانند کار پاره وقت انجام دهند. به طور مثال اکثر مردم کانادا 30 الی 50 درصد از درآمد زندگی خود را صرف اجاره می کنند. با توجه به این هزینه ها مردم باید هزینه زندگی چند ماه اول را به همراه داشته باشند.

هزینه زندگی در کانادا

هزینه تحصیل در دوره های مختلف و در رشته های مختلف متغیر بوده و در این قسمت اشاره کلی به هزینه های تحصیل خواهیم کرد.

هزینه تحصیل در کانادا

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و کار دانشجویی

یکی از مزیت های انتخاب کانادا برای ادامه تحصیل کار همزمان بوده و افرادی که متقاضی ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان می باشند باید چند نکته را در نظر داشته باشند. بیشتر دانشجویان بین المللی در کانادا حق اجازه کار تا ۲۰ ساعت در هفته را داشته و می توانند در ایام تعطیل به صورت تمام وقت کار کنند. نکته مهم دیگر در مورد کار دانشجویی این است که افراد می توانند در خود دانشگاه یا بیرون از دانشگاه کار کرده و قسمتی از هزینه های زندگی و تحصیل خود را تامین کنند. نکته مهم که باید متقاضیان به آن توجه داشته باشند این است که علیرغم اجازه کار دانشجویی، متقاضی  باید برای اخذ ویزا، تمکن مالی کافی نشان داده و ثابت کند که تمکن مالی کافی برای تحصیل و هزینه زندگی دارد. یکی از پیش نیازهای مهم برای پیدا کردن کار دانشجویی ارائه رزومه  و کاور لتر(cover letter) می باشد. کاور لتر نامه ای است که انگیزه شما از انجام کار را به کارفرما توضیح می دهد.

 • اجازه کار CO-OP

  یکی از دوره های تحصیلی که متقاضیان زیادی داشته و دانشجو اجازه کار همزمان دارد دوره CO-OP است.  به عبارت ساده تر، در برخی از پروسه های تحصیلی مانند دوره CO-OP، دانشجویان برای اخذ مدرک باید یک دوره کارآموزی را بگذرانند. مزیت دوره CO-OP این است که همزمان با تحصیل  اجازه کار مرتبط با رشته تحصیلی داشته و در صورت امکان می توانند از کارفرما پیشنهاد شغلی بگیرند.

ویزای تحصیلی کانادا

اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و بررسی شرایط همراه

یکی از موارد مهم در ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان شرایط همراه بوده و متقاضیان قبل از اقدام باید در مورد شرایط همراه اطلاعات دقیق داشته باشند. همانطور که می دانیم همراه شامل همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال می باشد و افراد می توانند در صورت داشتن شرایط برای همراهان خود درخواست دهند. ولی متقاضیان باید در نظر داشته باشند که ورود متقاضی اصلی با همراهان همزمان نبوده و پیشنهاد ما به شما این است که برای کاهش ریسک ویزا با فاصله چند ماه از هم ملحق شوند. یکی دیگر از عواملی که باعث کاهش ریسک ویزا می شود این است که همراه مدرک زبان به سفارت ارائه دهد. ممکن است شما عزیزان در مورد اجازه کار همراه سوال داشته باشید. اجازه کار همراه به این صورت است که اگر متقاضی برای دانشگاه اقدام کند، همراه اجازه کار دارد. برای دریافت اطلاعات دقیقتر در زمینه اجازه کار همراه می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و اطلاعات رایگان در این زمینه دریافت نمایید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کالج زبان در کانادا
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با بورسیه تحصیلی کانادا و آمریکا

اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و معرفی دانشگاه های برتر

بیشتر متقاضیان قصد دارند در بهترین دانشگاههای این کشور تحصیل کرده و متقاضی  ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان از این دانشگاه ها هستند. در این قسمت سعی شده است به چند دانشگاه کانادا که در لیست دانشگاه های برتر دنیا قرار دارند اشاره کرد.

دانشگاههای کاناداجدید

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و مدارک مورد نیاز

یکی از پروسه های مهم  برای ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان نحوه ارائه مدارک می باشد. ویزای برخی از متقاضیان به دلیل چیدمان نادرست مدارک و ارائه ناقص آنها رد می شود. بنابراین افراد باید در نحوه ارائه مدارک دقت کافی کرده و تا حد امکان از طریق وکیل مجرب اقدام کنند. یکی دیگر از عواملی که باعث ردی ویزا در پروسه تحصیل بدون مدرک زبان می شود ارائه ندادن مدرک زبان می باشد.

ویزای تحصیلی کانادا
 • ترجمه مدارک تحصیلی

 • ارائه مدارک شناسایی متقاضی

 • پاسپورت

 • عکس پاسپورتی

 • ارائه مدارک مربوط به پذبرش تحصیلی

 • ارائه تمکن مالی در حساب

 • ارائه کاور لتر(cover letter)

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و موقعیت کار پس از تحصیل

افرادی که موفق به  ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان در کانادا شده اند، بعد از اتمام تحصیل تمایل دارند در مقطع دیگر ادامه تحصیل داده و یا مشغول به کار شوند. دانشجویان علاقمند به تحصیل در صورت اتمام اعتبار study permit باید تمدید کرده و به تحصیلشان ادامه دهند.مقاله مربوط به ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و تدوین  شده است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر قانونی است. نرخ بیکاری یکی از موارد مهم در تعیین کشور برای ادامه زندگی و کار می باشد. نمودار ذیل در مورد نرخ بیکاری بوده و مشاهده می کنید که نرخ بیکاری زیر ۵ درصد می باشد. این میزان نرخ بیکاری نشان می دهد این کشور کمبود نیروی کار داشته و می تواند مقصد خوبی برای افراد باشد.

نرخ بیکاری در کانادا

متقاضیان علاقمند به ادامه کار می توانند از موسساتی که مورد تایید هستند مجوز کار و یا اقامت کاری بعد از تحصیل بگیرند. این نوع اقامت کاری ( Post Graduate Work Permit) اقامت کاری باز بوده و در هر استانی به جز استان کبک حق کار دارند.

شرایط اجازه کار بعد از تحصیل (Post Graduate Work Permit)

 • مدت زمان دوره تحصیل حداقل ۸ ماه باشد.

 • منجر به اخذ مدرک شود.

 • در طول ترم تحصیلی در کانادا حضور داشته باشد.

 • موسسه ای که در آن تحصیل کرده اید مورد تایید باشد.

Post graduate work permit و روش استانی منجر به اقامت دائم نشده و افراد همزمان می توانند برای اخذ اقامت دائم از طریق federal skilled workers  اقدام کنند.

Federal Skilled Workers:

Federal Skilled Workers سیستم امتیاز بندی بوده و افراد باید از ۱۰۰ امتیاز حداقل ۶۷ امتیاز کسب کرده باشند تا بتوانند وارد استخر شوند. امتیازات شامل گزینه های تحصیلات، سابقه کاری، سطح زبان، سن و موارد دیگری مانند تحصیل در کانادا، تحصیلات همسر و سطح زبان همسر می شود. متقاضیان باید توجه داشته باشند که سابقه کاری باید بعد از فارغ التحصیلی از مقطع لیسانس بوده و ترجیحا با بیمه باشد. نمره زبان  IELTS GENERAL مورد نیاز بوده و حداقل باید CLB7  کسب کرده باشند.

ویزای تحصیلی کانادا

افرادی که واجد شرایط برای Federal Skilled Workers باشند می توانند شرکت کرده و در صورت اخذ دعوت نامه از همان ابتدا اقامت دائم می گیرند. شما عزیزان می توانید برای افزایش اطلاعات در زمینه ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان با موسسه تماس بگیرید.

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان  و وضعیت اقامت و  اخذ تابعیت بعد از تحصیل

یکی از اهداف مهم افرادی که متقاضی  ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان می باشند اخذ اقامت و تابعیت می باشد. همانگونه که می دانیم ویزای تحصیلی به هیچ عنوان منجر به اقامت دائم نشده و افراد باید برای اخذ اقامت و تابعیت  ویزای تحصیلی خود را به کاری و یا سرمایه گذاری تبدیل کنند. همانطور که در قسمت کار بعد از تحصیل توضیح داده شد افراد می توانند بعد از اتمام تحصیل برای کار و تبدیل ویزای تحصیلی به کاری اقدام کنند. دولت کانادا بعد از اتمام تحصیل یکسال زمان می دهد تا ویزای خود را به کاری تبدیل کنید. افراد به چند روش می توانند برای کار اقدام کنند که در قسمت کار بعد از تحصیل به آنها اشاره کردیم. افراد بعد از اخذ ویزای کاری می توانند برای  اقامت دائم اقدام کنند. اخذ اقامت دائم دارای شرایطهایی می باشد که یکی از آنها پرداخت مالیات بوده و دیگری عدم سوء پیشینه می باشد. برای اخذ پاسپورت این کشور شما باید 4 سال از 6 سال را در کشور کانادا گذرانده باشید. یکی دیگر از شرایطهای اخذ پاسپورت آشنایی کامل به زبان انگلیسی و عدم سوء پیشینه می باشد.

اقامت کانادا از طریق تحصیل
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان و جمله ی پایانی

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان, اقامت از طریق تحصیل بدون مدرک زبان و وضعیت اخذ تابعیت در این مقاله به صورت کامل مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. در این مقاله تمام به مقاطع تحصیلی وشرایط پذیرش آنها اشاره شده و دانشگاه هایی که پذیرش بدون مدرک زبان دارند معرفی شد. همچنین سعی کردیم دانشگاه های برتر و دانشگاههایی که پذیرش بدون مدرک زبان دارند را مورد بررسی قرار دهیم. نکات مهم دیگر مانند هزینه زندگی و تحصیل, شرایط همراه و مدارک مورد نیاز مورد بررسی قرار گرفت. برای تکمیل اطلاعات در زمینه ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان این مقاله را مطالعه فرموده و همچنین در گوگل موضوع مورد نظر را با کلید واژه ملک پور سرچ بفرمایید. یکی دیگر از راهها برای تکمیل اطلاعات مشاهده ویدیوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات تخصصی در زمینه ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و در این زمینه مشاوره رایگان دریافت نمایید. در صورت صلاحدید مشاورین می توانید با مشاوران ارشد مشاوره تخصصی دریافت نمایید. برای دریافت پاسخ سریعتر به سوالتان نیز می توانید در قسمت پایین این مقاله سوال خود را مطرح نمایید.

2 پاسخ
  • miemalekpour10
   miemalekpour10 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز بهتر است که همراه شما یک یا دوماه پس از شما به کانادا بیایند چرا که در صورت همزمانی اخذ ویزای همراه، ریسک ویزا بالا می رود.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5