ویزای توریستی اتریش

ویزای توریستی اتریش و بررسی آن

 • ویزای توریستی اتریش و مقدمه ای بر آن
 • ویزای توریستی اتریش و شرح شرایط عمومی آن
 • ویزای توریستی اتریش و انواع مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی اتریش و مدت زمان درخواست
 • ویزای توریستی اتریش و شرایط تمدید آن
 • ویزای توریستی اتریش و چگونگی وقت سفارت اتریش
 • ویزای توریستی اتریش و نحوه انجام پروسه اقدام
 • ویزای توریستی اتریش با وثیقه انجام می شود یا بدون وثیقه
 • ویزای توریستی اتریش و چرایی ریجکتی ویزا
 • ویزای توریستی اتریش امکان ارائه تضمین و گارانتی
 • ویزای توریستی اتریش و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • ویزای توریستی اتریش و شرح نکات مهم
 • ویزای توریستی اتریش و سخن پایانی

ویزای توریستی اتریش و مقدمه ای بر آن

ویزای توریستی اتریش، نحوه دریافت ویزای توریستی کشور اتریش و چگونگی روند و مراحل اقدام برای ویزای توریستی اتریش در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. بسیاری از افراد هستند که به دنبال یافتن راهی برای دیدار کشور زیبای اتریش هستند و می خواهند چند روزی را چه برای تفریح و چه برای انجام امور اداری در اتریش سپری کنند. دریافت ویزای توریستی اتریش بهترین گزینه ای است که می توانید برای این کار اقدام کنید. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش در این راستا می تواند کمک رسان شما باشد. به طوری که از ابتدایی ترین مرحله یعنی مشاوره در این خصوص تا آخرین مرحله یعنی دریافت ویزای توریستی اتریش کنار شما باشد تا بتوانند راهی مطمئن را برای دریافت این نوع ویزا به شما متقاضی عزیز ارائه دهند. در ادامه به مباحث زیر خواهیم پرداخت.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای توریستی اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با طولانی شدن زمان ویزای اتریش

ویزای توریستی اتریش و شرح شرایط عمومی آن

اتریش همواره از دیرباز مرکز گردشگری اروپا بوده است. از طرفی هم مهد هنر و موسیقی دنیا به حساب می آید. بتهوون و یوهان سباستین باخ در این کشور زاده شده اند و از این روست که اتریش، مهد هنر جهان نیز شناخته می شود. بسیاری از افرادی که قصد دریافت ویزای توریستی اتریش را دارند، به اهداف مختلف دست به اقدام در این راه می زنند. بسیاری از اهداف سیاحتی و تفریحی، سفر های تجاری، دیدار بستگان، شرکت در سمینار ها و مراسم های رسمی و… می تواند از هدف های افراد خواهان دریافت ویزای توریستی اتریش باشد. موسسه حقوقی ملک پور برای تحلیل بیشتر صنعت توریسم کشور اتریش، طی نموداری برای شما این مقوله را تشریح کرده است.

ویزای توریستی اتریش

همانطور که ملاحظه نمودید، صنعت گردشگری اتریش همواره در اوج خود بوده است و یکی از راه های کسب درآمد داخلی نیز همین صنعت بوده است. در نمودار بالا خط قرمز نشانگرمیانگین و معدل ورود گردشگر در تمامی کشور های اروپای مدرن می باشد.

ویزای توریستی اتریش

همانطور که ملاحظه نمودید، صنعت گردشگری اتریش همواره در اوج خود بوده است و یکی از راه های کسب درآمد داخلی نیز همین صنعت بوده است. در نمودار بالا خط قرمز نشانگرمیانگین و معدل ورود گردشگر در تمامی کشور های اروپای مدرن می باشد.

ویزای توریستی اتریش و انواع مدارک مورد نیاز

ویزای توریستی اتریش و دریافت آن لزوما به مدارک و اسنادی برای ارائه دادن به سفارت اتریش نیاز دارد. افرادی که تبعه ایران محسوب می شوند، برای سفر به اتریش نیاز به دریافت ویزا دارند و اجازه اقامت برای بیش از 90 روز را نخواهند داشت. برای دریافت ویزای توریستی اتریش، بعد از دریافت وقت سفارت و انجام مصاحبه با مقامات قانونی این کشور، امور مربوطه، مستقیم توسط سفارت اتریش انجام خواهد شد. برای دریافت ویزای توریستی اتریش به مدارک زیر نیاز است:

 • تکمیل فرم درخواست ویزا به زبان آلمانی توسط شخص اصلی

 • ارائه عکس

 • ارائه پاسپورت معتبر

 • ارائه مدارک اشتغال به کار که ترجمه شده است

 • ارائه بیمه مسافرتی به مبلغ حداقل 30000 یورو

 • رزرواسیون هتل

 • ارائه بلیط رفت و برگشت

 • ارائه تمکن مالی و پرینت حساب

 • پرداخت مبلغ صدور ویزا (67 یورو)

ویزای توریستی اتریش و مدت زمان درخواست

این مدارک عموما سه ماه قبل از آغاز سفر باید آماده باشد و سفارت اتریش توصیه می کند درخواست ویزای توریستی اتریش 4 هفته قبل از آغاز سفر ارائه شود. در خصوص سفر های تجاری یا دعوت دوستان برای دیدار آن ها، دعوت نامه رسمی آن ها باید ضمیمه پرونده شود. اما بسیاری از افراد هستند که بسیار ضرب العجلی کار خود را انجام می دهند که می تواند برای افراد عواقبی همچون عدم تکمیل مدارک و نقص مدارک و در نهایت ریجکت شدن ویزای آن ها را به همراه داشته باشد. پس به این جهت موسسه حقوقی ملک پور به شما عزیزان پیشنهاد می کند که عموم کار های خود را مربوط به دریافت ویزای توریستی اتریش به وکلای ماهر و زبده ما بسپارید تا بتوانید روی برنامه ریزی و اصول در این راه قدم بردارید. این مقاله در خصوص نحوه دریافت ویزای توریستی اتریش نگارش شده است و هرگونه کپی و رو نوشت از آن غیر قانونی بوده و شرعا حرام می باشد.

ویزای توریستی اتریش و شرایط تمدید آن

تمدید ویزای توریستی اتریش باید از خاک کشور مبدا صورت بگیرد. به عبارت دیگر اگر قصد تمدید ویزای توریستی اتریش را دارید، باید از طرف کشور مبدا درخواست آن را صادر کنید. این بدین معنی ست که برای تمدید این نوع از ویزا، باید خاک کشور اتریش را ترک کرده و از ابتدا مراحل کاری خود را برای تمدید ویزای توریستی اتریش سپری کنید. اصولا وقتی که یکبار ویزای حوزه شنگن در پاسپورت شما ضمیمه می شود، برای دریافت بار دوم این نوع از ویزا، با راحتی به نسبت دوره قبل مواجه نخواهید بود. چرا که اگر افسر ویزا به این موضوع شک کند که شما قصد ماندن و پناهنده شدن در این کشور را دارید، قطعا ویزای شما را ریجکت خواهد کرد. به همین علت است که برای ارائه درخواست برای تمدید ویزای توریستی اتریش، ضمیمه کردن اهداف سفر خود الزامی و از مهمترین عوامل تمدید ویزای شما به حساب می آید. همچنین در مواقعی که پروسه انجام کار هایی که در اتریش دارید، ممکن است با مرور زمان بیشتری مواجه شود، امکان تمدید ویزای توریستی اتریش وجود دارد. دلایلی همچون فوت یکی از بستگان در حین سفر، طولانی شدن مدت درمان بستگان، ازدواج یا مرگ یکی از افراد نزدیک و…

ویزای توریستی اتریش و چگونگی وقت سفارت اتریش

پاسپورت اتریش

برای دریافت ویزای توریستی اتریش، متقاضی باید از دو الی چهار ماه قبل درخواست خود را برای دریافت وقت سفارت ارائه دهد. نحوه دریافت وقت سفارت به تازگی الکترونیکی شده است و از طریق ایمیل امکان پذیر است. بدین صورت که با صدور ایمیل درخواست وقت خود را در سفارت اتریش ارائه می دهید. در پایان این بند به تمامی اطلاعاتی که برای دریافت ویزای توریستی اتریش نیاز دارید، اشاره شده است.

آدرس سفارت اتریش: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، خیابان احمدی زمانی، کوچه میرولی، پلاک 8

تلفن: 22750038

22750039

22750040

کد پستی: 1979633755

برای دریافت وقت سفارت اتریش به لینک زیر مراجعه کرده و در پایان صفحه مشخصات خود را پر کنید و پیغام خود را ارسال کنید.

https://www.bmeia.gv.at/fa/oeb-teheran/reisen-nach-oesterreich/visa-und-einreisebestimmungen/

ویزای توریستی اتریش و نحوه انجام پروسه اقدام

ویزای توریستی اتریش

عموما افرادی که متقاضی دریافت ویزای توریستی اتریش از مجموعه حقوقی ملک پور می باشند، تمامی امور خود را در پروسه اقدام به دست موسسه می سپارند. بدین ترتیب که وکیل حقوقی بین المللی در امور مهاجرت انجام تمامی پروسه را بر عهده خواهد گرفت. اما افرادی هستند که خواهان انجام این امور به دست خود می باشند. موسسه حقوقی ملک پور برای‌ آن ها نیز اطلاعات را دسته بندی کرده است و در ادامه تقدیم شما خواهد کرد.

همانطور که پیش تر گفته شد، بهتر است سه ماه قبل از آغاز سفر خود، درخواست خود را به سفارت ارائه دهید و همه مدارک مورد نیاز را چهار هفته قبل از رسیدن وقت مصاحبه خود، آماده کنید. از آنجایی که برای تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی اتریش باید به زبان آلمانی نیز مسلط بود، به همراه داشتن یک مترجم یا شخصی که به زبان آلمانی مسلط است، از عوامل مورد نیاز شماست. چیدمان مدارکی که ارائه خواهید کرد، باید از نظم بالایی برخوردار بوده و بسیار مهم است که نقصی در پرونده شما نباشد. بعد از ارائه مدارک به سفارت، عموما بین 2 الی 4 هفته نتیجه پرونده شما به سمع و نظر

شما خواهد رسید. این نتیجه می تواند طی یک نامه پستی یا ایمیل باشد. در صورتی که با درخواست صدور ویزای توریستی اتریش برای شما موافقت شده باشد، استیکر ویزا را از سفارت دریافت خواهید کرد و طی مدتی که برای سفر خود مشخص کرده اید، به کشور اتریش سفر خواهید کرد.

اقامت در اتریش

ویزای توریستی اتریش با وثیقه انجام می شود یا بدون وثیقه

عموما برای دریافت ویزای توریستی اتریش، شما نیازی به ارائه وثیقه نخواهید داشت. اما برای اثبات علقه به وطن خود، شاید ارائه اسناد ملکی و تجاری به سفارت اتریش برای شما مفید باشد. اما چیزی به عنوان وثیقه در سفارت وجود ندارد. از آنجایی که دفتر اصلی موسسه حقوقی ملک پور در کشور اتریش می باشد و می تواند تمامی امور شما بر عهده بگیرد، وثیقه و ضمانتی از شما دریافت خواهد کرد که نشان دهنده این باشد که شما به وطن خود باز خواهید گشت و قصد ماندن غیر قانونی و پناهنده شدن در خاک اتریش را ندارید. عموما این وثیقه به صورت وجه نقد است که به حساب اصلی موسسه حقوقی ملک پور واریز خواهید کرد تا برای موسسه گواهی باشد به بازگشت شما به کشور خود. این مقاله در خصوص نحوه دریافت ویزای توریستی اتریش نگارش شده است و هرگونه کپی برداری و رو نوشت از آن غیر قانونی بوده و شرعا حرام می باشد.

ویزای توریستی اتریش
کارآفرینی در اتریش

ویزای توریستی اتریش و چرایی ریجکتی ویزا

ممکن است درخواست شما مبنی بر دریافت ویزای توریستی اتریش بنا به هر دلیلی با ردی توسط سفارت مواجه شود. در صورتی که درخواست شما با ردی مواجه شود، طی نامه ای دلایل آن به شما ارائه خواهد شد. عواملی که برای بیان علت ریجکتی شما صادر می شود، عموما کلی بوده و اگر به قوانین بین المللی و مهاجرتی واقف نباشید، ممکن است علت آن را متوجه نشوید. به همین علت با ارائه نامه ریجکتی خود به کارشناسان و وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملک پور، می توانید از جزئیات ریجکتی ویزای توریستی اتریش و پرونده خود آگاه شوید. اما عموم علت های رد و ریجکت شدن ویزای توریستی اتریش به شرح زیر است:

 • غیر واقعی بودن یا درج اطلاعات دروغ در فرم ها
 • تقلبی یا ناقص بودن مدارک ارائه شده
 • افسر ویزا برای هدف سفر شما قانع نمی شود
 • داشتن تردید به قصد بازگشت به وطن خود
 • عدم ارائه پشتوانه مالی مناسب برای روند کار
 • تغییرات هویتی در مدارک اصلی مثل پاسپورت، شناسنامه و...

در صورتی که با ردی ویزای توریستی اتریش مواجه شدید، لطفا قبل از هر گونه اقدام، در جهت سهولت در روند رسیدگی به پرونده خود با وکلای مهاجرتی و بین المللی موسسه حقوقی ملک پور مشورت کنید و شرایط اعتراض و یا ارائه درخواست مجدد صدور ویزای توریستی خود را بررسی کنید. در این حالت می توان گفت که شانس بر طرف کردن ردی ویزای توریستی شما بالاتر خواهد بود.

ویزای توریستی اتریش امکان ارائه تضمین و گارانتی

برای صدور هر نوع ویزایی به طور قطع نمی توان تضمین داد. چرا که در نهایت افسر ویزاست که نظر قطعی خود را در خصوص صدور یا عدم صدور ویزای مورد نظر در پرونده شما درج می کند. پس هر ارگان یا هر موسسه ای که صدور هر نوع ویزایی را تضمین کند، به طور یقین غیر واقعی بوده و عملا نمی توان صدور آن را تضمین کرد. ویزای توریستی اتریش هم از این موضوع مستثنی نیست. اما در این موضوع درصد موفقیت یک موسسه حقوقی را می توان محک زد. به این صورت که زمانی که درصد موفقیت یک موسسه حقوقی در حد بالایی باشد، می توان به طور غیر مستقیم گفت که صدور ویزای توریستی اتریش توسط وکلای مهاجرتی ماهر آن ها، تضمین شده است. در این خصوص نظرات موکلین در خصوص ویزا ها و پرونده هایی که به موسسه حقوقی ملک پور سپرده اند، در لینک زیر ضمیمه شده است تا بتوانید درصد موفقیت پرونده های دریافتی موسسه را تخمین بزنید.

ویزای توریستی اتریش و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

دفتر حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور در خصوص دریافت ویزای توریستی اتریش می تواند کمک رسان شما باشد. به گونه ای که از ابتدای کار تا انتهای مراحل یعنی دریافت ویزای توریستی اتریش در کنار شما می باشد. وجود گروه وکلای چند نفره بین المللی از اقصی نقاط جهان همانند کانادا، اتریش، بلاروس و… در خدمت شما هستند تا روند کاری شما را به انتها برسانند و ویزای توریستی اتریش را برای شما دریافت کنند. گرفتن وقت سفارت، ارائه مدارک، ترجمه نامه های ارائه شده توسط سفارت، همراهی شما در ساختمان سفارت، ارائه راهنمایی های مهم در خاک کشور اتریش و… می تواند از خدمات موسسه حقوقی ملک پور باشد. از این جهت قبل از هر گونه اقدام برای مواجه شدن با مراحل و مقدمات دریافت ویزای توریستی اتریش، به شما پیشنهاد می شود با وکلا و کارشناسان مجموعه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور در خصوص نحوه دریافت ویزای توریستی اتریش نوشته شده و هرگونه کپی و رو نوشت از آن غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

ویزای توریستی اتریش و شرح نکات مهم

از مهم ترین نکات برای دریافت ویزای توریستی اتریش، داشتن یک وکیل مهاجرت ماهر در امور بین المللی ست. چرا که زمانی که پرونده شما توسط وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملک پور پیش خواهد رفت، اولا از اعتبار کافی در پرونده خود برخوردار خواهید شد، دوما سفیر ها و افسر های ویزا در اکثر سفارت ها و کشور های مربوط، به وکلای موسسه ملک پور آشنایی دارند، سوما آگاهی از قوانین بین المللی بهترین ابزار برای پیشرفت موفقیت آمیز پرونده شما می تواند به حساب بیاید. با مراجعه به بخش محصولات سایت موسسه حقوقی ملک پور، می توانید به ارزنده ترین محصولاتی که در خصوص نحوه دریافت ویزاها و یا مهاجرت به کشور های مختلف اعم از اتریش برای شما تهیه شده است، دست پیدا کنید.

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای توریستی اتریش و سخن پایانی

ویزای توریستی اتریش، نحوه دریافت ویزای توریستی اتریش و چگونگی سفر به اتریش در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به طور کلی درخواست ویزای توریستی اتریش در چند ساله اخیر با افزایش مواجه شده است و سفارت اتریش به دنبال بهانه و نقصی در پرونده شماست تا بتواند درخواست شما را برای صدور ویزای توریستی اتریش رد کند. به همین جهت است که به شما عزیزان پیشنهاد می شود برای دریافت ویزای توریستی اتریش با وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور مشورت کنید و پرونده خود را با کارشناسان ماهر مجموعه پیش ببرید. چرا که در این راه موسسه حقوقی ملک پور با داشتن دفتر رسمی بین المللی و مهاجرتی در شهر وین اتریش می تواند بهترین گزینه برای دریافت ویزای توریستی از کشور اتریش باشد. در پایان این بخش می توانید با درج سوالات و نظرات خود در بخش ثبت دیدگاه، اقدام کنید و افراد صاحب علم در منسب مهاجرت بتوانند به آن ها پاسخ دهند.

4 پاسخ
 1. ثریاباقری
  ثریاباقری گفته:

  مرسی مقالات خیلی آموزنده بود ممنون میشم هزینه وکالت آقای ملک پور ویا یکی از همکاران مورد تاید ایشان را برای رفع ریکجتی ودرخواست ویزای مجدد از اتریش ویا از یک کشور شینگن دیگر را بفرمایید

  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و ارادت
   ممنون از شما و. خوشحالیم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته است. دوست عزیز لطفا برای اطلاع از هزینه ها و همچنین راهنمایی بیشتر در صورت تمایل می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید و یا شماره واتس اپ خودرا در اینجا قرار دهید تا مشاورین مادر اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.
   شماره تماس ما:
   021-49196000
   در لینک زیر نیز می توانید اطلاعات خود را وارد نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.
   https://mie.company/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *