ویزای توریستی اسلوونی و بررسی آن

ویزای توریستی اسلوونی، شرایط اخذ ویزای توریستی اسلوونی و پروسه اخذ آن در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. کشور اسلوونی در اتحادیه شینگن قرار دارد و متقاضیان می توانند با دریافت این ویزا وارد کل کشور های اتحادیه شینگن شوند و اقامت کوتاه مدت در این کشور ها داشته باشند. همواره سوالاتی برای شما عزیزان در این زمینه به وجود می آید از جمله اینکه ویزای توریستی اسلوونی چگونه اخذ می شود؟ آیا کشور اسلوونی ویزای توریستی صادر می کند؟ اخذ ویزای توریستی کشور اسلوونی چه شرایطی دارد؟ ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا به طور کامل به سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم.

ویزای توریستی اسلوونی از جهات گوناگون قابل تحلیل و بررسی می باشد. متقاضیان ویزای توریستی اسلوونی توجه داشته باشند که اخذ ویزا و اقامت کوتاه مدت این کشور پروسه قابل بحث و حساسی می باشد. پیشنهاد می شود متقاضیان قبل از هرگونه اقدام با وکلای مهاجرت کشور اسلوونی ارتباط برقرار کرده و مشاوره تلفنی رایگان و تخصصی با مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش داشته باشید تا اطلاعات مهم و اساسی در باب ویزای توریستی اسلوونی کسب نموده و اقدامات لازم را جهت اخذ این ویزا انجام دهند.

 • ویزای توریستی اسلوونی و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی اسلوونی و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی اسلوونی و مدت درخواست
 • ویزای توریستی اسلوونی و تمدید آن
 • ویزای توریستی اسلوونی و وقت سفارت اسلوونی
 • ویزای توریستی اسلوونی و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی اسلوونی (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی اسلوونی و خدمات موسسه MIE
 • ویزای توریستی اسلوونی و ریجکتی
 • ویزای توریستی اسلوونی تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی اسلوونی و نکات مهم
ویزای توریستی اسلوونی ویزای توریستی اسلوونی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای توریستی اسلوونی و شرایط عمومی

ویزای توریستی اسلوونی و دریافت اقامت کوتاه مدت این کشور دارای شرایط و قوانینی می باشد. علاقه مندان سفر به این کشور باید از شرایط عمومی این کشور اطلاعات کامل داشته باشند. کشور اسلوونی کشوری واقع در جنوب اروپای مرکزی به پایتختی لیوبلیانا می باشد. اسلوونی از غرب با ایتالیا، از شمال با اتریش، از جنوب با کرواسی و از شرق با مجارستان هم مرز است. حکومت اسلوونی جمهوری پارلمانی بوده و از اقتصاد و وضعیت اجتماعی مناسبی برخوردار می باشد.

اسلوونی دارای 2.053.355 نفر جمعیت می باشد. این کشور جزو اتحادیه اروپا و سازمان ناتو نیز می باشد. واحد پولی اسلوونی یورو و زبان رسمی آن اسلوونیایی است. متقاضیان اخذ ویزای توریستی اسلوونی توجه داشته باشند که با توجه به اعلام سفارت این کشور در سال 2018 تنها 8% از درخواست های ویزای توریستی اسلوونی رد شده است که آمار مناسبی به شمار می رود. در ادامه مطالب به مسائل و موارد مورد نیاز ویزای توریستی اسلوونی می پردازیم.

شرایط عمومی کشور اسلوونی ویزای توریستی اسلوونی

شرایط عمومی کشور اسلوونی

پاسپورت اسلوونی

ویزای توریستی اسلوونی و مدارک مورد نیاز

ویزای توریستی اسلوونی و درخواست اقامت کوتاه مدت این کشور نیاز به ارائه مدارکی دارد. ارائه مدارک صحیح و نحوه چیدمان مدارک شما بسیار برای اخذ ویزای توریستی اسلوونی اهمیت دارد. در ادامه مطالب مدارک مورد نیاز ویزای توریستی اسلوونی آورده شده است:

 • پاسپورت معتبر
 • ارائه تاریخچه سفر

  سابقه سفر به کشور های حوضه شینگن

 • ارائه مدارکی دال بر تمکن مالی متقاضی در کشور مبدا
 • ارائه مدارکی دال بر علقه مادی و معنوی در کشور مبدا
 • دعوت نامه از کشور مقصد
 • بیمه نامه مسافرتی

در ادامه موارد نموداری از ورود توریست ها در سال های اخیر قرار داده شده است:

تعداد توریست در اسلوونی ویزای توریستی اسلوونی

تعداد توریست در اسلوونی

انواع ویزاهای شنگن

ویزای توریستی اسلوونی و مدت درخواست

مدت درخواست ویزا و زمانی که صرف آن می شود از موارد مهم در زمینه ویزای توریستی اسلوونی می باشد. متقاضیان اخذ اقامت کوتاه مدت در این کشور باید حداقل 15روز قبل از ورود به این کشور درخواست ویزا و اجازه ورود به این کشور را ارائه نمایند. متقاضیان توجه داشته باشند که درخواست آنها باید به موقع و با توجه به نیازشان مطرح شود.

برخی از افراد درخواست خود را زودتر از موعد مقرر مطرح می نمایند و برخی نیز در روز های آخر اقدام به این امر می نمایند که در نتیجه موفق به اخذ ویزای توریستی اسلوونی نمی شوند. علاقه مندان ورود به این کشور توجه داشته باشند که درخواستشان در مدت 15 روز کاری مورد بررسی قرار می گیرد و بعد از آن با اعلام پاسخ درخواست متقاضیان می توانند وارد این کشور شوند و اقامت کوتاه مدتی در این کشور داشته باشند.

درباره زندگی در اسلوونی

ویزای توریستی اسلوونی و تمدید آن

ویزای توریستی اسلوونی و تمدید اقامت کوتاه مدت این کشور در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. متقاضیان توجه داشته باشند که ویزای توریستی قابل تمدید مستقیم نمی باشد، این به این معنا است که شما برای تمدید ویزای توریستی کشور اسلوونی باید درخواست مجدد داشته باشید. افرادی که قصد اخذ اقامت کوتاه مدت را برای بار دوم دارند باید به کشور مقصد برگشته و در سفارت این کشور تقاضای تمدید این ویزا را داشته باشند.

متقاضیان توجه داشته باشند که می توانند برای تمدید ویزای خود درخواست ویزای بلند مدت این کشور را داشته باشند. متقاضیان ویزای توریستی اسلونی می بایست جهت تمدید ویزا باید وقت سفارت گرفته و بازه زمانی 15 تا 20 روز را طی نمایند. همچنین جهت تمدید ویزای توریستی باید هزینه ای معادل 30 یورو پرداخت کنند. افرادی که قصد اخذ ویزای بلند مدت این کشور را دارند می توانند با دریافت مشاوره از مؤسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش بهترین روش اخذ این نوع اقامت را طی نمایند.

ویزای توریستی اسلوونی و وقت سفارت اسلواکی

ویزای توریستی اسلوونی و درخواست وقت سفارت این کشور پروسه قابل توجهی می باشد وقت سفارت اسلوونی به صورت آنلاین می باشد. متقاضیان برای تعیین وقت باید به سایت اصلی اداره مهاجرت این کشور مراجعه نموده و درخواست وقت مشاوره خود را مطرح نمایند. برخی از متقاضیان با توجه به این که این کشور در ایران کنسولگری دارد به محل سفارت این کشور مراجعه می کنند و درخواست وقت سفارت می نمایند. که می بایست توجه داشته باشند وقت سفارت باید به صورت آنلاین تنظیم شود و بعد از آن به صورت حضوری به سفارت این کشور مراجعه نموده و مدارک مورد نیاز را به سفارت ارائه دهند. در ادامه مطالب آدرس سفارت این کشور و لینک ورود به سایت رسمی این کشور جهت تعیین وقت سفارت برای شما عزیزان قرار داده شده است.

آدرس سفارت: تهران، کامرانیه شمالی، خیابان شیبانی، کوچه همایون فرخ پلاک 24

تلفن سفارت: 26152692

لینک سایت سفارت اسلوونی: https://www.culture.si

نمونه ویزای اسلوونی ویزای توریستی اسلوونی

نمونه ویزای اسلوونی

ویزای توریستی اسلوونی و پروسه اقدام

ویزای توریستی اسلوونی و درخواست اقامت کوتاه مدت این کشور مراحل و شرایطی دارد. متقاضیان باید در مرحله اول وقت سفارت خود را به صورت آنلاین از سایت سفارت این کشور تعیین نمایند. علاقه مندان ورود به این کشور و اخذ ویزای توریستی کشور اسلوونی باید در زمان تعیین شده به سفارت این کشور مراجعه نموده و مدارک مورد نیاز این ویزا را به مامور ویزا تحویل دهند.

متقاضیان در برخی موارد باید به صورت حضوری با مامور ویزا مصاحبه داشته باشند. ارائه مدارک درست در جهت اخذ ویزای توریستی اسلوونی بسیار تاثیر گذار می باشد. متقاضیان می توانند برای افزایش شانس خود در جهت اخذ ویزای توریستی کشور اسلوونی با کمک گرفتن از وکلای معتبر و مشاورین موسسه حقوقی ملک پور ، همکار mie  اتریش این مسیر را به راحتی طی نمایید.

لینک دانلود فرم ویزای شنگن اسلوونی

ویزای توریستی اسلوونی (با وثیقه یا بدون وثیقه)

ارائه وثیقه می تواند شانس متقاضی را در امر اخذ ویزای توریستی اسلوونی افزایش دهد. متقاضیان می توانند با ارائه مدارکی در پرونده خود پروسه اخذ این ویزا را به راحتی طی نمایند. البته ارائه ندادن این مدارک دال بر عدم صدور این ویزا نمی شود. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. برخی از متقاضیان می توانند با کمک از دفاتر و مؤسسات معتبر در خواست دعوت نامه معتبر داشته تا شانس ویزای خود را افزایش دهند.

علاقه مندان می توانند با پرداخت هزینه هایی از این مؤسسات و شرکت های معتبر که در سفارت رزومه ی مناسبی دارند درخواست دعوت نامه داشته باشند. شما باید توجه داشته باشید ورود مؤسسات از شما هزینه ای به عنوان یک مبلغ که تضمین برگشت شما باشد دریافت می نمایند. البته در برخی از مؤسسات سند ملکی و حساب بانکی هم دریافت می شود. متقاضیان می توانند با ارائه مدارکی دال بر تمکن مالی خود در کشور مبدا مامور ویزای این کشور را قانع نمایند تا بعد از سفر به این کشور قصد بازگشت به کشور مبدا را دارند و در کشور اسلوونی پناهنده نخواهند شد.

ویزای توریستی اسلوونی و خدمات مؤسسه MIE

ویزای تویستی اسلوونی و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور پروسه ای بسیار مهم و حساس می باشد. متقاضیان می توانند با درخواست وقت مشاوره و دریافت اطلاعات تکمیلی از مشاورین اقدام به این امر نمایند. مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE  اتریش با توجه به سابقه درخشان در طی 17 سال اخیر در امر ویزا و مهاجرت و داشتن دفاتری در کشور های ایران، اتریش، بلاروس و کانادا می توانند شانس خود را با نحوه چیدمان مدارک و ارائه مدارک معتبر و مناسب افزایش دهند. متقاضیان می توانند با همکاری مؤسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش با دریافت دعوت نامه معتبر از کشوری همچون اتریش شانس دریافت ویزای توریستی خود را افزایش دهند.

دفتر حقوقی ملک پور

ویزای توریستی اسلوونی و ریجکتی

امکان دارد در صورت بروز اشتباهاتی از سوی متقاضی در طی پروسه ریجکت شود و درخواست شما برای اخذ ویزا رد شود. متقاضیان توجه داشته باشند که ریجکت شدن درخواست ویزا امکان دارد به دلایل گوناگونی باشد. متقاضیان باید بعد از رد ویزای توریستی اسلوونی جهت اقدام دوباره از مشاورین و وکلای مرتبط این کشور اطلاعات تکمیلی را اخذ نمایند. علاقه مندان اخذ ویزای توریستی کشور اسلوونی توجه داشته باشند که طبق ماده 29 قانون مهاجران شما حق اعتراض و درخواست تجدید نظر خواهند داشت. افرادی که قصد درخواست تجدید نظر دارند باید ظرف 8 روز این درخواست را مطرح نمایند.

متقاضیان عزیز باید برای درخواست مجدد هزینه ای بالغ بر 153 یورو پرداخت نمایند. متقاضیان می توانند با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین و وکلای تخصصی مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش اطلاعات مرتبط را اخذ نمایند. درخواست ویزای توریستی کشور اسلوونی یا ویزای شنگن به دلایل گوناگونی امکان رد شدن دارد که در نتیجه می بایست تمام موارد مورد نیاز را زمان درخواست به بهترین شکل انجام دهید و در صورتی که برای درخواست دوباره تلاش می کنید، مدارک خود را با کمک وکلای معتبر و مجرب به بهترین نحو ارائه نمایید.

 • ارائه مدارک جعلی
 • فعالیت های مجرمانه
 • توضیحات ناکافی درباره اهداف سفر
 • عدم اثبات تمکن مالی

ویزای توریستی اسلوونی تضمینی و با گارانتی

ویزای توریستی اسلوونی و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور هیچگونه تضمینی ندارد. برخی از افراد با توجه به این که امروزه درخواست ورود به این کشور افزایش یافته، اقدام به کلاهبرداری از کلمه تضمینی و با گارانتی می نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند در پروسه حقوقی هیچگونه تضمینی وجود ندارد و افرادی که از کلماتی همچون تضمینی و با گارانتی استفاده می نمایند قصد سو استفاده از شما عزیزان را دارند. علاقه مندان اخذ ویزای توریستی اسلوونی توجه داشته باشند ارائه برخی از مدارک شانس شما جهت اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور را افزایش می دهد ولی باز این موضوع دلیل بر تضمیمنی بودن ویزای شما نمی شود.

انواع ویزاهای شنگن

ویزای توریستی اسلوونی و نکات مهم

ویزای توریستی اسلوونی و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور امری حساس می باشد. متقاضیان توجه داشته باشند که می بایست جهت انجام این پروسه از وکلای مربوط درخواست کمک و راهنمایی داشته باشند، زیرا برخی از افراد به صورت فردی اقدام می نمایند و با ارائه مدارک ناقص و یا غیر مرتبط شانس اخذ ویزای توریستی کشور اسلوونی را کاهش می دهند و این امر می توانند مشکلات بعدی را در پی داشته باشد.

علاقه مندان ورود به این کشور توجه داشته باشند که باید پروسه درخواست ویزای خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند زیرا ریجکت شدن و رد درخواست فرد برای ورود به این کشور امکان دارد شانس ورود مجدد به این کشور را به کلی از شما ساقط نماید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای توریستی اسلوونی و سخن پایانی

ویزای توریستی اسلوونی و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. با توجه به این که اسلوونی عضو کشور های اتحادیه شینگن می باشد متقاضیان زیادی با دریافت ویزای این کشور وارد کشور های عضو اتحادیه شینگن می شوند. متقاضیان اخذ ویزای توریستی اسلوونی توجه داشته باشند که می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ویدیو های رایگان سایت و محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت استفاده نمایند. پیشنهاد می شود متقاضیان قبل از هرگونه اقدام با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش و کسب اطلاعات مهم و اساسی در باب ویزای توریستی اسلوونی اقدام به این امر نمایند. متقاضیان ویزای توریستی اسلوونی و اخذ اقامت و تابعیت این کشور می توانند در قسمت انتهایی مقاله ، در قسمت دیدگاه ها نظرات و پرسش ها سوالات خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابند.