ویزای توریستی دانمارک

ویزای توریستی دانمارک و بررسی شرایط آن

 • ویزای توریستی دانمارک و مقدمه ای بر آن
 • ویزای توریستی دانمارک و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی دانمارک و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی دانمارک و مدت درخواست
 • ویزای توریستی دانمارک و تمدید آن
 • ویزای توریستی دانمارک و وقت سفارت دانمارک
 • ویزای توریستی دانمارک و و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی دانمارک (با وثیقه و یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی دانمارک و خدمات موسسه MIE
 • ویزای توریستی دانمارک و ریجکتی
 • ویزای توریستی دانمارک تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی دانمارک و نکات مهم
 • ویزای توریستی دانمارک و سخن پایانی
ویزای توریستی دانمارک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای توریستی دانمارک و مقدمه ای بر آن

ویزای توریستی دانمارک، قوانین اخذ این ویزا و شرایط  اخذ ویزا از طریق توریستی در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. عوامل مهمی در بحث ویزای توریستی دانمارک تاثیر گذار است و سوالات متعددی ممکن است برای شما عزیزان مطرح باشد. شرایط اخذ ویزای توریستی دانمارک چیست؟ مدارک لازم برای اخذ این ویزا چیست؟ چه عواملی در ریجکت شدن ویزای توریستی این کشور تاثیر دارد؟ پروسه اقدام برای این ویزا شامل جه مراحلی است؟ ممکن است شما عزیزان سوالاتی مانند سوالات مطرح شده در ذهن داشته باشید و بخواهید جواب مناسبی برای آن ها دریافت کنید. در این مقاله که توسط کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و تدوین شده است،  سعی شده است به ابهامات شما در زمینه اخذ ویزای توریستی دانمارک پاسخ مناسبی داده شود. شما می توانید بعد از مطالعه مقاله، برای پاسخ تکمیلی به سوالاتتان با مشاورین متخصص موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و از خدمات رایگان بهره مند گردید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مهاجرت به دانمارک و انگلیس
اطلاعات عمومی دانمارک

ویزای توریستی و شرایط عمومی آن

با توجه به اینکه کشور دانمارک دارای رفاه اجتماعی خیلی بالا بوده و مردم این کشور به عنوان شادترین مردم جهان شناخته شده اند، ویزای توریستی دانمارک همواره مورد استقبال بسیاری از افراد بوده است. براساس آمار کشور دانمارک در ژانویه سال ۲۰۱۸ جمعیت این کشور حدودا ۵ میلیون و ۷۸۱ نفر براورد شده و مساحت این کشور۴۳۰۹۶ متر مربع می باشد.کشور دانمارک از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار بوده و دارای خدمات پزشکی خوبی می باشد. همچنین اختلاف طبقاتی در این کشور بسیار کم بوده و افراد زیادی به خاطر کم بودن اختلاف در درامد مردم، قصد مهاجرت به این کشور  را دارند. این کشور یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی در شمال اروپا بوده و زبان رسمی این کشور دانمارکی می باشد. پایتخت این کشور کپنهاگ بوده و واحد پول این کشور کرون دانمارک است. دانمارک یکی از کشورهای اسکاندیناوی بوده و تنها همسایه این کشور آلمان می باشد. دانمارک شامل ۵ استان بوده که شامل هوودستان، نوردیولند، میدیولند، شیلند و سیددانمارک می باشد. میزان بیکاری در این کشور ۳.۷ درصد بوده و این رقم نشان دهنده این است که بیشتر مردم کشور دانمارک دارای شغل می باشند.

نرخ بیکاری در دانمارک

ویزای توریستی دانمارک و مدارک مورد نیاز

اخذ ویزای توریستی دانمارک نیز همانند پروسه سایر ویزاها مستلزم داشتن برخی مدارک بوده که در صورت ناقص بودن احتمال ریجکت شدن ویزا وجود دارد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی دانمارک:

 • دانلود و تکمیل فرم مربوطه ویزای توریستی: این فرم باید با صداقت کامل پر شود.

 • شناسنامه و کارت ملی متقاضی

 • دو قطعه عکس پاسپورتی: عکس متقاضی باید تمام رخ بوده و دارای زمینه روشن باشد.

 • پاسپورت متقاضی به همراه کپی و کپی ویزاهای قبلی: پاسپورت متقاضی باید دارای حداقل سه ماه اعتبار و دو صفحه خالی باشد.

 • ارائه دعوت نامه: دعوت نامه دریافتی به همراه آدرس باید در لیست مدارک ارائه شده برای سفارت ضمیمه گردد.

 • بیمه درمانی مسافرتی: بیمه درمانی مسافرتی باید حداقل 30,000 یورو را پوشش داده و در کشور دانمارک و کشورهای حوزه شنگن معتبر باشد.

 • مشخصات بلیط هواپیما: اطلاعات پرواز متقاضی و تاریخ بلیط رفت و برگشت باید به طور کامل ارائه شود.

 • رزرو هتل: تاریخ رزرو هتل باید متناسب با تاریخ رفت و برگشت متقاضی باشد.

 • تمکن مالی: متقاضی ویزای توریستی جهت اثبات تمکن مالی در مدت اقامتش در دانمارک باید نامه بانکی از حساب ۶ ماه خود ارائه دهد.

 • نشان دادن وابستگی به ایران: ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و یا کار، سند ملکی شرکت و هر گونه وابستگی دیگر که افسر ویزا را مطمئن کند که شخص به کشور خود باز می گردد.

ویزای توریستی دانمارک

نکته مهم قابل ذکر در پروسه اخذ ویزا این است که شخص باید قصد و هدف خود را از سفر به این کشور بیان کند.

تمامی مدارک ذکر شده برای اخذ ویزای توریستی دانمارک باید به زبان انگلیسی و یا دانمارکی ترجمه شده و دارای مهر وزارت دادگستری و امور خارجه باشد.

ویزای توریستی دانمارک و مدت درخواست

گر قصد سفر به کشور دانمارک به صورت کوتاه مدت و توریستی را دارید باید چند ماه قبل از ورود به این کشور جهت اخذ ویزای توریستی این کشور اقدام کنید. با اخذ ویزای توریستی دانمارک شما می توانید به مدت اعتبار ویزا در این کشور و یا کشورهای حوزه شنگن اقامت داشته باشید و لازمه آن تعیین وقت در سفارت دانمارک است. بنابراین برای اقامت بلند مدت شخص نمی تواند با ویزای توریستی در این کشور حضور پیدا کند و اگر افسر ویزا از قصد شخص مطلع شود ویزا ریجکت می شود. مدت زمانی که از درخواست ویزا تا صدور ویزا طول می کشد حداقل یک ماه بوده و شخص متقاضی باید سه ماه قبل از سفر خود برای درخواست ویزا اقدام کند. نکته مهم این است که اگر شخص به طور ناگهانی قصد سفر و اخذ ویزای توریستی دانمارک را دارد میتواند ۱۵ روز قبل از سفر خود برای درخواست ویزا اقدام کند.

ویزای دانمارک

ویزای توریستی دانمارک و تمدید آن

یکی از سوالات رایج شما عزیزان در مورد تمدید ویزای توریستی دانمارک می باشد. افرادی که ویزای توریستی را دریافت کرده اند باید قبل از اتمام اعتبار این ویزا این کشور را ترک کرده باشند و تنها زمانی می توانند در این کشور حضور داشته باشند که نسبت به تمدید این ویزا اقدام کنند. براساس قانون شنگن مدت اعتبار ویزای توریستی ۳ ماه بوده و معمولا این مدت اعتبار برای برخی افراد با اهداف متفاوت کافی نیست. برخلاف عقیده برخی افراد که تمدید ویزای توریستی دانمارک امکان پذیر نیست ارائه دلایل منطقی و قوی می تواند منجر به تمدید این ویزا شود. بنابراین افرادی که دلایل قوی نداشته باشند شانسی برای تمدید شدن ویزای خود ندارند.

دلایل قابل قبول برای تمدید براساس سیاست ویزای شنگن

ویزای توریستی دانمارک
 • ورود با تاخیر

  اگر به دلایل منطقی دیرتر از زمان مقرر در ویزا وارد کشور دانمارک شده اید با ارائه مدارک منطقی و دلیل موجه میتوان نسبت به تمدید آن اقدام کنید. به طور مثال اگر اعتبار ویزای شخص از ۱ آگوست بود ولی براساس دلایل قوی در ۱۵ آگوست وارد شنگن شده است می تواند نسبت به این دو هفته اقدام کند.

 • دلایل انسان دوستانه

  سیاست ویزای شنگن براساس برخی دلایل انسان دوستانه نظیر درمان پزشکی شرکت در مراسم تدفین در اثر فوت ناگهانی نزدیکان و یا کمک به اعضای خانواده این امکان را فراهم می کند که ویزای توریستی دانمارک تمدید شود.

 • اتفاقات غیر منتظره

  اگر برخی اتفاقات غیر منتظره در کشور شخص نظیر زلزله طوفان و .. اتفاق افتاده است سیاست حوزه شنگن این اجازه را می دهد که تا بهبود شرایط شخص در آن کشور بماند.

بنابراین قبل از اقدام برای تمدید ویزای توریستی دانمارک شخص باید دلیل منطقی داشته باشد تا مورد تایید سیاست حوزه شنگن شود. شخص متقاضی حداقل ۱ هفته قبل از تمام شدن اعتبار ویزا باید نسبت به ارائه درخواست خود برای تمدید اقدام کند. نکته مهم این است که اگر حتی ۱ روز بعد از تمام شدن اعتبار ویزا نسبت به تمدید آن اقدام کنید شخص به دلیل اقامت زیاد  دیپورت خواهد شد.

پاسپورت دانمارک

ویزای توریستی دانمارک و وقت سفارت دانمارک

همان طور که ذکر شد برای اخذ ویزای توریستی دانمارک باید سه ماه قبل از سفر اقدام کرده و از سفارت دانمارک وقت گرفت. نکته مهم این است که علاوه بر سفارت دانمارک بیشتر کارهای مربوط به ویزای کشور دانمارک  در شرکت کارگزاری سفارت دانمارک انجام می شود. همه کارهای مروبط به ویزا و مصاحبه در این شرکت انجام می شود و شما عزیزان باید قبل از حضور در این شرکت از طریق تماس تلفنی وقت بگیرید.

بنابراین اولین قدم برای اخذ ویزای توریستی دانمارک این است که از شرکت کارگزاری دانمارک وقت سفارت اخذ کنید که از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است. مراجعه حضوری به سفارت دانمارک در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ امکان پذیر است. برای تماس تلفنی با سفارت این کشور از روز یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ الی ۱۲ میتوانید با کارکنان این سفارت تماس برقرار کنید.

آدرس سفارت دانمارک: تهران، بالا تر از پل صدر، خیابان هدایت، خیابان دشتی، پلاک ۱۰

تلفن: ۲۸۱۵۵۰۰۰

آدرس شرکت کارگزاری دانمارک: تهران، خیابان شهید بهشتی، پس از تقاطع سهروردی، شماره ۱۴۵، ساختمان نگین پرواز، طبقه‌ ی دوم

تلفن: ۸۸۱۷۸۸۲۹

وب‌سایتwww.iran.um.dk

ویزای توریستی دانمارک و و پروسه اقدام

اقدام برای دریافت ویزای توریستی دانمارک همانند سایر ویزاها دارای مراحلی است که برای اخد آن باید این مراحل را رعایت کرد.

مراحل اخذ ویزای توریستی دانمارک عبارتند از:

 • زمان مورد نیاز برای اقدام به اخذ ویزا را مشخص کنید.

 • مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی را بررسی کرده و آن ها را آماده کنید.

 • مدارک مورد نیاز را به زبان انگلیسی و یا دانمارکی ترجمه کنید. مدارک ترجمه شده باید مهر وزارت دادگستری و امور خارجه را نیزداشته باشند.

 • برای وقت مصاحبه از شرکت کارگزاری سفارت دانمارک اقدام کرده و همان طور که بیان شد از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

 • مبالغ مربوط به ویزای توریستی را به طور کامل پرداخت کنید.

 • در جلسه مصاحبه حضور داشته باشید.

 • بعد از جلسه مصاحبه منتظر جواب بمانید.

همان طور که برای شما عزیزان ذکر شد ۳ ماه قبل از سفر نسبت به ویزای خد اقدام کنید.

مدات زمان لازم برای دریافت ویزای توریستی دانمارک

 • نکته مهم دیگر قابل ذکر این است که بعد از اقدام و انجام مصاحبه حداکثر تا ۱۰ روز نتیجه مصاحبه و ویزا مشخص می شود. ولی اگر شرایط متقاضی خاص بوده و نیاز به زمان زیادی برای تصمیم گیری داشته باشد ممکن است تا ۲ ماه طول بکشد.

 • مدت اعتبار ویزای توریستی دانمارک حداکثر تا ۳ ماه می باشد.

خرید ملک در دانمارک

ویزای توریستی دانمارک (با وثیقه و یا بدون وثیقه)

ویزای توریستی دانمارک

یکی از عواملی که شانس اخذ ویزای توریستی دانمارک را افزایش می دهد ارائه دعوت نامه به سفارت می باشد. به عبارت ساده تر ارائه دعوت نامه هدف سفر شما را مشخص کرده و آفیسر نظر مثبتی روی پرونده شما خواهد داشت. افرادی که برای اخذ ویزای توریستی خود دعوت نامه ای ندارند می توانند از موسسه های حقوقی معتبر مشاوره گرفته و در جهت اخذ دعوت نامه از آن ها کمک بگیرند. افراد باید در این مرحله از اقدام بسیار محتاط عمل کرده و در انتخاب موسسه حقوقی دقت کافی داشته باشند. موسسه حقوقی ملک پور با چندین سال سابقه در کشور اتریش دفتر مرکزی داشته و آماده ارائه خدمات در این مسیر می باشد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور با همکاری مؤسسه MIE اتریش جمع آوری و نوشته شده است و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع کار غیر اخلاقی و غیرقانونی می باشد.

بنابراین موسسات حقوقی معتبر برای  افرادی که در مسئله دعوت نامه مشکل دارند می توانند با دریافت وثیقه دعوت نامه صادر کنند و این وثیقه به این منظور می باشد که شخص قصد بازگشت به کشور را داشته و قصد پناهندگی ندارد. وثیقه اخذ شده بعد ازبازگشت به متقاضی عزیز  باز گردانده می شود.

ویزای توریستی دانمارک و خدمات موسسه MIE

همان گونه که ذکر شد یکی از نگرانی های متقاضیان عزیز در زمینه ریجکت شدن ویزا می باشد.ویزای برخی از متقاضیان علیرغم داشتن پرونده کامل و قوی به دلیل تجربه کم و نداشتن مصاحبه خوب و برخی دلایل جزئی ریجکت می شود. موسسه MIE با ۱۵ سال سابقه فعالیت در زمینه مهاجرتی آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه اخذ ویزای توریستی دانمارک می باشد.در ابتدا متخصصان این موسسه مدارک شما و شانس شما را برای اخذ و یا ریجکت شدن ویزا بررسی کرده و راهنماییهای کامل را برای قوی کردن پرونده شما ارائه خواهند داد.  این موسسه شما را در آماده کردن برای مصاحبه و همه پروسه های اخذ ویزا همراهی کرده و شما را برای جلسه مصاحبه آماده خواهد کرد. یکی از مزیت های اقدام برای ویزای توریستی دانمارک با موسسه حقوقی ملک پور این است که اگر پرونده شخص قوی و کامل باشد، در صورت ریجکتی ویزا تمام هزینه به متقاضی برگردانده می شود.

استخدام نیرو در MIE

ویزای توریستی دانمارک و ریجکتی

یکی از نگرانی های متقاضیان عزیز در اقدام برای اخذ ویزای توریستی دانمارک ریجکت شدن ویزا می باشد. عوامل زیادی در اکسپت شدن و یا ریجکت شدن ویزا تاثیر داشته که یک موسسه حقوقی معتبر می تواند شما را در این مسیر همراهی کند. آماده کردن مدارک و ارائه آن ها از ارزش بسیار بالایی برخوردار بوده و موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه مشاوره رایگان در این امر مهم می باشد و همچنین شما عزیزان می توانید در صورت داشتن سابقه ریجکتی   جهت اقدام مجدد با مشاوران مجرب این موسسه مشورت کنید. کارشناسان مجرب در این موسسه مدارک شما را به طور دقیق بررسی کرده و نواقص پرونده را به شما اعلام می کنند. در ذیل به برخی از دلایل ریجکتی ویزای توریستی دانمارک اشاره می کنیم:

 • عدم ارائه دلایل منطقی برای سفر

  شخص متقاضی باید هدف خود را به صورت صریح به آفیسر اعلام کرده و او را مطمئن کند که قصد بازگشت به کشور خود را دارد.

 • عدم ارائه پشتوانه مالی

  یکی دیگر از عواملی که باعث ریجکت شدن ویزا می باشد نداشتن پشتوانه مالی و تامین هزینه ها در طول سفر خود در کشور دانمارک می باشد.

 • عدم ارائه وابستگی مهم در کشور برای بازگشت

  یکی دیگر از عوامل مهم که در اکسپت شدن ویزا تاثیر دارد این است که شخص وابستگی نظیر سند ملکی، شرکت ثبت شده، نامه اشتغال به کارو یا نامه اشتغال به تحصیل را نشان داده و آفیسر ویزا را در بازگشت به کشور مطمئن کند. هر چقدر ارائه این وابستگی ها بیشتر و قوی باشد احتمال اخذ ویزا زیاد خواهد بود.

 • عدم ارائه دعوت نامه

  همان طور که ذکر شد دعوت نامه تاثیر زیادی در پرونده متقاضی داشته و با ارائه دعوت نامه از طرف نزدیکان و تکمیل بودن سایر مدارک، آفیسر نظر مثبتی خواهد داشت.

 • سابقه کیفری متقاضی

  داشتن هر گونه سابقه کیفری متقاضی می تواند منجر به ریجکت شدن ویزا شود.

 • ناقص بودن مدارک

  عدم ارائه  پرونده کامل به افسر ویزا به سادگی منجر به رد شدن ویزا ی شود.

 • عدم صداقت در ارائه مدارک

  افراد باید سعی کنند در ارائه مدارک خود صداقت کامل داشته باشند.

 • مصاحبه

  مصاحبه تاثیر زیادی در نظر آفیسر داشته و یک وکیل مجرب می تواند راهنماییهای لازم برای ارائه مصاحبه خوب را برای شما عزیزان ارائه دهد. موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه مشاوره در این زمینه می باشد.

ویزای توریستی دانمارک تضمینی و با گارانتی

به دلیل اینکه شرایط زیادی در اکسپت شدن و یا ریجکتی ویزای توریستی دانمارک وجود دارد باید قبل از اقدام همه شرایط متقاضی سنجیده شده و با پرونده قوی وارد این پروسه شد. برخی موسسات ویزای توریستی تضمینی را برای متقاضیان پیشنهاد می کنند ولی نکته مهم این است که هیچ تضمین ۱۰۰ درصدی برای اخذ ویزای توریستی دانمارک وجود نداشته و نظر افیسر در اخذ این ویزا خیلی مهم بوده و متقاضی باید مدارک خود را به طور کامل به سفارت ارائه دهد. یک وکیل مجرب می تواند شما را در این راه همراهی کرده و با شناسایی برخی

ریسک ها و پیشنهاد برای رفع آن ها احتمال ریجکت شدن ویزا را کاهش دهد. موسسه MIE با بررسی پرونده شما عزیزان می توانند شما را در این پروسه همراهی کرده و مدارک و شرایط شما را به طور کامل بررسی کند. اگر شما با یک وکیل و مشاور مجرب این پروسه را شروع کنید تجربه آن ها در این زمینه می تواند کمک زیادی کرده و شانس بیشتری برای اخذ ویزای توریستی دانمارک داشته باشید.

ویزای توریستی دانمارک و نکات مهم

اقدام برای ویزای توریستی دانمارک دارای نکات مهمی بوده که در ذیل به آن ها اشاره می کنیم:

 • در ارائه مدارک صداقت کامل داشته و از ارائه هر گونه مدارک جعلی خودداری کنید.

 • سه ماه قبل از سفر خود نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید.

 • نواقص مدارک خود را به دقت بررسی کرده و مدارک خود را به صورت کامل ارائه دهید.

 • در اقدام به ویزای توریستی دانمارک و برای اخذ ویزا وابستگی های قوی نشان داده و آفیسر را مطمئن کنید که قصد بازگشت به کشور خود را دارید.

 • برای اقدام به ویزای توریستی دانمارک از طریق شرکت کارگزاری سفارت دانمارک اقدام کنید

زندگی در دانمارک

دفتر حقوقی ملک پور
ویزای توریستی دانمارک و سخن پایانی

ویزای توریستی دانمارک، شرایط اخذ این ویزا و نکات مهم در مورد اخذ ویزای توریستی دانمارک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. مدارک مورد نیاز، تمدید ویزای توریستی دانمارک و شرایط آن، پروسه اقدام، دلایل ریجکتی ویزا از جمله مواردی بود در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد. متقاضیان محترم برای افزایش اطلاعات خود در زمینه اخذ ویزای توریستی دانمارک می توانند علاوه بر مطالعه این مقاله ویدیو های رایگان موسسه حقوقی ملک پور و راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت را مشاهده فرمایند. و در صورت تمایل به دریافت اطلاعات کامل در زمینه ویزای توریستی دانمارک می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسهMIE تماس برقرار نمایید تا کارشناسان و مشاوران مجرب توضیحات جامعی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند. شما می توانید در قسمت پایان مقاله در قسمت نظرات سوالات خود را در زمینه ویزای توریستی دانمارک مطرح کرده و در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *