ویزای جستجوی کار آلمان (ملک پور)

و بررسی شرایط کار در این کشور

 • ویزای جستجوی کار آلمان و مقدمه ای بر آن (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و شرایط عمومی آن (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و ویزای کاری آلمان (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و مدارک مورد نیاز (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و نرخ بیکاری در آلمان (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و مشاغل مورد نیاز 2019‌آلمان (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و میزان حقوق در آلمان (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و نحوه کاریابی در آلمان (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و موسسات کاریابی در آلمان (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و بررسی ویزای همراه آلمان (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت آلمان (ملک پور)
 • ویزای جستجوی کار آلمان و سخن پایانی (ملک پور)
ویزای جستجوی کار آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای جستجوی کار آلمان و مقدمه ای بر آن (ملک پور)

ویزای جستجوی کار آلمان، شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و همچنین شرایط اخذ اقامت و تابعیت این کشور در این مقاله به صورت کامل مورد بررسی وتحلیل علمی قرار می گیرد. متقاضیان سوالات مختلفی در مورد مهاجرت و نحوه اخذ ویزای جستجوی کار آلمان دارند که در این مقاله سعی شده است به تمامی این سوالات به طور کامل پاسخ داده شود. شرایط اقدام برای اخذ این نوع ویزا چیست؟ آیا افراد اجازه کار و همراه با اخذ این نوع ویزا را دارند؟ آیا اخذ ویزای جستجوی کار مانند ویزای جستجوی کار اتریش دارای سیستم امتیاز بندی است؟ در این مقاله سعی شده است به تمامی این سوالات پاسخ داده شود و شما می توانید برای اخذ اطلاعات بیشتر مقالات مربوطه را مطالعه کرده و با یک وکیل مهاجرت به آلمان مشورت نمایید.ضمنا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس گرفته و در زمینه مهاجرت به آلمان و ویزای جستجوی کار آلمان و اخذ پاسپورت آلمان، مشاوره رایگان دریافت کنید و همچنین برای دریافت اطلاعات تخصصی تر با مشاورین ارشد صحبت کنید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کاریابی در آلمان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد شغلی آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان و شرایط عمومی آن (ملک پور)

متقاضیان علاقمند به اخذ ویزای جستجوی کار آلمان می توانند قبل از اقدام در مورد شرایط عمومی این کشور اطلاعات دقیقی دریافت کرده تا بتوانند با اطلاعات دقیقتر اقدام کنند. کشور زیبای آلمان در قلب اروپا قرار دارد و با کشورهای دانمارک، لوکزامبورگ، فرانسه، سوئیس، اتریش، بلژیک و هلند همسایه می باشد. این کشور دارای جمعیت حدود ۸۳ میلیون نفر بوده و پایتخت آن شهر بزرگ و زیبای برلین می باشد. افراد علاقمند به اخذ ویزای جستجوی کار آلمان می توانند با مطالعه این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان دریافت کنند. همانگونه که در این مقاله مطالعه خواهید کرد ویزای جستجوی کار آلمان ویزای ۶ ماهه بوده و شخص می تواند مرتبط با رشته تحصیلی و سابقه کاری ۶ ماه حضور در این کشور داشته و با اخذ پیشنهاد شغلی ویزای خود را به کاری تبدیل کند. برای تکمیل اطلاعات در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان مقاله را مطالعه کرده و سوالات خود را می توانید از دفاتر موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) بپرسید.

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان
ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

ویزای جستجوی کار آلمان و ویزای کاری آلمان (ملک پور)

ویزای جستجوی کار آلمان

اخذ ویزای کاری آلمان به دو روش امکانپذیر می باشد که در این قسمت از مقاله به توضیح مفصل آن پرداخته ایم. یکی از روشهای اخذ ویزای کاری این کشور از طریق پیشنهاد شغلی بوده و افراد با دریافت پیشنهاد شغلی می توانند ویزای کاری دریافت کرده و از این طریق به اقامت این کشور برسند. ولی اخذ پیشنهاد شغلی از کشورهای اروپایی به این روش می باشد که فرصت شغلی سه ماه در کشور آلمان آگهی شده و در صورت نبودن نیروی کاری مورد نظر،د سه ماه دیگر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا اگهی می شود. کارفرما در صورت نبودن نیروی کاری مورد نظر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا می تواند از سایر کشورها نیروی کار استخدام کند. بنابراین پروسه اخذ پیشنهاد شغلی بسیار زمانبر بوده و ممکن است اکثر افراد از این روش به نتیجه نرسند.

یکی دیگر از روشهای اخذ ویزای کاری آلمان از طریق ویزای جستجوی کار آلمان می باشد. تفاوت این روش با روش اخذ پیشنهاد شغلی این می باشد که افراد با اخذ ویزای جستجوی کار المان  این اجازه را دارد تا بتواند در محیط حضور داشته باشد و شخصا رزومه خود را به کارفرماها ارائه داده و با آنها مصاحبه داشته باشد. همانگونه که می دانیم افراد در روش ویزای جستجوی کار شانس بیشتری برای کاریابی دارند. به دلیل اهمیت بالای ویزای جستجوی کار آلمان سعی کرده ایم به توضیح کامل این روش بپردازیم. اخذ ویزای جستجوی کار آلمان دارای شرایطی می باشد که افراد باید قبل از اقدام به این نکات توجه داشته و طبق این شرایط و پیش نیازهای ذکر شده برای اخذ ویزای جستجوی کار اقدام کنند.

متقاضیان علاقمند به اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید قبل از اقدام به شرایط مورد نیاز دقت کافی کرده و اطلاعات تکمیلی خود را برای افزایش شانس ویزا شدن کسب کنند.

ویزای جستجوی کار آلمان و مدارک مورد نیاز (ملک پور)

یکی دیگر از زیر عنوانهای مهم مقاله ویزای جستجوی کار آلمان در مورد مدارک مورد نیاز این کشور بوده و آماده سازی مدارک یکی از مهمترین مراحل بوده و باید دقت کافی در این مورد داشته باشید. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که قبل از اقدام با وکیل مجرب در این زمینه مشورت کرده و بتوانید اطلاعات دقیق در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان و همچنین مدارک مورد نیاز برای سفارت دریافت کنید. ما در این قسمت سعی کرده ایم به مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان اشاره کنیم ولی شما برای اطمینان بیشتر می توانید با مشاورین ارشد در این زمینه صحبت کنید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان:

مدارک ویزای کار آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان و نرخ بیکاری در آلمان (ملک پور)

یکی از عوامل مهم تاثیر گذار برای کاریابی در کشور آلمان، بررسی نرخ بیکاری این کشور می باشد و قبل از اقدام برای کاریابی در یک کشور باید در مورد نرخ بیکاری و همچنین اقتصاد آن کشور تحقیق جامعی داشته باشیم. همانگونه که در نمودار ذیل مشخص شده است، نرخ بیکاری در کشور آلمان حدود ۳ درصد بوده و نشاندهنده این است که از هر ۱۰۰ نفر حدود ۹۷ نفر مشغول به کار می باشند. طبق تحقیقاتی که انجام شده است، کشور آلمان یکی از کشورهایی است که در برخی رشته های تحصیلی کمبود نیروی کار داشته و به دلیل همین کمبود نیروی کار ویزای جستجوی کار ارائه داده و متقاضیان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان می توانند با ارائه شرایط ذکر شده برای این ویزا اقدام کرده و با حضور در این کشور و اخذ پیشنهاد شغلی ویزای کاری دریافت کنند. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات تخصصی تر مقاله های مربوطه را مطالعه کرده و با مشاورین مربوطه صحبت کنید.

زندگی در آلمان
نرخ بیکاری در آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان و مشاغل مورد نیاز 2019‌آلمان (ملک پور)

یکی دیگر از عناوین مهم که باید در موضوع ویزای جستجوی کار آلمان مورد بررسی و بحث قرار گیرد در مورد  مشاغلی است که در کشور آلمان مورد نیاز می باشد. در این قسمت از مقاله به بررسی دقیق مشاغل مورد نیاز در کشور آلمان می پردازیم. در حالت کلی کشور آلمان در برخی از رشته های تحصیلی کمبود نیروی کار داشته و به همین دلیل برای جذب نیروی کار ویزای جستجوی کار ارائه می دهد. همانگونه که در قسمتهای قبلی ذکر شد، متقاضیان ویزای جستجوی کار در برخی از رشته های تحصیلی می توانند اقدام کنند و برای سایر رشته های تحصیلی باید از طریق تحصیلی و یا اخذ پیشنهاد کاری از کشور خود اقدام کنند. رشته های تحصیلی مورد نیاز در لیست ویزای جستجوی کار عبارتند از:

مشاغل مورد نیاز آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان و میزان حقوق در آلمان (ملک پور)

در این قسمت از مقاله به بررسی میزان حقوق دریافتی در این کشور پرداخته ایم. ولی به طور کلی برای بررسی دقیقتر باید با مشاورین تخصصی مشاوره شده و اطلاعات دقیقتر دریافت کنید. میزان حقوق در این کشور از ۱۰۰۰ یورو تا ۲۰۰۰۰ هزار یورو براساس شغل و رشته های تحصیلی مختلف متغیر می باشد. یکی از مشاغل پردرآمد در این کشور مهندسی بوده و درآمد سالیانه افراد حدود ۶۴۰۰۰ یورو در هر ماه می باشد و می تواند براساس سمت های شغلی مختلف متغیر می باشد. مهندسی فناوری اطلاعات یکی دیگر از رشته های تحصیلی است که در این کشور بازار کاری خوبی داشته و و افراد متخصص در این رشته می توانند سالیانه حدود ۶۵۰۰۰ یورو درآمد داشته باشند که این درآمد می تواند تا ۱۲۰۰۰۰ یورو افزایش پیدا کند. درجدول زیر، میانگین حقوق در آلمان در بعضی مشاغل را مشاهده می کنید.

ویزای جستجوی کار آلمان
حقوق در آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان و نحوه کاریابی در آلمان (ملک پور)

در این قسمت از مقاله ویزای جستجوی کار آلمان به بررسی دقیق نحوه کاریابی در این کشور می پردازیم. همانگونه که در قسمت های قبلی توضیح داده شد، افراد می توانند از طریق اخذ پیشنهاد شغلی ویزای کاری دریافت کرده و وارد بازار کار و درآمد یورویی در این کشور شوند. در قسمتهای قبلی نیز ذکر شد که اخذ پیشنهاد شغلی از یک کارفرما پروسه ای زمانبر بوده و ممکن است متقاضیان از این روش به نتیجه مطلوب نرسند. یکی دیگر از روشهای مهم کاریابی در این کشور از طریق ویزای جستجوی کار آلمان می باشد که افراد باید دارای حداقل مدرک لیسانس بوده و سنشان زیر ۴۰ سال باشد. یکی دیگر از پیشنیازهای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان این گزینه می باشد که رشته تحصیلی متقاضی باید در لیست مشاغل ذکر شده باشد. افراد از طریق ویزای جستجوی کار می توانند ۶ ماه در این کشور حضور داشته و در این کشور براساس سابقه کاری به دنبال شغل مورد نظر باشند. در صورت یافتن کار ویزای کاری دریافت کرده و می توانند وارد بازار کاری شوند.

ویزای جستجوی کار آلمان

نکته مهم این است، افرادی که در کشور آلمان مشغول به کار می شوند می توانند بعد از ۶ ماه کار در این کشور بلوکارت این کشور را اخذ کرده و به شخص اقامت ۳ ساله تعلق می گیرد. و افراد بعد از ۳۳ ماه متوالی کار در این کشور می توانند برای اقامت دائم در کشور آلمان اقدام کنند.

ویزای جستجوی کار آلمان و موسسات کاریابی در آلمان (ملک پور)

همانطور که در قسمت های قبلی ذکر شد افراد برای اخذ پیشنهاد شغلی می توانند از کارفرما پیشنهاد شغلی گرفته و از این طریق ویزای کاری گرفته و وارد خاک کشور آلمان شود. اخذ پیشنهاد شغلی از این طریق می باشد که شخص رزومه خود را از طریق موسسات کاریابی و سایت های کاریابی برای کارفرما فرستاده و با آنها به مکاتبه بپردازد و در صورت اخذ پیشنهاد شغلی ویزای کاری دریافت کند. در این قسمت از مقاله ویزای جستجوی کار آلمان به لیست برخی از موسسات کاریابی پرداخته و سعی کرده ایم شما را در این مسیر راهنمایی کنیم. ولی در نظر داشته باشید که شما از طریق ویزای جستجوی کار آلمان می توانید در محیط حضور داشته و حضوری با کارفرماها به مکاتبه بپردازید.

ویزای جستجوی کار آلمان
موسسات کاریابی المان

ویزای جستجوی کار آلمان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت آلمان (ملک پور)

در این قسمت از مقاله  ویزای جستجوی کار آلمان به بررسی نحوه اخذ اقامت آلمان از طریق ویزای جستجوی کار آلمان پرداخته ایم. همانگونه که در قسمت های قبلی ذکر شد، اخذ اقامت این کشور از طریق ویزای جستجوی کار امکانپذیر نبوده و افراد برای اخذ اقامت باید ویزای خود را به کاری تبدیل کنند. بعد از اخذ ویزای کاری افراد می توانند با حضور و کار به مدت ۶ ماه ویزای ۳ ساله دریافت کرده و با ۳۳ ماه متوالی کار در این کشور برای اقامت دائم درخواست دهند. این اقامت شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال بوده و با اقامت نفر اصلی به اقامت می رسند. ۱ الی ۲ سال بعد از اقامت دائم افراد می توانند برای پاسپورت این کشور درخواست دهند. با اخذ ویزای کاری و همچنین اقامت تحصیل فرزندان رایگان بوده و متقاضی اصلی و همسر می توانند در دانشگاههای دولتی این کشور تحصیل رایگان داشته باشند.

ویزای جستجوی کار آلمان
کار در آلمان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
راحت ترین راه اقامت آلمان
ویزای جستجوی کار آلمان و سخن پایانی (ملک پور)

ویزای جستجوی کار آلمان، شرایط اخذ اقامت و تابعیت و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این مقاله به طور کلی در مورد شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان بحث شد و ذکر شد که متقاضیان در این زمان اجازه کار نداشته و بعد از تبدیل ویزای جستجوی کار به کاری اجازه کار داشته و می توانند همراهان به نفر اصلی ملحق شوند. مدارک مورد نیاز، مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹ و همچنین حقوق در مشاغل مختلف بررسی شد. شما عزیزان می توانید برای تکمیل اطلاعات ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده کرده و برای تکمیل اطلاعات با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره تخصصی تر در این زمینه دریافت کنید. همچنین برای ارائه نظرات و دریافت پاسخ سریعتر قسمت پایانی مقاله را تکمیل کرده و سوال خود را مطرح کنید تا در کمترین زمان پاسخ خود را در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان دریافت کنید.

6 پاسخ
 1. سحربندعلیزاده
  سحربندعلیزاده گفته:

  با سلام و عرض ادب
  سپاس از اطلاعات کامل و مفیدتون
  لطفا بفرمایید برای اخذ ویزای کار آلمان چه مدت زمانی لازم است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • m h
   m h گفته:

   سلام و عرض ادب برای اخذ این ویزا پروسه ای حدود 6 ماه زمان نیاز است البته با توجه به وقت های طولانی سفارت آلمان ممکن است تا یک سال هم زمان بر باشد.

   پاسخ
 2. شبنم
  شبنم گفته:

  خیلی مطالب خوبی دارین من خیلی استفاده کردم مرسی از گروه اقای دکتر که خیلی حرفه ای وقت میزارن و مقاله مینویسن

  Rating: 5
  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5