ویزای جستجوی کار اتریش

ویزای جستجوی کار اتریش و بررسی شرایط کار در این کشور

 • ویزای جستجوی کار اتریش و مقدمه ای بر آن
 • ویزای جستجوی کار اتریش و شرایط عمومی آن
 • ویزای جستجوی کار اتریش و ویزای کاری اتریش
 • ویزای جستجوی کار اتریش و مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش
 • ویزای جستجوی کار اتریش و نرخ بیکاری در اتریش
 • ویزای جستجوی کار اتریش و مشاغل مورد نیاز 2019 اتریش
 • ویزای جستجوی کار اتریش و میزان حقوق در اتریش
 • ویزای جستجوی کار اتریش و نحوه کاریابی در اتریش
 • ویزای جستجوی کار اتریش و موسسات کاریابی در اتریش
 • ویزای جستجوی کار اتریش و بررسی ویزای همراه اتریش
 • ویزای جستجوی کار اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت اتریش
 • ویزای جستجوی کار اتریش و سخن پایانی
ویزای جستجوی کار اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای جستجوی کار اتریش و مقدمه ای بر آن

ویزای جستجوی کار اتریش، نحوه اخذ ویزای کار اتریش و وضعیت اخذ تابعیت و اقامت اتریش از طریق کار در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. متقاضیانی که علاقمند به اخذ ویزای کاری اتریش هستند، می توانند پاسخ خیلی از سوالات خود را در این مقاله پیدا کنند. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای جستجوی کار اتریش چیست؟ شرایط مورد نیاز برای افراد علاقمند به اخذ این نوع ویزای کاری اتریش چیست؟ آیا متقاضیان می توانند پاسپورت این کشور را اخذ کنند؟ در این مقاله سعی شده است به تمامی سوالات دراین جستجوی کار در اتریش پاسخ داده شود. افراد علاقمند می توانند این مقاله را به دقت مطالعه کرده و برای دریافت اطلاعات تخصصی در مورد مهاجرت با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنند. افرادی که واجد شرایط باشند می توانند با مشاورین ارشد در این زمینه صحبت کنند. همچنین می توانید ویدئوهای رایگان در زمینه ویزای جستجوی کار اتریش را مشاهده کرده و اطلاعات تکمیلی دریافت کنید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای کار در اتریش بخش اول
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای کار در اتریش بخش اول
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای کار در اتریش بخش دوم
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای کار در اتریش بخش دوم

ویزای جستجوی کار اتریش و شرایط عمومی آن

یکی از روشهای اخذ اقامت و تابعیت اتریش از طریق ویزای جستجوی کار اتریش بوده و در این قسمت می خواهیم به بررسی شرایط عمومی کشور اتریش و ویزای جستجوی کار اتریش بپردازیم. اخذ ویزای جستجوی کار اتریش و کار در این کشور برای افرادی که قصد اخذ اقامت در کشورهای خوب اروپایی را دارند گزینه خوبی می باشد.  یکی از کشورهای زیبای اروپای مرکزی اتریش بوده که بزرگترین شهر و پایتخت آن وین می باشد. این کشور زیبا با کشورهای آلمان، جمهوری چک، سوئیس، مجارستان، اسلواکی، اسلوونی، لیختن اشتاین و ایتالیا همسایه می باشد. جمعیت این کشور حدود ۹ میلیون نفر برآورد شده و مساحت آن ۸۴،۰۰۰ کیلومتر مربع می باشد. در این مقاله به بررسی ویزای جستجوی کار اتریش خواهیم پرداخت، ولی به طور کلی ویزای جستجوی کار ویزای موقت ۶ ماهه بوده که متقاضیان کاریابی در این کشور می توانند با این ویزا وارد این کشور شده و به دنبال کار مورد نظر باشند. در قسمت های بعدی این مقاله به بررسی دقیق ویزای جستجوی کار اتریش پرداخته ایم. در صورت هرگونه سوال می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس بگیرید.

پرچم اتریش
اتریش

ویزای جستجوی کار اتریش

ویزای جستجوی کار اتریش

در این قسمت از مقاله سعی کرده ایم به بررسی دقیق ویزای جستجوی کار اتریش و امتیاز بندی مربوط به جستجوی کاری بپردازیم. به طور کلی, افرادی که علاقمند به اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش می باشند باید از طریق ویزای جستجوی کار اتریش اقدام کرده و یا اینکه از طریق موسسات کاریابی از کارفرمای اتریشی پیشنهاد شغلی دریافت کنند. ولی افراد علاقمند به اخذ ویزای جستجوی کار اتریش باید بدانند که این ویزا براساس سیستم امتیاز بندی بوده و افراد با اخذ امتیاز حداقل 70 از 100 امتیاز می توانند برای این ویزا اقدام کنند. در این جدول به مواردی که متقاضی می تواند امتیاز کسب کند اشاره کرده ایم. ولی شما عزیزان باید در نظر داشته باشید که برخی رشته های تحصیلی با اخذ 65 امتیاز می توانند برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام کنند.

لیست مشاغل:

 • مهندسی مکانیک

 • مهندسی برق قدرت

 • پزشک

 • مهندسی فناوری اطلاعات

 • مدیریت تجاری

ویزای کار اتریش

میزان حقوق دریافتی در سال گذشته

ویزای کار اتریش

ویزای جستجوی کار اتریش و مدارک مورد نیاز آن

ویزای جستجوی کار اتریش

یکی از پروسه های خیلی مهم در اخذ ویزای جستجوی کار اتریش پروسه مدارک مورد نیاز برای اخذ این ویزا می باشد و به این دلیل که ویزای خیلی از افراد در این پروسه رد می شود، باید دقت زیادی کرده و در حد امکان با یک مشاور و یا یک وکیل مجرب مشورت کنند. در این مرحله، چیدمان و همچنین کامل بودن مدارک از ارزش بسیاری برخوردار بوده و تاثیر زیادی در اخذ ویزا دارد. در این قسمت سعی کرده ایم به برخی از مدارک مورد نیاز اخذ ویزای جستجوی کار اتریش اشاره کنیم ولی شما عزیزان باید توجه داشته باشید که موقع اقدام باید از وکیل مجرب اطلاعات دقیق در این زمینه دریافت کنید.

 

 • پاسپورت دارای اعتبار متقاضی

 • ارائه تمکن مالی

 • ارائه مدرک زبان

 • ارائه دو قطعه عکس پاسپورتی

 • ارائه مدرک برای سابقه کار

 • ارئه ترجمه مدارک تحصیلی

 • ارائه ترجمه مدارک شناسایی

ویزای جستجوی کار اتریش و نرخ بیکاری 

یکی از موارد خیلی مهم که باید متقاضیان قبل از اقدام برای ویزای جستجوی کار مد نظر داشته باشند این است که باید به نرخ بیکاری کشور اتریش توجه کرده و تحقیق کاملی در این زمینه داشته باشند. همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است, نرخ بیکاری در کشور اتریش حدود 6.7 درصد بوده و این میزان نرخ بیکاری نشاندهنده کمبود نیروی کار بوده و این به این معنی می باشد که کشور اتریش در برخی رشته های تحصیلی کمبود نیروی کاری داشته و از طریق ویزای جستجوی کار اتریش اقدام به جذب نیروی کاری می کنند.

کشور اتریش برای زندگی

این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده و هرگونه کپی برداری غیراخلاقی است. ینابراین افرادی که برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام می کنند می توانند با توجه به مشاغل مورد نیاز و همچنین کسب حداقل امتیاز 70 از 100 امتیاز اقدام به اخذ ویزای جستجوی کار اتریش کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای جستجوی کار اتریش و همچنین نرخ بیکاری اتریش می توانید موضوع مورد نظر را با کلید واژه ملک پور سرچ کنید.

نرخ بیکاری اتریش

ویزای جستجوی کار اتریش و مشاغل مورد نیاز 2019

یکی دیگر از مواردی که در مقاله ویزای جستجوی کار اتریش به آن پرداخته ایم موضوع مشاغل مورد نیاز 2019 در کشور اتریش می باشد. شما عزیزان باید در نظر داشته باشید این است که قبل از اقدام برای ویزای جستجوی کار اتریش در مورد مشاغل مورد نیاز اتریش تحقیق کامل کرده و براساس لیست مورد نیاز اقدام کنیم. در این قسمت سعی شده است به برخی از مشاغل مورد نیاز اشاره کرد و افرادی که علاقمند به اخذ کارت اقامتی قرمز-سفید- قرمز اتریش می باشند می توانند براساس لیست مشاغل مورد نیاز اتریش در سال 2019 اقدام کنند.

مشاغل موردنیاز اتریش

ولی به طور کلی شما باید قبل از اقدام در مورد لیست مشاغل مورد نیاز این کشور تحقیق کامل کرده و براساس نیازمندیهای شغلی برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام کنید. همچنین شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

کار در اتریش و میزان حقوق

یکی از سوالات مهمی که بیشتر متقاضیان بهتر است مد نظرداشته باشند این است که میزان حقوق در کشور اتریش در مشاغل مختلف چقدر می باشد؟ هر چقدر میزان درآمد در مشاغل مختلف بهتر باشد , افراد تمایل زیادی به اخذ ویزای جستجوی کار اتریش خواهند داشت. در این قسمت سعی شده است به میزان حقوقها در برخی مشاغل اشاره کنیم. یکی از مزیتهایی که کشور اتریش دارد این است که ویزای جستجوی کار اتریش به رشته هایی تعلق می گیرد که مورد نیاز در این کشور باشد. به طور متوسط میزان حقوق در کشور اتریش از  600 (کمترین حقوق) یورو تا 17000 یورو (بیشترین حقوق) متغیر می باشد. ولی براساس آمارها, بیش از 50 درصد مردم در اتریش ماهایانه حدود 3.819 یورو درآمد دارند. ولی همانطور که در نمودار زیر مشخص شده است حدود 75 درصد مردم درآمد حدود 10.000 یورو داشته و حدود 50 درصد مردم ماهیانه حدود 3.819 یورو درآمد دارند.

ویزای جستجوی کار اتریش
میزان حقوق در اتریش

میزان حقوق در شهرهای مختلف

ویزای کار اتریش

ویزای جستجوی کار اتریش و نحوه کاریابی

یکی از سوالات رایج متقاضیان در مورد نحوه کاریابی در کشور اتریش می باشد. همانگونه که در این مقاله بحث شد, یکی از روشهای کاریابی در کشور اتریش از طریق اخذ ویزای جستجوی کار اتریش می باشد. به عبارت ساده تر, افراد با کسب امتیاز مورد نظر می توانند ویزای جستجوی کار اتریش را اخذ کرده و در این کشور به دنبال کار باشند و ویزای خود را به کاری تبدیل کنند که منجر به اخذ اقامت و تابعیت این کشور می شود. یکی دیگر از روشهای کاریابی از طریق اخذ پیشنهاد شغلی بوده و افراد می توانند رزومه خود را برای کارفرمایانی که به دنبال نیروی کاری می باشند فرستاده و در صورت اخذ پیشنهاد شغلی ویزای کاری دریافت کنند.

ویزای جستجوی کار اتریش

لازم به ذکر است که اخذ پیشنهاد شغلی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا زمانبر بوده و فرصت شغلی 3 ماه در کشور اتریش آگهی شده و در صورت نبودن فرصت شغلی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز به مدت 3 ماه آگهی می شود. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که با مشاورین موسسه صحبت کرده و در صورت اخذ امتیاز کافی از طریق ویزای جستجوی کار اقدام کنند که شانس کاریابی بالایی دارند.

ویزای جستجوی کار اتریش و موسسات کاریابی

همانگونه که در قسمتهای قبلی ذکر شد,افراد از طریق ویزای جستجوی کار اتریش و موسسات کاریابی می توانند پیشنهاد شغلی دریافت کرده و موفق به اخذ کارت اقامتی قرمز سفید قرمز شوند. افرادی که تمایل به اخذ پیشنهاد شغلی از طریق موسسات کاریابی دارند می توانند از طریق سایتهای کاریابی اقدام کنند. متقاضیان باید رزومه خود را برای کارفرما ارسال کرده و در صورت قبولی رزومه دعوت نامه ارسال می شود. افرادی که موفق به اخذ پیشنهاد شغلی می شوند, می توانند کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت کنند. ولی همانگونه که در قسمت های قبلی ذکر شد, اخذ پیشنهادشغلی از کارفرماهای کشورهای عضو اتحادیه اروپا زمانگیر بوده و افراد می توانند از روش ویزای جستجوی کار اتریش اقدام به اخذ کارت اقامت خود کنند. در این قسمت سعی کرده ایم به برخی موسسات کاریابی در زمینه کشور اتریش اشاره کنیم.

ویزای جستجوی کار اتریش
ویزای جستجوی کار اتریش

ویزای جستجوی کار اتریش و بررسی ویزای همراه

یکی از سوالات رایج در زمینه ویزای جستجوی کار اتریش در زمینه ویزای همراه می باشد. متقاضیان  باید در نظر داشته باشند که همسر و فرزندان زیر 18 سال در لیست همراهان شخص قرار می گیرد. همانطور که ذکر شد, متقاضیان ویزای جستجوی کار اتریش اجازه همراه نداشته و بعد از اخذ ویزای کاری می توانند برای همراه درخواست دهند. همانگونه که در قسمت های قبلی ذکر شد, متقاضی اصلی با ویزای جستجوی کار اتریش اجازه کار نداشته و باید هزینه زندگی خود را تامین کند.

ویزای جستجوی کار اتریش

ولی بعد از کاریابی و تبدیل ویزای جستجوی کاری به ویزای کار اجازه کار فول تایم داشته و می تواند درخواست همراه دهد. بعد از تبدیل ویزا همسر متقاضی اجازه کار فول تایم داشته و فرزندان زیر 18 سال حقوق دریافت کرده و  امکان تحصیل رایگان دارند. برخی از متقاضیان تمایل دارند در این مدت 6 ماه اجازه همراه داشته باشند که از طریق ویزای جستجوی کار امکانپذیر نمی باشد. همچنین برخی از متقاضیان تمایل دارند بعد از پروسه ویزای جستجوی کار اتریش و اخذ ویزای کاری این کشور برای اقامت پدر و مادر اقدام کنند که امکانپذیر نمی باشد.

ویزای جستجوی کار اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در این کشور

یکی از زیرعنوانهای مهم مقاله و سوالات رایج متقاضیان در مورد ویزای جستجوی کار کشور اتریش در مورد اخذ اقامت و تابعیت کشور اتریش می باشد. متقاضیان باید در نظر داشته باشند که بعد از اخذ ویزای جستجوی کار در این کشور و تبدیل آن به ویزای کاری می توانند اقامت کشور اتریش را اخذ کنند. اخذ اقامت کشور اتریش به این صورت می باشد که افراد می توانند با ویزای جستجوی کار اتریش به دنبال کار مورد نظر بوده و با پیدا کردن کار مورد نظر ویزای خود را به کاری تبدیل می کنند. شما عزیزان باید توجه داشته باشید که ویزای کاری منجر به اقامت دائم و پاسپورت می شود.

ویزای جستجوی کار اتریش

پروسه اخذ اقامت و تابعیت به این صورت می باشد که ابتدا متقاضی اقامت دو ساله اخذ کرده که به ویزای قرمز سفید قرمز معروف می باشد و بعد از دو سال اقامت شخص به مدت 3 سال تمدید می شود. بعد از اتمام 5 سال و با داشتن شرایط خاص مانند پرداخت مالیات و عدم سوء پیشینه متقاضی برای اخذ اقامت دائم درخواست می دهد. همچنین بعد از 2 سال شخص برای پاسپورت کشور اتریش اقدام می کند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد شغلی اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مدارک لازم برای ویزای کار اتریش
کارآفرینی در اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
شرایط کار در اتریش برای ایرانیان
ویزای جستجوی کار اتریش و سخن پایانی

ویزای جستجوی کار اتریش, مدارک مورد نیاز و شرایط همراه در ویزای جستجوی کار اتریش در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این مقاله به بررسی امتیازبندی ویزای جستجوی کار پرداخته شد و مدارک مورد نیاز بررسی شد. همچنین ذکر شد برای ارائه مدارک به صورت کامل با یک وکیل مجرب مشورت کرده تا ریسک ویزای کمی داشته باشند. شما عزیزان با مطالعه این مقاله می توانید پاسخ خیلی از سوالهایتان را در این مقاله پیدا کنید. در صورت نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و در زمینه ویزای جستجوی کار اتریش اطلاعات کامل دریافت کنید. ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می تواند راهنمای جامعی برای متقاضیان در زمینه تمام روشهای مهاجرتی باشد. برای کسب اطلاعات در کمترین زمان, فرم مربوطه در پایین همین مقاله را تکمیل کرده تا در کمترین زمان در زمینه ویزای جستجوی کار اتریش توسط همکاران موسسه اطلاعات دریافت کنید.

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5