ویزای سرمایه گذاری برزیل

سرمایه گذاری برزیل چیست؟موسسه مشاوره ای MIE مفتخر است که برای شما عزیزان، مقالهای در خصوص ویزای سرمایه گذاری برزیل ارائه میدهد. در بسیاری از کشورها، دریافت تابعیت بر اساس ویزای سرمایه گذاری امکان پذیر نیست اما در برزیل اخذ اقامت از طریق ویزای سرمایه گذاری برزیل امکان پذیر است. اشخاص خارجی با ویزای سرمایه گذاری برزیل، نمیتوانند ابتدا تابعیت این کشور را به دست آورند. به عبارت روشنتر، با ویزای سرمایه گذاری برزیل، نمیتوان مستقیماً تابعیت این کشور را به دست آورد بلکه سرمایه گذاران خارجی بعد از اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل، ویزای اقامت دائم این کشور را کسب میکنند و در نهایت بعد از یک دوره خاص، آنها میتوانند درخواست تابعیت داده و تابعیت برزیل را کسب کنند. موسسه مشاوره ای MIE تمام اطلاعات لازم در این خصوص را در اختیار شما قرار خواهد داد.

الف- ویزای سرمایه گذاری برزیل

سیاست برزیل برای جذب سرمایه گذاران خارجی، در مقایسه با دیگر کشورها، سیاست جذب بیشتر است. تنها امر لازم برای درخواست ویزای دائم سرمایه گذاری، علاوه بر اینکه شخص باید بالای 18 سال باشد این است که باید در برزیل، به میزان حداقل 150000 برزیل حدود 50000 دلار آمریکا، در کسب و کار؛ سرمایه گذاری کند.
ممکن است که یک امتیاز از ویزای دائم با سرمایه گذاری کمتر از آنچه که در بالا بیان شد، به دست آورد؛ اما در این مورد، مفهوم توسعه اجتماعی باید با توجه به شرایط زیر در نظر گرفته شود:
● میزان مشاعلی که در برزیل ایجاد میشود
● افزایش بهره وری
● جذب فناوری
● جمع آوری کمک برای یک بخش خاص
● ذکر این نکته مهم است که شورای مهاجرت ملی، اولویت سرمایه گذاری را به سرمایه گذاران آمریکای جنوبی میدهد
ب-فرآیند دریافت ویزای سرمایه گذاری برزیل:
مانند سایر روشهای مهاجرت، صدور ویزای سرمایه گذاری برزیل، مقداری زمان میبرد. میانگین کل فرآیند، حدود یک سال طول میکشد.

مرحله اول: به دست آوردن (Cadastro de Pessoa Física) :cpf ؛ individual taxpayer registery

اگر شما در برزیل هستید، به دست آوردن cpf کار سادهای است. البته این موضوع در خارج از کشور هم میتواند انجام شود اما زمان بیشتری میگیرد.
زمان: 1 روز
Cpf یک پایگاه داده است که توسط درآمد فدرال اجرا شده و اطلاعات افراد ثبت شده در آن را ذخیره میکند. این سند برای برزیلیها، اشخاص خارجی که در برزیل زندگی میکنند و اشخاص خارجی که در خارج از کشور زندگی میکنند اما در برزیل دارایی یا تجارت دارند. Cpf تنها برای اشخاص حقیقی است و برای اشخاص حقوقی سند معادل تحت عنوان cnpj ارائه میشود. بدون cpf نمیتوان حساب بانکی باز کرد، اعتبار دریافت کرد، مشاغل عمومی درخواست کرد، یک نهاد افتتاح کرد، تاریخ مالیاتها را به روز کرد و از فروشگاههای معین خرید کرد. برای دریافت cpf باید فرم کتبی را در یکی از مکانهای زیر، پر کرد:
ا-هر بانک در برزیل یا نمایندگیهای پست؛ باید 570 برزیل پرداخت شود چرا که کارت صادر خواهد شد
2- نمایندگیهای سازمانهای عمومی؛ بدون هزینه شارژ، کارت صادر نمیشود
3- نمایندگیهای سیاسی خارج از کشور؛ بدن هزینه شارژ، کارت صادر نمیشود
4- به طور مستقیم در درآمد فدرال برای افراد غیرمقیم در برزیل، شخص متوفی یا ارگانهای عمومی که نمیتوانند در مکانهای بالا حضور یابند ( زندانیان یا مردمی که در بیمارستان بستری هستند )
هنوز هیچ راهی برای دریافت cpf در اینترنت وجود ندارد. شخص خارجی ( مقیم یا غیر مقیم ) باید به همراه مدارک زیر به یکی از واحدهای بالا مراجعه کند:
● سند هویت ( که در کشور محل اقامت معتبر باشد ) یا گذرنامه
● اسناد بایدتوسط یک مترجم تصدیق یا گواهی شده ترجمه شوند
● فرم را پر کرده و سپس ارائه دهید
مرحله دوم:

تشکیل یک شرکت برزیلی

با cpf شما میتوانید اقدام به تشکیل یک شرکت نمایید. شخصی که میخواهد ویزای سرمایه گذاری به دست آورد، نمیتواند مدیر شرکت باشد. مدیر شرکت باید یک تبعه برزیلی باشد یا کسی باشد که ویزای دائم برزیل را دارد. لازم نیست که مدیر، عضوی از شرکت باشد اما باید برای یک دوره موقت، اختیارات کامل وکیل شرکت را داشته باشد.
زمان: 4 الی 8 هفته

مرحله شومک افتتاح یک حساب بانکی

از لحاظ نظری، افتتاح یک حساب بانکی بعد از اینکه شما شماره ثبت شرکت؛ تحت عنوان cnpj را دریافت کردید، کار آسانی میباشد. با این حال باید گفت؛
شرکت جدید شما یک حساب بانکی محلی باز میکند. این مرحله مشکلتر از آنچه به نظر میرسد میباشد. بانک برای اشخاص خارجی حساب باز نمیکند لذا حساب باید به نام شرکت باشد و مدیر شرکت شما باید همه چیز را امضاء نماید. اوراق اداری متعددی مورد نیاز است و فعال شدن حساب کاربری شما ممکن است 1 الی 2 هفته زمان ببرد.
زمان: 1 الی 2 هفته

مرحله چهارم: ایجاد سرمایه گذاری

سرمایه گذاری میتواند به شکل دارایی و یا پول انجام شود. سرمایه گذاری در قالب انتقال پول رایجتر و آسانتریم گزینه است. ثبت سرمایه گذاری خارجی در برزیل نسبتاً ساده است اما باید به جزئیات توجه کنید. به خاطر داشته باشید تمام هزینههای بانکی و دیگر تخفیفات به میزان سرمایه گذاری، اگر انتقال شما به کمی 5 برزیل، کمتر از مقدار مورد نیاز باشد، شما قادر نخواهید بود که ویزای سرمایه گذاری را به دست آورید.
زمان: 4 هفته

مرحله پنجم: درخواست ویزا

با ثبت سرمایه گذاری در کشور شما میتوانید پیش بروید و درخواست ویزای سرمایه گذاری کنید. درخواست باید شامل برنامه کسب و کار و نکتهای که تجارت و تعداد اشخاص برزیلی که در این شرکت میتوانند استخدام شوند را بیان نماید، باشد.
زمان: 12 الی 16 هفته

مرحله ششم: دریافت ویزا

هنگامیکه ویزای سرمایه گذاری تایید شد، شما میتوانید به برزیل رفته و به طور قانونی کار کنید. به محض ورود به برزیل باید به اداره پلیس فدرال رفته و کارت هویت برزیلی خود را دریافت کنید.
زمان: 2 روز

مرحله هفتم: انتقال مدیریت شرکت

با ویزای سرمایه گذاری شما میتوانید قدرت اداره شرکت خود را از مدیر موقت خود بگیرید. این امر با تغییر اساسنامه و نیز لغو دسترسی مدیر موقت به حساب بانکی شما انجام میشود.
زمان: 4 الی 8 هفته
ویزای سرمایه گذاری به مدت 5 سال داده میشود و سپس برای 5 سال تمدید میشوند و بعد از 10 سال واجد شرایط برای مجوز اقامت دائم میشود. به عبارت روشنتر، اشخاص خارجی بعد از اخذ ویزای سرمایه گذاری میتوانند ویزای دائم کشور برزیل را به دست آورند. ویزای سرمایه گذاری شامل اعضای وابسته خانواده شخص خارجی نیز میشود.
Permanent Residency and Investor Visa Application Form
average response time: 2 hours, 35 minutes
General Info. (required)
Title: *
First Name: *
Last Name: *
Phone: *
E-mail: *
Country: *
if company
Message/Request (required)
Comments/Request:

Please provide details of the service(s) you are interested in and/or give us as much background information as possible as well as your desired outcome
Attachment:
Other Info. (Optional)
نتیجه:
کشور برزیل، کشوری با اقتصادی پبشرفته میباشد که برای سرمایه گذاری دارای شرایط مناسبی است. به علاوه با اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل میتوان اقامت دائم این کشور را کسب کرده و در نهایت تابعیت کشور برزیل را اخذ کرد. موسسه مشاوره ای MIE آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان در این زمینه میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *