ویزای مجارستان

 • ویزای مجارستان و مقدمه ای بر آن
 • ویزای مجارستان و شرایط عمومی
 • ویزای مجارستان و انواع ویزا
   • A
   • B
   • C
   • D
 • ویزای مجارستان و ویزای تحصیلی
 • ویزای مجارستان و ویزای کاری
 • ویزای مجارستان و ویزای درمانی
 • ویزای مجارستان و ویزاهای دیگر
 • ویزای مجارستان و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای مجارستان و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای مجارستان و وقت سفارت
 • ویزای مجارستان و توصیه های مهم
 • ویزای مجارستان و سخن پایانی
ویزای مجارستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای مجارستان و مقدمه ای بر آن

ویزای مجارستان و شرایط و انواع ویزای مجارستان، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. ما در این مقاله سعی بر آن داشته ایم که با نگارشی ساده و خلاصه وار نکات اصلی و مهم پیرامون انواع ویزای مجارستان، شرایط عمومی و مدارک لازم برای اقدام و توصیه‌های مهم را برای شما متقاضیان عزیزو همراهان همیشگی توضیح دهیم. در صورتی که متقاضی اخذ ویزای مجارستان هستید، توصیه می شود حتماً مقالات ما را مطالعه نموده و اطلاعات زیادی را در این زمینه کسب نمایید. همچنین در صورتی که شما به دنبال کسب اطلاعاتی جامع در باب مهاجرت به کشور مجارستان و یا سایر کشورها می باشید، می توانید ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را که در سایتهای ما وجود دارد خریداری نموده و اطلاعات کامل و جامعی را در این باب به دست آورده و قادر شوید که مسیر مهاجرتی خود را بی‌نیاز از وکیل مهاجرت انتخاب نموده و پیش بروید. برای اخذ انواع ویزا های این کشور با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه  MIEاتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصی مشاوران مجرب ما، بهره مند گردید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در مجارستان
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در مجارستان

ویزای مجارستان و شرایط عمومی

ویزای مجارستان و شرایط عمومی آن در این بند بررسی خواهد شد. کشور مجارستان جزو کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا شنگن و واقع در اروپای غربی بوده و پایتخت آن بوداپست می باشد.  کسانی که در این کشور ویزای کاری یا تحصیلی اخذ می نمایند می توانند بدون نیاز به ویزا، به ۲۷ کشور دیگر سفر نمایند، اما برای تحصیل و کار در این کشورها نیاز به  study permitیا اجازه اقامت تحصیلی و work permit  یا اجازه اقامت کاری دارند. هم اکنون با رشد چشمگیر افزایش اخذ انواع ویزا های مجارستان روبه‌رو هستیم، این کشور موفق شده است به وسیله جذب دانشجو از رکود ورشکستگی بیرون آید و نرخ بیکاری خود را پایین بیاورد و از این طریق اقتصاد خود را بهبود بخشد. در حال حاضر این کشور توانسته است با توجه به طولانی بودن وقت سفارت آلمان و سختگیری‌های سفارت اتریش، موقعیت مناسبی را برای افرادی که متقاضی مهاجرت به کشورهای ذکر شده هستند را فراهم نموده و پلی برای ورود به این کشورها باشد. با وجود اینکه تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی می باشد اما اگر مایل هستید که در این کشور کار کنید بهتر است که به زبان محلی این کشور مسلط باشید. شرایط اخذ اقامت موقت، دائم و نهایتا پاسپورت مجارستان به این صورت می باشد که بعد از این که اقامت موقت مجارستان را اخذ نمودید به وسیله انواع ویزا ها بعد از گذشت ۵ سال از زندگی در این کشور می توانید درخواست اقامت دائم نمایید و بعد از اینکه سه سال از اخذ اقامت دائم تان گذشت، می توانید با گذراندن شرایطی  برای اخذ پاسپورت خود اقدام نمایید.

ویزای مجارستان و انواع ویزا

ویزای مجارستان انواع مختلفی دارد و چهار نوع می باشد که هر کدام از انواع ویزاهای شنگن دارای کاربردی متفاوت می باشد و باید با توجه به هدف متقاضی یک کدام از آنها را اخذ نمایند. همانطور که گفته شد کشور مجارستان عضو حوزه شنگن می باشد و متقاضیان می‌توانند بعد از اخذ ویزای شنگن امکان سفر به دیگر کشورهای عضو را نیز داشته باشند. کشورهای عضو شنگن شامل: (اسلواکی، اسلوانی، لتونی، لاتویا، سوئد، سوئیس، فنلاند، فرانسه، آلمان،اتریش، بلژیک، جمهوری چک،نروژ، لهستان، پرتغال ، اسپانیا، ایتالیا، لوکزامبورگ، مالتا، دانمارک، استونی یونان، مجارستان، ایسلند، ، هلند) می باشد.

 • ویزای شنگن نوع A ویزای ترانزیت فرودگاه

  ویزای شنگن نوع A برای ویزای حمل و نقل هوایی است که به قصد ترانزیت یا توقف در فرودگاه می باشد و به دارندگان آن اجازه می‌دهد که از منطقه بین‌المللی کشورهای شنگن بدون اینکه قصد وارد شدن به این منطقه را داشته باشند، عبور کنند. این تایپ از ویزا مخصوص کسانی صادر می شوند که از کشوری غیر شنگن قصد گذر از اتحادیه اروپا را به کشورغیر شنگن دیگر دارند و فقط توقف کوتاهی در فرودگاه به قصد تغییر پرواز می کنند.

 • ویزای شنگن نوع B ویزای ترانزیت

  ویزای تایپ B برای کسانی صادر می شود که  قصد ترانزیت یا توقف در فرودگاه را دارند که ویزای حمل و نقل هوایی نامیده می شود و به دارندگان آن اجازه می دهد که از منطقه بین المللی کشورهای شنگن عبور کنند با این تفاوت که می توانند به مدت ۵ روز از فرودگاه خارج شوند و این اجازه را دارند که از طریق مسیر زمینی و یا طرق دیگر به کشور مورد نظر سفر کنند.

 • ویزای شنگن نوع C ویزای ورودی یا اقامت زیر ۹۰ روز

  تایپ C  یک ویزای کوتاه مدت است که به دارندگان آن اجازه می دهد تا صاحب آن برای اقامت در یک منطقه معین برای مدت مشخصی، بسته به اعتبار ویزا و در صورت تایید درخواست شان در یک کشور شنگن اقامت داشته باشند. این دسته خاص، با توجه به هدف دارنده سفر، می تواند به صورت زیر باشد:

  یکبار ورود  ( Single Entry ):ویزای یک بار ورود به این معنی می باشد که شما فقط یک بار اجازه وارد شدن به خاک این کشور را خواهید داشت و در صورتی که از خاک این کشور خارج شوید، حتی اگر اززمان ویزای شما باقی مانده باشد نیز نمی توانید دوباره به این کشور باز گردید.

  دوبار ورود ( Double Entry ) :  ویزای دوبار ورود نوعی از ویزا می باشد که  اجازه دو بار ورود به کشورهای عضو شنگن را دارید. البته فقط اگر ویزای شما اعتبار داشته باشد می توانید برای بار دوم نیز وارد خاک این کشور شوید اما اگر برای بار دوم وارد شوید دیگر قادر نخواهید بود برای بار سوم نیز اقدام نمایید.

  تعدد ورود (Multiple Entry ):  ویزای چند بار ورود حالتی از ویزا می باشد که شما در آن هیچ گونه محدودیتی برای وارد شدن و خارج شدن از خاک کشورهای عضو شنگن را نخواهید داشت و می توانید برای هر چند بار که می خواهید به این کشور ها سفر کنید البته محدودیتی نیز برای این وضعیت وجود دارد که بیشتر از شش ماه اجازه اقامت دراین کشورها را ندارید و این زمان ۶ ماه، دقیقا از اولین ورود شما محسوب خواهد شد.

 • ویزای دائمی یا ویزای ملی D ویزای دانشجویی یا ویزای اقامت بالای ۹۰ روز

  ویزای تایپ  Dحالتی از ویزا می باشد که در آن اقامت بالای ۹۰ روز را به شما می‌دهند و هنگامی که قصد سفر به درون منطقه شنگن را دارند، این نوع ویزا را دریافت می نمایید و مجاز به بازدید از دیگر کشورهای عضو شنگن نیز تا ۱۸۰ روز می باشید. این نوع ویزا به کسانی تعلق می گیرد که در حال تحصیل و یا کار هستند و نیازمند زمان بیشتری برای ادامه تحصیل و یا ادامه کار می باشند. ویزای نوع d می‌تواند از نوع چند بار ورود یا یک بار ورود باشد و اگر یک بار ورود باشند، بعد از اتمام تحصیل در صورتی که کشور مقصد را ترک نمایند و به کشور خود برگردند دیگر امکان بازگشت مجدد به این کشور را نخواهند داشت.

ویزای مجارستان و ویزای تحصیلی

ویزای مجارستان  و تحصیل در آن برای هرکسی که در دانشگاه یا کالج مجارستان ثبت نام کند در دسترس می باشد اما در ابتدا نیاز است که تصمیم بگیرد که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارد یا خیر و بعد از آن اقدام به دریافت پذیرش نماید وسپس روند دریافت روادید دانشجویی را شروع نماید و از سفارت وقت بگیرد. در سفارت این کشور مصاحبه به زبان انگلیسی می باشد و مدرک زبان الزامی نیست. ویزای تحصیلی مجارستان برای شما این امکان را به وجود می آورد که از مزایای تحصیلات عالی مجارستان لذت ببرید. این کشور عضو شنگن می باشد و در قلب اروپا قرار دارد  با زیرساخت های بزرگ و هزینه‌های کم زندگی! کشور مجارستان تنها کشور عضو شنگن است که کمپ دانشجویی ندارد و به تازگی از رکود ورشکستگی بیرون آمده است و این کار را از طریق دانشجویان بین

ویزای مجارستان

 المللی و جذب آنها انجام داده است. ویزای تحصیلی این کشور یک ساله می باشد یعنی تا یکسال ویزا دارید و باید بلافاصله بعد از ورود به این کشور تقاضای اخذ اقامت بلندمدت بدهید. کسی که در مجارستان تحصیل کرده است و در حوزه شنگن می باشد می تواند بدون ویزا به کشور های دیگر شنگن سفر نماید اما اجازه اقامت تحصیلی و study permit  می خواهد. یکی از نکته هایی که راجع به این کشور وجود دارد نداشتن محدودیت سنی در این کشور می باشد ما معمولا تا سن ۴۰ سال را می توانیم ویزا بگیریم اما بهتر است که تا سن ۳۰ سال باشد. با ویزای دانشجویی مجارستان، می توانید در مجارستان تنها در مدت دوره تحصیلات عالی که در آن ثبت نام کرده اید، اقامت داشته باشید. با این وجود کنید اگر شما ویزای خود را به نوع دیگری تغییر دهید، می توانید در مجارستان اقامت کنید، برای مثال اگر شما استخدام شوید ویا اجازه کارداشته باشید می توانید برای اقامت مجارستان درخواست بدهید.

ویزای مجارستان و ویزای کاری

ویزای مجارستان  و کار در آن، برای کسانی که متقاضی کار در این کشور می باشند و درکشورعضو شنگن نمی باشند، صادر می شود. از آنجایی که مجارستان به اتحادیه اروپا پیوسته است، قوانین و مقررات مربوط به نیروی کار در حال تغییر است که با دستورالعمل اتحادیه اروپا مطابقت دارد. اکثر شهروندان غیر اتحادیه اروپا نیاز به یک ویزای کار و اجازه برای رفتن و کار در مجارستان دارند. از 1 ژانویه 2009، شهروندان اتحادیه اروپا نیازی به مجوز کار در مجارستان ندارند. اما شهروندان غیر اتحادیه اروپا نیاز به ویزای کاری دارند و مجاز به ورود و سپس پیدا کردن کار قانونی در مجارستان می باشند. شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری، ۱. مجوز کار معتبر یا همان پیشنهاد کاری( job offer ) ۲. توافقنامه کاری ۳. اثبات محل اقامت و سکونت. پروسه مجوز کار این روند حدود ۲۵ روز به طول می انجامد. روند و مراحل انجام کار به این صورت می باشد که ابتدا در کشور مجارستان تقاضای نیروی کار می شود و شرکتی که قصد استخدام نیروهای کار دارد در اداره کار مجارستان برای مدت ۱۵ روز آگهی استخدام صادر می کند. این می تواند فرصتی برای شهروندان بیکار مجارستانی برای دریافت موقعیت کاری باشد. در صورت پیدا نشدن فرد مورد نظردر مجارستان، ۱۵ روز دیگر در اتحادیه اروپا آگهی خواهد شد و اگر در اتحادیه اروپا نیز فرد مورد نظر یافت نشد، می توان از کشورهای دیگر به غیر از کشورهای عضو نیروی کار استخدام کرد. بعد از گذشت ۱۵ روز کارفرما می تواند درخواست اجازه کار را برای کارمند  صادر کند، مجوز کار بعد از ۱۰ تا ۱۵ روز دیگر آماده خواهد شد. بعد از اعطای مجوز کار کارمند باید برای ویزای کاری در کنسولگری مجارستان در کشور خود یا در کشوری که در حال حاضر دارای اقامت آن می‌باشد، درخواست نماید.

نمونه سوالات متداولی که متقاضیان کار در مجارستان می پرسند این است که آیا می توانید به من کمک کنید تا در مجارستان کار پیدا کنیم؟ به طور معمول ما برای جستجوی کار یا پیشنهاد کاری اقدامی نمی کنیم، اما می‌توانیم برخی از پورتال های کاری انگلیسی زبان که در آن شما می توانید برای کار در بوداپست جستجو کنید را به شما معرفی نماییم.

نمودار نرخ بیکاری در مجارستان در سال 2018

ویزای مجارستان

ویزای مجارستان و ویزای درمانی

ویزای مجارستان و ویزای درمانی آن، ویزای شنگن نوع C می باشد. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن نوع c با هدف درمان پزشکی شامل:

 • گذرنامه خارجی، که حداقل سه ماه پس از تاریخ خروج از شنگن معتبر باشد و در ده سال اخیر صادر شده باشد و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.
 • عکس. عکس باید رنگی باشد و اندازه آن 4 باشد و با پس زمینه سفید گرفته شده باشد و برای شش ماه گذشته باشد.
 • فرم درخواست ویزا فرم درخواست ویزا باید مستقیماً توسط شخص مورد نظرامضا شود و با دقت تمام کامل شود. فرم درخواست ویزا را می توانید از اداره کنسولگری سفارت مجارستان دریافت نمایید یا می توانید از طریق لینک زیر آن را دانلود کنید:  http://konzuliszolgalat.kormany.hu/visa-application-forms –
 • بیمه مسافرت: بیمه سفر باید در طول مدت اقامت در قلمرو تمام کشورهای عضو شنگن معتبر باشد که هزینه های نسخه های پزشکی و انتقال به وطن را با مبلغ حداقل 30 هزار یورو پوشش می دهد.
 • منبع درآمد:

ـبرای کسانی که دارای شغل هستند – مرجع اصلی از محل کار، از جمله شماره مرجع، حقوق و دستمزد، آدرس و اطلاعات تماس کارمند

ـ برای تاجران – لازم است گواهی نامه ثبت شرکت (VÖEN) را با تأیید ترجمه به زبان انگلیسی و نامه رسمی وزارت مالیه AR در مورد گزارش مالیاتی برای 6 ماه گذشته ارائه کنید.

– برای کارآفرینان – بیانیه رجیستری

ـبرای بازنشستگان – مرجع صندوق حمایت اجتماعی ایالتی تحت نظارت وزارت حفاظت از کار و جمعیت AR که میزان حقوق بازنشستگی را مشخص می کند

ویزای مجارستان

– برای دانشجویان نامه ای از محل تحصیل (به زبان انگلیسی یا با تأیید ترجمه دفتر اسناد رسمی به زبان انگلیسی) با توجه به فقدان درآمد، برای دانشجو لازم است یک نامه حمایت از پوشش همه هزینه ها از یکی از والدین خود با تأیید ترجمه اسناد رسمی به زبان انگلیسی ارائه شود.

 • سند مربوط به تشخیص و درمان از پزشک در مجارستان.
 • سند از دکتر در مجارستان که نشان می دهد که چگونه درمان خواهد شد و همچنین هزینه درمان.
 • اسناد موجود در پزشکی در مجارستان در مورد تاریخ های بستری بیمار (تاریخ ورود و خروج از بیمارستان)، نوع درمان، بیمار و هزینه درمان.
 • رزرو هتل

ویزای مجارستان و ویزاهای دیگر

ویزای مجارستان انواع مختلفی دارد که چند نمونه از آنها در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. اما باید بدانید که برای این کشور ویزاهای دیگری نیز مانند ویزای سرمایه گذاری و ویزای ازدواج و ویزای تولد فرزند نیز وجود دارد که به ترتیب در این بند مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ویزای سرمایه گذاری: اخذ اقامت از طریق ویزای سرمایه گذاری در کشور مجارستان از طریق اوراق قرضه دولتی امکان پذیر می باشد. سرمایه گذاران برای اخذ اقامت نیاز به خرید اوراق قرضه خاص مهاجرتی دارند که توسط این کشور صادر و تضمین می شود و بعد از گذشت یک دوره پنج ساله مبلغ سرمایه گذاری بدون اینکه سودی به سرمایه‌گذار تعلق گیرد بازگردانده خواهد شد.

ویزای ازدواج : ازدواج یکی از قطعی ترین راه های اعطای اقامت می باشد و به این صورت است که چنانچه فردی با یک شهروند مجارستانی ازدواج کند، می تواند به اقامت این کشور دست یابد.

ویزای تولد فرزند : یکی از راه هایی که منجر به اخذ اقامت و تابعیت این کشور می‌شود، تولد فرزند می باشد. این کشور تابع قانون خاک و خون است و طبق قانون خاک فرزندی که در این کشور به دنیا می‌آید، تابعیت این کشور را نیز به دست می آورد و طبق قانون خون، فرزندی که یکی از والدین او تبعه مجارستان است خود فرزند نیز به تابعیت از پدر و مادر تبعه این کشور می‌شود.

اخذ تابعیت از طریق تولد در مجارستان

ویزای مجارستان و مدارک لازم برای اقدام

ویزای مجارستان و مدارک مورد نیاز برای اقدام به اخذ آن در ذیل آمده است:

 • پاسپورت یا گذرنامه که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد و دو صفحه خالی داشته باشد
 • عکس سه در چهار تمام رخ با زمینه سفید
 • شناسنامه و ترجمه آن از دفتر ترجمه رسمی به زبان انگلیسی
 • مدارک شغلی و ترجمه و اصل آن
 • گواهی اشتغال به تحصیل
 • تمکن مالی و گواهی آن به زبان انگلیسی
 • برای کودکان زیر ۱۸ سال رضایت نامه محضری به همراه ترجمه از دفتر اسناد رسمی به زبان انگلیسی

ویزای مجارستان و وکیل متخصص ویزا

ویزای مجارستان انواع مختلفی دارد که پروسه دریافت بعضی از آنها بسیار پیچیده وتخصصی می باشد. برای اخذ ویزای مجارستان بهتر است که فاکتورهای در آن رعایت شود که یکی از این فاکتورها گرفتن وکیلی مجرب و معتمد آگاه به امور مهاجرتی و دارای تخصص در زمینه اخذ انواع ویزا های مجارستان می باشد. در حالت کلی بهتر است برای اخذ انواع ویزاهای مجارستان حتما از طریق یک متخصص اقدام کرد، به علت اینکه اگر این اقدام عجولانه و بدون تحقیق، آگاهی انجام شود ممکن است منجر به ریجکتی در پرونده شما نیز بشود. پیشگیری بهتر از درمان است! بهتر است قبل از اینکه خدایی نکرده متحمل زیانی شوید از تخصص وکیلی معتمد، متجرب و زبده و کاردان استفاده نمایید. وکلا با آشنایی با حقوق و قوانین آن کشور و معرفی بهترین راه باعث می شود که بتوانید به بهترین  و ایمن ترین شیوه برای اخذ انواع ویزاهای ای کشور، اقدام نمایید.

ویزای مجارستان و وقت سفارت

ویزای مجارستان و وقت سفارت آن معمولا در بازه زمانی کوتاهی صار می شود. در بدترین حالت ممکن وقت سفارت کشور مجارستان ۶ ماه است و در بهترین حالت آن یک ماه هم می‌شود اقدام کرد و این می‌تواند پوینت مثبتی برای این کشور باشد. برای تعیین وقت سفارت مجارستان در تهران نیاز به گرفتن وقت قبلی دارید و بعد از اینکه وقت گرفتید باید مدارک را تحویل دهید و مصاحبه بشوید و بعد از انگشت نگاری در روز تعیین شده به سفارت مراجعه کنید. سفارت هر کشور به طور کلی سیاست های خاص خود را برای اعطای وقت سفارت داراست اما خوشبختانه سفارت این کشور برای ایرانیان در حال حاضر سخت گیری خاصی نمی کنند و اگر مشکل خاصی به وجود نیاید معمولا خیلی سریع وقت سفارت را می دهد و همانطور که گفته شد مصاحبه نیز یه زبان انگلیسی می باشد.

ویزای توریستی مجارستان
ویزای تحصیلی مجارستان
کار در مجارستان و اخذ ویزای کار در مجارستان
خرید ملک در مجارستان

ویزای مجارستان و توصیه های مهم

ویزای مجارستان و اخذ آن نیازمند داشتن اطلاعات حقوقی می باشد. به شما توصیه می شود قبل از هر اقدامی برای اخذ انواع ویزا های مجارستان حتما در این باره تحقیق نمایید. می توانید مقاله های ما را که در سایت ما وجود دارد مطالعه کرده و از این طریق اطلاعات بسیار زیادی کسب کنید. همچنین می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط کلی با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان مشاورین مجرب و متخصص ما بهره مند گردید. پیشنهاد می شود برای اخذ هرگونه ویزا در این کشور حتما با کمک وکیلی مجرب و متخصص در زمینه اخذ انواع ویزا ها مشورت کرده و با کمک آنها این پروسه را پیش ببرید.  برای ویزا هایی مانند ویزای سرمایه گذاری حتما نیاز به داشتن وکیل دارید و پیشنهاد میشود بدون داشتن وکیل برای این پروسه ها اقدام نمایید. در حال حاضر آژانس های مسافرتی زیادی وجود دارد که به شما قول صد در صد اخذ ویزا را می دهند اما این کار امکان ندارد و کذب محض است و فقط تنها کاری که افراد متخصص در جهت اخذ ویزا می‌توانند به کمک تجربه و علمشان انجام دهند این است که بدانند چه مدارکی را باید برای سفارت ارائه دهد این مسئله، مسئله ای است که کاملا در اختیار آفیسر سفارت می‌باشد، اما می‌توان با کمک گرفتن از وکیلی مجرب شانس ویزا را بسیار بالا برد و ریسک آن را پایین آورد.

ویزای مجارستان و سخن پایانی

ویزای مجارستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. انواع ویزای مجارستان و شرایط، چگونگی و مدارک لازم جهت اخذ این ویزا در این مقاله گفته شد. در حال حاضر ویزای مجارستان به دلیل وقت سفارت کوتاه‌ مدتی که دارد و هزینه پایین زندگی، بسیار مورد تقاضای متقاضیان مهاجرت می باشد. به شما توصیه می شود برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای مجارستان ومشاوره رایگان مقاله های ما را مطالعه کرده و با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل نموده و با مشاوران ما مشورت نمایید و از مشاوره تخصصی ما بهره مند گردید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *