ویزای کار اتریش

ویزای کار اتریش و بررسی شرایط کار در این کشور

 • ویزای کار اتریش و مقدمه ای بر آن
 • ویزای کار اتریش و شرایط عمومی آن
 • ویزای کار اتریش
 • ویزای کار اتریش و بررسی ویزای همراه
 • ویزای کار اتریش و نرخ بیکاری در کشور اتریش
 • ویزای کار اتریش و میزان حقوق در کشور اتریش
 • ویزای کار اتریش و مشاغل مورد نیاز 2019 در اتریش
 • ویزای کار اتریش و نحوه کاریابی در کشور اتریش
 • ویزای کار اتریش و مؤسسات کاریابی در کشور اتریش
 • ویزای کار اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کشور اتریش
 • ویزای کار اتریش و سخن پایانی
ویزای کار اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار اتریش و مقدمه ای بر آن

ویزای کار اتریش ، شرایط کار در اتریش، مشاغل مورد نیاز این کشور و یافتن شغل مناسب در اتریش در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. آیا از طریق کار، اقامت اتریش امکان پذیر است؟ چه مدارکی برای اخذ اقامت اتریش از طریق کار مورد نیاز است؟ در این مقاله تلاش شده که ویزای کار اتریش برای شما عزیزان توضیح داده شود. به دلیل شرایط اقتصادی بسیار خوب کشور اتریش و موفقیت صنایع مختلف ، کشوراتریش ، مقصد مناسبی برای شاغلان رشته های مختلف می باشد. اگر متقاضیان ویزای کار در اتریش، شرایط مورد نظر برای اخذ ویزای کار اتریش را داشته باشند و امتیاز افراد به میزان لازم برسد واجد شرایط خواهند بود. این شرایط عبارت هستند از: سابقه کار، سن، تسلط به زبان آلمانی و یا انگلیسی و تحصیلات. در صورتی که با مطالعه این مقاله سوالات  و ابهاماتی در رابطه با مهاجرت و  ویزای کار در اتریش در ذهن شما باقی ماند،می توانید در قسمت دیدگاهها سوالات خود را مطرح نمایید و همچنین برای دریافت مشاوره رایگان، با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای کار در اتریش بخش اول
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای کار در اتریش بخش اول
فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای کار در اتریش بخش دوم
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ ویزای کار در اتریش بخش دوم

ویزای کار اتریش و شرایط عمومی آن

اتریش یکی از کشورهای عضو اروپای مرکزی با جمعیت 000/773/8 نفر که پایتخت آن وین می باشد. همچنین اتریش عضو اتحادیه اروپا است که واحد پول آن یورو می باشد. زبان مردم بومی اتریش، زبان آلمانی است. مردم این کشور اغلب پیرو دین مسیحی و شاخه کاتولیک هستند و فقط ۱۳% از مردم بدون دین و مذهب هستند. مساحت اتریش 879/83 کیلومتر مربع است و از جمله کشورهای مهاجر پذیر برای ویزای کار اتریش می باشد.  اتریش امروزه  با رشد اقتصادی بسیار قوی و همچنین دارای نرخ بیکاری و تورم بسیار پایین می باشد به همین دلیل از جمله مقصد های بسیار مناسب برای مهاجرت، از طریق کار می باشد. در کشور اتریش، همانند اغلب کشور های اروپایی که عضو اتحادیه اروپا می باشند، برای اخذ ویزای کاری اتریش شما می بایست از طرف کارفرمای اتریشی، دعوتنامه ی کاری اخذ نمایید که مجوز اولیه کار در اتریش را برای شما به همراه دارد. میزان ساعت کاری کشور اتریش، برای کارهای یک شیفته حدود ۴۰ ساعت در هفته ، ۳۸ ساعت در هفته برای کارهای دو شیفته و حدود ۳۷ ساعت در هفته برای کارهای سه شیفت است و در صورت هماهنگی با کارفرما، می توان ساعات کاری را کم و زیاد کرد. در خصوص اخذ اطلاعات در رابطه با ویزای کار اتریش می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش) تماس بگیرید.

پرچم اتریش
اتریش

ویزای کار اتریش

ویزای کار اتریش

در نظر داشته باشید متقاضیان برای ویزای کار اتریش مدارک و انگیزه نامه های خود را می بایست ارائه دهند. مدارکی که برای ویزای کار اتریش نیاز است، دستمزد و حقوق مورد نیاز شخص متقاضی، سابقه کاری وی، زمان و مکان و نوع راه اندازی وهمچنین توجیه اقتصادی و شاخص درآمدی او می باشد. توجه داشته باشید مهلت ویزای کاری اتریش و مهاجرت به این کشور از طریق کار دو سال است. نوع دیگر ویزای کار اتریش، ویزای شش ماهه جستجوی کار می باشد که بر اساس یک سیستم امتیاز دهی ( PBS )  می باشد و مدت زمان آن ۶ ماه است که اگر متقاضی از ۱۰۰ امتیاز، ۷۰ امتیاز کسب نماید به این فرصت به او داده می شود که وارد کشور اتریش شود و به دنبال کار و شغل مورد نظر بگردد و پس از یافتن کار، با پرداخت کردن مالیات و همچنین تمدید کردن ویزای خود، بعد از ۳ سال کارکردن در اتریش،مجاز است اقامت دائم کشور خود را درخواست نماید.

ویزای کار اتریش

میزان حقوق دریافتی در سال گذشته

ویزای کار اتریش

ویزای کار اتریش و مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش

برای ویزای کاری اتریش، متقاضیانی که قصد دارند اقدام کنند، می باید مدارکی را ارائه دهند. 

مدارک موردنیاز اتریش

ویزای کار اتریش و نرخ بیکاری در کشور اتریش

جهت اطلاع هرچه بهتر از شرایط شغلی و درآمد در یک کشور،توجه به شاخص های اقتصادی و نرخ بیکاری آن کشور، از ملاک های اصلی مهاجرت از طریق کار می باشد. اینکه کشور مورد نظر در طی این چند سال گذشته چه شرایطی داشته ودر مقایسه با گشورهای پیشرفته، در چه درجه و رتبه ای قرار گرفته است. شاخص بیکاری کشور اتریش از سال 2000 تا به امروز از 9 درصد به حدود 4 درصد کاهش یافته است و همچنان در حال کاهش است که این موضوع نشاندهنده ی وضعیت کار عالی و استخدام نیروی کار ماهر می باشد. در نمودار زیر نرخ بیکاری کشور اتریش را می توانید مشاهده کنید.

کشور اتریش برای زندگی
نرخ بیکاری اتریش

ویزای کار اتریش و میزان حقوق در کشور اتریش

برای متقاضیان ویزای کار اتریش از فاکتورهای مهم ، میزان حقوق دریافتی آن ها می باشد که می باید به آن توجه کند. میزان در آمد و حقوق دریافتی با موقعیت های شغلی مختلف در اتریش ، مورد بررسی قرار می گیرد.

میزان حقوق در اتریش

درجدول زیر، در هر یک از شهرهای اتریش میزان حقوق ها به صورت میانگین ارائه می گردد.

ویزای کار اتریش

ویزای کار اتریش و مشاغل مورد نیاز 2019 در اتریش

برای شخصی که متقاضی ویزای کار اتریش می باشد، این نکته بسیار مهم است که آیا رشته تحصیلی و شغلی که در آن مهارت دارد، جزء رشته های مورد تقاضا در کشور اتریش می باشد یا خیر؟ شخص در صورتی می تواند اقامت کاری کشور اتریش را دریافت کند که بتواند شغل مناسب و مورد نظر خود را بیابدتا شرایط دریافت اقامت فراهم گردد. شغل های مورد تقاضا در اتریش خدمت شما سروران،مطابق لیستی که دولت اتریش اعلام می کند، لیست می گردد.

ویزای کار اتریش
مشاغل موردنیاز اتریش

ویزای کار اتریش و مؤسسات کاریابی در کشور اتریش

شما با توجه به مهارت های خود و مدرک تحصیلی دانشگاهی می توانید با مراجعه و ارائه مدارک و رزومه خود به شرکتهای کاریابی از آنها درخواست کنید تا گروهی از شغل هایی که با ویژگی های شما همخوانی دارند به شما پیشنهاد دهند تا هرچه سریعتر بتوانید مهاجرت به اتریش از طریق کار را به انجام برسانید. شما در حقیقت در بداهه برای مهاجرت به اتریش از طریق کار می‌توانید با یک ویزای توریستی با انگیزه پیدا کردن کار در این کشور وارد این کشور شده و سپس با موسسات کاریابی مشاوره کرده و رزومه خود را به آنها تحویل دهید.

ویزای کار اتریش

همچنین می توانید از طریق سایت هایی که در زیر بیان خواهند شد رزومه خود را ارسال کرده ایم و آنها لیست مشاغل همخوان با رشته و مدارک شما را جستجو می‌کنند و به اطلاع کارفرما می رساند پس از این مرحله کارفرما دعوتنامه برای شما ارسال می کند و با تحویل آن به کنسولگری این کشور می توانید درخواست ویزای کاری داشته باشید. در زیر لیست گروهی از سایت های کاریابی فعال در اتریش نام برده شده است.

ویزای کار اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کشور اتریش

توجه داشته باشید پاسپورت اتریش در میان پاسپورتهای دنیا دارای چهارمین رتبه است. شما فقط به خاطر داشتن ویزای کاری اتریش و با مهاجرت از طریق کار به این کشور نباید انتظار داشته باشید که تابعیت کشور اتریش را اخذ می نمایید. شما بعد از اینکه از طرف کارفرما دعوت نامه  دریافت کردید و در شغل مورد نظر خود استخدام شدید، می باید هر سال ویزای کاری خود را تمدید کنید و اگر تمامی شرایط مساعد بود، مانند نداشتن سوء پیشینه، پرداخت مالیات و دیگر موارد لازم، شما بعد از حدود ۸ تا ۱۰ سال، اجازه درخواست اخذ تابعیت اتریش را دارید. نشان دادن تمکن مالی مناسب و درآمد خوب هم در این موضوع نقش ویژه ای دارد.

شما می باید ۵ سال در اتریش کار کنید و 3 سال بعد از این مدت، می توانید درخواست دریافت پاسپورت این کشور را بدهید. به این نکته توجه داشته باشید که باید 2 سال  قبل از اقدام برای گرفتن پاسپورت، کارت آبی اتریش را داشته باشید. معمولاً بین 6 الی 10 سال مدت زمان نیاز است تا گذرنامه اتریش را دریافت کنید. پاسپورت این کشور هم رده پاسپورت کشورهایی همچون انگلیس، سوییس، کانادا، ژاپن، پرتغال و یونان است و شما با ویزای کاری خود اجازه دارید به 164 کشور دنیا، بدون ویزا سفر کنید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با پیشنهاد شغلی اتریش
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مدارک لازم برای ویزای کار اتریش
کارآفرینی در اتریش
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
شرایط کار در اتریش برای ایرانیان
ویزای کار اتریش و سخن پایانی

ویزای کار اتریش و دریافت اقامت و پاسپورت این کشور از طریق کار، در این مقاله مورد تحلیل علمی قرار گرفت. شرایط مهاجرت کاری اتریش و همچنین سایت های کاریابی خدمت شما عزیزان ارائه شد. با توجه به شرایط بسیارمناسب کشور اتریش در نرخ بیکاری و سطح درآمد مناسب، اگر قصد مهاجرت دارید و مقصدی را در نظر دارید با رفاه اجتماعی بالا و پر از آرامش و همچنمین طبیعتی زیبا و بکر، کشور اتریش را در گزینه های اولتان قرار دهید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب ویزای کار اتریش مقالات تخصصی سایت موسسه حقوقی ملک پور را مطالعه فرموده و در رابطه با موضوع ویزای کار اتریش، در سایت گوگل با استفاده از کلید واژه ملک پور سرچ و امتیاز بندیها را مشاهده نمایید. در صورتی که با مطالعه مقاله موجود سوالاتی برای شما به وجود آمده باشد، می توانید در قسمت دیدگاهها و یا پرسش و پاسخ همگانی آنها را طرح نمایید و به پاسخی کامل دست یابد و یا با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید.

6 پاسخ
 1. Fahime
  Fahime گفته:

  سلام. آیا با سابقه کار خوب در زمینه مکانیک و بدون مدرک لیسانس می توانیم برای جاب سیکر اقدام کنیم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating: 5