ویزای کار اروپا

ویزای کار اروپا و بررسی شرایط کار

ویزای کار اروپا شرایط اخذ ویزای جستجوی کار شرایط دریافت جاب آفر پیشنهاد شغلی در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. نحوه دریافت ویزای کار آلمان ۲۰۲۰ چگونه است؟ آیا میتوان ویزای جاب سیکر هلند را دریافت کرد؟ نحوه تنظیم فرم ویزای کار آلمان چگونه است.؟ ما در این مقاله به بررسی شرایط کار در اروپا و ویزای کار اروپا شرایط ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش و دیگر کشورهای اروپایی می پردازیم. نرخ بیکاری را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم به شما می گوییم که کدام کشورهای اروپایی برای کار مناسب هستند و همچنین لیست مشاغل مورد نیاز اروپا را بررسی می کنیم. شما می توانید سوالات خود را در زمینه مهاجرت و ویزای کار اروپا در انتهای مقاله در قسمت دیدگاه ها وارد و پاسخ رایگان دریافت کنید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با ویزای کار اروپا و ویزای کار اتریش و آلمان و … همچنین تحصیل در اتریش و دیگر کشورها می‌توانید با ما موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید.

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • ویزای کار اروپا و مقدمه‌ای بر آن
 • ویزای کار اروپا و شرایط عمومی
 • انواع ویزای کار اروپا

 • ویزای کار اروپا و مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا
 • ویزای کار اروپا و نرخ بیکاری
 • ویزای کار اروپا و مشاغل مورد نیاز
 • ویزای کار اروپا و میزان حقوق
 • ویزای کار اروپا و نحوه کاریابی
 • ویزای کار اروپا و نحوه کاریابی
 • ویزای کار اروپا و ویزای همراه
 • ویزای کار اروپا و وضعیت اقامت و تابعیت
 • ویزای کار اروپا و سخن پایانی
ویزای کار اروپا

آنچه در ویدیوی زیر می توانید مشاهده نمایید:

 • آیا کشورهای عربی آینده ی خوبی برای اخذ اقامت دارند؟
 • کار و زندگی در عمان بهتر است یا کشورهای اروپایی؟
 • کشورهای عربی چه معایبی دارند؟
 • چگونه می توان در اتریش و آلمان و عمان به دنبال کار گشت؟
فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کار در عمان یا اروپا

ویدیوی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با کار در عمان یا اروپا

ویزای کار اروپا و شرایط عمومی

قاره سبز یا اروپا به دلیل نزدیکی به ایران و همچنین قوانین عالی در زمینه مسائل اجتماعی و حقوق شهروندی بسیار مورد توجه بسیاری از عزیزانی که متقاضی کار در اروپا و اخذ ویزای کار اروپا هستند . در اروپا قوانین زیادی برای کار و دریافت ویزای کاری وجود دارد و شما میتوانید با کار در اروپا در نهایت به اقامت دائم و تابعیت دست پیدا کنید و در یکی از بهترین کشورهای اروپایی زندگی کنیم قوانین کار در کل اروپا تقریباً یکسان است با مقداری تفاوت در بعضی از کشورها به طور مثال ویزای جستجوی کار که در برخی کشورها وجود دارد اما در برخی از کشورها خیر. ما در ادامه به بررسی انواع ویزای کار اروپا در کشورهای مختلف نظیر آلمان و اتریش می پردازیم. موسسه حقوقی ملک پور(mie اتریش)، می تواند شما را در زمینه ی کار در اروپا راهنمایی نماید.

انواع ویزای کار اروپا

همانطور که قبلاً هم گفتیم ویزای کار اروپا انواع مختلفی دارد که این انواع در همه کشورهای اروپایی قابل دریافت نیست. قانون کلی در مورد کار در اروپا و ویزای کار اروپا وجود دارد حال آنکه کشورهای مختلف اروپایی با توجه به سیاست های داخلی کشور خود در مورد پذیرش مهاجر در مورد ویزای کار اروپا به صورت مختلف عمل می کند و به طور کلی در اروپا دو نوع ویزای کار وجود دارد. ویزای جستجوی کار اروپا یا جاب سیکر ویزای پیشنهاد کاری اروپا یا جاب آفر در ادامه به بررسی این دو نوع ویزا می پردازیم.

 • ویزای جستجوی کار اروپا یا جاب سیکر

  ویزای جاب سیکر، ویزا ای است که به شخص متقاضی اجازه می‌دهد که به کشور مورد نظر رفته و در جستجوی کار باشد. در صورتی که بتواند کار پیدا کند، می تواند درخواست اقامت کاری نموده و اقامت دریافت نماید پس از دریافت اقامت نیز می تواند در صورت تعهد برای خانواده خود، درخواست ویزا نموده و خانواده را نیز به آن کشور ببرد. مدت‌زمان این ویزا ۶ ماه است یعنی شما ۶ ماه فرصت دارید در اروپا در جستجوی کار باشید. حال به بررسی کشورهایی می پردازیم که این ویزا را می‌توانید از آنها دریافت نمایید اکثر کشورهای اروپایی آن‌چنان با کمبود نیروی کار مواجه نیستند که این نوع ویزای کار اروپا را ارائه نمایند. در حال حاضر دو تا از کشورهای اروپایی آلمان و اتریش این نوع ویزا را ارائه می نمایند. ویزای جستجوی کار در آلمان شرایط خاص و قابل توجهی ندارد. اما برای دریافت ویزای جستجوی کار در اتریش شما باید امتیاز لازم را کسب نمایید. برای مطالعه ویزای کار اروپا از نوع ویزای جستجوی کار میتوان. مقالات مرتبط را مطالعه نمایید

 • ویزای پیشنهاد کاری یا جاب آفر

  ویزای کار اروپا نوع دیگری با نام جاب آفر دارد. اینکه این ویزا به چه صورت است در ادامه توضیح خواهیم داد. ویزای جاب آفر یا پیشنهاد کاری به این صورت است که شما با توجه به رشته تحصیلی و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود می توانید رزومه کار و تحصیلی خود را برای کارفرمایان اروپایی ارسال نمایید که در صورت تایید برای شما نامه پیشنهاد کاری صادر می کنند و شما با آن نامه می توانید به ویزای کار اروپا برای کشور مورد نظر اقدام کنید اما مسئله ای که در این میان وجود دارد این است که با توجه به قوانین ویزای کار اروپا، پیدا کردن جاب آفر کمی از خارج از اتحادیه اروپا مشکل است. ممکن است بپرسید که چرا مشکل است؟ قبل از اینکه به بررسی این موضوع بپردازیم، یادآوری می کنیم که این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور است و حق کپی آن محفوظ است در صورتیکه هر نوع کپی حتی با تغییر کمی در متن انجام گردد پیگرد قانونی خواهد داشت. حال به بررسی سختی پیدا کردن جاب آفر در اتحادیه اروپا می پردازیم. در اتحادیه اروپا برای ویزای کار، قانونی وجود دارد که طبق آن اگر موقعیت شغلی وجود داشته باشد، کارفرما باید آن را سه ماه در کشور خود آگهی کند. در صورتی که نیروی برای موقعیت به نظر پیدا نشد کارفرما باید این موقعیت شغلی را سه ماه نیز در اتحادیه اروپا آگهی نمایند و در صورت عدم وجود شخصی، آن موقعیت کارفرما می تواند از خارج از اتحادیه اروپا نیروی خود را تامین نماید بنابراین این قانون کمی یافتن جاب آفر را برای افرادی که در اتحادیه اروپا حضور ندارند مشکل می‌نماید. پس راه منطقی در این است که شما با ویزای جستجوی کار وارد شوید.

ویزای کار اروپا و مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا

مدارکی که برای صدور ویزای کار اروپا مورد نیاز است. در اکثر کشورهای اروپایی یکسان است در ادامه به معرفی مدارک برای ویزای کار اروپا می‌پردازیم.

 • پاسپورت معتبر با حداقل یکسال اعتبار

 • مدرک حداقل فوق دیپلم

 • حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط. با تحصیل بدون بیمه

 • تمکن مالی برای مدت زمان زندگی قبل از پیدا کردن کار

ویزای کار اروپا و نرخ بیکاری

برای اقدام جهت اخذ ویزای کار اروپا توجه به نرخ بیکاری کشورهای اروپایی بسیار مهم است. کشورهای اروپایی تقریباً همه برای زن بسیار خوب هستند. اما بعضی از کشور این کشورها به خصوص کشورهای اروپایی شرقی یا مثلاً ایتالیا اقتصاد ضعیفی دارند و زیاد از نظر اقتصادی برای زندگی و کار مناسب نیستند. لذا توجه به نرخ بیکاری و اقتصاد کشورهای مختلف اروپایی قبل از اقدام برای ویزای کار اروپا بسیار حائز اهمیت به طور مثال کشورهای اتریش آلمان و یا دانمارک بسیار برای کاریابی و اقدام مناسب تر هستند از کشورهایی مانند اسلواکی. در ادامه نمودار نرخ بیکاری چند کشور اروپایی را برای مطالعه و بررسی در اختیار شما قرار می دهیم.

نرخ بیکاری در اتریش

نرخ بیکاری اتریش

نرخ بیکاری در آلمان

نرخ بیکاری در آلمان

نرخ بیکاری در دانمارک

نرخ بیکاری در دانمارک

ویزای کار اروپا و مشاغل مورد نیاز

با توجه به مشاغل مورد نیاز برای اقدام جهت ویزای کار اروپا بسیار حائز اهمیت است همیشه در اکثر کشورها مشاغلی هستند که با کمبود جدی نیروی کار مواجه هستند. اما مشاغلی هم هستند که زیاد مناسب مهاجرت کاری به شمار نمی‌رود. مشاغل دسته پزشکی برای کار در کشورهای اروپایی نیاز به معادل سازی مدارک و همچنین داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور را دارند اما به طور کلی مشاغل مورد نیاز اروپا به طور عمده به شرح زیر است.

 • مهندسی آی تی

 • مهندسی مکانیک

 • مهندسی الکترونیک

 • پرستاری

مقالات مرتبط

ویزای کار اروپا و میزان حقوق

به طور کلی میزان حقوق در اروپا معمولا به قدری هست که شخص بدون مشکل بتواند زندگی و حتی پس‌انداز نماید میزان حقوق در مشاغل مختلف متفاوت است. اما این تفاوت خیلی محسوس نیست مگر در مراتب و مدارج بالای شغلی که میزان حقوق متفاوت می شود اما به طور معمول برای مشاغل معمولی و عادی ۱۲ تا ۱۸ یورو پرداخت می‌گردد و این بسته به شغل موردنظر تفاوت دارد اما در مشاغلی مانند پرستاری یا آیتی حقوق حداقل ماهی چهار تا پنج هزار در ماه است در ادامه به میزان حقوق در کشورهایی نظیر آلمان و اتریش و دانمارک می پردازیم.

میانگین حقوق در اتریش

میزان حقوق در اتریش

میانگین حقوق در آلمان

حقوق در آلمان

میانگین حقوق در دانمارک

ویزای کار دانمارک

ویزای کار اروپا و نحوه کاریابی

کاریابی در اروپا چندین روش دارد و شما از روش های متفاوتی می توانید در جستجوی کار باشید. یکی از راههای کاریابی در اروپا مراجعه به سایت های کاریابی معتبر است. در این سایت ها شما می توانید سطح شغلی خود را مشخص و به جستجو بپردازید و با کارفرما های مورد نظر ارتباط برقرار نموده و  رزومه خود را برایشان ارسال نمایید. روش دیگر کاریابی در اروپا مراجعه به موسسات کاریابی است که به صورت حضوری و یا با برقراری تماس می توانید در جستجوی کار مورد نظر خود باشید.  شما رزومه خود را برای موسسه ارسال نموده و منتظر تماس می‌شوید. در هر صورت شما با مراجعه به سایت ها و موسسات کاریابی امکان یافت شغل مورد نظر خود را خواهید داشت.

ویزای کار اروپا

موسسات کاریابی در اتریش

موسسات کاریابی در اتریش

موسسات کاریابی در دانمارک

ویزای کار اروپا و ویزای همراه

در بحث مهاجرت موضوعی که برای افراد مهم است، مهاجرت به همراه خانواده است. در بحث کار نیز شخصی که ویزای کار اروپا را دریافت می کند اگر برای ویزای کار اقدام نموده باشد که ابتدا باید خود شش ماه به اروپا رفته و کار پیدا کند و پس از یافتن کار می تواند برای الحاق خانواده درخواست نماید. اما در مورد پیشنهاد کاری یا جاب آفر در صورتی که شخص نامه کاری داشته باشد، میتواند همزمان برای خانواده که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال هستند، درخواست ویزا نموده و همزمان وارد اروپا شوند.

ویزای کار اروپا

ویزای کار اروپا و وضعیت اقامت و تابعیت

شخصی که برای ویزای کار اروپا اقدام می کند، می تواند اقامت دریافت نماید. قوانین اخذ اقامت و تابعیت، تقریباً در کل اروپا شبیه به هم است. ممکن است اندکی تفاوت داشته باشد و در اروپا اگر شخصی کار کند و به مدت ۵ سال بیمه و مالیات پرداخت نماید، میتواند اقامت دائم دریافت کرده و یک سال پس از دریافت اقامت دائم نیز برای تابعیت درخواست و اقدام کند. اشخاصی که در اروپا کار می‌کنند، فرزندانشان حق تحصیل رایگان دارند و از تمام حقوق شهروندی به جز حق رای برخوردارند. اما زمانی که تابعیت دریافت کنند حق رای نیز خواهند داشت.

مقالات مرتبط

ویزای کار اروپا و سخن پایانی

ویزای کار اروپا، لیست مشاغل مورد نیاز اروپا و همچنین ویزای جستجوی کار در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در این مقاله به بررسی راه های دریافت ویزای کار اروپا پرداختیم. در مورد ویزای جستجوی کار و ویزای جاب آفر به بحث پرداختیم و همچنین نحوه آن خانواده را در ویزای کاری مورد بررسی قرار دادیم. همانطور که قبلاً هم گفتیم قوانین کار و ویزای کار اروپا تقریباً در همه کشورهای اروپایی یکسان است. کار و ویزای کار اروپا ممکن است نکات کوچکی در قوانین متفاوت باشد. نرخ بیکاری در اخذ ویزای کار اروپا و انتخاب کشور بسیار مهم است که شما می توانید برای پاسخ به سوالات خود سوالاتتان را در انتهای همین مقاله در قسمت دیدگاه ها مطرح نمایید و یا با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور برای دریافت مشاوره رایگان تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *