ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان و بررسی شرایط کار در این کشور

 • ویزای کار انگلستان و مقدمه ای بر آن
 • ویزای کار انگلستان و شرایط عمومی
 • ویزای کار انگلستان و نرخ بیکاری

 • ویزای کار انگلستان و مدارک مورد نیاز
 • ویزای کار انگلستان و ویزای همراه
 • ویزای کار انگلستان و میزان حقوق در انگلستان
 • ویزای کار انگلستان و مشاغل مورد نیاز
 • ویزای کار انگلستان و نحوه کاریابی
 • ویزای کار انگلستان و موسسات کاریابی
 • ویزای کارانگلستان و اخذ اقامت و تابعیت
 • ویزای کار انگلستان و سخن پایانی
ویزای کار انگلستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار انگلستان و مقدمه ای بر آن

ویزای کار انگلستان، شرایط اخذ ویزای کار درانگلستان، نحوه کاریابی در انگلستان و مشاغل مورد نیاز انگلستان در این مقاله علمی مورد بحث وبررسی  قرار می گیرد. افراد زیادی از سرتاسر جهان تمایل به کار کردن در این کشور زیبا را دارند و برای اینکه بتواند ورود داشته باشند بایستی ویزای کار انگلستان را دریافت کنند. کشور انگلستان دارای شرایط اقتصادی و مطلوب جهت کار می باشد. همچنین نرخ بیکاری پایین یکی از نکات مهم  و جذاب جهت کار در کشور انگلستان و تمایل افراد جهت ویزای کار انگلستان شده است. ویزای کار انگلستان دارای چه شرایطی می باشد؟ نحوه اخذ ویزای کار انگلستان به چه صورت است؟ مدارک لازم جهت اخذ ویزای کارانگلستان چیست؟ احتمالأ سوالات زیادی در ذهن شما عزیزان در باب ویزای کار انگلستان است که ما در این مقاله سعی نموده ایم تا آنها را برطرف کنیم. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور، همکارموسسه MIE اتریش تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما به صورت مجانی به سوالات شما عزیزان پاسخ دهند و شرایط شما را جهت اخذ ویزای کار انگلستان بررسی نمایند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آمریکا و انگلیس

ویزای کار انگلستان و شرایط عمومی

کشور انگلستان در نیمه جنوبی بریتانیا واقع شده است. مساحت این کشور حدود  243.610 کیلومتر مربع و جمعیت آن براساس آخرين سرشماری  54.316.600 نفر می باشد. براي دريافت ويزاي كار در اين كشور مسلط بودن به زبان انگليسي ضرورت دارد. همچنین اگر به دو زبان زنده دنيا تسلط داشته باشيد برای شما امتياز خوبي محسوب مي شود و راحت تر می توانید برای اخذ ویزای کار انگلستان اقدام نمایید. ويزاي كار انگلستان در دو نوع tier و 2tier صادر می شود. براي دريافت ويزای كار انگلستان ابتدا لازم است از كارفرماهایی كه در انگلستان می توانند  نيروي خارجي جذب كنند، پيشنهاد شغلی داشته باشيد. كارفرما پس از دريافت اطلاعات و رزومه کاری شما و بررسی آن از نظر توانايي شما نسبت به آن كار در کشور انگلستان، جهت اخذ ویزای کار انگلستان برای فرد می تواند در خواست دهند که بایستی برای تاييد شرایط فرد مورد نظر، به اداره كار در انگلستان رفته و مدارك را جهت استخدام شخص واجد شرایط ارائه دهد. ويزای كار انگلستان نياز به مدارکی نظیر تمکن مالی دارد و قبل از اقدام به گرفتن ويزا بایستی به سفارت مراجعه و مدارک را ارائه نمود. در حال حاضر ويزاي كاري انگلستان براي افراد غیر ماهر و کارگران ساده وجود ندارد و فرد بايد حتما از مهارت خاصي برخوردار باشد تا بتواند درخواست  ويزا ي كار انگلستان راارائه دهد.

پرچم انگلیس
ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان و انواع آن

ویزای کار انگلستان، شرایط کاری و اقامت از طریق کار در انگلستان از جمله مسائلی است که در ادامه این مقاله بررسی خواهد شد. اخذ ویزای کار انگلستان و مهاجرت از طریق کار در انگلستان، مود علاقه بسیاری از کارجویان علاقمند به این کشور قرار دارد. ويزاي جستجوي كار انگلستان نوعی ویزای کاری این کشور است که برای مدت محدود از طریق امتیاز بندی است و در حال حاضر برای ایرانیان در نظر گرفته نشده است. ایرانیان به جای این ویزا می توانند پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی در انگلستان از نوعی ویزای جست و جوی کار که به فارغ التحصیلان خارجی دانشگاه های این کشور که قصد ادامه زندگی در انگلستان را پس از تحصیل دارند اعطا می شود استفاده نمایند و به اين صورت است که به افراد متقاضی ویزایی محدود با مدت زمان مشخص مي دهند که درآن مدت مشخص بایستی به جستجوی کار در کشور انگلستان بپردازند که اگر موفق به عقد قرارداد کاری با کارفرما در انگلستان شوند می تواند اقامت کاری کشور انگلستان را بدست آورند و اگر در آن مدت مشخص موفق نشوند کاری پیدا کنند بایستی ازکشور انگلستان خارج شوند.

ویزای کار انگلستان

نوع ديگر ویزای کار انگلستان به واسطه پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما است (Job Offer ). در این نوع ویزای کار انگلستان کارفرما یی از کشور انگلستان برای متقاضی دعوتنامه کاری ارسال مي كند. این ویزا کاری شرایط خاص خود را به همراه دارد . کارفرما در این نوع ویزای بایستی در کشور خود به مدت زمان خاصی آگهی جذب نیرو چاپ کند و در صورت پیدا نشدن متقاضی جهت کار در انگلستان و اروپا، شغل را برای شخص مورد نظر خود در خارج اروپا درخواست دهد. این ویزا يكي از بهترین ویزاهاي کار است که فرد با قرارداد کاری وارد کشور انگلستان شود. البته این ویزا به دلیل اینکه مستلزم پرداخت ضمانت مالی تقریباً سنگین برای جذب نیروی کاری خارج از انگلستان و اروپاست، از شرایط اخذ بسیار سخت تری نسبت به ویزاهای کاری کشورهایی مانند آلمان و اتریش برخوردار است. معمولا افرادی که از طریق تحصیل به انگلستان مهاجرت می کنند، شانس بالایی جهت کار کردن در این کشور و همچنین اخذ ویزای کار انگلستان را دارند. مهاجرت کاری به انگلستان و اخذ ویزای کار انگلستان در کل از راه های زیر امکان پذیر است:

 • ويزاي tier1 براي افرادي كه استعداد درخشان دارند

  اين نوع ویزا براي كساني است كه استعداد درخشان درشاخه های علمی،هنر، پزشكي، آی تی و علوم انساني شناخته مي شوند. در انگلستان در طي يك سال به ١٠٠٠ نفر این نوع ويزا داده مي شود و تا ٥ سال اعتبار دارد و قابل تمديد به ٥ سال ديگر است.

 • ويزاي tier2 براي افراد عمومي

  اين ويزا براي افرادي است كه داراي مهارت خاص بوده و پيشنهاد كاري با حداقل حقوق ٢٥,٠٠٠ پوند را دريافت كرده اند. اين ويزا به مدت ٦ سال معتبر است.

 • ویزای tier2 براي انتقال درون شركتي

  اين ويزا براي افرادي است كه در شركتي كار مي كنند و درخواست انتقال به شعبه ي انگلستان آن شرکت (در صورت وجود) را داده اند. اين ويزا به موقيت شغلي فرد بستگي دارد و زمان اعتبار آن بين ٦ ماه تا ٩ سال مي باشد.

 • ویزای tier2 برای ورزشكاران

  اين گروه براي ورزشكاران حرفه ای و مربيانی كه شرايط خاص دارند، قابل دریافت است. مدت زمان این نوع ويزا ٣ سال است و مي توان ٣ سال بعد از آن را نيز تمديد كرد.

 • ویزای tier5 یا ويزاي موقت کاری

  اين ويزا براي افرادي است كه به صورت موقت براي كار مي كنند. ورزشكاران، كارگران خلاق و داوطلبان فعالیت در خيريه  كه قصد دريافت ويزاي كار دارند شامل این ویزا می شوند. كارفرما به این افراد پيشنهاد کاری داده و از طریق وی حمايت مالي مي شوند و مي توانند به مدت ١ تا ٢ سال ويزای موقت کاری انگلستان را اخذ کنند.

ویزای کار انگلستان و نرخ بیکاری

براي اينكه به انگلستان از طریق دریافت ویزای کار انگلستان و يا هر كشور ديگري كه مهاجرت کنید، ابتدا مهمترين كار اين است كه به نرخ بيكاري آن كشور توجه كنيد كه شانس شما براي كار پيدا كردن در آن كشور بيشتر باشد. انگلستان ششمين كشوري است كه بزرگترين اقتصاد دنيا را به خود اختصاص داده و جزء سومين كشور در اروپا از نظر اقتصادي است. در سال ٢٠١٨ نرخ بيكاري انگلستان 4 درصد بوده است و در نتیجه کشور مناسبی برای کار مسحوب می شود و از بازار كار خوبي برخوردار است. در نمودار زیر نرخ بیکاری در سال های اخیر را می توانید مشاهده بفرمایید:

ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان و مدارک مورد نیاز

افراد در صورت تمایل برای اخذ ویزای کار انگلستان، می بایست ، قبل از هرگونه اقدامی، مدارک موردنیاز را تهیه نمایند. لیستی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار در انگلستان را در قسمت زیر نام می بریم.

 • اثبات تمکن مالی و ارائه مدارک ملکی

 • ارائه ترجمه مدارک شغلی و تحصیلی موردنیاز

 • ارائه قراردادی مبنی بر استخدام کارفرما

 • داشتن دانش زبان انگلیسی

 • ارائه مدرکی مبنی بر نداشتن سابقه کیفری در ۱۰ سال گذشته

 • پر کردن فرم درخواست ویزا

 • ارائه دو قطعه عکس

ویزای کار انگلستان و ویزای همراه

افرادي كه قصد دارند به انگلستان مهاجرت كنند و ویزای کار انگلستان را بدست آورند، مدتی بعد از گرفتن ويزاي کار انگلستان مي توانند برای  افراد خانواده نزدیک خود مانند همسر و فرزندان زیر سن قانونی شان اقدام کنند. شخص دارای ویزای کاری بايد ثابت كند كه از پس مخارج همراهان خود بر مي آيد. شخص همراه تقاضاي خود را در كشوري كه ١٢ ماه را كامل در ١٠ سال اخير زندگي كرده صادر مي كند. همراه نمي تواند در انگلستان كار كند و در صورت نیار بايد از اداره مهاجرت انگلستان مجوز كار بگيرد. مدارک مورد نیاز ویزای همراه به قرار زیر است:

 • اثبات تمکن مالی از سوی دارنده ویزای کار

 • اثبات داشتن محل زندگی مناسب

 • پاسپورت اعضای خانواده

 • پرینت حساب بانکی

 • عکس پاسپورتی اعضای خانواده

مهاجرت به انگلستان
کاریابی در انگلستان

ویزای کار انگلستان و میزان حقوق در انگلستان

پس از دریافت ویزای کار انگلستان، بي ترديد دانستن حقوق و مزاياي كار در انگلستان يكي از الزامات است كه با توجه به ميزان حقوق دريافتي  خرج و مخارج زندگي را بررسي مي كنيم. با توجه به نظر سنجي و کسب آخرین اطلاعات از كشور انگلستان، متوسط حقوق ماهیانه کارگران در این کشور ٥٦/٤٧٣ پوند در نظر گرفته شده است. در جدول زير ميزان  حقوق بعضي شغل ها در كشور انگليس بیان شده است:

کار در انگلیس

ویزای کار انگلستان و مشاغل مورد نیاز

 براي اخذ ويزای كار انگلستان نكته خيلي مهم این است كه آيا شغل کنونی شما در کشور انگلستان مورد تقاضا می باشد یا خیر. دانستن اين مورد باعث مي شود که شانس كاريابي شما در این کشور بيشتر شود. در زير جدولي از مشاغل مورد نياز را جهت اخذ ویزای کار انگلستان براي شما بیان نموده ایم:

کار در انگلیس

ویزای کار انگلستان و نحوه کاریابی

جهت اخذ ویزای کار انگلستان و کار در این کشور، ابتدا میبایست یک رزومه قوی بر اساس شغل های مورد درخواست انگلستان، برای خود فراهم کنید، سپس جهت اخذ این ویزا و کاریابی، اقدام نمایید. جهت جست و جوی کار در انگلستان، میبایست از طریق سایت های کاریابی و موسسات کاریابی در این کشور و سایت های دولتی معتبر در انگلستان و همچنین آگهی های موجود در روزنامه های این کشور، اقدام به کاریابی نمایید. در بخش بعد، برخی سایت ها و موسسات کاریابی در انگلستان را معرفی می نماییم تا در صورت تمایل بتوانید توسط آن ها جهت مهاجرت و کار در انگلستان، اقدام نمایید.

ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان و موسسات کاریابی

براي كاريابي در انگلستان و بدست آوردن ویزای کار انگلستان روش هاي متفاوتي وجود دارد و به آسانی مي توان با توجه به شغل و تخصص به جست و جوی کار در این کشور پرداخت و يكي از اين روش ها موسساتي است كه در انگلستان براي كاريابي بینالمللی تاسیس شده اند. اين موسسات دولتي و غیر دولتی براي كاريابي، كارورزی و كار آموزی مي توانند اولين قدم براي جست و جو كار باشند. برای استفاده از اين موسسات ابتدا يك رزومه بسيار خوب و قوی بنويسيد و سپس اقدام كنيد و در جست و جوی كار در این کشور باشيد و ویزای کار انگلستان را اخذ کنید. برخي از موسسات كاريابي كه ميتوانند به شما كمك كنند برای اخذ ویزای کار انگلستان را به صورت ليست در اختيار شما قرار مي دهيم:

کار در انگلیس

ویزای کار انگلستان و اخذ اقامت و تابعیت

بيشتر افرادي كه براي اخذ  ويزای کار انگلستان و کار در این مهاجرت  مي كنند که خواهان دريافت اقامت دائم و دريافت پاسپورت و تابعيت اين كشور را دارند. طبق قانون بريتانيا تمام افرادي كه قصد تابعيت انگلستان را دارند در ابتداباید  ويزاي ٥ ساله کاری بگیرند و سپس اگر بتوانند ويزا را ٥ سال ديگر تمديد كنند مي توانند درخواست اقامت دائم انگلستان را داشته باشند.  بعد از اخذ اقامت دائم این کشور اگر شخص ثابت کند که در این مدت كيفري نداشته باشد و مالیات خود را به طور منظم پرداخت نموه است ميتواند در خواست پاسپورت انگلستان را داشته باشد.  پروسه دريافت پاسپورت بعد از دريافت  اقامت دائم حدود ٣ سال زمان مي برد.

مهاجرت کاری به انگلستان
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای کار انگلستان و سخن پایانی

ویزای کار انگلستان، اخذ ویزای کار انگلستان و مهاجرت به کشور انگلستان از طریق کار در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفته شد. خیلی از افراد تمایل به کار در این کشور را دارند، ولی باید در نظر گرفت که از طریق پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما و یا شرکت معتبر در انگلستان می توان برای دریافت ویزای کار انگلستان اقدام نمود. راه دیگر جهت کار در این کشور از طریق تحصیل می باشد و افراد و دانشجویانی که جهت تحصیل به این کشور وارد می شوند شانس بالایی جهت کار کردن در انگلستان و اخذ ویزای کار انگلستان پس از اتمام دوره تحصیل را خواهند داشت.اگر تمایل به اخذ ویزای کار انگلستان و مهاجرت به این کشور را دارید می توانید جهت بررسی شرایط خود و بررسی شرایط جهت اخذ ویزای کار انگلستان و همچنین کشور های اروپایی نظیر آلمان، اتریش و … با موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرمایید تا مشاورین با تجربه به صورت رایگان شما عزیزان را راهنمایی کنند. همچنین می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را بنویسید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *